Jump to content

SAMSUNG 15" LCD 152V SILVER


Guest
 Share

Recommended Posts

... esmu beidzot nobriedis panjemt LCD moni uz Liizingu, un shodien RIMI ieraudziiju akciju 15" SAMSUNG 152V Silver par 235,- LVL, vai kaadam ir bijis shaads modelis??? Sakiet savas domas!

 

Varbuut zinaat, kur LCD 15" un 17" dabuunami par labaaku cenu!?

 

 

 

wink.gif ---------------------------------------

Same shit Just different day!

http://hogz.times.lv

Link to comment
Share on other sites

Substrate

Kam tev tas LCD par to summu paņem ļoti kvalitatīvu 17" vai 19" CRT, kam bilde būs 3x labāka par sūda LCD, ja nu vienīgi tev tas LCD nav paredzēts tikai teksta drukāšanai vai klaiņošanai pa netu.

Link to comment
Share on other sites

Kam tev tas LCD par to summu paņem ļoti kvalitatīvu 17" vai 19" CRT' date=' kam bilde būs 3x labāka par sūda LCD, ja nu vienīgi tev tas LCD nav paredzēts tikai teksta drukāšanai vai klaiņošanai pa netu.[/quote']

 

Lieta taada, ka

1. mana faktiskaa darba virsma (galds) ir diezgan mazz, patreiz uz taa staav 17" Samsungs CRT un jau uz taa truukst vietas.

2. maajaas CRT noteikti negribu, jo peec darba pc jau acis spraagst aaaraa!

 

Esmu nopietni noleemis njemt 17" LCD. Protams, ka speeles ar augstu grafisko prasiibu es gribu speeleet.

Link to comment
Share on other sites

Substrate

ĀĀĀ nu tad cita lieta, pašam darbā parasts 15" un ļoti vēlētos lai to nomainītu pret LCD, bet mājās atbalstu tikai un vienīgi CRT. Bet par lietu runājot vari aci iesviest šeit.

Link to comment
Share on other sites

[Lieta taada' date= ka

1. mana faktiskaa darba virsma (galds) ir diezgan mazz, patreiz uz taa staav 17" Samsungs CRT un jau uz taa truukst vietas.

2. maajaas CRT noteikti negribu, jo peec darba pc jau acis spraagst aaaraa!

 

Esmu nopietni noleemis njemt 17" LCD. Protams, ka speeles ar augstu grafisko prasiibu es gribu speeleet.[/quote]

 

Iesaku Samsung 172X, nenožēlosi. Ja tas škiet par dārgu, tad var ņemt kādu no lētā gala Acer monitoriem ar DVI ieeju.

Link to comment
Share on other sites

atvaino puis bet nu nav LCD taa veerts lai tu liiztu veel paraados (kaa noprotu kaaposta tev nav uz sitiena) ... mani praatojumi ...

1- lcd aiznems mazaak vietas uz galda - nu sore pabiidi biku to galdu/uzparikti taa lai ielien lielaaks monis

2- no lcd nesaapees acis - muahahahahaaaaa un kaa veel saapees ja skatiisies nepareizaa lenkii

3- kvalitaate lcd bildei ir daudz suudiigaaka kaa taas pashas cenas 19'' crt

4- speeles uz lcd (iipashi shuuteri) izskataas maigi izsakoties chaabiigi

5- bet tu vienmeer vareesi atliekt pirkstus un teikt ka tev LCD

6- lcd lietojot ietaupiisi varbuut paaris santiimus meenesiii uz elektriibu

7- buusi piesiets pie lcd monja izskirtspeejas

 

nu nav veel LCD tik taalu attiistiijies lai paarsplautu CRT

 

iisumaa uzskatu ka LCD ir deriigi tikai kantorii lai sekretutka vairaak vareetu ziimeeties un viesim buutu labaaks iespaids ka shiii ir bieza iestaade ja var taadus meeslus atlauties

citam nekam LCD nav deriigs ...

 

NC: plds par viedokli' date=' shobriid jau saaku svaastiities, a mosh toch pa 150,- LVL panjemt izmeeros(dziljumaa) mazu labas kvalitaates CRT 17" monitoru :!: [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_question.gif[/img]

Tieshaam, pirms pirkshu to LCD vajag patesteet kaadu shuuteri uz taa ... daudziem ir slikti vaardi par grafisko 3D sniegumu un detaļu pilniigu/pietiekamu saskataamiibu un dzidrumu ...

-------------------------

wink.gif

hogz

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

Pilniigs bullshits, ka nevar paspeeleet shuuterus uz LCD, pasham jau gandriiz gadu ir LCD monis un speeleeju es gana daudz shuuteru un nekkadu probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Pilniigs bullshits' date=' ka nevar paspeeleet shuuterus uz LCD, pasham jau gandriiz gadu ir LCD monis un speeleeju es gana daudz shuuteru un nekkadu probleemu.[/quote']

--------------------------------------------

 

No_Man: plds par viedokli! Kaads Modelis Tev ir!? Cik, kur pirki, vai uz nomaksu!? Kaadas ekstras un tt.

Link to comment
Share on other sites

Substrate
Pilniigs bullshits' date=' ka nevar paspeeleet shuuterus uz LCD, pasham jau gandriiz gadu ir LCD monis un speeleeju es gana daudz shuuteru un nekkadu probleemu.[/quote']

Tu laikam iederies starp tiem kas neatšķir un nejūt atškirību starp 25fps no 50fps vai arī 128kbps no 256kbps, neņem ļaunā icon_confused.gif, BET PILNĪGI VISOS TESTOS PAT PATS DāRGāKAIS UN PILNīGĀKAIS LCD NEPĀRSPĒJ VIDĒJU CRT!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

ADI 701 17 " Sencis shamo njeema Elko Grupaa, janemaldos par 280 Ls.

opcijaas ir arii DVI. Skaljrunji shamam ir, tiesa nelietojami.

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

Substrate tu lakam nezinaaji, ka cileveeka acs vairaak par 24 kadriem neredz grin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

No 100Hz televizoriem jeega taada lai lieli kraasu plankumi nemirgotu. 100hz ir vajadziigi Tv kam ateela diagonaale ir lielaaka par 72 cm.

Link to comment
Share on other sites

Substrate

100Hz atšķiras ar to ka rāda 50 pilnus kadrus kas iegūti no 100 puskadriem līdz ar to attēlā ar straujām kustībām nebūtu tik ļoti redzams ka attēls sastav no 2 puskadriem. Pasēdi kādas 2h pie monitora ar 60Hz un piesēdies pie moņa kam ir 85Hz tad redzēsi atšķirību

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Pilniigs bullshits' date=' ka nevar paspeeleet shuuterus uz LCD, pasham jau gandriiz gadu ir LCD monis un speeleeju es gana daudz shuuteru un nekkadu probleemu.[/quote']

Tu laikam iederies starp tiem kas neatšķir un nejūt atškirību starp 25fps no 50fps vai arī 128kbps no 256kbps, neņem ļaunā icon_confused.gif, BET PILNĪGI VISOS TESTOS PAT PATS DāRGāKAIS UN PILNīGĀKAIS LCD NEPĀRSPĒJ VIDĒJU CRT!!!

 

Substrate, parādi man tos *pilnīgi visus testus*, it sevišķi, lūdzu, linkus uz testiem, kas ir izdarīti pēdējā pusgada laikā nevis pirms 3 gadiem un kuros būtu teikts tas citāts, ko tu šeit boldā ar lielajiem burtiem iemeti. Un, ja nevari parādīt, aizej un izlasi kaut vai tos pašus Tomshardware LCD apskatus. Un tad runā. Protams, ka LCD nav gluži piemēroti grafikas darbu profesionāļiem (lai gan ir LCD, kas tiek ražoti arī šiem nolūkiem, tiesa, ar sliktu pixel response time). Tomēr mājas lietošanai, ieskaitot spēles, labi LCD monitori ar <=16ms ir ļoti ļoti tuvu labākajiem CRT modeļiem.

 

Arī manam 17" NEC LCD tas pats FarCry iet, ka prieks. Protams, neesmu nekāds CS fanāts, un nemanu tur "50 vai 51 fps", tomēr to ghosting, no kura visi CRT lietotāji tā baidās, nemana. Un ar krāsu gammu arī nav problēmas. Jeb tu, piemēram, gribi teikt, ka spēj atšķirt RGB(255;255;255) no RGB (255;255;254)? icon_rolleyes.gif

 

Attiecībā uz to, ko NC teica par acu sāpēšanu, arī nebūs tiesa. Pirmkārt, vajag tad tiešām skatīties uz LCD pareizā leņķī - galu galā, kurš tad sēž pie datora ja ne tu pats. Otrkārt, personīgi: darbā ir Samsung 755Dfx @100 Hz un pēc garākām darbadienām var just, ka ir sēdēts pie datora. Mājās jau minētais LCD, kas turklāt ir uz 1280x1024. Nesen, izstrādājot diplomdarbu, nācās rakstot pasēdēt vairākas naktis pie šī LCD (rets gadījums, jo parasti visu izdaru, lai nevajadzētu tā sēdēt). Nu, nosēdēju tās naktis no datora neatiedams un pilnīgi nekādu acu problēmu, nekādu nogurumu, skatoties ekrānā nejutu.

 

Un, runājot par tiem televizoriem ar 100Hz, nezin kāpēc no parastā kineskopa visur pāriet uz LCD, plazmas un projekcijas televizoriem... icon_rolleyes.gif

 

Ja vari atļauties labu 17" LCD, pērc, nenožēlosi.

Link to comment
Share on other sites

Substrate
Pilniigs bullshits' date=' ka nevar paspeeleet shuuterus uz LCD, pasham jau gandriiz gadu ir LCD monis un speeleeju es gana daudz shuuteru un nekkadu probleemu.[/quote']

Tu laikam iederies starp tiem kas neatšķir un nejūt atškirību starp 25fps no 50fps vai arī 128kbps no 256kbps, neņem ļaunā icon_confused.gif, BET PILNĪGI VISOS TESTOS PAT PATS DāRGāKAIS UN PILNīGĀKAIS LCD NEPĀRSPĒJ VIDĒJU CRT!!!

 

Substrate, parādi man tos *pilnīgi visus testus*, it sevišķi, lūdzu, linkus uz testiem, kas ir izdarīti pēdējā pusgada laikā nevis pirms 3 gadiem un kuros būtu teikts tas citāts, ko tu šeit boldā ar lielajiem burtiem iemeti. Un, ja nevari parādīt, aizej un izlasi kaut vai tos pašus Tomshardware LCD apskatus. Un tad runā. Protams, ka LCD nav gluži piemēroti grafikas darbu profesionāļiem (lai gan ir LCD, kas tiek ražoti arī šiem nolūkiem, tiesa, ar sliktu pixel response time). Tomēr mājas lietošanai, ieskaitot spēles, labi LCD monitori ar <=16ms ir ļoti ļoti tuvu labākajiem CRT modeļiem.

 

Arī manam 17" NEC LCD tas pats FarCry iet, ka prieks. Protams, neesmu nekāds CS fanāts, un nemanu tur "50 vai 51 fps", tomēr to ghosting, no kura visi CRT lietotāji tā baidās, nemana. Un ar krāsu gammu arī nav problēmas. Jeb tu, piemēram, gribi teikt, ka spēj atšķirt RGB(255;255;255) no RGB (255;255;254)? icon_rolleyes.gif

 

Attiecībā uz to, ko NC teica par acu sāpēšanu, arī nebūs tiesa. Pirmkārt, vajag tad tiešām skatīties uz LCD pareizā leņķī - galu galā, kurš tad sēž pie datora ja ne tu pats. Otrkārt, personīgi: darbā ir Samsung 755Dfx @100 Hz un pēc garākām darbadienām var just, ka ir sēdēts pie datora. Mājās jau minētais LCD, kas turklāt ir uz 1280x1024. Nesen, izstrādājot diplomdarbu, nācās rakstot pasēdēt vairākas naktis pie šī LCD (rets gadījums, jo parasti visu izdaru, lai nevajadzētu tā sēdēt). Nu, nosēdēju tās naktis no datora neatiedams un pilnīgi nekādu acu problēmu, nekādu nogurumu, skatoties ekrānā nejutu.

 

Un, runājot par tiem televizoriem ar 100Hz, nezin kāpēc no parastā kineskopa visur pāriet uz LCD, plazmas un projekcijas televizoriem... icon_rolleyes.gif

 

Ja vari atļauties labu 17" LCD, pērc, nenožēlosi.

Apskatot pēdējos LCD testus kaut vai tajā pašā toms hardware skaidri redzams ka visi LCD modeļi dabū labu novērtējumu tikai viena sektora piem. games, movies, colors, bet ne kopumā no tā var izsecināt ka katrs LCD modelis var būt labs tikai vienā jomā, bet ne kopumā ņemot.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Apskatot pēdējos LCD testus kaut vai tajā pašā toms hardware skaidri redzams ka visi LCD modeļi dabū labu novērtējumu tikai viena sektora piem. games' date=' movies, colors, bet ne kopumā no tā var izsecināt ka katrs LCD modelis var būt labs tikai vienā jomā, bet ne kopumā ņemot.[/quote']

 

Tā arī bija mana pamatdoma. CRT ir universālāki par LCD. Bet nevar teikt, ka pat dārgākais LCD ir sliktāks par vidēju CRT. Liela daļa to, kas te fanātiski aizstāv vienu vai otru, visdrīzāk nav izmēģinājuši abus divus vienādos apstākļos. Savu viedokli, piemēram, balstu uz to, ka esmu izmēģinājis gan CRT, gan LCD pie viena un tā paša datora. Un LCD man patīk labāk. Ja nu pēkšņi man atnestu gadu kādu super 19" CRT, varbūt, noliekot vienu pie otra, LCD tomēr liktos mazliet sliktāks. Bet esmu pārliecināts, ka ne daudz. Un high-end lauciņā jau darbojas citi likumi.

Link to comment
Share on other sites

atvaino puis bet nu nav LCD taa veerts lai tu liiztu veel paraados (kaa noprotu kaaposta tev nav uz sitiena) ... mani praatojumi ...

1- lcd aiznems mazaak vietas uz galda - nu sore pabiidi biku to galdu/uzparikti taa lai ielien lielaaks monis

2- no lcd nesaapees acis - muahahahahaaaaa un kaa veel saapees ja skatiisies nepareizaa lenkii

3- kvalitaate lcd bildei ir daudz suudiigaaka kaa taas pashas cenas 19'' crt

4- speeles uz lcd (iipashi shuuteri) izskataas maigi izsakoties chaabiigi

5- bet tu vienmeer vareesi atliekt pirkstus un teikt ka tev LCD

6- lcd lietojot ietaupiisi varbuut paaris santiimus meenesiii uz elektriibu

7- buusi piesiets pie lcd monja izskirtspeejas

 

nu nav veel LCD tik taalu attiistiijies lai paarsplautu CRT

 

iisumaa uzskatu ka LCD ir deriigi tikai kantorii lai sekretutka vairaak vareetu ziimeeties un viesim buutu labaaks iespaids ka shiii ir bieza iestaade ja var taadus meeslus atlauties

citam nekam LCD nav deriigs ...

 

1) Izmērs' date=' manuprāt, ir galvenais mājas monitora arguments, ko "kastīšu māju" dzīvokļos uz nelielā rakstāmgalda vispār var uzdabūt.

2) Jā, acu sāpēšana ir tiešām vairāk atkarīga no acīm un darba vietas apgaismojuma.

3) Kvalitāte sūdīgāka par crt? Nepiekrītu. Viss atkarīgs no kvalitātes kritērijiem. Grafiskajos darbos crt neaizstājams, bet darbā ar tekstu visi monitori ir labi. LCD ir "it kā mazāk krāsu", bet tas ir aktuāli tikai grafiķiem un estētiem. [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_wink.gif[/img]

4) Palaidu uz kaut kāda lētā lcd 3dmark 2001, un manām acīm patika (izšķirtspēja - interpolētā). Tā kā pie pustoņiem i nemanīsi problēmas. Atcerēsimies cilvēka iztēles spēju, kas vecajos dosa geimos no pikseļu kaudzes ļāva uzburt naidiniekus. Arī mūsdienās šī spēja ir aktuāla. Savukārt, ja videokarte ir izvēlēta galvenokārt pēc grafikas kvalitātes kritērija, tad, protams, lcd šo priekšrocību draud notušēt.

5) Labāk ir atliekt pirkstus un teikt, ka lieto makintošu icon_wink.gif

6) Tie pāris santīmi uz elektrību pārvēršas pāris latos, kas ietaupīti uz UPS (vajag mazāku jaudu).

7) nav grēks ikdienā piesieties pie 1280x1024. icon_wink.gif Es uz sava 15'' CRT reizēm lietoju 800x600, kad gribas 100Hz, un 1024x768, kad gribas kaut cik normāli pastrādāt.

 

Manuprāt, LCD plusi ir:

1) vieta

2) enerģija

3) parasti ir 2 video vadi, kas ļauj piemest laptopu.

4) mazāk kaitīgs dabai

5) vieglāk transportējams

6) lielāka izšķirtspēja nekā līdzīga izmēra crt.

7) nemirgo tehnoloģisku iemeslu dēļ.

 

LCD trūkumi:

1) neprecīza krāsu pārnese

2) pikseļa reakcijas laiks

3) neražo Latvijā

 

ITOGO: kad būs lieki 400Ls, paņemšu LCD monitoru. (19'' viewsonic'u uz galda nolikt nevaru - līdz acīm nebūs 30cm, bet 1280x1024 gribas...)

Link to comment
Share on other sites

LCD nodrošina ļoti precīzu bildi līdz sīkākajam pikseļim - ja tev tā neliekas dzīva, tad sorry, tas ir tikai tavs dziļi subjektīvais vērtējums, varbūt tad vajag nedaudz aizliet acis, viss liksies būs kārtībā icon_smile.gif Līdzīgi ir ar audiofanātiem, kuri apgalvo ka tikai lampu pastiprinātāji ir tie pareizākie, kaut gan realitātē tie mīl tikai tos specifiskos skaņas kropļojumus, ko šie pastiprinātāji rada.

Link to comment
Share on other sites

LCD nodrošina ļoti precīzu bildi līdz sīkākajam pikseļiem - ja tev tā neliekas dzīva' date=' tad sorry, tas ir tikai tavs dziļi subjektīvais vērtējums, varbūt tad vajag nedaudz aizliet acis, viss liksies būs kārtībā [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] Līdzīgi ir ar audiofanātiem, kuri apgalvo ka tikai lampu pastiprinātāji ir tie pareizākie, kaut gan realitātē tie mīl tikai tos specifiskos skaņas kroļojumus, ko šie pastiprinātāji rada.

 

Runaajot par gjitaaru stiprekljiem, tad vecie lampinieki ir vienmeer bijushi topaa, un ja kadam taads ir (man ir 4 skaljrunju FENDER BASSMAN AMPLIFIRE razhots veel vecajaa ruupniicaa 1970 g.) tad to no rokaam neizlaizh, trazistornieki (skanja sausi - sinteetiski tiraaka) kaut arii jauni, liidzi nestaav, tieshi skanjas dziiviiguma, smekja zinjaa ... pareizi ir, ka to sajuut tikai muuzikji un audiofanaati wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis ir sekojošs:

Ja 17" LCD un 17" CRT būtu vienā cenā, tad visticamāk arī es izvēlētos LCD, bet pie nosacījuma, ka cena šobrīd atšķiras aptuveni uz pusi, Esmu gatavs savā mājā izbrīvēt 1/2m2 un nodedzināt dažus kilovatus mēnesī vairāk icon_smile.gif.

Nav jau strīdu par to kas labāks, svarīgi taču ir arī tas - cik tas maksā, vai ne?

Iesaku tomēr izvēlēties CRT un ja vairāk naudiņas tad 19".

Link to comment
Share on other sites

hogz tu arii speelee gjitaaru?

yap' date=' soleni pusakustisko kaa arii vijoli, mans sencis muuzikjis, visi mani braalji speelee kadu instrumenti!! ;o'] Taa teikt muuzikju famiilija, kaut gan tagad reti sanaak ko uzspeeleet ... buraashana, business and so .....

Link to comment
Share on other sites

atradu vienaa viecii SONY CPD-L181 par 270' date='- LVL

Palasiiju rakstinju te --> http://www.sharkyextreme.com/hardware/revi.../sony_cpd_l181/

par specifikaciju te --> http://www.pcresource.com/html/product/son...0l181_spec.html

 

vispaar iespaidiigi, mosh shis arii jaanjem, kaa Jums liekas!?

 

Ja tas modelis ir jau 4 gadus vecs, tad labāk neņem - matrica būs baigā bremze un ar zemu kontrastu un spilgtumu. Pa šiem gadiem LCD tehnoloģijas tomēr ir strauji attīstījušās, un nevar salīdzināt kaut vai 2 gadus vecus modeļus ar pašreizējiem.

Link to comment
Share on other sites

atradu vienaa viecii SONY CPD-L181 par 270' date='- LVL

Palasiiju rakstinju te --> http://www.sharkyextreme.com/hardware/revi.../sony_cpd_l181/

par specifikaciju te --> http://www.pcresource.com/html/product/son...0l181_spec.html

 

vispaar iespaidiigi, mosh shis arii jaanjem, kaa Jums liekas!?

 

He, lasu šī moņa specifikāciju un paskatos uz savējā labo augšējo stūri, kur rakstīts CPD-L181. Lietoju šo monitoru ikdienā jau 4 gadus (bez mēneša). Lēnāk sāk iedegties. Nav problēmu ar spilgtumiem un kontrastiem.

-> nav DVI interfeisa

-> ir 2 VGA vadi, kas ļauj pielikt moni pie diviem kompjiem. Pārslēgšanas notiek ar vienu pogas piespiedienu.

-> esmu laidis 3dmark2001. Nenovēroju sliktu matricas reakcijas laiku (subjektīvi).

-> TCO99 atbilstošs monitors

-> 85Hz tiešām ir.

-> nav rotācijas pa vertikāli

2000. gadā šī monitora cena bija ~3000USD. Tā kā 270Ls ir patīkams kritums. Man te uz blakus gada mētājas viens LG1710S, kas ietilpst šajā pašā cenu kategorijā bet kas nestāv pat līdzi sony ražojumam (subjektīvi).

 

Kurā veikalā Tu redzēji Sony cpd-L181 monitoru?

Link to comment
Share on other sites

atradu vienaa viecii SONY CPD-L181 par 270' date='- LVL

Palasiiju rakstinju te --> http://www.sharkyextreme.com/hardware/revi.../sony_cpd_l181/

par specifikaciju te --> http://www.pcresource.com/html/product/son...0l181_spec.html

 

vispaar iespaidiigi, mosh shis arii jaanjem, kaa Jums liekas!?

 

He, lasu šī moņa specifikāciju un paskatos uz savējā labo augšējo stūri, kur rakstīts CPD-L181. Lietoju šo monitoru ikdienā jau 4 gadus (bez mēneša). Lēnāk sāk iedegties. Nav problēmu ar spilgtumiem un kontrastiem.

-> nav DVI interfeisa

-> ir 2 VGA vadi, kas ļauj pielikt moni pie diviem kompjiem. Pārslēgšanas notiek ar vienu pogas piespiedienu.

-> esmu laidis 3dmark2001. Nenovēroju sliktu matricas reakcijas laiku (subjektīvi).

-> TCO99 atbilstošs monitors

-> 85Hz tiešām ir.

-> nav rotācijas pa vertikāli

2000. gadā šī monitora cena bija ~3000USD. Tā kā 270Ls ir patīkams kritums. Man te uz blakus gada mētājas viens LG1710S, kas ietilpst šajā pašā cenu kategorijā bet kas nestāv pat līdzi sony ražojumam (subjektīvi).

 

Kurā veikalā Tu redzēji Sony cpd-L181 monitoru?

 

Sveiks,

Jau aizbraucu apskatiit monitoru, cenu nokauleeju liidz 250 ( viens tikai bija uz vietas), razhoshans gads 99 vai 00 , tomeer ir bremziigs, palaidaam filmu un tomeer grafikas response aatrums tomeer ir par zemu, kaut gan raada smuki, konrasts 300:1

kaa Tu domaa ir veerts siet virvi kaklaa(liizings)!?

18,1" tomeer ir vareni, tai pat laikaa uz blakus plaukta staav 15" COMPAQ pa 160,- LVL / 6 meeneshi garantija

saki savas domas!?

 

DATALEKSS - Peernavas 22

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk, ka lietots. Par šādu jaunu i 300.00 Ls var dot. Lietotu monitoru labāk gan neņemt...

 

Līzings un kredīts ir virve, ja dzīvo kā mākslinieks un esi bez pastāvīga ienākumu avota. Ja ienākumi ir un dzīvi plāno, tad var arī kādreiz to cilpu uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

LCD tomeer pirkshu, vienalga kaadu - lietotu vai jaunu, jo uz galda vietas CRT nava, ja 17" CRT dziljums buutu 30 cm tad vareetu veeel domaat, bet, cik man zinaams, taads veel nav uzrazhots :?:

 

 

 

hogz

 

dveeselee maakslinieks un bez patstaaviigu ienaakumu avota

Link to comment
Share on other sites

He' date=' lasu šī moņa specifikāciju un paskatos uz savējā labo augšējo stūri, kur rakstīts CPD-L181. Lietoju šo monitoru ikdienā jau 4 gadus (bez mēneša). Lēnāk sāk iedegties. Nav problēmu ar spilgtumiem un kontrastiem.

-> esmu laidis 3dmark2001. Nenovēroju sliktu matricas reakcijas laiku Man te uz blakus gada mētājas viens LG1710S, kas ietilpst šajā pašā cenu kategorijā bet kas nestāv pat līdzi sony ražojumam (subjektīvi). [/quote']

 

Man darbā arī daudziem kolēģiem tieši tāds pats monitors uz galda stāv, un tiem, kas slikti uzvedās, stāv LG1710S - vai tik mēs nestrādējam vienā vietā un tu neesi viens no tiem, kas pa "kastaņiem" rušinās???

 

Vizuāli salīdzinot to pašu 4 gadus veco Sony CPD-L181 un šī gada Samsung 173T un 172X modeļus, man krita acīs tieši lēnā matrica ("ghosting" efekts dinamiskās bildēs) un kontrasta trūkums toņiem, kuri ir tuvi melnajiem. Ja man no šiem trijiem būtu jāizvēlas, tad gadījumā, ja ir svarīga attēla kvalitāte (pareiza krāsu gamma/kontrasts/spilgtums), tad es noteikti izvēlētos Samsung 173T, savukārt spēlēm/filmām - 172X, Sony diemžēl atpūšās.

Link to comment
Share on other sites

He' date=' lasu šī moņa specifikāciju un paskatos uz savējā labo augšējo stūri, kur rakstīts CPD-L181. Lietoju šo monitoru ikdienā jau 4 gadus (bez mēneša). Lēnāk sāk iedegties. Nav problēmu ar spilgtumiem un kontrastiem.

-> esmu laidis 3dmark2001. Nenovēroju sliktu matricas reakcijas laiku Man te uz blakus gada mētājas viens LG1710S, kas ietilpst šajā pašā cenu kategorijā bet kas nestāv pat līdzi sony ražojumam (subjektīvi). [/quote']

 

Man darbā arī daudziem kolēģiem tieši tāds pats monitors uz galda stāv, un tiem, kas slikti uzvedās, stāv LG1710S - vai tik mēs nestrādējam vienā vietā un tu neesi viens no tiem, kas pa "kastaņiem" rušinās???

 

Vizuāli salīdzinot to pašu 4 gadus veco Sony CPD-L181 un šī gada Samsung 173T un 172X modeļus, man krita acīs tieši lēnā matrica ("ghosting" efekts dinamiskās bildēs) un kontrasta trūkums toņiem, kuri ir tuvi melnajiem. Ja man no šiem trijiem būtu jāizvēlas, tad gadījumā, ja ir svarīga attēla kvalitāte (pareiza krāsu gamma/kontrasts/spilgtums), tad es noteikti izvēlētos Samsung 173T, savukārt spēlēm/filmām - 172X, Sony diemžēl atpūšās.

 

plds josi par viedokli!

Link to comment
Share on other sites

Nav pa ko :) Ja vēlme iegādāties LCD monitoru ir dziļa un patiesa, tad iesaku izlasīt rakstu sēriju zem fcenter.ru - objektīvākus un ar mērījumiem pamatotus vērtējumus vēl neesmu redzējis, TomsHardware uz to fona diemžēl izskatās pēc diletantu bariņa.

Link to comment
Share on other sites

He' date=' lasu šī moņa specifikāciju un paskatos uz savējā labo augšējo stūri, kur rakstīts CPD-L181. Lietoju šo monitoru ikdienā jau 4 gadus (bez mēneša). Lēnāk sāk iedegties. Nav problēmu ar spilgtumiem un kontrastiem.

-> esmu laidis 3dmark2001. Nenovēroju sliktu matricas reakcijas laiku Man te uz blakus gada mētājas viens LG1710S, kas ietilpst šajā pašā cenu kategorijā bet kas nestāv pat līdzi sony ražojumam (subjektīvi). [/quote']

 

Man darbā arī daudziem kolēģiem tieši tāds pats monitors uz galda stāv, un tiem, kas slikti uzvedās, stāv LG1710S - vai tik mēs nestrādējam vienā vietā un tu neesi viens no tiem, kas pa "kastaņiem" rušinās???

 

Vizuāli salīdzinot to pašu 4 gadus veco Sony CPD-L181 un šī gada Samsung 173T un 172X modeļus, man krita acīs tieši lēnā matrica ("ghosting" efekts dinamiskās bildēs) un kontrasta trūkums toņiem, kuri ir tuvi melnajiem. Ja man no šiem trijiem būtu jāizvēlas, tad gadījumā, ja ir svarīga attēla kvalitāte (pareiza krāsu gamma/kontrasts/spilgtums), tad es noteikti izvēlētos Samsung 173T, savukārt spēlēm/filmām - 172X, Sony diemžēl atpūšās.

 

1) bingo [VVE]

2) iespējams, ka man prasības pret attēla kvalitāti nav kā īstam estētam. Bet šā kā tā cenšos skatīties uz mantu no viedokļa, vai tā man der nevis vai tā blakus nav labāka. Tādēļ 3dmarks ne-dabīgajā izškirtspējā izskatījās pieņemams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...