Jump to content

Akumulatoru putekļu sūcējs


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Jurkins
(labots)
pirms 8 stundām , binary teica:

Teleskopiskajam kātam plastmasas salūzušas

Nu tas jau nav tehniski "novecojis" 🤣. Tas ir salūzis, var teikt.

 

Es nezinu, cik manam daisonam vatu (nočekošu), nu toč mazāk par 2200, bet sūc tā, kā pirms tam lietotie ar ~2000 nervozi pīpē gaitenī. Pilnīgi pieļauju, ka tie paši samsungi  ar cikloniem vai kādi citi tagad ir apsteiguši daisonus, bet toreiz, kad pirku savējo, viens paziņa nopirka kaut kādu lētuci, tipa ciklonu, tad šis pusi no putekļiem pa otru galu pūta ārā (biku pārspīlēju 🤣)

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Nu tas jau nav tehniski "novecojis" 🤣. Tas ir salūzis, var teikt.

Salūzis ir tad, kad savu funkciju vairs nevar veikt. Ar šo vēl var strādāt :D

 

pirms 20 stundām , Zin... teica:

Nu man ir Samsung Bespoke Jet, tam divas baterijas nāk līdzi

Tev par to Samsung Bespoke Jet ir kaut kādas sūdzības?

Kā tiem samsungiem ir ar baterijām - katram modelim sava? Vai arī ir cerība, ka arī pēc 5 gadiem būs nopērkama?

samsung.com redzu "Bespoke Jet Complete" un "Bespoke Jet Pro Extra". Pirmajam ir tikai viena baterija.

 

pirms 8 stundām , Zin... teica:

Bet nu ņemam vērā, ka kompakts, mazs un 500w nevis 2200w. 

Izskatās, ka uzglabāšanai vajag vismaz tikpat, ja ne vairāk vietas. Nav jau tas 2200w nemaz tik liels. Cita lieta - ja platība liela, tad jāčakarējas ar vadu (mums pagaidām platība maza, vads it kā pat netraucē).

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 37 minūtēm , binary teica:

Vai arī ir cerība, ka arī pēc 5 gadiem būs nopērkama?

Vienmēr pastāv cerība nomainīt elementus.

Link to comment
Share on other sites

Zin...
pirms 1 stundas , binary teica:

Izskatās, ka uzglabāšanai vajag vismaz tikpat, ja ne vairāk vietas.

Nu nav jau jāpērk Bespoke. Laikam Jet 90 vai 80 vai 70 vai kā tur, ir tāds pats, tikai bez stacijas.

 

pirms 1 stundas , binary teica:

ir kaut kādas sūdzības?

Tīri teorētiski - stacijai maisiņi jāmaina. Bet nu realitātē maneejaa izber to trauku ārā uzreiz musarà un pēc tam stacijā iesūc iekšā tikai matus/spalvas, kas sakjeerushies iekšā. Maiss pietiek 6 mēnešiem mierīgi tādā gadījumā.

 

pirms 1 stundas , binary teica:

Cita lieta - ja platība liela, tad jāčakarējas ar vadu (mums pagaidām platība maza, vads it kā pat netraucē).

Šoreiz platība nav noteicošais, bet, ka sīkie spēj maģiski izdarīt darbības, kas var likt vairākas reizes dienā ņemt rokā instrumentu.

 

 

Protams neaģitēju, ja tagad tikai un vienīgi Samsung jāpērk, gan jau Dyson un Philips ar māk, bet vairāk par to, ka salīdzinot ar 8 gadus vecu bezvadnieku, liekas, ka pārkāpts no Polo uz Passat. Klusāks, vieglāks, jaudīgāks

 

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
pirms 14 stundām , Jurkins teica:

Normālos apstākļos tas filtrs cik ilglaicīgs?

Vēl neesmu mainījis. Ja pārāk aizaug, izsūcu ar parasto putekļu sūcēju.

 

TBH - es pat neesmu pētījis kur šamo var nopirkt. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Vienmēr pastāv cerība nomainīt elementus.

Cerība jau var pastāvēt, bet ja ražotājs pacenšas ieriebt, tad tas var arī izdoties.

 

Samsung gadījumā vai nu marketologi, vai tulki, vai vēl sazin kas neatšķir mA no mAh, strāvu no jaudas, jaudu no ietilpības, līdz ar to pat grūti secināt, cik "gudri" tie akumulatori varētu būt. Raksta tik, ka 70% jaudas/veiktspējas/ietilpības būs palicis pēc mazāk kā 500 cikliem (gads, divi?! lietojot ikdienā) un ka elementu "ietilpība" ir "2500mA", bet aķis to ierobežo uz "2200mA", kas liek domāt, ka pat tad, ja to aķi varēs civilizēti izjaukt, elementu nomaiņa varētu būt netriviāla. Bet var jau būt, ka tur nekādas "loģikas" tai BMS nav un var viņus vienkārši nomainīt…

 

Pirms 29 minūtēm , Zin... teica:

liekas, ka pārkāpts no Polo uz Passat

Šitāds salīdzinājums man neko neizsaka :D Tikpat labi varēji rakstīt, ka pārkāpts no Passat uz Polo - nav ne jausmas, kurš ir "labāks". Man pieredze tikai ar A4 amerikāni, citu A4 amerikāni un "vietējo" Sharan - katram savi plusi, kas to padara par labāku par pārējiem.

 

Pirms 30 minūtēm , Zin... teica:

Protams neaģitēju, ja tagad tikai un vienīgi Samsung jāpērk, gan jau Dyson un Philips ar māk

Es jau arī nesaku, ka grasos uzreiz spiest pogu "pasūtīt". Pagaidām vēl mēģinu saprast, kas ir kas, kādas fīčas, kādi trūkumi sagaidāmi vienam vai otram brendam/modelim. Pēc tam jāmēģina "pārdot" kaut ko sievai, jo esošo sūcēju man vairs īsti nav vēlmes mēģināt savest kārtībā.

 

Kaut kad jau biju sievai minējis, ka pēc pārvākšanās uz lielākām platībām varētu paņemt robotu, lai viņai nav katru dienu visu jāsūc ar putekļsūcēju - sak', forumā salasījos, ka visi pēc kārtas sajūsmā par viņiem. Tad nu redzējām pāris radiem tos robotus. Vienā gadījumā grīda tāpat pēc sajūtām tikpat netīra kā bez robota, bet tur varbūt nesūc  katru dienu. Otrā gadījumā robots stāv aizbarikādēts, lai lieki nebraukātu. Lai ļautu viņam strādāt, vispirms visu grīdu jāatbrīvo (mājās pāris mazu bērnu + kaķis), tad jāizlaiž robotu, tad jāgaida, kad robots beigs savu darbu un atkal viņu "jāliek gulēt" (gan jau var ieregulēt, lai nebrauc automātiski, bet tikai pēc manuāla starta?). Tak gandrīz vai vienkāršāk ir paņemt parasto putekļsūcēju un pārskriet pāri visām telpām, nevis visu grīdu atbrīvot no mantām :D Ej nu tagad "pārdod" ideju par robota iegādi pēc tam, kad pie radiem tādas lietas redzētas…

Link to comment
Share on other sites

oxygen
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Vienmēr pastāv cerība nomainīt elementus

Aha, lai novērstu šādu pašdarbību ( lasi lai klients vienmēr pirktu dārgos no ražotāja) ievieš to , ka speciāla mikrene aķim, kas sazinās ar putekļu sūcēju . Ja ne tās, tad nekā. Un , cik zinu , tam Dyson jaunajiem modeļiem esot tā, ka līdzko atvieno vecos vai vecajiem parametri paliek slikti, mikrene ''aizverās'' un ar jauniem elementiem nestrādās. Protams kāds jau atradīs kā ''uzlauzt'', bet ar kādu retāku modeli nāksies vien pirkt dārgo oriģinālo aķi. Kaut kas līdzīgs laikam daļai klēpjdatoru aķiem. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , oxygen teica:

Aha, lai novērstu šādu pašdarbību

Nu vot tāpēc jau es arī skatos uz to makitu. Ārprātīgi neciešu tos pārgudros instrumentus ar astoņpadsmit 5G modemiem katrā mezglā un patstāvīgo saziņu ar mākoni.😁

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Man ir mazais makitas cxt sūcējs, nu, protams, cita klase, bet nekam vairāk kā mašīnai viņš neder.
Lielais gan jau labāk. Bet, zinot, ka makita taisa visādus štruntus uz savām baterijām haipa pēc, es būtu skeptisks. Piem. kafijas aparāts, kas ar vienu lielo baču spēj darboties 7 minūtes un uztaisīt krūzīoti kafijas.

Labots - versatile
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 49 minūtēm , binary teica:

Raksta tik, ka 70% jaudas/veiktspējas/ietilpības būs palicis pēc mazāk kā 500 cikliem (gads, divi?! lietojot ikdienā

Ja viens akumulators sūc 30 minūtes, tu katru dienu stundu dienā sūksi? Nē nu var jau būt, ka tev muiža

 

Pirms 49 minūtēm , binary teica:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jozhix
pirms 1 stundas , Zin... teica:

Jet 90

 

Man ir 90.tais. Bija nepiecieshams kkas jaudiigs, lai vareetu smiltis no paklaaja sasuukt, kameer veel brugjis nebija. Uz max jaudas paklaaju ar kaaju jaapietur, lai necelj augshaa. Ir ok.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 33 minūtēm , Jurkins teica:

tāpēc jau es arī skatos uz to makitu

Man mājās citi aķi ir. Paņemšu šo štruntiņu😉 https://www.klium.com/milwaukee-m18-cv-0-cordless-handheld-vacuum-cleaner-without-battery-and-4933459204-708242

Tāpat vēl kas pie šiem Klium.com arī jānopērk. Agrāk esmu arī tur esmu eirikus atstājis. Sieva gan kādu Samsungu cilā.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ir jau ari Shark puteklsuceji, cena draudzigaki un ari loti labi suc. Latvija draudzenei ir iepirkts Shark. Tam gan naca 2 baterijas komeplekta, vet nu tas ir pirkts gadus vismaz 5 atpakalj. Un joprojam suc loti labi.

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 53 minūtēm , Zin... teica:

Ja viens akumulators sūc 30 minūtes, tu katru dienu stundu dienā sūksi?

Kāpēc stundu? Izskatās, ka pietiek ar pusstundu, lai to aķi sabeigtu gada-pusotra laikā :D Godīgi sakot, nav ne jausmas, cik ilgi dienā putekļsūcējs tiek lietots. Bet nu jālieto katru dienu - gan suns spalvu met, neatkarīgi no sezonas, gan arī paši no āra sanesam visādu drazu. Siltajās sezonās vispār skaitās pilnīgi normāli neskaitāmas reizes dienā basām kājām iziet ārā, pēc tam iet iekšā, īpaši neiespringstot uz pēdu tīrību.

 

Būtu man teikšana par tādu produktu ražošanu, laikam ierobežotu uzlādi līdz 4.1V vai ideālā gadījumā 4.0V. Vai vismaz ar likumu EU līmenī noteiktu, ka jādod iespēju lietotājam ieslēgt tādu ierobežojumu :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Piem. kafijas aparāts, kas ar vienu lielo baču spēj darboties 7 minūtes un uztaisīt krūzīoti kafijas.

Nē, nu šitā vēlme taisīt uz aķiem visu ko var un nevar iedomāties ir izcili smieklīga. Nez boileru vēl nav uz aķiem?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Pirms 23 minūtēm , Jurkins teica:

vēlme taisīt uz aķiem

Mērkaķings. Tas makitas mazais sūcējs ir pat ļoti ok kkur ielīst - daudz vieglāks par mieli, kuru arī var notransformēt uz mazāku izmēru.

Cita lieta mazie maisiņi, kurus vēl jāpacenšas atrast.

Kafijas aparātam ar var teorētiski izdomāt pielietojumu un situāciju - teiksim, esi nekurienes vidū ar kravu akumulatoru, bet bez elektrības. Tad nav žēl 2-3 dienā iztērēt, lai kapiju padzertu. Bet nu izmēra/veiktspējas ziņā jebkurš tūrisma gāzes deglis 10x pārspēj šito plastmasas atkritumu brīnumu - taisi aplejamo, mokas kanniņā vai ar fancy perkolatoru, ja gribi.

Tai pat laikā makitas radio/boomboksi ir pat ļoti ok.

 

 

 

Fuuuuck :D

https://www.makitatools.com/products/details/MW001GZ bet nu ok, šim es vēl redzu reālu jēgu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 13 minūtēm , versatile teica:

esi nekurienes vidū ar kravu akumulatoru

Hmmm... par zaķi lidojis kravas lidmašīnā ar akumulatoru kravu, lidmašīna veiksmīgi nokritusi Brazīlijas džungļos, kur aug kafijas pupiņas.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Aha, apmēram tā, jā.

 

"Saimniek, šodien ātrāk beigsim, Vasja trīs kafijas izdzēra, nevaram jumtu saskrūvēt"

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 22 minūtēm , versatile teica:

Fuuuuck :D

https://www.makitatools.com/products/details/MW001GZ bet nu ok, šim es vēl redzu reālu jēgu.

A ko celtniekiem darīt, kam tie aķi netrūkst un visu dienu stroikā vai lauka vidū? Vadā līdzi savā pikapā mini mikrovilni/kafijas-automātu. Iespējams kādreiz kritiskā situācijā noder.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Mikrovilnis jā, bet kafijas automāts, kam vienu baču nosēdini vienai krūzītei...
Kafiju var termosā ieliet - ir tādi termosi, kur vēlu vakarā kafija vēl karsta būs. Zupu ar.

Link to comment
Share on other sites

Jainit

Zupu var uz gāzes plīts uzsildīt. Ja brauc ar Audi80 ar gāzi, tad ar to nav nekādu problēmu. Attiecīgi labākais Akumulatoru putekļusūcējs ir Audi80 ar gāzi. :crazy:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kamēr sviests nesaiet tematā, ir ok.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
pirms 2 stundām , jacobs teica:

Man mājās citi aķi ir. Paņemšu šo štruntiņu😉 https://www.klium.com/milwaukee-m18-cv-0-cordless-handheld-vacuum-cleaner-without-battery-and-4933459204-708242

Tāpat vēl kas pie šiem Klium.com arī jānopērk. Agrāk esmu arī tur esmu eirikus atstājis. Sieva gan kādu Samsungu cilā.

 

Tas Milwaukee M18 ir labs, tikai aizdomīgi līdzīgs ūdens vārāmai kannai. Pastāv risks, ka var ierasties piepešā vizītē, piemēram, radinieki, un uzlikt to aparātu uz gāzes un ieliet ūdeni vārīšanai. Pats lietoju Severin HV 7166, par savu cenu ir labs, ar 2500 mAh bateriju pietiek vidēji 60 kvm. telpas uzkopšanai ar vienu uzlādi, vēl var notīrīt datoram videokarti un ūdens dzesēšanas sistēmas radiatorus. Slota griežas un vēl ir apgaismojums slotai, no kā baidās nekaunīgais kaķis, kas ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 23 minūtēm , Mielestapa teica:

notīrīt datoram videokarti

Cik liela Tev videokarte, ja

 

Pirms 23 minūtēm , Mielestapa teica:

Slota griežas

😁

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

brīvās dabas cienītājiem

Alus dzesētāju visnotaļ atbalstu.😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kautkā baigi dārgais tas dzesētājs. Beigās paliku pie parastas kastes 'aukstumkastes' ar tiem zilajiem dzesētājiem ko sasaldē saldētavā. Pa lielam iztur arī dienu/pus-dienu bagāžniekā pat kad ārā +30. Varbūt vēl jāietin to kasti kautkādā folijsegā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

21.01.2024. , 11:42, Jurkins teica:

Aķu daisonam ... biku žaba dušij ~900 eiro😁.

Nu nevajag akurāt jaunāko modeli skatīties. Pagājušajā gadā pirku V8 pa nepilniem 400 (ja pareizi atceros), sieva izdomāja ka vajag. Visādā ziņā ideāls verķis. Jā, aķis nav noņemams, bet tas pofig. Ja ar laiku izbeigsies, tad var samainīt elementus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

Pirms 48 minūtēm , ivo teica:

Nu nevajag akurāt jaunāko modeli skatīties.

Nemaz nešaubos, ka verķis ideāls. Bet redz, man tā īsti nevajag "pamata" sūcēju. Defaultais vēl ilgus gadus mierīgi var palikt daisons ar vadu. Bet nu kaut kādu galīgo sū arī negribas. Tāpēc pagaidām esmu uzkāries (ka winxp apmēram).

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Ir baigi labi, ja tai grīdas birstei ir apgaismojums, kas izgaismo grīdu. Ļoti izceļ visus gružus uz grīdas! Tiesa, tas mazliet ietekmē pašapziņu!

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 48 minūtēm , Daiļais teica:

grīdas birstei ir apgaismojums, kas izgaismo grīdu

Atcerējos, kad bija objekts Cēsu alus r-ā. Vietējais bārdains elektriķis, lukturīti zobos ar birsti rokā, pusguļus, tīrija plauktu apakšas. Un ļoti apvainojās, kad es aizrādīju, ka birste viņam tur ir lieka.😀

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...