Jump to content

Draudzīgs brīdinājums - nepērciet šīs austiņas


Anreel
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, 138 said:

Kuru? Es pastveidīgos līdz šim neesmu lietojis un neko par viņiem nezinu, esmu pazīstams tikai ar šķidrumiem un kolofoniju.

Nevaru lielīties ar milzīgu pieredzi, bet jelkāds kusnis (kolofoniju ieskaitot) ir daudz labāks par nekādu kusni (tas, kas lodalvai mēdz būt iekšā, līdz galam neskaitās). Tad vēl - sintētiskie lielā daļā gadījumu šķiet labāki par kolofonija izstrādājumiem (skat. beigās). Un ja gribam ieslīgt perversijās - reiz gadījās ar Amtech palodēt, likās, ka rokas palikušas par kādiem padsmit procentiem taisnākas. Baumo, ka ERSAs ražojumi esot tikpat labi, un Eiropā vieglāk dabūjami, taču tā kā tā ar šito nenodarbojos profesionāli, neesmu pārbaudījis. 

 

Quote

Austiņām kurām vads ir atvienojams varbūt jā. Grado tā nav.

Atkarīgs, protams, no korpusa, bet vienotrām ausīm fiksēto vadu var samainīt pret 3,5 mm TRS ligzdu. Pats tā izdarīju vienām pavecām UrbanEarz ausīm, ko man atmeta pakaļ ar salūzušu vadu. Izrādījās stipri vienkāršāk, nekā gaidīts.

Saldā ēdienā stāsts iz pazīstama cilvēka dzīves (aptuvenā pārstāstā, varbūt detaļas jaucu): Cilvēks salodējis kādu sarežģītāku plati, kur cita starpā virsū dzīvo vairāki čipi, kas runājas pa I2C. Komunikācija nestrādā, lai arī kods pirms tam uz devboardiem izmēģināts, un viss bija ok. Pārlodē n-tās reizes vairākus čipus, nekādā jēgā. Ar pīkstometru bakstoties, arī viss skaisti. Kuļās kā pliks pa nātrām dienas no vietas, kamēr atrod vainu: tā kā nekas cits nebija pie rokas, plate salodēta ar kolofonija kusni, a tas palīdis zem kādas detaļas (neatceros, kādas), un pārogļojies. Līdzstrāvu nevada, bet pie I2C frekvencēm pēkšņi sāk ko nebūt laist cauri. Spirts klāt zem detaļas netiek, tāpēc skalo cik gribi, un nekas neuzlabojas. No tās reizes arī kolofonija kušņus ne acu galā negribot redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...