Jump to content

Tīkla vadi un radiatori (siltums)


RudolfsP
 Share

Recommended Posts

Just now, AndrisBB teica:

50 grādi ir uizstādot. Meklē kabeli kas tur 100C, ja jau mieru neliek  🤪

Negribas visu pārvilkt. Bet vai tad vispār ir kas tur 100C. Neesmu dzirdējis.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī kas 1000C tur, atkarībā cik tev maks biezs (šeit runājam par pāris tūkstošiem $$$ par metru 😂).

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Es te tā tikai atnākšu pajautāt: vai tu vispār esi pamērījis cik grādus tā truba uzkarst? Vai pieņem kaut kādus nominālos ciparus no specenes?

 

Bet vispār, nu sakaltīs tam kabelim izolācija no silšanas/atdzišanas, so what? PoE 57V nav nekas, arī sakaltušo izolāciju necaursitīs. Un kad būs tas kabelis jākustina, nomainīsi un jauno novilksi smukāk.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka lētāk ir pārvilkt vadus nekā pirkt siltumizolāciju un pēc tam elpot putekļus

Link to comment
Share on other sites

Paskatoties Lapp tīkla kabeļu katalogu, tad industriālie varianti parasti tur 80C, bet ir arī 105C varianti. 

Tiem itkā nevajadzētu sakalst pat pie max temperatūrām.

Tur pat industriālos nevajag, izskatās ka tur lielākā daļa līdz 80C

https://www.tme.eu/lv/katalog/vadi-un-kabeli_112533/?params=2:878_manufacturer:lapp&queryPhrase=ETHERLINE

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Kazarms teica:

Es te tā tikai atnākšu pajautāt: vai tu vispār esi pamērījis cik grādus tā truba uzkarst? Vai pieņem kaut kādus nominālos ciparus no specenes?

 

Bet vispār, nu sakaltīs tam kabelim izolācija no silšanas/atdzišanas, so what? PoE 57V nav nekas, arī sakaltušo izolāciju necaursitīs. Un kad būs tas kabelis jākustina, nomainīsi un jauno novilksi smukāk.

Nu pašreiz kad pēdējoreiz meriju bija 45C trubai (ar gāzes apkuri). Redzēs kas būs kad ārā paliks auksts. Un kad pieslēgs granulu apkuri kura uzkarsē karstākus, bet manliekas 100C toč tur nav, jo tad vārītos. Tad palieku pie tā lai tie vadi stāv. Atcerējos kad tur arī iet daži vadi jau 6+ gadus uz TET iTV kas izvilkti. Arī cat5e. Bet jā, jāskatās cik karsts būs ar granulu. 

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Paskatoties Lapp tīkla kabeļu katalogu, tad industriālie varianti parasti tur 80C, bet ir arī 105C varianti. 

Tiem itkā nevajadzētu sakalst pat pie max temperatūrām.

Tur pat industriālos nevajag, izskatās ka tur lielākā daļa līdz 80C

https://www.tme.eu/lv/katalog/vadi-un-kabeli_112533/?params=2:878_manufacturer:lapp&queryPhrase=ETHERLINE

Nu nez vai likšu šādus. Man tur maziņš gabaliņš gar radiatoriem. Nav jau tā kad viss posms ar radiatoriem 😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad tā izolācija sanāk lētāk kā 2 eur metrā kabels? 

Šoreiz jā. Jo tie vadi ap plus mīnus 30 metri. Kopā laikam sanāca 5 gabali

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Nutak nevelc visā garumā, ieliec jaunu kabeli tik ap radiatoriem 😂

Tas jau vairs nebūs tas. Labi, lai stāv. Paldies par palīdzību un nomierināšanu 👍

Link to comment
Share on other sites

30.10.2023. , 19:54, RudolfsP teica:

Bet kā ar POE kabeļiem? Tiem ar nekas neskādē? Man ir POE +. Gar radiatoriem aiziet 3 POE+ vadi ( Ubiquti U6 Pro, Ubiquiti U6 Lite, Ubiquti Flex mini). Spriegums līdz 57V. Tad man likties mierā un nesatraukties.

Nekā personīga, kā jau teica, bet vai man vienam liekas, ka šis ir "lameriz" klons?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad viņam vajag azbesta pakojamo matereālu gan priekš caurulēm, gan priekš kabeļiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tad viņam vajag azbesta pakojamo matereālu

Varbūt vienkārši pieGdienās (arī mazajās) iedzert kādu alu? Un dzīve liksies skaistāka.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Varbūt vienkārši pieGdienās (arī mazajās) iedzert kādu alu? Un dzīve liksies skaistāka.

trešdienas ir varžu dienas.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...