Jump to content

3DMark03 rezultaati ..kaadi jums?


Guest blindg
 Share

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    10

  • deff_ins

    6

  • poller

    7

Kashelz

Nu kad mana karte straadaaja kaa Radeon 9800 SE tad bija +/- 3700 3DMarks03, bet kad es to paartaisiju uz Radeon 9800 PRO tad es ieguvu +/- 5300 3DMarks03

Link to comment
Share on other sites

Barton@ 230x10,5 256MBddr460 3-3-3-8 WD 7200 8MbCache

GF2MX 64bit 200/143 @ 280/175 85marki

GF4 Mx 440 64bit 8x 275/400 @ 450/550 bija paris desmiti virs 300

Precizi neatceros:)

Link to comment
Share on other sites

Vispar te topiks nevieta. Var aiziet uz madonion.com lapu un tur var pasearchot lidz nelabumam 3dmark rezultatus. Lielakais man bija 5050 ar R9700Pro.

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg

pirmkaart man nav aarzemju trafika..un otrkart...ir gan vietaa..man intereseeja vai taadi skaitlji vareetu buut pareizi abaam videokarteem..un piedevaam man fx5700 speelees raustaas taa pat kaa gf4 mx440

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

~3800 ar Radeon 9600XT, bet ar katru jaunako draiveri tie rezultati kritas...

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
Nu kad mana karte straadaaja kaa Radeon 9800 SE tad bija +/- 3700 3DMarks03' date=' bet kad es to paartaisiju uz Radeon 9800 PRO tad es ieguvu +/- [b']5300 [/b]3DMarks03

 

nju re..buutu agraak jau shis mineets buuutu es padomaajis kaadu karti labaa pirkt

:(

Link to comment
Share on other sites

Nu kad mana karte straadaaja kaa Radeon 9800 SE tad bija +/- 3700 3DMarks03' date=' bet kad es to paartaisiju uz Radeon 9800 PRO tad es ieguvu +/- [b']5300 [/b]3DMarks03

 

nju re..buutu agraak jau shis mineets buuutu es padomaajis kaadu karti labaa pirkt

:(

 

"ŠIS" ir minēts visos grafisko karšu testos, kas apskatāmi tomshardware, anandtech, xbitlabs, extremetech ...

Tomēr pirkt kartes pēc papagaiļiem nav prāta darbs. Papagaiļi neatbildēs uz jautājumu, vai bilde raustīsies uz 1024x768? Vai uz 800x600 var spēlēt ar ieslēgtu AA,AF. Pirms kāda laika nvidiai bija šmuce ar draiveru optimizācijām priekš 3dmarka, kas izpaudās mākslīgi pieaudzētā papagaiļu skaitā.

 

Vai Tev ar to 5700 ir kādas problēmas, ja Tu tā izsakies?

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart man nav aarzemju trafika..un otrkart...ir gan vietaa..man intereseeja vai taadi skaitlji vareetu buut pareizi abaam videokarteem..un piedevaam man fx5700 speelees raustaas taa pat kaa gf4 mx440

 

1) Vai Tev raustās visas spēles (arī quake 3)?

2) Vai eventviewerī nav redzamas kādas kļūdas?

Klasiskā problēma: RAM trūkums Tev nedraud.

3) Kādu izšķirtspēju izmanto?

4) Kāds ir krāsu dziļums (bez vajadzības 32bit likt nevajag)?

5) Vai Tavai draiveru versijai konkrētā spēle nav norādīta pie problemātiskajām?

6) Vai kompis atbilst spēles prasībām?

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
pirmkaart man nav aarzemju trafika..un otrkart...ir gan vietaa..man intereseeja vai taadi skaitlji vareetu buut pareizi abaam videokarteem..un piedevaam man fx5700 speelees raustaas taa pat kaa gf4 mx440

 

1) Vai Tev raustās visas spēles (arī quake 3)?

2) Vai eventviewerī nav redzamas kādas kļūdas?

Klasiskā problēma: RAM trūkums Tev nedraud.

3) Kādu izšķirtspēju izmanto?

4) Kāds ir krāsu dziļums (bez vajadzības 32bit likt nevajag)?

5) Vai Tavai draiveru versijai konkrētā spēle nav norādīta pie problemātiskajām?

6) Vai kompis atbilst spēles prasībām?

 

 

mana kompja parametrus var apakshaa redzeet :)...domaaju ka pietiekami prieksh speeleem :)

..ar farcry probleemas..paarinstaleejot draiverus un tad speeli nekaadus rezultaatus tas nedeva..taapeec mekleeju kas vareetu buut taalaak..

..kaut gan man atapi drivers kaut ko nobljaavaas kad uzinstaleeju daemon...pie alcohol120 viss kaartiibaa....nez varbuut jaakjeras pie winda paarinstaleeshanas driiz buus ja neko nepanaakshu :(

 

 

 

tomshardware' date=' anandtech, xbitlabs, extremetech

[/quote']

 

taa man ir tumsha lieta..ne kaa nesaprotu no taadiem ..tapeec nav nekaada labuma ka vinji tajos testos ir piemineeti..un aarzemju trafika man ar nav lai kaut ko vairaak uzzinaatu....vai nevareetu paskaidrot kas tie par zveeriem :)

un veel..es nez bet man 3dmarka ar tie speelju testi raustiijaas ..vieniigaa kas normaali gaaja bija wings of fury

Link to comment
Share on other sites

tomshardware' date=' anandtech, xbitlabs, extremetech

[/quote']

 

taa man ir tumsha lieta..ne kaa nesaprotu no taadiem ..tapeec nav nekaada labuma ka vinji tajos testos ir piemineeti..un aarzemju trafika man ar nav lai kaut ko vairaak uzzinaatu....vai nevareetu paskaidrot kas tie par zveeriem :)

un veel..es nez bet man 3dmarka ar tie speelju testi raustiijaas ..vieniigaa kas normaali gaaja bija wings of fury

 

Žēl, ka Tev nav pelmeņu (t.i., ārzemju neta)... Kad tiksi pie ārzemēm, iesaku palasīt. Tās ir ļoti labas weblapas. Daudz kas interesants tajās sarakstīts. Pie tam ne tikai sausi skaitļi, bet ar skaidrojumu.

Kad pirksi nākamo videokarti, tad gan neaizmirsti papētīt.

 

Nekad mūžā neesmu laidis 3dmarku 2003-šo. Nezinu, kas tur ir un kā tur nav. "Raustīšanās" ir atkarīga no daudz dažādiem apstākļiem, no kuriem populārākie varētu būt dzelžu problēmas, softa problēmas, pārāk augsti grafikas parametri, paralēla dzelžu noslodze.

Neesmu laidis arī farcry, tādēļ neko nevaru sacīt par šīs spēles rijīgumu. Skolā droši vien esi gājis. Atceries fiziku un eksperimentus? No tā, ka viena spēle neiet, īsti secinājumus neizdarīsi. Paņem citu spēli. Pamēģini to. Esmu ievērojis, ka quake3 parasti iet uz visiem dzelžiem. Paņem vēl kādu.

 

Kad man uznāk luste paspēlēt kādu spēlīti (tikko izgāju Deus Ex 2: invisible war), izmantoju 800x600@24bit izšķirtspēju. Neraustās. Arī Age of mythology uz 800x600@24bit neraustījās. Zem linuka Tux racer arī neraustījās...

 

Paskaties, varbūt directx ir viltīgi uzinstalējies. Vai tajā farcry ir iespēja atslēgt kaut kādas dx9 fīčas. Ja var atslēgt, tad atslēdz un paskaties, vai kas mainās.

 

P.S. Skatos, Tev divi diski. Vai abi šeptē DMA modē?

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg

nu ja..es jau ar domaaju ka varrbut kaut ko ne taa esmu sainstaleejis..vai par daudz sainstaleejis:)

un ar dzelzjiem man ir kaa ir...abi diski gan ir katrs uz savas shljaukas...(120 ir ar cd-rom..sisteema uz 40)..un tas 40 liekas ka paarkarst...raada gan 41 bet ar roku liekas ktrietni karstaaks..doaaju jau par dzeseeshanu..papeetiju ka tas domaatais prieksh cieto dzeseeshanas maksaa tikai Ls1.90

tiko meegjinaaju jau Deus Ex 2: invisible war ...un ar jaanonjem labi daudz efektus lai normaali paspeeleetu

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

blindg par Deus Ex 2: invisible war neuztraucies, taas speelees dzineejs ir neoptimizeets, uzliec 1.1 patchu.

Link to comment
Share on other sites

Ko es uzzināju par 5700 karti(xbitlabs):

The nominal clock rates are 425/500 (250 DDR) MHz. That is, the GPU frequency is 10% lower than in the Ultra version, while the memory frequency dropped by one third and more.

------------------------------------------------------------------------

Testbed and Methods

The testbed was configured like follows:

* Intel Pentium 4 2800MHz CPU (Northwood, 800MHz FSB);

* ASUS P4C800 mainboard (i875P chipset);

* 2x512MB TwinMOS PC3200 DDR SDRAM (CL2.5).

Software:

* Microsoft Windows XP with Service Pack 1 installed;

* DirectX 9.0b;

* Catalyst 4.3 for graphics cards on GPUs from ATI;

* ForceWare 56.64 for graphics cards on GPUs from NVIDIA.

------------------------------------------------------------------------

Far Cry 1024x768 ==> 28.3 fps

Far Cry 1280x1024 ==> 17.9 fps

Far Cry is probably the most advanced game among all included into this review. Far Cry uses vertex and pixel DirectX 9 shaders and switches to DirectX 8 shaders when version 2.0 ones are not supported. The image quality doesn’t degenerate because of that.

Far Cry Demo uses extensively DirectX 9 pixel shaders, so the overall leadership of graphics processors from ATI shouldn’t be a surprise.

The results of the graphics card in this test are mostly determined by the speed of executing pixel shaders. That is, by the efficiency of the pixel processors and the clock rate of the chips. For example, the two cards on the NVIDIA GeForce FX 5700 Ultra chip with different memory types and frequencies show practically the same results, while the GeForce FX 5700 Ultra with ordinary DDR2 is faster than the board with GDDR3, because it has a higher GPU frequency and lower memory clock rate. Overclocking is most rewarding for the GeForce FX 5700 LE thanks to its doubled graphics processor clock rate.

We didn’t test the graphics cards in Far Cry Demo enabling such heavy features as full-screen antialiasing and anisotropic filtering because the cards would work incorrectly.

Halo 1024x768 ==> 26.9 fps

Halo 1280x1024 ==> 18.6 fps

Halo uses pixel shaders of versions 1.1, 1.4 and 2.0. This game doesn’t support full-screen anti-aliasing, so again we didn’t turn it on as well as anisotropic filtering.

Tomb Raider: Angel of darkness 1024x768 ==> 19 fps

Tomb Raider: Angel of darkness 1280x1024 ==> 11.8 fps

Tomb Raider: Angel of Darkness uses pixel shaders 2.0 very broadly, but when the graphics card didn’t support DirectX 9 on the hardware level, we used the settings for shaders 1.1. At the same time, we lost some of the special effects, such as blurring of the objects, which are beyond the “camera” focus.

Deus Ex 2: Invisible War 1024x768 ==> 15 fps

Deus Ex 2: Invisible War 1280x1024 ==> 9 fps

Deus Ex 2 is based on the modified Unreal Tournament engine using DirectX 8 vertex and pixel shaders that is why all graphics cards appear in equal testing conditions here.

The results obtained in Deus Ex are mostly determined by the fillrate and pixel shaders processing speed, that is why overclocking the graphics chip provides a more significant performance boost than overclocking the graphics memory.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kursis

Normaalaa staavoklii

Det. 61.45, RT RC15, DX9.0c(904)

3Dmark03 340 - 6113

Link to comment
Share on other sites

3dmark03 v3.4.0 - 6446 papagailji.

r9800pro@425/371

p4-2.4-800@2,88

Izskatās, ka varētu izspiest vēl. Esmu apmierinaats.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds varētu pateikt pilnas adreses kur var palūrēt testu rezultātu video kartēm?

Link to comment
Share on other sites

GeXcube ATi Radeon 9600XT Extreme - ~4100 3dmarkas laikam bija... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Beidzot saņēmos un uzliku šo verķi. Man tās bildes raustījās :(

 

5604 papagaiļi.

radeon 9800 pro

p4 2.8c ht enabled

asus p4p800 deluxe

2x512 ddr 400 dual ch.

Link to comment
Share on other sites

Kā vispār tajos tomshardware utt. kautko var atrast? Es uzrakstu ASUS 9600xt man iedod kautādus nevajadzīgus rakstus kur šī karte ir tikai pieminēta. Kā tur orientēties?

Link to comment
Share on other sites

Kā vispār tajos tomshardware utt. kautko var atrast? Es uzrakstu ASUS 9600xt man iedod kautādus nevajadzīgus rakstus kur šī karte ir tikai pieminēta. Kā tur orientēties?

Neraksti "asus". Atstāj tikai kartes modeli "9600 xt".

Ja nepatīt staigāt pa mātesplatēm, intereses pēc vari meklēt sadaļā "graphics,video" vai kā tur viņu sauca.

Ja arī tad rezultātu par daudz, ir vēl viens maģisks atslēgvārds "benchmark".

 

Tomshardware ir labs saits.

Link to comment
Share on other sites

Nu tur tieši tas pats ir. Un ari ja raksta "benchmark" neatrod neko derīgu. Mosh mēģināt IE 6.0?

Link to comment
Share on other sites

----------------

sorry par offtopic... :/

apsveicu VIL ar kļūšanu par šī foruma adminu!

----------------

Link to comment
Share on other sites

----------------

sorry par offtopic... :/

apsveicu VIL ar kļūšanu par šī foruma adminu!

----------------

nekas, nekas...

tnx

Link to comment
Share on other sites

Nu tur tieši tas pats ir. Un ari ja raksta "benchmark" neatrod neko derīgu. Mosh mēģināt IE 6.0?

 

1) ejam uz http://www.tomshardware.com/

2) Search Articles / Category liekam "Graphics Cards"

3) Search Articles / Search keywords liekam "9600 xt"

4) spiežam pogu "search"

5) Priecājamies "Tom's Articles Results: Found 19 articles. Listing 1 - 10:"

6) Skatāmies pašu pirmo rezultātu "Facelift: The ATi Radeon 9600 XT "

 

P.S. Paprovē IE6.0 . Es šo brīnumu veicu ar FF0.8

Link to comment
Share on other sites

Tom's Articles Results: Found 100 articles. Listing 1 - 10:

 

Man shitaa vienmēr

Link to comment
Share on other sites

hmm jociigi. Kad liek benchmar tad visi 100 or bet kad vienkaashi 9600 xt tad viss ok.

Link to comment
Share on other sites

hmm jociigi. Kad liek benchmar tad visi 100 or bet kad vienkaashi 9600 xt tad viss ok.

Nu re, būsi apguvis pirmo meklēšanas viltību - jānorāda pēc iespējas unikāli un reti atslēgvārdi, kas precīzi raksturo meklējamo priekšmetu.

Link to comment
Share on other sites

Nu VIL var jau būt vairāki meklētaju veidi. Primitīvākajiem ir tā jo vairāk norāda jo mazāk rezultātu jo viņš filtrē tikai to kur ir VISI atslēgas vārdi

Link to comment
Share on other sites

Khem! Drusku tā kā aiziet oftopikā. Atstājam varbūt vietu arī rezultātiem?

Link to comment
Share on other sites

Ok, Chaintech FX5900-XT ar 56.64 draiveriem - 5331 papagaiļi standartā (390/700MHz), 6608 mazliet overclockoti papagaiļi (485/910MHz) :)

Link to comment
Share on other sites

Ok' date=' Chaintech FX5900-XT ar 56.64 draiveriem - 5331 papagaiļi standartā (390/700MHz), 6608 mazliet overclockoti papagaiļi (485/910MHz) :)[/quote']

 

nudien, mazliet ;)

Link to comment
Share on other sites

GeForce 3 Ti200 128 MB ForceWare FX 53.03 3DMark03 (default) bija 898 markas. (ar jaunakiem draiveriem ir tika 500 markas)

Link to comment
Share on other sites

GeForce 3 Ti200 128 MB ForceWare FX 53.03 3DMark03 (default) bija 898 markas. (ar jaunakiem draiveriem ir tika 500 markas)

 

Njā, ar tik maz markām, nekāds filatēlists no tevis neiznāks. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest fufelBOY

Cpu633@715

RAM320

GeForceMX400 32mb

m/b ct-6OJV

tad luuk, ka sanaaca, tikai 64(!) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...