Jump to content

3DMark03 rezultaati ..kaadi jums?


Guest blindg
 Share

Recommended Posts

shodien tieshi paspeeleeju doom3 uz ultra high un un fear demo ar 2gb corsair kastee. secinaajums: 2gb varbuut tomeer nav tik vitaali kaa tas saakumaa likaas... driizaak raid0 (scsi, raptor vai hvz veel kas) vareetu labot situaaciju... tb es noveeroju ka cietnja tarkshkjeeshana perfekti saskan ar aiztureem speelee - rams nav par maz - cietnis vienk nespeej ramaa gruust info :o

te veel var meegjinaat izliidzeeties ar diska optimizeeshanaam defragmentaacijaam utt... nez vai tas kaut ko dos :|

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    10

  • deff_ins

    6

  • poller

    7

Pēc idejas, cietnis visu infu sagrūž ramā līmeņa ielādes laikā un pēc tam mierīgi snauž. Ja ar 2gb nekas nemainījās, tad jāsecina, ka spēle nav optimizēta lieliem ram apjomiem..

Link to comment
Share on other sites

citaa vietaa - tu domaaji uz atsevishkja hdd? man domaat cita partiicija neliidzees ne? veel jo vairaak - ja speelee un winda uz viena cietnja divaam partiicijaam - tad galvai veel jo vairaak naaksies leekaat shurp turp lai lsaiitu gaami/swapotu :|

Link to comment
Share on other sites

Nu kad es vēl uz vecā labā 80Gb WD liku tā: Win partīcija, Programmu+Spēļu partīcija, Share+SWAP partīcija, tad, salīdzinot ar klasisko Win,Share variantu, jauda visur uzlabojās...

PS. Protams 3 atsevišķi HDD būtu vēl labāks variants...

Link to comment
Share on other sites

nu jaa... nereaali padaargi jau sanaak piem kaa man gribeetos raid0 + kaukaads storage :|

Nav tik traki, prieksh Raid0 vari panjemt 2 x 40 Gb SATA no Samsung, tie tur sameeraa leeti sanaaca vai arii piemet veel bik un tad jau var ielikt 2 x 80 Gb un pietiks atliektiem galiem sisteemai un speeleem! + veel veco hardu prieksh failiem un dokumentiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Vakar, uzinstaleju f.e.a.r uz raid0, un spele jutigi atrak saka skriet... Agrak viena un ta pasa vieta spele uz kadiem 2sec swapojas, tagad tas aiznem mazak ka vienu sec...

Link to comment
Share on other sites

hmmm... disku nodefragmenteeju bet doom vai fear uz max taa arii nepaspeeleeju :)

bet... shinii sakaraa mosh maaceesiet ieteikt defragu kursh kjip viena foldera saturu savaac vienaa vietaa - tb lai tas pats dooms nebuutu izmeetaats pa visu haardu/partiiciju. un ja veel blakus noliek swapu :)

idejas? nu kuri vispaar ir tie labaakie defragi - es zinu ka diskeeper 9 nav taadas fiichas :| bet liekas kaut kur taada maniita ir :|

Link to comment
Share on other sites

9600Se 128mb, 64 bit. salasa

Rezultāti: Kopējais=1589 (marks);CPU 208

: FPS= 1) 51.8 2) 8.8 3) 8.5 4) 12.6

Vertex Shader=8.7

Pixel Shader =16.2

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...