Jump to content

3DMark03 rezultaati ..kaadi jums?


Guest blindg
 Share

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    10

  • SkadY

    6

  • poller

    7

Heh, nenotureejos, jaaiekakaa šeit man arī:))

 

8040 marki:)

Link to comment
Share on other sites

Nu man ieksh 03 marka taa ap 14k un 05 marka ap 7k! Un tas ir vairaak kaa ikdienas frekvences nevis MAX sulas spieshanaa :p

Link to comment
Share on other sites

91 8)

Es jau sen teicu ka 7800GTX Sli nekam neder :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jav

70 Markas. Biju pārsteigts, ka tik daudz, uz Radeon IGP-340M 64Mb Shared DDR.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

^ juu taa ir laba karte :) 100% OC... tieshaam nezeeliigi veiksmiigs un unikaals Hardware gabals.. P.S. kad izdomaa tirgot! obligaati atsuuti PM man es vinju atpirkshu no tevis.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest gundar1

sveiki!

 

nopirku es radeonu 9600Pro saphhire!

P4 1,6MGz,256ram!!

 

3Dmark01 man paraadiija 7200,bet 3dmark03 3200!

 

vai raadiitaajs 3dmark01 nav pa mazu!!?????????

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Guest Jav

Viss ir ok, galu galā pārējā sistēma nav diezko spoža, bet 3DMark01se pieprasa un ir ļoti atkarīgs no pārējās sistēmas jaudas!

Link to comment
Share on other sites

Guest gundar1
Viss ir ok, galu galā pārējā sistēma nav diezko spoža, bet 3DMark01se pieprasa un ir ļoti atkarīgs no pārējās sistēmas jaudas!

 

tur jau taa lieta ka nav 3dmark01se bet 3dmark01!

 

te visi raksta ka ar 9600pro praktiski zem 10000 nav!!!

 

un veel piedevaam ir AGPx4 bet karte ir AGPx8!tas vareetu iespaidot veel rezultaatu

Link to comment
Share on other sites

Guest Jav

Eh agp neko neietekmē šajā gadījumā... Galvenais, ka 3DMark03 ir adekvāts rezultāts sistēmai kopumā...

Link to comment
Share on other sites

Intel Extream Graphic i915G Mobile

512 marks ;)

 

Vispār diezgan labs rezults! Cik testus varēji ieziet?

Link to comment
Share on other sites

Jee, spam spams spams, no manas puses jo man pieder 101posts hisnii topicaa! 8)

 

 

Pasham ar GF2 90 markaas 8)

Link to comment
Share on other sites

offt, bet skatos ka gailiishu meeriishana veel joprojaam turpinaas.

 

Šo izcilo, bet diemžēl sen vairs ne oriģinālo domu jau nu varēji paturēt pie sevis :roll:

Link to comment
Share on other sites

offt, bet skatos ka gailiishu meeriishana veel joprojaam turpinaas.
shaadu domu parasti izsaka cilveeki kas pashi nav neekaa speejiigi dariit lietas labaa lai buutu pienaaciiga garuma kraaninsjh pat ar apsalvojumu :D
Link to comment
Share on other sites

Intel Extream Graphic i915G Mobile

512 marks ;)

 

Vispār diezgan labs rezults! Cik testus varēji ieziet?

Var iziet visus testus ;) iznnemot sound tests :twisted:

512marks peec 4-ie Game testiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu, no manas bijušās 6600GT atpaliek, bet atcerēsimies, ka šo x800GT vēl var uzdzīt, bet 6600GT jau ir izspiesti maksimumi...

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

våi tad, es uzkabinu labaaku dzesi un oc tiasu mieriigi. kaadus 10k var izpiest ar sotck dzesi, nu gandrizz 10 k :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu bez pencil Vmod man 625/1190 (100% stable) (ko gan papagaiļu ziņā nenotestēju) neredzēt tāpat, kā pielikt elkoņgalu pie zoda... Un i tad vēl spriežot pēc ierastā papagaiļu kāpuma vairāk par 9700 markām uz 2,6GHz Sempja nevajadzētu būt... Protams dzese arī nebija vairs štok :wink: Nu pieļauju, ka uz Dual DDR sistēmas jau būtu 10K :D Bet kam tas tagad interesē...

Link to comment
Share on other sites

Guest Limpy's

hmm , hz :D Katraa zinjaa leetaak nekaa Club3D GF 6600GT :) Nebija daudz leetaak , bet bija ;) kkur 120 ls ja nemaldos :) Varbuut bikiit mazaak , varbuut bikiit vairaak ;) Piemirsu saciit - tas nu nemaz nebija leetaakais variants kur pirkt , bet es vienk. komplekteeju visu pc vienaa vietaa , kas man tuvaak maajaam :) Taa teikt - slinkjis esmu ;)

Link to comment
Share on other sites

patiesiibaa suuds ar video... peedeejaa laikaa speeleejot doom3 un fear juutu - ka ne jau video par maz - bet cietnis visu bremzee. respektiivi - speeleejot uz very high speele ramaa gruuzh iekshaa nenormaali lielas tekstuuras - kaa rezultaataa dalja no taa visa tiek swapota uz hdd... pat tad ja fraps uzraada stabilus 50fps speele raustaas, vietaas kur notiek aatra kustiiba, respektiivi liela datu lasiishana...

es jau saaku raudaat par savu 12 trubu x800... nea... vidjiki kas speej gremot speeles uz very high pirmkaart prasa, es teiktu, min 2gb ramu :o jebshu gigabyte ram disku swapam :) sliktaakajaa gadiijumaa raptoru raid0 :D

tb staasts par to ka celerona kastee ar ar 128 sdram ir bezjeedziigi baazt 6600gt :)

juusu komentaari un viedoklji par sho teemu :)

Link to comment
Share on other sites

deff, to pašu izjutu ar 6600GT, kur makrī @ max + visas filtrācijas pie entdesmit FPS sākās raustīšanās pagriezienos uzliekot Vertical Sync... Tu beidzot apstiprināji manas senās aizdomas. Doom3 jau arī demo1 rādīja 47fps, bet reāli tikai medium varēja uzraut...

PS. Man bija 512Mb RAM...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...