Jump to content

vai dzirdat skaņu no monitora?


Varonis
 Share

Recommended Posts

galnais lai tochna kluss, jo tad buutu vērts nomainīt. - zinkā jau ir, ja kompis šņāc klusāk par oda sīcienu, tad tāds nejauks zumziens no monitora pamatīgi kož nervā:)

 

par sony - kāds ko zin? - dārgi ir, bet tad varbūt arī labi?

Link to comment
Share on other sites

ta visiem duuc monitors, skanja mazliet izmainaas atkariibaa no frekvences, ar kaadu tas darbojas.

Link to comment
Share on other sites

tas tak ir stulbums...

normaals monis NEDUUC.

Ja ir kautkaada duukshana tad kautkas nav iisti ok.

Link to comment
Share on other sites

tas tak ir stulbums...

normaals monis NEDUUC.

Ja ir kautkaada duukshana tad kautkas nav iisti ok.

 

nu labi, nepiesienies vaardiem, neduuc, bet kaut kaada skanja taapat kaa tv kastes naak, ja pieliecaas tuvaak, tad var dzirdeet.

Link to comment
Share on other sites

tikko noklusināju kompi - izrādās - dūc monitors! - varbūt zinat kas nedūc? sony?

Mans viewsonic p655 ir kluss kā pelīte. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tas tak ir stulbums...

normaals monis NEDUUC.

Ja ir kautkaada duukshana tad kautkas nav iisti ok.

 

nu labi, nepiesienies vaardiem, neduuc, bet kaut kaada skanja taapat kaa tv kastes naak, ja pieliecaas tuvaak, tad var dzirdeet.

 

es lieliski saprotu ko tu ar to domaaji. Es esmu taadus redzeejis.

Tiesa neesmu speciaalists nezinu kaadeelj tas ir. Zinu ka tur ir defekts kautkaads. Laikam nekas nopietns bet tomer.

Driizaak tev ir jaaintreseejas par monja remontu nevis par mainju.

Monjiem nav skalju un klusu modelju.

Tas ir fufelis.

Link to comment
Share on other sites

Man Sony 17" Trinitron monis un nedūc. Vienīgā skaņa ko šamais izdod ir kad taisa Degauss, bet tas tā jau visiem moņiem.

Link to comment
Share on other sites

man ljoti vecs ibm power display20...varbuut kaads zin kura pat gada tas izlaidums..a kineskops mainiits vien pirms 5 gadiem nju sony gan icon_smile.gif

nez..pie 60 un 72MHz man vinjsh kluss..ne skanjas..pie 72 gan saak nelabi saneet

un domaaju ka noteikti ka skaneeshana ir paziime tam ka kaut kas nav kaartiibaa

Link to comment
Share on other sites

Manējais Samsung SyncMaster 755dfx arī ir kluss. Bet tev varētu trokšņot putekļu dēļ. Uz kineskopu tuvāk ekrānam padodas pie 20kV līdzspriegums, un ja tai ķēdei ir pasliktinājusies izolācija (piemeēram putekļi sakrājušies), tad to caursit un tā skaņa ir tāda klusa šņakšana.

Link to comment
Share on other sites

tikko noklusināju kompi - izrādās - dūc monitors! - varbūt zinat kas nedūc? sony?

neuztraucies man arii ctx duuc, bet viewsonic nee tas gan kluss kaa peliite

Link to comment
Share on other sites

tas ir atkariigs no monitora staavoklja- normaali nav izdot febkaadas skanjas.

man ir 2000. gada Sony, kas visaadaa zinjaa ir ljoti labs, bet pa retam meedz pasiikt- vienkaarshi kaut kas uz iisoo drusku iet laikam, slinkums peetiit, kas. cerams, ka nenodegs peekshnji : )

Link to comment
Share on other sites

tas tak ir stulbums...

normaals monis NEDUUC.

Ja ir kautkaada duukshana tad kautkas nav iisti ok.

 

nu labi, nepiesienies vaardiem, neduuc, bet kaut kaada skanja taapat kaa tv kastes naak, ja pieliecaas tuvaak, tad var dzirdeet.

 

es lieliski saprotu ko tu ar to domaaji. Es esmu taadus redzeejis.

Tiesa neesmu speciaalists nezinu kaadeelj tas ir. Zinu ka tur ir defekts kautkaads. Laikam nekas nopietns bet tomer.

Driizaak tev ir jaaintreseejas par monja remontu nevis par mainju.

Monjiem nav skalju un klusu modelju.

Tas ir fufelis.

 

es jau teicu, nepiesienies vaardiem! Tas ir taads vienmeeriigs troksniitis, kas ja nemaldos naak elktrona, kas tur kveelo pie monja vai tv kastes.

Link to comment
Share on other sites

Eh ko ta juus te uztraucaas, men ir Hansol 730ED monis taads aizdomigs, shamais kad nav kaadu laiku bijis ON, kad iesleedz saak siikt un nevar pilniigi iztureet, tad bik ieklapee pa saaniem un shamais apklust wink.gif Un taa jau no pirkshanas briizja kaadu pusgadu ir, zeel ka nav monja ko pielikt pie PC, lai Hansol'u uz garantiju aizstieptu icon_evil.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...