Jump to content

Draudzīgs brīdinājums - nepērciet šīs austiņas


Anreel
 Share

Recommended Posts

Onikuma X9 - skaņas kvalitāte ir briesmīga. Es pērku lētā gala austiņas ik pēc dažiem gadiem, kad vecās nodilst. Skaņas kvalitāte man nav ļoti svarīga, jo mūziku klausos bez austiņām. Šīs izvēlējos, jo tām ir auduma materiāls, kas tā nedilst, un dizains ir pievilcīgs. Pa taisno miskastē.

ONIKUMA-X9-Gaming-Headset-with-Mic-and-Noise-Canceling-Gaming-Headphone-Wired-Blue-Light-for-PS4-PS5-PC-XBOX-2_1024x1024.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kā lai to pasaka, lētais gals lētāks nepaliek, bet sūdīgāks gan..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A ko vēlējies par ~15 eiro saņemt?

P.S. Cik esmu testējis lēto galu...Nu jā, tikpat labi var klausīties kā rūc veca ledusskapja kompresors.  Baigās atšķirības nebūs.

  • Ļoti patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , M@R$$ teica:

ko vēlējies par ~15 eiro saņemt?

Nu jau tu te par dārgu novērtēji 😀

 

IMG_9051.png

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

normali auduma spilventini austinam maksa no 30 eur, bet seit viss kopa un 3x letak. tas ka vispar skanu dod ara jau ir sasniegums

image.thumb.png.ad25f537d2c8b55c6ba513f19f849585.png

Link to comment
Share on other sites

Austiņu skaļruņi iešs LCSC dabonami zem 50 centi gabalā, pieskaiti pāris vadus un mikrafonu.

Cik tad tie plastmasi var maksāt? Vēl kādu dolāru max?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, M@R$$ said:

A ko vēlējies par ~15 eiro saņemt?

 

Kā jau rakstīju - to ko vienmēr esmu saņēmis. Tagad pasūtīju Philips tajā pašā cenā.

Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze ar lētajām krutu firmu- skaņa puslīdz laba, bet plastmasa sašķīst pat ātrāk kā noname ķinietim. Bet arī dārgās ne katru reizi atbilst cenai (domāju materiālus).Pieredze ar kaut kādām Sony, cena 300+ (Sony MDR-DS7500) . Tad tie ausu spilventiņi pēc pāris gadiem vienkārši šķīst ārā . 

Link to comment
Share on other sites

Sony mdr-1a oriģinālie spilveni nokalpoja/nodila pa kādu gadu. Nomainiju uz Amazona variantu, iet jau kādus 2/3 gadus stabili.

Sony wh-1000XM4 pagaidām neizrāda nekādas nodiluma pazīmes, kalpo jau arī kādu gadu.

 

Abas austiņas 'labākais' ko Sony piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , oxygen teica:

Mana pieredze ar lētajām krutu firmu- skaņa puslīdz laba, bet plastmasa sašķīst pat ātrāk kā noname ķinietim. Bet arī dārgās ne katru reizi atbilst cenai (domāju materiālus).Pieredze ar kaut kādām Sony, cena 300+ (Sony MDR-DS7500) . Tad tie ausu spilventiņi pēc pāris gadiem vienkārši šķīst ārā . 

jbl 750 itkā viss apmierina, bet nu "koža" vel pat gadu nav novilkusi un jau sāk lobīties gar malām. izmantotas gan tiek visu dienu.

Link to comment
Share on other sites

Man sennheiseriem oriģinālie "ādas" sabeidzās, no ali pasūtīju kaut kādus aizvietotājus, tie auduma, un nekāda vaina. Maksāja arī labi ja 10 naudiņas.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 58 minūtēm , ju teica:

no ali pasūtīju kaut kādus aizvietotājus

 

Neturi sveci zem pūra! No kā pasūtīji? Man Sennheiseram tā pati problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nu spilventiņi jau nav mūžīgi. Manām Beyerdynamic DT 770 Pro iet laikam ceturtais gads, bet nu jau spilventiņi sāk izskatīties ne visai :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

no ali pasūtīju kaut kādus aizvietotājus

Hm, nebiju iedomājies ka var tās uzlikas arī Sony no Aliexpres. Savādāk ar tiem birztošajiem plastikāta gabaliņiem varu dažbrīd izskatīties pēc ''sušķa''. Sīki melni gabali sakrīt/pielīp pie ausīm. Neba noņemot austiņas katru reizi ņemsi divus spoguļus lai redzētu kas darās ausīs vai arī katru reizi savas ausis  ''jāizpūš ar saspiestu gaisu''.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , VebKamera teica:

No kā pasūtīji?

Ja es to vare'tu tagad pateikt. Tas jau bija kādu laiku atpakaļ. Tur tik kāda 2 gadus sena vēsture rādās. Bet iegāju, paskatījos kam kaut cik atsauksmes, kas nav dārgi, un ņēmu.

Vainīgs. Atradu e-pastos, esmu pircis tomēr ebay. Tas jau bija 2018. gadā.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 3 stundām , Murlo teica:

Starp citu lmt atkal piedāvā onyx7 par labu cenu

Nevisnpiedāvā, bet gan mēģina nogrūzt nelikvīdu krāmu..

Link to comment
Share on other sites

2023.10.20. , 08:59, M@R$$ teica:

A ko vēlējies par ~15 eiro saņemt?

Kā gadās. Man ir vienas vizuāli aptuvenas balto Beats kopija, pilnīgs ķīniešu noname, noteikti zem dešuka varētu maksāt, nezinu kā atrast tīmeklī jo paķēru lietotas humpalās par divīti, skan pārsteidzoši ciešami (šķiet ka Urbanears, kas ir ļoti pārcenots sūds, skanēja sliktāk) un ir pārsteidzoši izturīgas. Ap 15 eur var nopirkt kādas lētākās Sony, kas ir Sony :cool:, bet skan salīdzināmi ar šīm.

 

 

pirms 22 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Nevisnpiedāvā, bet gan mēģina nogrūzt nelikvīdu krāmu..

Man šķiet, ka @Murlo runā par Harmann Kardon Onyx7, ko es gluži par krāmu nesauktu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nu ok, tad nav nelikvīds krāms, bet ir vienkārši nelikvīds.. kas krājas lmt noliktavā un tāpēc ir nelikvīds krāms priekš viņiem..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nošķīda kārtējās ATH-M40x. Nepērciet, baisie s*di, mehanismi plastmasas, šķīst uz vella paraušanu. Jautājums - ko vietā +/- 100 eināri?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , M@R$$ teica:

Jautājums - ko vietā +/- 100 eināri?

Nu mazliet virs 100, bet man jau ceturto gadu, skaņa lieliska, tikai tām ir 3 varianti - 32, 80 un 250 Ω - man ir 32Ω, lietoju gan pie datora, gan ierakstot dziedātājus ar H4n, šad tad arī pie mobilā. 

Pa šiem gadiem vienīgi mazliet ieplaisājuši slaideru korpusi, bet var pasūtīt un nomainīt un nedaudz nobružājušies, bet vēl lietojami spilventiņi.

143926308_Beznosaukuma.jpg.9d86f5d3ccc046e514819e8b416068a3.jpg

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

xz, man ir kautkādas esperanza austiņas no rd pa čiriku un viss, ko man ar viņām darīt, paklausos mūziku un paskatos kādu filmu/video yt ? Ja saplīst, tad vispār nav žēl un aizej pēc tādām pašām vietā. a ko razer austiņas vairs nav modē? Skatos pa sotaku un zem sotaka tirgojās, kādreiz skaitījās baigi labas. vēl jau sennheiser visādas bija utml

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , M@R$$ teica:

Nošķīda kārtējās ATH-M40x. Nepērciet, baisie s*d

Paziņai ir M40x vai varbūt M50x, pusšķīdušas, bet varbūt dēļ lietošanas paradumiem. 7506 ir leģenda, bet arī nav no titāna, nezinu vai izturīgākas par ATH.

Es esmu salauzis Grado SR80, bet nesaku ka tās ir sūdi,  nē, tās ir lieliskas, taču delikātas, un es esmu lempis.

 

Starp citu, kungi, kā un ar ko būtu pareizi lodēt austiņu vadus? Vadus (teiksim, xlr) lodēt māku, austiņu vadu lakas izolāciju nemāku.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , 138 teica:

Starp citu, kungi, kā un ar ko būtu pareizi lodēt austiņu vadus? Vadus (teiksim, xlr) lodēt māku, austiņu vadu lakas izolāciju nemāku.

Esi mēģnājis pirms lodēšanas to laku nokasīt?

Link to comment
Share on other sites

Esmu, ne īpaši sekmīgi. Tiesa, tās bija kādas lētās ausis ar ļoti tievām vada dzīslām. Grado vadā varbūt ir kas mazāk gemorojisks, neesmu vēl jaucis vaļā, bet es būtu pārsteigts ja tur nebūs lakas.

Ar ko ir pareizi to laku dabūt nost?

Link to comment
Share on other sites

Aspirīns tiešām būs OK, tikai nekādā gadījumā neieelpot tos tvaikus.  Vēl variants, ja nu ir vadi, kur smalkas dzīslas ir kopā ar kaut kādiem diegiem, var uzmanīgi padedzināt (tikai nepārcensties) un tad notīrīt.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Apalvots lodāmurs, cepinam  vadus pa taisno uz aspirīna tabletes.

Tikai neņem spīdīgas, prastas presētās  ir OK.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lai cik briesmīgi neizklausītos, man regulāri ir izdevies arī bez aspirīna - lodāmuram sagriež lielāku temperatūru, paņem alvas kleksi uz gala (palielu pili, tā, kā parasti nevajadzētu), un lēnām bāž lakoto vadiņu cauri. Laka izkūst, vads tīri glīti noalvojas. Negarantēju gan, ka sanāks ar kuru katru vadu, varbūt citiem laka izturīgāka.

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā atmiņā ir palicis, ka tādiem vadiem tomēr varēja brutāli nokasīt to laku. Tik jākasa bija nevis ar nagu, bet ar naža galu.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau nekas no tā vada pāri nepaliek, ja ar nazi nokasa.

Uzspiež uz kādas virsmas mazliet kusni, apalvo lodāmuru, vadu galu kusņī un apalvo. Laka nodeg, vads apalvojas perfekti. Tāpat bez kušņa normāli neapalvosi, ar vai bez lakas.

Bet nu lodēt tos tievos vadiņus? Nav vieglāk jaunu vadu nopirkt?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Man divas austiņām pārstāja skanēt viena austiņa dēl pārlūzuša vadiņa. (Panasonic un JBL). Es to tās salaboju vienkārši tos pārlūzušus vadiņus satinot kopā un noizolējot ar izolācijas lenti. Laku pirms tam ar šķiltavām nokausēju nost. Tikai tie vadiņi tik tievi, ka šķiltavas liesmā vadiņus ieliku tikai uz sekundes desmitdaļām. Citādi tie vadiņi sadeg, sakūst.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , AndrisBB teica:

kusni

Kuru? Es pastveidīgos līdz šim neesmu lietojis un neko par viņiem nezinu, esmu pazīstams tikai ar šķidrumiem un kolofoniju.

 

pirms 18 stundām , AndrisBB teica:

Nav vieglāk jaunu vadu nopirkt?

Austiņām kurām vads ir atvienojams varbūt jā. Grado tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...