Jump to content

Celeron vs Pentium


Guest mts
 Share

Recommended Posts

kirils:

Nu padarbini uz P2  vai agriinaa P3 Kautkaadu jauno office + tbr ar spell chekingu latvieshu valodai

Uz 433 celerona jaunā TBR pareizrakstības pārbaude ir neciešama, savukārt TBR2000 pareizrakstības pārbaude lieliski tiek galā ar uzdevumu.

Link to comment
Share on other sites

VIL...

es tak teicu kautko par to ka ja cilveeki plaano kautkaadus upgreidus.

Tas ir dabiski ka uz 400 celkas normaali straadaa TBR2000

Pameigjini uzlikt 2002.

 

TBR2000 gramatikjis visdriizaak lieliski darbosies arii uz kautkaada nebuut P2 200Mhz

Link to comment
Share on other sites

VIL...

es tak teicu kautko par to ka ja cilveeki plaano kautkaadus upgreidus.

Šeit zināmu lomu nospēlē pirātisma komponents, jo softa apgreids neko nemaksā. Ja tās lietas dara godīgi, tad šāds softa apgreids izmaksā apmēram šādi:

a) softa apgreida izmaksas

B) hardware apgreida izmaksas

c) datora pārinstalēšanas izmaksas

---> es šeit nepieminu izmaksas, ja sanāk luste NT4 logus ar XP aizstāt.

 

Kā Tev pašam šķiet, vai šeit nav redzams skaists piemērs, kādēļ pūstošie vēl meinfreimus lieto?

Link to comment
Share on other sites

Parasti softa upgrieds maksaa ~50% no jauna produkta vertiibas.

Ne visi produkti ir maksas.

Teiksim

tev ir tavs cel400

tu noperc vinjam jaunu HP skaneri...

HP savu superpuper skaneeshanas programmatuuru balsta uz jaunaam tehnologjijaam... (tas ir tikai kaa piemeers.. ) kuras prasa vairaak CPU resursus..

Veel tak ir arii bezmaksas programmmas... taaas arii nestaav uz vietas.

Ja pamatojums MS Office2000 upgreidot uz 2003 ir zheeliigs.. tad paariet uz jaunaaku OO versiju ir gana loogjiski.

Taaka nevienmeer softa upgreids prasa finansiaalus upurus.

 

Ir sameeraa sapraatiigi upgreidoties no NT uz kautko jaunaaku lai pilnvertiigi vareetu straadaat ar USB un vareetu izmantot plashaakas programmatuuras iespeejas (zem NT vienkaarshi neliekaas kaudze ar softiem)

 

Koroche :>

Vakaraa me ar pareijkinaas :)))

Iiisteniibaa interesanta viela paardomaam :)

Link to comment
Share on other sites

NT4 ir 95. gada softs. XP ir 2002. gada softs. Reizi 7 gados OS var nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

visu cieņu celeroniem:) - par P4 tie protams lēnāki, bet labāki tādā ziņā - ka lētāki:)! izpētot cenas un dažādus jaudas testus sanāk tā:

ti - P4 ātrdarbība ir 1,5 celeroni - jeb 1 pret 1,5

bet P4 cena - ir 2gab celeroni - jeb 2x 50Ls

 

tāpēc celerons ir jēdzīgs pirkums tad ja netiek plānots maksimālais datora slogojums - jaunākās spēles un video montāža.

 

nu jau 1,5 gadus strādāju uz sava 2,4 Celerona ar 1Gb ram, datorgrafikas darbus, un reālu nepieciešamību izmest papildus 50 latus priekš P4 nejūtu:)

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS
nu jau 1,5 gadus strādāju uz sava 2,4 Celerona ar 1Gb ram, datorgrafikas darbus, un reālu nepieciešamību izmest papildus 50 latus priekš P4 nejūtu:)

 

Nja, un ne tikai datorgrafikas darbus..ari realus geimus! Kaut gan sim nolukam man vajadzetu niknaku vga, tachu vismaz sobrid neesmu vel saskaries ar glukojoshu speli, kurai pie vainas butu procesora nespeja, drizak jau vga nespeja..

Cita lieta - ja salidzina ar AMD! Piem, Sempron 2400+ veiktspejas zinja butu lidzigs ar manu, tacu cenas zinja ir daudz letaks ~10Ls..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

interesanta lieta ar to kešatmiņu celeronam - mobilajā versijā viņam ir mazāk gigahercu bet lielāka kešatmiņa - rezultātā - testējot ātrdarbību pie līdzīgiem nosacījumiem - uz lapinieka ar Celeron M 1,5ghz un mājas kompīša - Celeron 2,4mhz - "NC garais tests" aizņēma gandrīz tikpat ilgu laiku - ti - ar mājas celeronu - 3min 13sek ar lapinieku - 3min 20sek - no tā var spriest ka tai kešatmiņai ir liela nozīme

 

(pārējas daļas - abiem ram=1gb, hdd - lapiniekam itkā lēnāks - 5400rpm win xp home, mājiniekam bij 7200rpm win xp pro, fotošops abiem vienāds...

testu var redzēt te: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=...=6027&start=200

Link to comment
Share on other sites

Varonis

keshatminjai protams ir noziime.. tachu nejau plikai keshatminjai. Ja nemaldos ir speciaals eemm nez.. bloks kursh funktieree ko keshot un ko nee.

Uzlabojot sho bloku var panaakt lielaaku efektu kaa palielinot keshatminju.

Ibo keshojot vinsh "min" ka varbuut shie dati peec briizha buus nepiecieshami.. Ja iekraamee kesha ane tos datus.. taa ir tikai lieka bremze.

Taaka tas viss ir kudi smalkaak par vienkaarshu keshatminajs izmeeru ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Tas ir tāpat kā salīdzināt kefīru ar paniņām :D

No abiem var padzerties, bet tikai kefīrs ir biezāks, lai gan paniņas ātrāk noiet lejā.

Man mājās stāv P4 iet kā smērēts, pastāvīgi Celeronu lietojis neesmu tāpēc nemācēšu teikt, vai viņš tik tiešām tāds švaks, bet leģendas un mīti klīst.

 

Nez varētu kādreiz parunāt par to kāds kuram piens labāk garšo :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
tāpēc celerons ir jēdzīgs pirkums tad ja netiek plānots maksimālais datora slogojums - jaunākās spēles un video montāža.

:DD jee. man piemeeram maksimaali tiek noslogots mans p4 (ko negribot naacaas nopirkt, jo p3 nekur vairs nebija) arii ar realtime kriptograafiju, bet buutu ar mieru arii pagaidiit. (un darbaa - db+web serveri)

nevajg tak spiest uz to grafiku.

 

pastāvīgi Celeronu lietojis neesmu

O_O kaa tad esi?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
johndeadly

ja kas celeron D procesoriem ir HT, man ir 3,2 celka un viss iet perfekti ar vinju! cenu atskjiriiba - cel 3,2=53 ls, p43,0=150Ls ir ko padomaat?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja kas celeron D procesoriem ir HT, man ir 3,2 celka un viss iet perfekti ar vinju! cenu atskjiriiba - cel 3,2=53 ls, p43,0=150Ls ir ko padomaat?

 

ja kas Celoroniem naw HT !!!!!! P4 3.0Ghz ir HT un un tavs Celeron stipri atpaliek.....protams speles un video apstraade.....

 

 

Celeron neiesaku pirkt..... tad jau labak panjemt tadas pasas cenas Sempron kas buus bik, bik atraks......un bik veesaks.......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jaunumi no kaujas frontes Cel D 2100/256/533 nu pa 20 Ls dabonams, Sempron 64 2600 s.754 pa 28 Ls, hardware.lv... tauta sasparojas.... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Igelkott

jebkuram jaudīgam procesoram, kas saprotams, ir dārgāki un jaudīgāki, tiek ražots "līdzinieks", kā piemēra pēc: Pentium - Celeron vai Athlon - Sempron. Patiesību sakot, šo cpu takts freq neatšķiras un arhitektūra, tomē atšķirības veiktspējā būs manāmas, sevišķi jau prasīgiem un profesionāliem lietotājiem. Piem, atšķiras cache - pavērojiet!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Igelkott

Vispār jau retam parastam ierēdnītim nepieciešami n-tie GHz un nez kādas jaunākās programmatūras; lielākā daļa iestāžu lieto datorus kā unificētu vispārpielietojamu rakstāmmašīnu - calc un www pārlūku... Ok., ir spēlmaņi, kuriem jārēķinās ar sakāpinātām izmaksām dzelžiem, bez kā parasts ikdienas lietotājs var iztikt.

Visumā ir tā, ka P4 nav pats labākais CPU pēc iespējām, jo, darbā man tieši ir P4 3Ghz un 1.7 GHz DS attiecīgi ar 512 Mb atmiņu. Tā kā darbs saistās ar pienācīgu dzelžu darbināšanu, tad ļoti bieži var just lēno reakciju. Protams, ka arī sisadmins muļļa, pie vainas, jo regulāri nākas pārlikt klonu dēļ adware moduļiem un citiem neta mēsliem... Celeron, domāju, atpaliktu tikai nedaudz, bet būtu uzticamāks dēļ zemākām noslodzes temperatūrām. Vispār jau vēlētos, lai DS būtu balstītas vēljoprojām uz P3 1,13 vai vispār uz AMD bāzētas DS - man personīgi ar P3 veiktspēju nekad nav bijis problēmu un AMD vispār nav bijis kur piesieties.

P4 ir pārspīlēti lobēts un nākas pārmaksāt. Celeron lai paliek katra paša ziņā un izvēlē - testējiet un vērtējiet. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ActivatedTM

Celeron ir taads m***s!!!!!!! Totaali velkaas!!! Nevienam nenoveelu lietot Celeronu.....

 

 

----------------------------

AMD Athlon 64 X2 4200+ @2x 2310Ghz

1 GB RAM

GeForce 7600GT

MSI K9 Neo

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nevajag muldēt, es n gadus esmu nostrādājis un lietojis celeronus, un ja ir normāla mātes plate, tad iet samērā normāli, ja pamatlietas ir internets, words un mūzika. Tagad lietoju P4 un PentiumM, jo ir citas prasības.

 

Celeron ir taads m***s!!!!!!! Totaali velkaas!!! Nevienam nenoveelu lietot Celeronu.....

 

 

----------------------------

AMD Athlon 64 X2 4200+ @2x 2310Ghz

1 GB RAM

GeForce 7600GT

MSI K9 Neo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Celeron ir tāds kāds viņš ir.Man personīgi uz otra datora atrodas Celeron 3,2.

Puika spēlē visas spēles ,sākot no RE1 uz emulatora PS1,līdz Hītmanam jaunajam.

Dabiski setingos nedaudz jāparokas,bet tas nekas.

Uz datora stāv WindowsXP SP2 ,Office 2007,viss strādā.Lēnāk-jā,it sevišķi jaunākās

spēles.Bet tur laikam vainīga FX 5500 256MB 128Mbit DDR 2GB.

Domāju nomainīt uz tādu karti kas uztur 3.0 šrēderus.Aizmirsu pateikt,viss notiek

uz defaultām frekvencēm

 

 

.

Mates plate : Intel Lemont DP965LT

Procesors : CORE 2 E6600 2400 MHz

Atmina : Kingmax KLDD48F-A8KB5 2,00 GB RAM

HDD : WD SATA II 320 + 320 + 320 + 320GB

Rakstitaji : LITE ON DVD+/-RW Light Scribe

: NEC DVD RW ND 3540A

Videokarte : nVIDIA GeForce 7950 GTX 512MB 256MBit

LCD : Samsung SyncMaster 203B (Digital)

Audio : SigmaTel STAC9227 @ Intel 82801HB ICH8

LAN : Intel® 82566DC Gigabit Network Connection

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
... . .... 2,4mhz - "NC garais tests" aizņēma... ... .

testu var redzēt te: http://www.boot.lv/forums/index.php?showto...7&start=200

 

paklau, kur palika NC garais tests ar visu garo jauko foruma lietotāju datoru rezultātu listi? tikko iegādāju datoru, un protams, būtu bezgala patīkami to salīdzināt ar vecā kompja veikumu. turklāt tests bij labs, jo veica reālu darbību - 2d grafikas renderēšanu ar Photoshop. vai ir kāda cerība no 100 gadīgiem foruma bekupiem to testu izvilināt atpakaļ???

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, notikusi kļūda. Ja neesi pārliecināts/a, kā lietot kādu iespēju vai nesaproti, kāpēc saņēmi šo kļūdas paziņojumu, papildinformācijai mēģini pārskatīt palīdzības datnes!

 

Bet Celerons ir bijis reizes, kad pierāda veiktspēju - kopā ar labu VGA..

Ar iebūvēto VGA celerons ir sū*s uz kociņa..

Link to comment
Share on other sites

Uzrādītā kļūda bija:

 

Atvaino, saite, kas atveda tevi uz šo lapu, šķiet, ir novecojusi vai lauzta.

 

nu tur jau tā skāde. topika nav. vajari tikai manai IP viņš ir piegriezts? ( :mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Topiks ir. Tikai nez kāpēc arī es to redzu tikai tad, ja esmu ielogojies. Iespējams, to man ļauj redzēt moderatora statuss. Bet tas neko nemaina, jo adresē www.artstudio.lv/boot/tests.zip vairs nekā nav. Būs vien jālūdz NC, lai nohostē vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

... sawlaik intelam tik genetālijas bija... vai nu celkas vai peņi... tagad labojušies... uz jautājumu, kas labāks celeron vai pentium... protams, ka core 2 duo!!!!

Link to comment
Share on other sites

... sawlaik intelam tik genetālijas bija... vai nu celkas vai peņi... tagad labojušies... uz jautājumu, kas labāks celeron vai pentium... protams, ka core 2 duo!!!!
kur muusdienaas loogjika?
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
robcixx

Muusdienaas Celeron (DualCore) ir labaks par vechuku Pentium 4, celka jau taalu attistiijusies :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
inetboy

tagad vislabakais procesor ar ettiecibu cena un jauda ir AMD PHENOM II 940. Vinu var atrast pa 119LS tikai :) jaudigako rocesoru jau nevajag... vispar jatere naudu uz videokarti ja iet runa par spelem...

Link to comment
Share on other sites

Nezināji, ka miroņus aiztikt nav pieklājīgi?!?

Labots - RedDragon
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...