Jump to content

Akumulatoru putekļu sūcējs


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Sveiciens brīnišķīgajā svētdienā!

Pilnīgi nemanot sāku izjust vajadzību pēc šāda devaisa. Ir mājās brīnišķīgs daisons. Sūc kā traks un visādi citādi ļoti ērts bez tiem stulbajiem maisiem, bet ne vienmēr gribas to duru vilkt no skapja ārā. Aķu daisonam ... biku žaba dušij ~900 eiro😁. Tāpēc nepieciešama "palīdzība no zāles". Vēlamās prasības - bez putekū maisa un ar noņemamu aķi, vislabāk makitas. It kā skatos uz šo:

https://www.maktool.lv/produkti/akumulatora-instrumenti/puteklu-suceji/akumulatora-puteklu-sucejs-ar-ciklona-filtru-bl-18v-100w-makita-dcl286fzw/

Link to comment
Share on other sites

Zin...

No savas puses varu ieteikt Samsung, 

Piemēram 

https://www.rdveikals.lv/products/lv/309/344301/sort/5/filter/0_0_0_0/VS15A6031R4-Jet-60-turbo-putekļu-sūcējs.html

 

Būs arī jaudīgāks par to Makitu un vismaz neizskatās pēc rotaļlietas.

 

Ir protams arī dārgāki, bet aizdomas, ka par Samsung negribēsi mest ārā lielu naudu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es isti nesapratu, kas Dyson vainas, ka velies otru puteklu auceju pirkt? Tas ka tev aki akumulators nav nonemams Dysonam vai tas ka ilgi nevar sukt ar vinu?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, INTRASERVERNET teica:

Es isti nesapratu

Man ir lielais daisons ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
(labots)

Vari panemt Dyson V8, ja patik ka suc. Ja esi gatavs pielikt vairak finanses un velies lielaku tilpumu,un bateriju, tad V11 Outsize.

Labots - INTRASERVERNET
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

par Samsung negribēsi mest ārā lielu naudu

Nu redz, toreiz, kad pirku savējo daisonu, visi man apkārt šausminājās. Man šķiet, ka vēl par latiem pirku. Un ne brīdi neesmu nožēlojis. BEt nu 900+ kaut kā ... nu tā.

 

Īstenībā, tas samsung neizskatās slikti.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Teiksu vienigi pec 2 gadu lietosanas, ir nu teiksu godigi netirs. Man ir Dyson V11 Outsize.

PXL_20240121_100049141.thumb.jpg.aa89a685b4b9dc8e13a42128f9621a0f.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

ja patik ka suc

Nav bijuši citi ar ciklonu, tāpēc nevaru salīdzināt, bet par daisonu varu teikt tikai pašu labāko.

 

Zini, kas nepatīk tiem daisoniem. Man vispār nekur nepatīk iebūvētās baterijas. Var jau būt, ka tas ir marasms, bet nepatīk un viss. OK, telefonam pofig, tas tāpat ilgāk par bateriju nedzīvo, bet, piemēram, iedomājies urbmašīnai vai tam pašam putekļusūcējam... galīgi garām.

 

Nu par 800+ kaut kā tomēr neadekvāti šķiet. Pamatā jau tāpat lietoju vada daisonu. Bet tas v8 izskatās labāk.

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

vismaz neizskatās pēc rotaļlietas

Vasarā dobju appļaušanai paņēmu makitas trimerīti. Izskatās toč pēc rotaļlietas, bet tīri labi tiek galā. Makita vispār pēdējā laikā dizainiski un izpildījuma kvalitātē iet uz Ķīnu kultūras revolūcijas laikā.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ka redzi bilde Dyson V11 baterija ir nonemama, mainama. Ir divi minusi, pirmkart smags, otrkart, kas viss vairak kretine ir, ka nospiezhot suksanas pogu, nav vinjiem fiksacija. Tad tev visu laiku jatur nospiesta poga. Par bateriju man ir neliels stasts, ka jau parasti pec suksanas lieku ladet bateriju. Pienak tirisanas laiks, lieku bateriju un klusums. Braucu uz Dyson, vai puteklsucejs vai baterija pie vainas. Par laimi baterija, lieku velreiz ladet un viss darbojas, bet nu pie satraukuma, sazinos ar Dyson, vel gads nebija pagajis, vini bez epopejas atautija bezmaksas bateriju. Ta nu laimigi lietoju divas baterijas.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nu vot tur jau tā lieta, ka šādu akumulatornieku gribas mazāku - tā ātri paķer un satīri, ko piecūkojis. "Ģenerāltīrīšanai" no vada īpašu traucējumu nejūtu.

Un tā kā ir mājās makitas lādētājs un vairākas baterijas, tad skatījos sākumā uz savietojamību. Bet nu ir viela pārdomām.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
(labots)

Dyson V11, V12 ir mazaks izmera, mainama baterija. Paskatijos, tilpums shiem ir 0.35L.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Nu man ir Samsung Bespoke Jet, tam divas baterijas nāk līdzi, tur aptuveni pusstundu katra ja normāla jauda. Ja mega jauda, tad 10 minūtes vai mazāk. Ja švaka, tad stundu.

Daudz birstes arī.

Ir arī lādēšanas/tīrīšanas stacija. Bet nu pieļauju, ka lielai daļai šis būtu perebors.

 

@jemabija kaut kāds jaudīgais Samsungs bez tās stacijas. Varbūt viņš var iedot modeļi

 

Man jau UK būtu jāizvēlas Dyson it kā, bet neuzrunā. Smagāks rokā vai izsvarojums tāds un īsti neviena plusa

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 57 minūtēm , Jurkins teica:

vislabāk makitas. It kā skatos uz šo:

Tik negaidi no viņa nekādu lielo jaudu, kautko jau sūknē, paklāju un gružus uzsūknēt jau var. Bet nu tā uz robežas.

Man tie Makitas aķī čupām, tapēc kautkad nopirku DCL282F. Tevis linkā esošais pēc specenes neizskatās jaudīgāks, pat vārgāks.

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Man jau UK būtu jāizvēlas Dyson it kā, bet neuzrunā.

Ja pērk Dysonu, tad jāņem arī austiņas: https://www.dyson.co.uk/headphones/zone

 

2GP9gDVbPFmLCUDTVLd9LD-1200-80.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 19 minūtēm , Zin... teica:

Man jau UK būtu jāizvēlas Dyson it kā

Un UK'ejā tev tak būtu jāņem Henriju 😂 (viņiem ir arī tādu 'uz koka' un ar batteriju)

Dysons tak ir Singapūrā (galvenā mītne un reģistrēts) un ražo Malaizijā. Henrijs īsts vietējais produkts - 'Made in Britain'

72860_3_Henry_VacuumCleaner_Product_Cuto

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
(labots)

@Zin...varetu piekrist par smagumu un neertumu roka. Ja es tagad pirktu puteklsuceju, tad laikam izveletos par labu Samsung ar tirisanas staciju.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

binary

Paskatījos to ielinkoto samsungu

Citēt

Strāvas patēriņš:  

550 W  

Iesūkšanas jauda:  

150 W  

 Un man šķita, ka manējais vecais philips ir neefektīvs ar savu 500W iesūkšanas jaudu :D

 

Tie rokā turamie ir ērti, ja salīdzina ar "klasisko"? Vecais philips morāli un tehniski novecojis, jāmēģina pārliecināt sievu, ka pienācis laiks nomainīt, bet nu būtu stulbi nopirkt kaut ko, ko viņai būs vēl grūtāk lietot. Tiek lietots katru dienu grīdas, paklāja, mēbeļu sūkšanai, tāpēc vajag kaut ko ērtu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 16 minūtēm , AndrisBB teica:

pēc specenes neizskatās jaudīgāks

Sūkšanas jauda laikam cikloniem ir lielāka ar mazākas jaudas motoru.

 

A kas ir tīrīšanas stacija?

 

Un tas daisons man gan jau ir "iesēdies" 😁. Toreiz, kad nopirku pēc vairākiem sūcējiem ar maisiem, biju vienkārši tādā starā, ka šis ar mazāku motoru, klusāks ir kosmoss. Pilnīgi iespējams, ka citi (tas pats samsungs) ir pievilkušies pa šo laiku vai pat aizgājuši garām.

Just now, binary teica:

Vecais philips morāli un tehniski novecojis

Vot par šo man būtu pilnīgi pofig. Bet vajag kaut ko ērtāku mazākiem darba apjomiem.

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Un man šķita, ka manējais vecais philips ir neefektīvs ar savu 500W iesūkšanas jaudu

Un kāda tad tavam ir iesūkšanas jauda un patēriņš? 🙄 To mēra - Air Watts 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Henrijs

izskatās pēc tiem Londonas taksometriem. Laikam dizaina autors ir taksometru dizainera mazdēls.:haha:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Sūkšanas jauda laikam cikloniem ir lielāka ar mazākas jaudas motoru.

 

Vens viņ zin, kurš parametrs putekļusūcējam svarīgāks

 

vienam:

Air volume

1,5 m³/min

Max. sealed suction

82 mbar

 

otram:

Air volume

1,0 m³/min

Max. sealed suction

180 mbar

 

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

izskatās pēc tiem Londonas taksometriem. Laikam dizaina autors ir taksometru dizainera mazdēls.:haha:

Tas dizains nav īpaši 'jaunāks' par tiem taksometriem.

Bet viņi diezgan labi sūc un vēljoprojām ir vieni no populārākajiem sūcējiem UK, it īpaši visādiem offisiem, apkopējiem utt.

Labots - AndrisBB
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

kurš parametrs

Air watts

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Kas ir Air Wats?

 

Jāizrēķina no 1,5 m³/min, bet kautkāda aizdoma ka jo vairāk kubi minūtē, jo arī vairāi Gaisa Wati 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

Vens viņ zin

Jā, es arī sen nebiju interesējies par sūcējiem. Šķiet, ka kādreiz tādus milibārus nemaz neuzrādīja.

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

A kas ir tīrīšanas stacija?

Pedestals, kur uzliek to sūcēju lādēties. Tur arī nospiež pogu un tiek izrauti visi putekļi no paša sūcēja iekšā stacijā, speciālā maisā.

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas ir Air Wats

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Airwatt

 

+ Samsingiem tā rotējošā birste palīdz, bet tā laikam lielai daļai tagad.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Minēšu, ka tas air volume ir, cik gaisa šis spēj pārsūknēt ar vaļēju trubu, bet tie milibāri ir, cik šis spēj uztaisīt retinājumu, ja truba ir ciet.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Izskatās ka tas AirWats ir vairāk tāds mārketinga rīks un katram ražotājam sava formula 😂

The formula used to compute airwattage differs between vacuum cleaner manufacturers.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Testētāji izmanto standartizētu formulu kaut kādu. Sīkāk nezināšu. Jebkurā gadījumā patērētā jauda nebūs rādītājs, labāk skatīt apskatus. 

Personīgi man svarīgi bija (sievietei bija) dizains, svars, ērtums, divas baterijas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Minēšu, ka tas air volume ir, cik gaisa šis spēj pārsūknēt ar vaļēju trubu

Droši vien ka gribētos jau lai pēc iespējas vairāk gaisu pārsūknē, tāka 'Air Volume' svarīgs. Bet tanī pašā laikā arī 'Max. Sealed sucction' varētu būt spēks?

Līdzīgi kā auto Zirgi vs Griezes moments?

Just now, Zin... teica:

Testētāji izmanto standartizētu formulu kaut kādu.

Testētāji jau viskautko var izmantot, bet mārketinga materilos Dysons var likt kādus vien AirWatus grib un rēķināt pa savam.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

'Max. Sealed sucction' varētu būt spēks?

Nu tā varētu būt spēja, piemēram, dabūt ārā no paklāja netīrumus - truba piespiesta pie paklāja, jo tie milibāri mazāki, jo labāk raus tos netīrumus ārā. Nezinu, vienkārši skaļi domāju.

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Dyson pa 800? -nu biku par traku. Pietiekami labs ir arī tas V8 pa 350. Nezinu kā citu ražotāju, bet Dyson ir labi ka tajā birstēs ir rotācija ar elektropiedziņu. Tomēr tā griešanas/vibrācija labi ''izdauza'' kādu mīksto mēbeli vai paklāju. Nu nevajag nekādu briesmīgu sūkšanas jaudu. Nu ir arī elektriskais Karcher ar tādu vibrobirsti, bet tur pievads no paša gaisa  plūsmas. Kaut kā nestrādā tik efektīvi. Lai gan par pašu Dyson sūkšanas jaudu-ja ieslēdz to maksimālo, tad sūc zvērā. Tiesa aķis pietiek 10-15 min. Bet ja nav jāpucē pāris simtu kvadrātmetru telpa, pilnīgi pietiek. 

Tiesa tika piepirkts klāt papildu lokana sūcējcaurule lai var iztīrīt kātu šaurāku vietu tipa datora kasti. Ar to oriģinālo  cieto jau tādas lietas neērti.  Nu vēl lava lieta ir statīvs kur pieskrūvēt to lādēšanas doku un sakarināt piederumus

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 31 minūtēm , oxygen teica:

Nezinu kā citu ražotāju, bet Dyson ir labi ka tajā birstēs ir rotācija ar elektropiedziņu.

Tās pats arī Samsung

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Jaudas proporcijas lielajam un mazajam putekļu sūcējam atrisina ar laukuma proporcijām.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Bijām līdzīgas izvēles priekšā pirms pāris gadiem. Izskatīju visādus Daisonus, Xiaomi utt. un vai nu cena vai konstrukcija nepārliecināja.

 

Tā kā mājās ir Skil aķu instrumenti, paņēmu arī sūcēju. Par to cenu, ir vairāk kā labi. Lietojam katru dienu. Garspalvaino tepiķi izsūc nu tā, lamināta grīdas, flīzes, dīvānu, mašīnu utt. sūc labi. Arī pārvācoties un taisot virtuvi, visas skaidas sasūca gluži labi. Betona putekļi gan aizsita filtru un šams neko vairs nesūca. 😅

 

Ar 2Ah aķi var izsūkt 60m2 1x.

 

https://www.ksenukai.lv/p/rokas-puteklsuceji-skil-3154ca/e8cp

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 30 minūtēm , Kazarms teica:

Betona putekļi gan aizsita filtru un šams neko vairs nesūca.

Normālos apstākļos tas filtrs cik ilglaicīgs?

Man garāžā ir karčers (nu tas spainis😁) ar filtru un var likt/nelikt maisu. Ja neliek maisu, tas filtrs baigi ātri aizsitas (gan ar skaidām, bet nu izmēri pavisam citi) un iztīrīt var tikai ar kompresoru (tumsā, kad neviens neredz).

 

Man makitas aķi ir, tāpēc uz makitu skatījos, bet nu vot tā savākšana maisā nu galīgi neuzrunā.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Vai vajadzīgs pilnībā aizvietojams esošais daisons?

Es teiktu tā - pērc to kam tev jau ir aķi...

Varu padalīties ar savu setupu, tikai un vienīgi ierosmei. Lielais vadinieks ģenerāltīrīšanai (mīkstās mēbeles, mašīna, tepiķi), "robītis" (irobot analogs) ikdienai, un vismazākai rokas "zilais" bosch (tikai dēļ tā ka bija jau aķīši) sīkumiem - urbšana un maza zāģēšana "darbistabā", drupačas uz mašīnas benķiem un dīvāna. Mazais uz plauktiņa vienmēr pa rokai un tiek izmantots bezmazvai visbiežāk - paķeri, nosūci un turpini.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Boņs

Līdzīga paskata Miele, pirms gada pirkta - noņemami aķi, bez putekļu maisa un tjipo sūc :D

Salīdzināt ar vada variantu nevar, bet kaut kā savu izdara.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Arī ir tāda miele ar aķiem, nu, nez, par to ciparu gribējās bik precīzāku - viņu pārkonfigurēt (sastāvdaļas atvienot) ir besis katru reizi. Arī filtra tīrīšana varēja būt vienkāršāka un efektīvāka.
Par aķu cenu nerunāsim.
Bet darbu izdara - cita "lielā" mums nav, ir tikai šis un roborock.

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 10 stundām , Jurkins teica:
pirms 10 stundām , binary teica:

Vecais philips morāli un tehniski novecojis

Vot par šo man būtu pilnīgi pofig. Bet vajag kaut ko ērtāku mazākiem darba apjomiem.

Nebūtu.

Motoram apgriezieni gļuko, reizēm peld. No galvas gan nepateikšu, uz lielākiem nekā uzregulēts vai uz mazākiem. Nezinu, kas pie vainas - ātruma regulators, motora oglītes (gan jau nav nomaināmas civilizētā veidā) vai kas cits.

Teleskopiskajam kātam plastmasas salūzušas, līdz ar to tas kāts arī nav normāli lietojams.

Birste 1x mainīta, prasītos tā kā vēlreiz nomainīt.

Tā ir tā "tehniskā novecošana" ;) Gan jau visu var nomainīt/salabot, bet lētāk (ja ne naudas, tad laika ziņā) varētu izrādīties nopirkt ko modernāku.

 

pirms 10 stundām , Zin... teica:

Un kāda tad tavam ir iesūkšanas jauda un patēriņš? 🙄 To mēra - Air Watts 

Nezinu, kas tie par "gaisīgajiem vatiem" :D

Motora jauda 2200W, suction power max 500W, vakuums max 34 kPa (340 mbar?), airflow max 47 l/s (2.8 m³/min).

Kā ieminos par nomaiņu, tā uzreiz pretim - "bet tie jaunie taču ir daudz mazjaudīgāki". Paskatoties, kas tagad pieejams, laikam taisnība vien ir.

 

pirms 10 stundām , Jurkins teica:

Šķiet, ka kādreiz tādus milibārus nemaz neuzrādīja.

Gan jau uzrādīja gadījumos, kad bija, ko uzrādīt. Ar tehniku reizēm ir tā - ja kāds parametrs ir apkaunojošs, to specifikācijā neuzrāda. Vismaz kaut kādām lētajām flash atmiņām ir gadījies, ka nerāda rakstīšanas/lasīšanas ātrumu - tad uzreiz skaidrs, ka tur vairāk par pāris MB/s nebūs :D

 

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 35 minūtēm , binary teica:

Motora jauda 2200W, suction power max 500W, vakuums max 34 kPa (340 mbar?), airflow max 47 l/s (2.8 m³/min).

Nu man sanāk Samsungam 25kPa jeb 240mba un 1.9 m3/min

 

Bet nu ņemam vērā, ka kompakts, mazs un 500w nevis 2200w. 

 

Tā kā varbūt paskaties, tas pats Miele c3 vai vienalga kādi viņam tagad, iespējams tavu jau sit jau pušu ar mazo motoru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...