Jump to content

Extrēmā barokļa dzese vol.2


Jetijs
 Share

Recommended Posts

Guest someonesick

da nee uz Kruuzu neej!!! Kruuza sucx!!! Nelsaa lielaaka izveele un zemaakas cenas... bet rokturiishi tieshaam laba lieta!!!  :D

:? Ņeponil? Es savus tieši tavā Krūzā pirku (99% līdzīgi kā noskrūvēti no kāda SuPeR_SeRvErA), jo Nelsā izvēles vispār nekādas nebija un tikai no plastmasas :(

... tas tipa joks bija... :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nelss imho vispār ir baigi nolaidušies. pāris reizes tur biju un paldies vairs negribu. apkalpošana - sūdīga, cenas augstākas nekā citur, izvēle arī nekāda.

Top veikali:

* Kurši (uz Brīvības ielas, blakus Krustabaznīcai)

* Krūza (ja vajag kaut kādus sīkumus tad skrienu uz šito - netālu no mājām :) )

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Hmm, nu diezvai man tie rokturīši derēs, jo man vajag tādus kas tipa slīpi pāri keisa malai pāriet katrā pusē, jo uz keisa augšpuses es nevaru likt, jo trešdaļu virsmas aizņem baroklis un ja lieku vidū un tikai vienu tad nebūs ērta nešana, jo smaguma centrs pavisam citur...

 

Nu tipa šitādus rokturīšus:

case.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rasmus
...nebūs ērta nešana...

A vaitad Tu tik biezi kompi paarneesaa, ka speciaali rokturiishi jaataisa? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe

istenībā ja tu atbildi nelietojot tur smaidiņus utt tad cilvēki reāli padomā ka tu runā nopietni......

Link to comment
Share on other sites

Runcio

Vislabākais novērtējums! Nu vecīt tev ir iekšās! :p

 

Varbūt, lai vieglāk pārvietot korpusu izdari kā es 1. :D

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
Vislabākais novērtējums! Nu vecīt tev ir iekšās! :p

 

Varbūt, lai vieglāk pārvietot korpusu izdari kā es 1. :D

 

Man jau tik vien kā uz mašīnu un no mašīnas vajadzētu, un tā kā keiss stāv uz galda tad ritenīši nederēs.

 

To exsesiwe:

 

Nu uztaisīt jau var sazin ko, bet man priekšnoteikums tāds, lai tas viss būtu samērā kompakts un viegli pārnēsājams, nevis tipa iebūvēts sienā vai radiators iznests pa logu laukā vaj uz balkona. Tāpēc šāds risinājums ķa tai linkā man galīgi neiet pie sirc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe

To Jetijs:

 

Protam ka viss ir ērtāks tad tas ir kompakts....

bet neaizmirsti ka pirmie Datori(kalkulātori) bija ēkām pa visu pirmo stāvu)

un tagad tu vari tādu saujiņā paņemt.....

 

 

Bet ko lai saka.....tev vecīt zelta rokas.....bet par to dzesi der padomāt...vienīgais naudiņas aiziet traki daudz....

 

 

starp citu man bijA DOMA PC PIESLĒGT PIE ATSEVIŠĶAS DZESĒŠANAS sistēmas....biju pat nopircis ventilatoru kurš strādā uz 110V

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Nu atsevišķa dzesēšanas sistēma jau domājams ka dzesētu uz goda, bet tas vairs ne kompakti ne ērti... Man tomēr ūdens tuvāks... Tagad ņemos ar trubu lodēšanu, zini pat iedomāties nevarēju cik tas ir vienkārši, ienāca prātā tāda ķecerīga doma, ka varētu visu keisu pagatavot no daudzām savā starpā salodētām vara trubām un tad tas viss keiss darbotos tipa kā liels radiators, pietam pilnīgi pasīvi, būtu kas nedaudz līdzīgs varoņa bezkeisa keisam :) Tik baigi daudz metru trubas tur izietu... bet šī doma mani pēdējā laikā apsēdusi, bet ne tik ļoti lai jau ķertos klāt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Rasmus
Neba man slāpeklis pa dibenu līst laukā :D

Bet to saspiesto slaapekli tachu var nopirkt, un nav nemaz tik daargi! :) Nu tiesa gan.. kam vinju vajag... vinjsh iztvaikos un nebuus... :D bet dabuut var !

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Tas biku pa traku. Man tas nav vajadzīgs, jo prioritāte vēl joprojām ir klusums, pie tam tas slāpeklis ir viegli gaistoša viela, tāpēc ar laiku izbeigtos. A gatavot kautkādu slēgtu sistēmu slāpeklim man galīgs Ļeņins, pie tam bīstami, ja apsaldēsies ar -190 grādiem dabūsi gangrēnu vai ko citu interesantu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Varonis
Nu atsevišķa dzesēšanas sistēma jau domājams ka dzesētu uz goda, bet tas vairs ne kompakti ne ērti... Man tomēr ūdens tuvāks... Tagad ņemos ar trubu lodēšanu, zini pat iedomāties nevarēju cik tas ir vienkārši, ienāca prātā tāda ķecerīga doma, ka varētu visu keisu pagatavot no daudzām savā starpā salodētām vara trubām un tad tas viss keiss darbotos tipa kā liels radiators, pietam pilnīgi pasīvi, būtu kas nedaudz līdzīgs varoņa bezkeisa keisam :) Tik baigi daudz metru trubas tur izietu... bet šī doma mani pēdējā laikā apsēdusi, bet ne tik ļoti lai jau ķertos klāt :mrgreen:

 

haha:) - nu es jau tev silti ieteiktu, keisu pēc mana bezkeisa keisa principa:) - ērti, vienmēr var iebāzt pirkstus un pataustīt, kā kas silst, vai svilst... vērot kā krājas un vairojas putekļi...

 

tam trubu mudžeklim galnais tad vajag izdomāt lai ūdens plūsma veidojas sakarīga un loģiska, savukārt ''logu'' sānā var pat paturēt, būs tāds vēl sirreālāks loga efekts, anti logs, vaj kas taml - logs tukšā vietā, jeb logs kā sāns... lcd kā vāks sānam, vaj taml..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...