Jump to content

Mediju pašcenzūra par mainstrīma tēmām un cancel kultūrai neizdevīgiem notikumiem.


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Jurkins, tu pat lietā neesi iedziļinājies kādēļ vispār šis pēkšņi ir publiski iznests, bet jau paspēj nosodīt un par durakiem nosaukt.

 

Šī lieta nebija medijos vispār izbazuuneeta, līdz viena no iesaistītajām pusēm nesāka histēriski to darīt kāpjot pāri jebkādai morālei. Ko, tad otrā puse arī stulba?

Link to comment
Share on other sites

Pag. Un vispār, vai tad, ja Stambulas konvencija ir akceptēta, automātiski neatrisinās visas šitās problēmas? Tiešām nē? Kā tā?:haha:

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

līdz viena no iesaistītajām pusēm nesāka histēriski to darīt kāpjot pāri jebkādai morālei

Labi, pamainīšu formulējumu no "duraki" uz "duraks". Vai "dura". Pēc izvēles.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši kārtējo reizi pierādās tā tava pieeja visam - ņirgt, izteikt savas "asprātības" un viedokli par tēmu ko vispār zini 0 un domāt, ka esi baigais nazis ar savu kruto uztveri savā viensētā. Galvenais, lai pabļautu kā ciema muļķis, ka visi kaimiņi ir duraki.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau es neizteicu viedokli par to abu (nu labi izlaidīšu)  kašķi. Un pat netaisos iedziļināties līdzīgi kā par Magoni u.t.t.

Es izteicu viedokli par to, ka šis gadījums nav premjera līmeņa gadījums. Un šo savu viedokli nemainīšu. Vai tas Stasikam patīk vai nē.

Bet jā, Tev taisnība, iepriekšējā postā paņirgājos.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ja valstsvīri un valstsievas domātu valstiski, tad šinī te kārtējā ģimenes lielstrīda epopejā saskatītu vienu galveno pamatproblēmu - nespēju savlaicīgi un civilizēti izšķirties. Tur jau ir vismaz 3 pastāsti, kāpēc tā šķiršanas nenotika, gan vīra, gan sievas viedoklis, gan vēl tur kādi.

 

Tad, ja nu konflikts ir nobriedis, par cik valstī ir pieejama kvalitatīva strīdu moderācija, kurā galvenais ir nevis bīdīt ideoloģiju un izpatikt vēlētājiem no sava burbuļa, bet gan maksimāli ievērot bērnu intereses, piw viena uzmanot, vai aiz tām bērnu interesēm neslēpjas izmanīgi manipulatori un manipulatores. Mazāk bļaušanas, vairāk skaidrības, kad kurš dabū bērnus, psiholoģiskā palīdzība visiem.

 

Taisnības aspekts. Pamanīt situācijas, kad ar puspatiesībām un editētiem, pat montētiem video un audio tiek panākta noteikta attieksme.

 

Konfliktu risināšanas, emocionālās noturības treniņi pirms attiecībām, elementāra sajēga par tiem brīžiem, kad emocijas nosaka domas un rīcību, psiholoģijas treniņi.

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

šis gadījums nav premjera līmeņa gadījums.

Šis gadījums ir premjera līmeņa gadījums. Mēs kā valsts esam visādos antitopos, arī šajā tematiskajā. Mobingi, attiecības, ģimenes konflikti.

Premjere var izvēlēties, vai bīdīt veco narratīvu par gadsimtiem ļauno patriarhālo veču radītām problēmām un vākt balsis no noteiktas sabiedrības grupas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Zin... teica:

Jurkins, tu pat lietā neesi iedziļinājies
[...]

Šī lieta nebija medijos vispār izbazuuneeta, līdz viena no iesaistītajām pusēm nesāka histēriski to darīt kāpjot pāri jebkādai morālei. Ko, tad otrā puse arī stulba?

Ironiski, bet ja visi būtu kā Jurkins, tad tā nebūtu problēma, ka viena puse kaut ko medijos sāk bļaustīties. Jo nebūtu dzirdīgas ausis.

Protams, ignorēt dzelteno presi var arī skaļi nesaucot visus par muļķiem. Bet.. ja ir kāda vieta, kur cilvēkam vajadzētu ļaut visus nosaukt par muļķiem (arī tos, kuri to ražo un patērē), tad tā ir dzeltenā prese :D Tas galu galā ir nekaitīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , Jurkins teica:

Redz, piemēram, liela daļu manu garāžas kaimiņu mani uzskata par duraku

Es laikam beidzot sāku saprast, kas tu par ķeksu dzīvē esi. Sāk atbilst tēlam, kādu pamazām vizualizēju..

Paldies par atklāsmi :good:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Jurkina un Stasa domu apmaiņas topiks. Par vērtībām. Par personām.

Paši tādu iesāksiet?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , TOoMoOT teica:

tad tā nebūtu problēma, ka viena puse kaut ko medijos sāk bļaustīties. Jo nebūtu dzirdīgas ausis.

Šoreiz dzirdigam ausīm ir jābūt, jo šeit lielākie cietēji tomēr ir bērni. Tādēļ saku, varbūt šī lieta varētu kļūt par labu paraugprāvu lai parādītu kurš ir vecāks un kurš ir "vecāks" un ka tomēr uztaisot valsts līmeņa skandālu neko nerisinās, tikai padarīs tevi par muļķi. Lieta notiek jau ilgu laiku, kas gan jau tāpat tur bērniem smagi, a tagad vēl izdara kā izdarīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Sāk atbilst tēlam, kādu pamazām vizualizēju..

Uz veselību slapjajos sapņos 🤣.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Raimonds1

Hosams un Konvencija

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/portals-parhosamaabu-meri-draudiem-un-emocionalo-vardarbibu-versas-pie-tiesibsarga-14311397

Sanāksmē piedalījās arī daudzi vīrieši, kuri tieši tāpat kā es pildīja savus darba pienākumus, taču vēršanās notika tieši pret mani. Ministrs kliedza, ka zina, ko esmu darījusi, kur esmu gājusi, ko un kam rakstījusi, un piesolīja, ka iesniegs materiālus par mani Valsts drošības dienestā. Es to uzskatu par draudiem sev. Es uzskatu, ka man kā sievietei un kā latvietei, ejot uz sanāksmi, nav jāsaskaras ar tādu attieksmi - es to neesmu pelnījusi. Nesaprotu, kā demokrātiskā Eiropas valstī vispār var notikt šādas lietas. Es kā māte, kura audzina meitu, uzskatu, ka ir pilnīgi nepieņemami, ka šādas lietas var būt.

  • Haha 3
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 8 stundām , Raimonds1 teica:

Es kā māte JAŽMAĶ

                 :haha:           

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Dievs, pasargi no šādām sievietēm un vēl vadītājām!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lex_X
(labots)

"...ministrs vicinājies ar rokām un sitis ar dūrēm pa galdu, izvēlējās tieši viņu kā sava acu skatiena partneri, kliedzis, ka viņa runājot muļķības..."

 

Pasaki cilvēkam, ka viņš dzen sviestu, un uz tevi uzrakstīs iesniegumu saskaņā ar turku galvaspilsētas konvenciju... 

 

Dožiļi, nazivajeca... 

Labots - Lex_X
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 12 minūtēm , Lex_X teica:

turku galvaspilsētas konvenciju

 

Nu tak izrāvi vārdus no mutes! Nabaga sievietei pat konvencija nepalīdzēja! Būt jāpieņem vēl viena - a vosj dubultā nostrādā?!?! 😆

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 27 minūtēm , VebKamera teica:

Būt jāpieņem vēl viena

Nu es tak jau rakstīju, ka vajag Adisabebas konvenciju.

Link to comment
Share on other sites

versatile

pisec. Pieauguši cilvēki, bet ziņas nemāk lasīt.

Zāļu oligopolam ir viena vieta skrūvspīlēs ielikta. Vēl nav pievilktas, bet risks pastāv. Tad nu piarščiki ņemas visiem veidiem - nauda tāda, ka neviena metode nav slikta, izņemot, pagaidām, varbūt tikai fizisku personu likvidēšanu.

Reku, skaists rakstelis panikas sēšanai, netaisos linkot, paši atradīsiet

image.png.8ed4f378d8c0ac4066b47eef42ad8c50.png

Šis ir tas, kas jāzina par šiem:

Citēt

Nevalstiska organizācija, kas darbojas kopš 2008. gada un apvieno četrus aptieku uzņēmumus

 

Nekāda sakara ar mediķiem, nekāda sakara ar zāļu ražotājiem. Tikai lielveikalu, tpu, aptieku pārstāvji. Kādreiz saucās vismaz godīgi.

Citēt

Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija(LFAA) dibināta 2008. gadā kā Aptieku īpašnieku asociācija un kā LFAA darbojas kopš 2021. gada.

Kā šķiet, kāpēc 21. gadā uznāca vajadzība pēc rebrendinga? Sakritība? :))

 

Un kā jums šī argumentācija, īpaši izceltā rindkopa?

image.png.103e1d11c8b519359916a11a629dcba6.png

"pierastākās, ieteiktās" - respektīvi, tās, ko reklamē, par kuru "ieteikšanu" tiek maksāts- aptiekām utt. Aptiekās, cik zinu no citām calstīm, ir tādi paši KPI kā lielveikalā - pārdevējam, pardon, farmaceitam, nespīd piemaksa, ja šomēmenes pie kases noliktās bezrecepšu zāles nenotirgos uz summu x. Ja atnāks slepenais pircējs un tam nepiedāvās vitamīnu - tas pats. Utt.

 

Starp citu, nebiju aizdomājies - tagadējās, jaunmodīgās aptiekas ar pašakalpošanās zonu - tai zonā zāļu nav. Viss, kas tur ir, ir jebkas cits, bet nav zāles - uztura bagātinātājs, vitamīns, jebkas. Bet. Ne. Zāles. To der atcerēties, ja ārsts izraksta kko, kas atrodams pašapkalpošanās zonā.

 

Tā ka konvencijai ne vainas, mērgļi, kas jebko izmantos savās interesēs ir bijuši vienmēr. Un šitādi ir jāsit, ne jāaizsargā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Kāds sakars ķīmiski ražotajiem medikamentiem ar zālēm. Parasti ārsti neizraksta ārstnieciskās tējas.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Tējā ķīmijas nav, ne? Un tas, ka visos citronos ir E330, nu, tas tāpēc, ka sašpricē audzējot?

Bez tām ķīmiskajām zālēm, neviens mēs te nedrukātu.

Ej un ārstē onkoloģiju ar tējiņām, āpsi. EDIT: ā, pareiz, atcerējos - to tak kā Džobss, ar sulām ārstē. Un kafijas klizmām. Neefektīvi? Za to dabīgi.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 1 stundas , Lex_X teica:

uzrakstīs iesniegumu saskaņā ar turku galvaspilsētas konvenciju

Turcijas galvaspilsēta ir Ankara.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars
pirms 1 stundas , versatile teica:

Bet vai ķīmiski sintezētajai vielai ir bijušas saknes, notikusi šūnu dalīšanās u.t.t. Vai es kaut ko iebildu pret medikamentiem? Es tikai par terminoloģiju. 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Aigars teica:

Bet vai ķīmiski sintezētajai vielai ir bijušas saknes, notikusi šūnu dalīšanās

Vai ūdenim ir atmiņa, tavuprāt?

Ja nav, tad šim nav nozīmes.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Beidzot atgriezīsies sakarīgi cilvēki un ticama informācija! Ne? :D 

Nu tajā postenī viņš nemaz tik sūdīgs nav 😀

Link to comment
Share on other sites

versatile

aha, rēcīgi, kā šamais intervējamajiem pa virsu laida visādus izsaucienus un tā ("cik var *irst, piemēram), bet, kad pašu skarbāk intervēja jau kā politiķi, tad puņči un asaras "kā tā var" un "tu zini, kas es esmu?".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

M@R$$
Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

Beidzot atgriezīsies sakarīgi cilvēki un ticama informācija! Ne? :D 
https://www.la.lv/video-driz-artuss-kaimins-dalijies-ar-intrigejosiem-jaunumiem

Kaut kā liekaa, ka viņa laiks sen jau ir beidzies. Bet es saprotu,piķis iet uz beigām (nodzerts), kaut kā jau jāpelna. Pirmā suņubūda bij laba, līdz brīdim kad Artuss sāka pielaizīties svarīgiem vīriem. Tad arī tas viss beidzās.

 

Link to comment
Share on other sites

Viņa problēma bija tā ka izdomāja līst iekšā politikā kuru kontrolē noteiktas kliķes. un tādēļ viņu izskoloja tur.

Varēja sēdēt malā un gudri deirst un vel jo projām būtu populārs.

 

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Pirmā suņubūda bij laba, līdz brīdim kad Artuss sāka pielaizīties svarīgiem vīriem

Pirmā suņubūda tapa, kad svarīgi vīri (gopzems) sāka arčijam piegādāt jautājumus. Un, ko tur melot, vieglu kompromatu. Tā teikt, "pilsētā runā". Tur arī radās popularitāte. Artusu uzmeta uzreiz pēc vēlešanām - uzmešana bija paredzama, bet, ka tik ātri, tas bija pārsteigums.

Pirms 9 minūtēm , Laxe teica:

Varēja sēdēt malā un gudri deirst un vel jo projām būtu populārs.

Nevarēja - jo gudri deirst varēja tikai tāpēc, ka viņam bija jākļūst populāram.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 57 minūtēm , versatile teica:

Artusu uzmeta uzreiz pēc vēlešanām

Tur nebija ko uzmest... :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Bija. Esmu diezgan drošs, ka šams bija naivs un gribēja, kā labāk.

Atis ar Aldi uzmeta. Atis vispār ļoti nepiedodami aizmirsts, dikti jokains personāžs, bet ar harizmu.

Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 13 minūtēm , versatile teica:

Esmu diezgan drošs, ka šams bija naivs un gribēja, kā labāk.

Piedod, bet man izskatās, ka te kāds cits ir naivs. Tiešām neesi redzējis video kur jamais apspriežas kā nokāst piķi no ļautiņiem utt?

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 39 minūtēm , Racer teica:

jamais apspriežas kā nokāst piķi no ļautiņiem

Laikam nē. Bija viņam shēma ar operatoru algām (kas nav ok, bet nav jau tā, ka televīzijās un visur kur arī daļa darbinieku neskaitītos kā apakšuzņēmēji/pašnodarbinātie), tad vēl tur šis tas. Atceros, ka aldim ar ati gan bija interesantas sarunas. 

Ja šamam būtu bijuši kopīgi mērķi, nebūtu uzmests tik ātri pēc vēlēšanām. Tak šo momentā malā pastūma, kad aldis sāka premjerēšanas rebes bīdīt, iejaucās tikai brīdī, kad kartupeļi sāka sašust par iespējamo sadarbošanos ar saskaņu. 

Tā ka jā, es ticu, ka šamā naivumu ļoti strukturēti un plānoti izmantoja.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
(labots)

Ja ministrs būtu lasījis ikoniskos sieviešu pielūgtos rakstus, šajā gadījumā, Bankrofta "Kāpēc viņš tā dara?", tad šādai situācijai būtu sagatavojies.

 

Bankrofts apraksta situāciju, kad vecis, kam ir piespriesta terapija, lai varētu cerēt atgūt kaut kādus kontaktus ar sievu un bērniem, jautā - ko darīt, ja sieviete viņaprāt, runā pilnīgas muļķības, uz ko Bankrofts mierīgi atbild, ka tas viss ar cieņu un pacietību ir jāuzklausa.

Tā ir, ka pavirši seko jaunajām tendencēm.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Prezidentam vajag legalizēt sieviešu sišanu.

Viņš kā gejs to varētu darīt. un nosodīt nevarētu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ir taču skaidrs, ka situāciju, kur vienai strīdus pusei pēc dzimumpazīmēm jau noteikts vainīgā statuss, izmantos gan ģimenes, gan saimnieciskajos, gan politiskajos strīdos.

pirms 8 stundām , jacobs teica:

Dievs, pasargi no šādām sievietēm un vēl vadītājām!

Viņa jau cīnās par nozari, ne ar savējiem!

Link to comment
Share on other sites

jacobs
1 stundu atpakaļ, Raimonds1 teica:

Viņa jau cīnās par nozari, ne ar savējiem!

No tevis, Raimond, psihologs gan nesanāks.😏Varbūt no manis arī ne, bet vismaz ir krietni lielāka dzīves un darba pieredze.😉

Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 2 stundām , versatile teica:

Tā ka jā, es ticu, ka šamā naivumu ļoti strukturēti un plānoti izmantoja.

Ok, Tu vari tam ticēt.

Es ticu tam, ka viņš nebija idejisks un naivs nabadziņš, kuru ļaunie un mantkārīgie partijas biedri apčakarēja, bet bija pārāk pastulbs cerībā par vietu pie siles un tur gan viņu izmantoja kā līdzekli un pēcāk apčakarēja un izmeta. To var saukt par naivumu, ja tā dikti gribās.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...