Jump to content

Wifi signāla uzlabošana studija tipa dzīvoklī.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis

Alikā vai banggood var par labiem cipariem dabūt Arruba, Aruda un "Aruba."

Link to comment
Share on other sites

(labots)

vairākiem klientiem esmu ņēmis tieši Arubas priekš Wifi, kur ir bijušas problēmas ar pārklājumu, ar traucējumiem un tādām lietām. Vietās , kur ēters ir salīdzinoši tīrs, nu piem. kādi 3 vai 4 AP tikai bliež no kaimiņiem, pa lielam derēs gan mikrotiks, gan Tp-link gan pārējie. Ņēmu M79 bodē. Protams var atrast vēl lētākas vietas, bet nu tur jāskatās, cik ''valid'' ir tā interneta bode, vai būs garantijas, čeki utt.

Protams vienmēr ir alternatīva, kā jau biedrs te minēja - sūtīt aļikā .

 

Bet tām Aruba ir tā, ka viņas pa lielam dalās 2 kategorijās: 1) lētākās, kas ir ap sotaku un biš auz augšu, tās ir ONLINE managējamas. Tas nozīmē, ka visus settingus iebadam caur netu, kur ir piereģistrēts tavs ,kaut ka'ds email account

2) jau prof gals, kur cena ir sākot no 450 uz augšu, kur attiecīgi ir arī papildus 3 tonnas ar settingiem un tādām lietām. Tā managejas gab/gan...

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

uldise
Pirms 3 minūtēm , Net teica:

Ņēmu M79 bodē

M79 vēl ir ok, vari padalīties ar konkrētu modeli?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Aruba Instant On AP11 Access Point , AP12, AP15

Pēdējos, ko esmu uzstādījis, ir AP22 modeļi, kam ir Wifi 6. Klients pirka kaut kādā neta bodē pa 120eur gab. Skatos Dateks.lv šiem ir pa 117naudām...

 

Tie ir daudz maz cenā pieejami, nemaksā miljonu utt. Šos visus esmu konfigijis. Pa lielam viss atkarīgs no klienta vēlmēm, jaudīgāks- protams biš dargāks .

Interface saprotams, var ļoti ātri sakonfigurēt un strādā riktīgi stabīli.

https://www.arubainstanton.com/products/access-points/#primary

 

Īsumā interface ir šāds... Katrā ziņa fīču pietiek, ir arī guest opcijas ar papildus managējamiem logiem, kuros vari rakstīt,pārevidot un piem. pieslēdzoties uzradas jau tavs teksts, izveidoyt papildus ssid-us utt.

aruba.jpg

ar2.jpg

Labots - Net
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mafijs
Pirms 51 minūtēm , Net teica:

Tas nozīmē, ka visus settingus iebadam caur netu, kur ir piereģistrēts tavs ,kaut ka'ds email account

... un nav savienojuma ar to mākoni un nav wifi un minūtes 5 kamēr pamostas, piereģistrējas.
Te vienā vietā tāds uzlikts, kolēģis spaļudās par tādu "super risinājumu"

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

nu jā, nav savienojuma, nav neta. Ja ar pieslēguma iekārtām viss ir kārtībā (modemi,switchi u.c), tad pa lielam jau problēmu nav .Man neviens nesūdzas :) Ir pat privātenē uzstādīti 3 gab.,kas netu ņem no Lmt 4G->switch -> AP. Viss strādā jau pus gadu bez pārrāvumiem.

Pirms 15 minūtēm , mafijs teica:

Te vienā vietā tāds uzlikts, kolēģis spaļudās par tādu "super risinājumu"

sīdīgs spečuks ir vadus kabinājis :)

 

Kā saka, vietas ir dažādas. Ir bijis objekts, kur wifi talāk par 15-16m nevelk nekādā modē, liec kādu rūteri gribi, kā pret sienu. Kaut kādas rupnieciskās iekārtas blakus, laikam tur kaut kas izstarojas vai tamlīdzīgi. Visādi mēdz būt.

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kamer pagaidam strada shada varianta, atstasu ka ir. Bet ar laiku ari panemsu Aruba palukosim, kas notiek.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 2 stundām , Māšuks teica:

Tas jau vel ir ok. Man te senčiem 5 - 8 Mbps caur Bite 4G ar jumta antenu. Tiesa baigā ieplaka ar parku priekšā uz torņa pusi un laikam fiziku neapmānīsi.

Jumtu antena  domāta 3G,4G antena? Man ir LMT ,rooteram atrodoties iekštelpās, bija tikai 16Mbps,bet izliekot aiz loga 30Mbps!Kādu laiku dzīvoju ka roteris atrodas  aiz loga plastmasas kaniņā!Kad samainīju rooteri,pie reizes lmt salonā paprasīju 3G,4G antenu.

Un tad sākās expermetēšana! Antena ir jāpievieno pareizam caurumam un pakāpeniski jameklē  īstais  virziens ideālai lejuplādei /augšupladei...Ko ar atradu 100 Mbps uz leju un 40Mbps uz augšu! Ātrums ik pa laikam nokritās līdz kanapi 5 Mbps....Tiklīdz rooteri  nostartē vis kārtībā!Ja pie rootera daudz kas piekabināts,ātruma sēšanās lēkme uznāk diezgan bieži.Risinājums,uzliku elektronisko taimeri,lai katru rītu 5 rooteris uz minūti padzīvo bez strāvas! 

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
pirms 4 stundām , biomass979 teica:

Jumtu antena  domāta 3G,4G antena?

Jā tā pati. Tik sanāk te tik zema vieta šiem ka virziens uz torni ir kalns un parks. Tā antena ir pret kalnu sagriezta un tapēc ar ir tik bēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

mafijs
pirms 9 stundām , Net teica:

sīdīgs spečuks ir vadus kabinājis :)

Ar lokāliem vadiem switch viss kārtībā. Krīt nost radiolinks uz mobilo torni. (Izdalītais kanāls) Koki laikam saauguši, sniegputenis vēl papildus šonakt.

Un tad tajā laikā neesot peiejami arī lokālā tīkla resursi, wifi neesot. Tā man teica. Tā varētu būt ar tām ONLine Arubām?

Link to comment
Share on other sites

jup, tas tāds biš ir mīnus, ja nav neta, tad šis nekonektē (arī lokāli viss nokrīt) , toties ja nets neraustās, tad viss ir baigi stabīli. Vietās, kur ir stabīls nets, vadi utt, nav 4G, kas var raustīties, šie dzelži strādā ļoti labi. Ne-online versijas atkal baigi dārgi maksā un tādas ne visiem pa makam.

Pirms 32 minūtēm , mafijs teica:

Krīt nost radiolinks uz mobilo torni.

Mikra jāliek :)

Link to comment
Share on other sites

Insekc
pirms 13 stundām , INTRASERVERNET teica:

Manis pec es panemtu ari kaur Aruba vai vienalga ko, ja tas viens spetu visa dzivokli normali nodrosinat internetu un ar atrumu ko spej dot ISP. Es neteiktu ja ari nedaudz mazak nodroshinatu, kaut 120Mbps.

Nu to jau TET optikas modems/routeris (Nokia) nodrošina, bet uz 5 GHz. Man gan ķieģeļu sienas, nav dzelzsbetons.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 22 minūtēm , Insekc teica:

Nu to jau TET optikas modems/routeris (Nokia) nodrošina

Tikai reizi dienā-divās jārestartē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mafijs
(labots)
pirms 3 stundām , Net teica:

Mikra jāliek :)

Tur ir kaut kas no SAF tehnikas, precīzi nemācēšu pateikt kas par iekārtu uzlikta.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 7 stundām , Māšuks teica:

Tā antena ir pret kalnu sagriezta un tapēc ar ir tik bēdīgi.

Vaig patestēt,pagriezt pavisam pretējos virzienos,manā gadījuma ir atstarojums pret mežu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...