Jump to content

Viewsonic monitors?


Guest
 Share

Recommended Posts

o jaa ,vecie labie HORIZONT tv ar Toshiba kineskopu(vismaz manam),man veel tagad taads straadaa un nav ne vainas icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

3 lietas, no kurām cenšos izvairīties ir ViewSonic, Samsung un LG. Mans favorite pašlaik ir CTX CRT ar trinitrona trubu.

Link to comment
Share on other sites

Guest SomeGoofy

Ļoti dīvaini... Praksē šādi

ViewSonic un LG ir ok... CTX ar problēmām... Samsung so,so

Favorite šobrīd LG

Link to comment
Share on other sites

3 lietas, no kurām cenšos izvairīties ir ViewSonic, Samsung un LG. Mans favorite pašlaik ir CTX CRT ar trinitrona trubu.

 

Viņš runā par LCD

 

Laine, ja gribi LCD spēlēm, pērc Hitachi CML174SXW vai NEC LCD 1701. Vēl arī Hyundai ImageQuest Q17 esot labs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms pirkt LCD spēlēm ieteiktu reāli pamēģināt konkrēto modeli uz tava iecienītākā žanra.

lai pēc tam nebūtu jāgānās!

Link to comment
Share on other sites

Vai tad monitora reakcijas laiks neko neietekmē spēlējot spēles?

 

Protams, ka ietekmē. Kurš te runā par reakcijas laiku? Dažs 20ms LCD ir labāks par 16ms.

 

Katrā ziņā tie, kurus nosaucu, ir šobrīd praktiski labākie 17" LCD, kas būtu derīgi spēlēm. NEC LCD1701 ir personiski pārbaudīts. Hitachi un NEC izmanto vienu un to pašu AUOptronics ražotu 16ms paneli, principā tie ir vienādi monitori, tikai atšķiras ārējais izskats. Savukārt Hyundai paneļus sev ražo pats un, cik dzirdēts, ImageQuest Q17 spēlēm un filmām ir pat labāks par to NEC un Hitachi.i

Link to comment
Share on other sites

Tīri filozofēšanas nolūkā gribu piebilst, ka man līdz šim tomēr labāk patīk CRT. Atstrādāta tehnoloģija, viss noslīpēts, ass attēls (sevišķi virs 100 Hz).

Cik nu esmu sēdējis pie LCD (t.i. 1,5 gadi darbā) - tomēr nav viņam tās tehnoloģijas vēl noslīpētas. Un galvenais - nekādi nevaru saprast kāpēc ražojot jaunos LCD tie ražotāji cenšas uzlikt pilnīgi marazmātiskus rezolūcijas settingus kā default. Man ko, jāņem rokā lupa lai to Start pogu saskatītu, vai??? Laptopiem taspac. Es saprotu, ka spēlēm bieži vien detalizētāka image ir pie lielas rezolūcijas, bet nah man biroja doķus rakstot vajag tādas pogas, ka ar 7 spiedienu var trāpīt virsū???

Link to comment
Share on other sites

Tīri filozofēšanas nolūkā gribu piebilst, ka man līdz šim tomēr labāk patīk CRT. Atstrādāta tehnoloģija, viss noslīpēts, ass attēls (sevišķi virs 100 Hz).

Cik nu esmu sēdējis pie LCD (t.i. 1,5 gadi darbā) - tomēr nav viņam tās tehnoloģijas vēl noslīpētas. Un galvenais - nekādi nevaru saprast kāpēc ražojot jaunos LCD tie ražotāji cenšas uzlikt pilnīgi marazmātiskus rezolūcijas settingus kā default. Man ko, jāņem rokā lupa lai to Start pogu saskatītu, vai??? Laptopiem taspac. Es saprotu, ka spēlēm bieži vien detalizētāka image ir pie lielas rezolūcijas, bet nah man biroja doķus rakstot vajag tādas pogas, ka ar 7 spiedienu var trāpīt virsū???

 

win pogas tiešām ir sīciņas, bet KDE savukārt - tieši laikā icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kURĀ VEIKALĀ ES VARU APSKATĪT ŠOS MODEĻUS? VISUR TIK PIEGRŪZTS AR SAMSUNGIEM UN LG.

 

Uzraksti kādam sakarīgam kantorim, piemēram, m79 icon_twisted.gificon_rolleyes.gif un sarunā.

 

 

Tīri filozofēšanas nolūkā gribu piebilst, ka man līdz šim tomēr labāk patīk CRT. Atstrādāta tehnoloģija, viss noslīpēts, ass attēls (sevišķi virs 100 Hz).

Cik nu esmu sēdējis pie LCD (t.i. 1,5 gadi darbā) - tomēr nav viņam tās tehnoloģijas vēl noslīpētas. Un galvenais - nekādi nevaru saprast kāpēc ražojot jaunos LCD tie ražotāji cenšas uzlikt pilnīgi marazmātiskus rezolūcijas settingus kā default. Man ko, jāņem rokā lupa lai to Start pogu saskatītu, vai??? Laptopiem taspac. Es saprotu, ka spēlēm bieži vien detalizētāka image ir pie lielas rezolūcijas, bet nah man biroja doķus rakstot vajag tādas pogas, ka ar 7 spiedienu var trāpīt virsū???

 

win pogas tiešām ir sīciņas, bet KDE savukārt - tieši laikā icon_smile.gif

 

Man arī uz native 1280x1024 rezolūcijas viss griežas, nekas nešķiet par sīku. Tieši otrādi, kad bija pavairāk brīvdienu, atnācu darbā, kur man parasts 17" Samsung Dynaflat CRT, brīnijos, kāpēc viss tik nevajadzīgi liels grin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir doma iegādāties VG710s vai arī VP171s.Gribētos dzirdēt jūsu atsauksmes par šiem modeļiem.Kā rullē spēlītes uz šiem monitoriem?

 

Laine, šodien pasūtīju VP171s, otrdien (28.04.) būšot atvests. Ja dzīvotu Rīgā, dabūtu jau pirmdien. Latvijā navienā veikalā tādu nav šobrīd. Tātad apskatīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lii-Pen

Skaists monitors. Man tas uzreiz iepatikās. Tāpēc nopirku (ne jau tikai tāpēc, ka skists)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...