Jump to content

Mobila ietekme uz monitoru/datoru


Guest Astroxs
 Share

Recommended Posts

Vai tas ietekme manu datoru/monitoru, ja mans mobilais staav

30 cm zem monitora un blakus datorkastei?

Ienakot mobila signaalam monis saak raustiities( metas sviitras,kas krataas pa ekraanu ).

 

Ko mobilais var ekraaanam?

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdeejis ka dazhaas datorklasees liek izsleegt telefonus... bet nu tieshaam kaada ietekeme tam ir?

Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu ietekme nekada ..... Par to ka tev raustas ekrans ??? hmmmm nezinu !!!

a varbuut tev akmens laikmeta ekrans? icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Substrate
esmu dzirdeejis ka dazhaas datorklasees liek izsleegt telefonus... bet nu tieshaam kaada ietekeme tam ir?

Datorklasēs aizliegts trubu lietot lai mazāk ļarkstētu un sistu pa pogām un lai mācības netraucē nevis tapēc ka PC var nosvilināt.

Link to comment
Share on other sites

Es tieši speciāli viņu nolieku tuvumā, jo monis sāk jau raustīties īsi pirms zvans ir atskanējis

Link to comment
Share on other sites

Jaa prikols labs ekrans raustas man ta nekad nav bijis telefons blakus stav ekranam .... gan ladejas blakus gan citreiz galda otra gala stav bet nekas neraustas icon_smile.gificon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Nejau raustaas, vienkaarshi taadi mazi vilniishi paarskrien paar ekraanu, man gan taa fiicha patiik, jo zinu, ka kaads man zvana pirms iepiikstas pats telefons - zvaniitaajs briinaas - kaa tik aatri trubu paceelu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest EsPac

nu nezinu vai tas ir slikti, bet man patiik.par cik maajaa parasti muzons ir mazliet skaljaak nekaa pie normaaliem cilveekiem, tad telefona nolikshana pie ekraana ir vieniigais veids kaa zinaat ka kaads zvana, jo dzirdeet taapat parasti nevar ne vella. displeja gaismu/mirgoshanu ar nevar redzeet jo nereti mans nabaga nokjis ir apraksts zem papiiriem, matricu iepakojumu pleeveem kuraam pa virsu veel dazhi kraami. karoch ja man nezvana ik peec stundas tad esmu trubu " pazaudeejis" icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tu vispirms padomaa ko telefons izdariis taviem seekliniekiem(jo spriezot peec apraxta vinjsh atrodas biistami tuvu) un tad domaa ko vinjsh izdariis kompim... kompim nekas nenotix

Link to comment
Share on other sites

nu es jau neko neteikšu kas kaitē ,kas nekaitē,varu tikai pateikt to, ka bija tāds gadījums, kad ar diviem mobilajiem tika nočakarēts pilnīgi jauns monitors.

Link to comment
Share on other sites

Vispar ir ietekme, gan ne uz PC, bet gan uz tumbinjam. Pameginiet sarunas laika pielikt tuvu ieslegtam PC tumbinjam tel.. Redzesiet, ka muziku dizhi klausities nevares.

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdeejis ka dazhaas datorklasees liek izsleegt telefonus... bet nu tieshaam kaada ietekeme tam ir?

Datorklasēs aizliegts trubu lietot lai mazāk ļarkstētu un sistu pa pogām un lai mācības netraucē nevis tapēc ka PC var nosvilināt.

 

nevis izsleegt skanju, bet izsleegt telefonu pavisam...

Link to comment
Share on other sites

nee nu aspraatiibas meeta maakam... laikam nevienu normaalu skaidrojumu nesagadiit...

Link to comment
Share on other sites

Saskaņā ar līdzšenējiem novērojumiem telefons nekādi neietekmē ne datoru, ne monitoru. Ir dzirdēti nostāsti, ka kautkāda ietekme esot, bet pašam neko tādu novērot nav izdevies.

Link to comment
Share on other sites

Visas detaļas, kam tas ir svarīgi, ir pietiekami labi ekranētas, t.sk., arī lidmašīnās. Lidmašīnās, piemēram, nedrīkst lietot telefonus, lai varētu izsist piķi no pasažieriem.

 

Datorklasē ir kategoriski vēlams izslēgt mobilos, jo, ja ik pēc brīža ieskanēsies kāds no 20 klātesošajiem telefoniem, tad pat cilvēks ar dzelzs nerviem neizturēs, un laimīgais zvana saņēmējs kļūs par nelaimīgu zvana saņēmēju. MT izslēgšana mācību telpās ir elementāra cieņas izrādīšana pret apkārtējiem. Protams, arī tramvajā nav jākliedz pilnā rīklē, ja var runāt normāli. Mājās pie sava monitora kaut transformatoru vari turēt.

Link to comment
Share on other sites

man tieši tāpat - ja mobs stāv pie monitora, kad zvana, vai sms atnāk - tad mons noraustās, saviļņojās ekrāns, - mons ir jauns, CTX 17'' PR700F ...

Link to comment
Share on other sites

man tieši tāpat - ja mobs stāv pie monitora, kad zvana, vai sms atnāk - tad mons noraustās, saviļņojās ekrāns, - mons ir jauns, CTX 17'' PR700F ...

 

Ko jūs esat darījuši fizikas stundās??? Ja viens cilvēks rāda izbrīnu, tad vēl var saprast - nobastoja, bet te jau masveidā sāk rādīties. icon_surprised.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ta nav pagaidam bijis ka monis noraustas bet kadreiz bija ka tumbinjas sak ........ kad zvana bridina icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai tas ietekme manu datoru/monitoru' date=' ja mans mobilais staav

30 cm zem monitora un blakus datorkastei?

Ienakot mobila signaalam monis saak raustiities( metas sviitras,kas krataas pa ekraanu ).

Ko mobilais var ekraaanam?[/quote']

Nu neko iipashi neizdariis, par to nav jaauztraucas, vienkaarshi ja monim ir zemi herci tad tas raustiisies no mobiilaa, bet ja uzliksi augstaakus Mhz tad visam vajedzeetu buut OK, domaaju ka shii probleema ir vecaakiem monitoriem icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

mons ir jauns, CTX 17'' PR700F ...

 

- un herci arī - 85 jau neskaitas zemi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...