Jump to content

DFI nF4 Ultra-D / SLI-D u.c. deelju Reviizijas


Kashelz
 Share

Recommended Posts

vimba_zlobnaja

Kas paspēj visu tas malacis, bet parasti laika nepietiek pat pusei ieplānoto darbību.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kashelz

    17

  • Angelz

    27

  • kiwi

    18

Instigater

Mums jau nekas nebija plaanots, tik viss vajadziigais prieksh action bija dabonams uz vietas, tad arii, ko tauta sagribeejaas, to arii izdariija. Katraa zinjaa, normaali, 120l maiss pilns ar pudeleem, shkjiivjiem, glaazeem un citu nelikviido drazu palikaas, pat draudzene visas glaazes paaris stundu laikaa neatrada, kaa kaa lanparty bija tiiri labs.

Link to comment
Share on other sites

BTW, runaajot par teemu, jautaajums DFi nF4 Ultra/SLI deelju iipashniekiem, kuras versijas BIOS jums likaas piemeerotaakais max speed un max stabilty? Gan BH5... un TCCx iipashniekiem?

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
BTW, runaajot par teemu, jautaajums DFi nF4 Ultra/SLI deelju iipashniekiem, kuras versijas BIOS jums likaas piemeerotaakais max speed un max stabilty? Gan BH5... un TCCx iipashniekiem?

 

Man gan zināmas aizdomas, ka es te vienīgais nF4 2x512 BH-5 īpašnieks :D Bet, tā kā pēdējos 2 mēnešus (faktiski kopš tā dry ice pasākuma) neesmu pie testēšanas un tamlīdzīgām lietām darījis pilnīgi neko, tad atbilde būs vienkārši "nezinu"... Pat neatceros, kurš bios man stāv šobrīd... :D

Link to comment
Share on other sites

702-3 tccd

 

Es pashlaik arii jamo lietoju 702-TCCx.

 

Bet pag, 702-3 tachu ir kopeejais abiem raamjiem? Tikai prieksh TCCx ir 702-1?

 

 

(* -3 for both kinds of rams (310 ram table), -1 for TCCD etc. (326 ram table), -2 for BH5/CH5 etc. (316 ram table))

Link to comment
Share on other sites

Es daudz reiz esmu redzējis kā viens raksta vienu, cits, citu. SKaidrs ir tas, ka -2 ir BH5, UTT. Bet laikam tomēr -1 ir general, -3 ir TCCD. Vismaz šite tā:

http://www.dfi-bios.tk/

 

Bet vislabāk pašam pamēģināt abus :D

 

Uz taviem G.Skill'iem iet 1 un 2?

Link to comment
Share on other sites

-1 noteikti iet, 2 neesmu mēģinājis

 

Teiksim tavaa gadiijumaa skjirba starp 1 un 3?

Link to comment
Share on other sites

Grūti pateikt, skaidrs tas, ka SP32M nevaru izrēķināt pie 300 2.5-3-3-6 1T. Max pie 295. Vairāk tā īsti laika nav sanācis testēt.

Link to comment
Share on other sites

Grūti pateikt, skaidrs tas, ka SP32M nevaru izrēķināt pie 300 2.5-3-3-6 1T. Max pie 295. Vairāk tā īsti laika nav sanācis testēt.

 

Izmantojot kuru 1 vai 3? Bet pie 2.5-4-3-6 1T?

Link to comment
Share on other sites

BTW, runaajot par teemu, jautaajums DFi nF4 Ultra/SLI deelju iipashniekiem, kuras versijas BIOS jums likaas piemeerotaakais max speed un max stabilty?

Es lietoju pēdējo oficiālo - 623-3, bet lielu starpību ar pārējiem neesmu jutis, varbūt tāpēc, ka ikdienā sēžu uz pieticīgiem 270x10.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Es lietoju pēdējo oficiālo - 623-3, bet lielu starpību ar pārējiem neesmu jutis, varbūt tāpēc, ka ikdienā sēžu uz pieticīgiem 270x10.

 

Mjā, uz mana Sandija par šādu "pieticīgu" ātrumu ikdienā es būtu priecīgs :D

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

2 mrlobber, nuu savu 850to nezveeru jau esi testeejis? cik augstu iet Core un Mem ar stock voltaazaam? :roll:

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
2 mrlobber, nuu savu 850to nezveeru jau esi testeejis? cik augstu iet Core un Mem ar stock voltaazaam? :roll:

 

Nepareiza atbilde :D Tas nav tas "850" nezvērs, kas bildi rāda, tas ir kas cits, domāju, līdz šim Latvijā vēl nebijis :twisted: Uzmini nu...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

njaa, es kad posteeju tieshi taa arii domaaju ka buus kas cites... nju ja tas ir tas ko josi saka nju taaad... ko tu ar vinju taisies barot? tas tak toch nezveers! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest elmaris
nu fdd atradu a kur ir tas 4-pin stekeris ?!

Nespringsti, viņam taču ir 24pin barošanas štepselis, atsevišķos 4 vajag tikai tad, ja ir 20pin štepselis :) Viss ir ok

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Josi kā jau parasti ir taisnība... :D

 

Dažas ātras bildes (fotogrāfētas ar SE T630 mobilā kameru, tā ka piedodiet par kvalitāti).

 

Kas tad tas īsti ir:

TC850_4.jpg

 

Priekšstats par izmēriem: (mana sprīža platums ~19 cm) :D

TC850_1.jpg

 

Vēl dažas:

TC850_2.jpg

TC850_3.jpg

TC850_5.jpg

 

Un te viens jaunais perspektīvais overclockers fonā :D

TC850_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

:D Labs, itiipashi nakamais OC`ers!

njaa 4x17A uz 12V liinijas... neslikti... var pat metinaat :D

Link to comment
Share on other sites

Laikam uz gadiem 5 noteikti esi nodrošinājies ar TOP PSU.

peak = 950W :twisted: BTW jamie raksta, ka "amazingly quiet", vai tā ir?

Man atkal jāsāk lēnām domāt kur savējo grūst vai arī ņemt līdzi :D

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Laikam uz gadiem 5 noteikti esi nodrošinājies ar TOP PSU.  

peak = 950W  :twisted: BTW jamie raksta, ka "amazingly quiet", vai tā ir?

 

Vēl nezinu, jo tā manta ir 23 cm gara :shock: , īsti nelien iekšā manā Compucase (mazliet pakombinējot gan varētu ielikt), pirkšu jaunu korpusu arī :D

Link to comment
Share on other sites

mrlobber, apsteeidzi tomeer, jo man aiznaakamnedelj kautkas lidzigs ir gaidaams, bet cik tev jamais izmaksaaja?

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
mrlobber, apsteeidzi tomeer, jo man aiznaakamnedelj kautkas lidzigs ir gaidaams, bet cik tev jamais izmaksaaja?

 

Nopirku Xtremesystems no Onepagebook.

 

Minu, tu uz Zippy 700W tēmē? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Relax, PM

 

Un būtu laipni, ja tu atbildētu uz manu jautājumu arī :D

Link to comment
Share on other sites

vareetu kaads iemest daliidzinaajumu barokljiem pie vienaadaam W teiksim starp Antec, Tt, Zippy, PC&C, OCZ, seasonic, Enermax, sparkle, Zippy?

peec principa Antec<OCZ<PC&C.....

Link to comment
Share on other sites

Nu šitas jau noteikti > * :D

Tad nāk manējais PSU, kaut kāds Zippy/emacs 600-700 un OCZ 600

 

Antec, TT noteikti zem šitiem.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Es teiktu, ka Zippy 700W ir labāks par JEBKURU citu PSU, izņemot varbūt vienīgi PCP&C 850W, kur līmeņi varētu būt ļoti tuvi.

 

Xtremesystems ir cilvēki, kam, pārejot no PCP&C 510W uz Zippy 700W, radās 100Mhz papildus cpu overclock (protams, zem MachII GT u.tml.).

Link to comment
Share on other sites

a ko OPB vietaa njems, un vinjsh beidzot pie laba CPU ir ticis, jo peec vinja kuulaa FX-55 beigshanaas vinjam tika kaukaac krapz :[

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
a ko OPB vietaa njems, un vinjsh beidzot pie laba CPU ir ticis, jo peec vinja kuulaa FX-55 beigshanaas vinjam tika kaukaac krapz :[

 

Neuztraucies par viņu.

 

well, I got too many PSU here,

2x OCZ 600, TT 620w, PC p&C 510 SLI...

 

Domāju, ka arī ar pārējām komponentēm viņam nav problēmu...

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka Zippy 700W ir labāks par JEBKURU citu PSU, izņemot varbūt vienīgi PCP&C 850W, kur līmeņi varētu būt ļoti tuvi.

 

Xtremesystems ir cilvēki, kam, pārejot no PCP&C 510W uz Zippy 700W, radās 100Mhz papildus cpu overclock (protams, zem MachII GT u.tml.).

tikia zippy barokli izmeeri ir nestandarta :wink:

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
tikia zippy barokli izmeeri ir nestandarta :wink:

 

Kādā ziņā? Cik esmu skatījies specifikācijā, PSL/PSM sērijai (kas ir tā, kas interesē ekstrēmos klokerus) vajadzētu atbilst ATX/extended ATX...

Link to comment
Share on other sites

MR.lobby pa cik tad OPB atdeva jamo elles masiiniiti?

Un tev kaa jums visiem elektriibas pateerinji?

Link to comment
Share on other sites

saakumaa es ari to lasiju, bet neatceros kur to redzeeju un izlasiju, ka jamais ari ir nedaudz garaaks, nekaa standarta baroklis, bet gan jau ar laiku redzees

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
MR.lobby pa cik tad OPB atdeva jamo elles masiiniiti?

Un tev kaa jums visiem elektriibas pateerinji?

 

Par vairāk kā 120$ zem oficiālās retail cenas :D

 

Un ar elektrības patēriņu te nav nekāda sakara. Tas jau ir atkarīgs nevis no barokļa jaudas, bet gan no tā, ko tas baroklis baro... un sistēma man pagaidām nav mainījusies.

Link to comment
Share on other sites

Relax:

Tevi interesē PC P&C? Es savu varētu piedāvāt ja kāds te ir gatavs maksāt summu ar 3 cipariem :D Vismaz tev atkritīs šipošanas/apdrošināšanas izmaksas no US :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...