Jump to content

Kaa man sataisti sito monitoru :D


bluebird
 Share

Recommended Posts

buutu labaak ielicis vienu kvalitatiivu bildi, nevis 6 taadas, kuras rada shaubas, vai gljuks ir monitoram vai bildas kvalitaate anaala...

Link to comment
Share on other sites

bluebird
ko tu iisti izdariiji!? icon_smile.gif

 

Sviesc icon_smile.gif

Pildspalvu aizmirsu uz klavischas icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Notebuka monis izsktas nopists no vaaka lociishanas plus vel kautkaada huinja pasham ekraanam

Domaaju ka droshi vari aizmirst pa remontu.

Compaqkam neredzu probleemas.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas maz ir labojams. Var jau būt ka var nomainīt to ekrānu, bet tas droši vien varētu būt ļoti sālīti.

Link to comment
Share on other sites

nu tu esi ieberzies..... icon_eek.gif izsaku dziļu līdzjūtību icon_cry.gif , Thinkpad maksā ne pa jokam, izskatās ka arī modelis nav no vecajiem

Link to comment
Share on other sites

Guest Lii-Pen

Arī ar fotoaparātu kaut kas nav kārtībā. Acis sāka mežģīties, mēģinot iedziļināties attēlos.

Nāksies slēgt to lielo monitoru pie mazā datora.

Link to comment
Share on other sites

bluebird

Nu tad taa....

Monitors tiesaam nav taisaams...icon_sad.gif, bet darbs apmkasaas...hjuu..icon_smile.gif Dzivoschu! icon_smile.gif Nu jaa remonts ir diezgan... 300Ls

 

Par atteela kvalitaati!

Fokjeeju es ar Nokia 7650. icon_smile.gif Nu prieks telefona ir ok.... lkaut gan ja buuut labaaks apgaismojums, tad buutu labaaka kvalitaate!

Link to comment
Share on other sites

Murmulis

Vari aiziet uz SIA B.I.S.S Varbuut vinjiem ir ekraans no kaada neejosha, un vispaar kameer meistars nav apskatiijies, nevar iisti zinaat kas tur par vainu.

Link to comment
Share on other sites

Būsi ar cigareti par tuvu pieliecies laptopam, izskatās tev tur piedzedzis caurums ekrānā icon_smile.gif

Izsaku līdzjūtibu!

Link to comment
Share on other sites

es tikai nesaprotu .. kaada sakara tur peec tam piebildeets veel viens monitors klaaat?????

Link to comment
Share on other sites

es tikai nesaprotu .. kaada sakara tur peec tam piebildeets veel viens monitors klaaat?????

Tas ir tipa mans pagaidu monitors' date=' ko es varu izmantot maajaas [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] Piesleedzu pie notes un lietoju! icon_smile.gif

 

BTW... AIzvedu jau uz servesi icon_smile.gif Tehnikji apcolees un dos zinju, cik tas prieks man izmaksaass icon_smile.gif!!! Ehh jaagaida tagad!

Link to comment
Share on other sites

bluebird

Aizvedu monitori uz IBM sevisu.... gaidiju 2 dienas un domaaju cik maksaas remonts...! Domaju, ka daargaakais variants vareetu buut 300Ls, BET izraadaas tikai 1300$ +PVN + 40Ls par darbu icon_sad.gif. IEDOMAJIETIES! PIKEC! Tipa esot jaunais , gudrais monitors, kas ateelojot lielu izscirtspeeju utt.. Nu pikec!

BOSS domaas ko dariit:)

 

Ehhh...

Link to comment
Share on other sites

Aizvedu monitori uz IBM sevisu.... gaidiju 2 dienas un domaaju cik maksaas remonts...! Domaju' date=' ka daargaakais variants vareetu buut 300Ls, BET izraadaas tikai 1300$ +PVN + 40Ls par darbu [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif[/img]. IEDOMAJIETIES! PIKEC! Tipa esot jaunais , gudrais monitors, kas ateelojot lielu izscirtspeeju utt.. Nu pikec!

BOSS domaas ko dariit:)

 

Ehhh...

 

AHUJELJI ....

jeega tev taadu kaapostu izgruuzt ?

tad jau labaak nopeerc citu portabli + aareejo moni+klavu+peli shim sajaatajam ...

 

...točna! šito vari izmantot kā kompaktu desktopu wink.gif bet nu cenas ĀRRRRPRRĀC!!! icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif

Link to comment
Share on other sites

cik tas laptops jauns maxā? 1500$??? Varbūt var pasludināties, pameklēt kādu bēdubrāli ar beigtu IBM ThinkPad un nopirkt 1 jaunu un sadalīt: vienam displejs, otram pārējais? ms.lv tirgo Thinkpadus ar 15'displeju pa 755Ls un ar 14'displeju pa 610Ls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...