Jump to content

kevins
 Share

Recommended Posts

strawberry8

kaste baigi laba.

pasivie filtri gan neliekas HiEnd risinajums. lielaki zudumi un iespejams rezonance rimst lenak.

berilija skalruni izklausas dargi (man liekas tadus skalrunu parametrus piedzen konkretajam risinajumam - nav universali )

'shampaniesha dzirksteloshana' ir tirs audio foolery. kopsh pedejo reizi buveju lampu pastiprinataju, ticu tikai merinstrumentam (aizdomas bija ka kkas nebus ta un ta ari bija pilnigs oscilators nevis pastiprinatajs) fazu nobide transformatora laikam bija nenemta vera utt

pleves kondensatori ir gana maz zudumu lai tos nenemtu vera audio diapazona (manuprat wima radialie butu ar mazaku induktivitati ka axialiem)

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 3 stundām , strawberry8 teica:

 

pasivie filtri gan neliekas HiEnd risinajums. lielaki zudumi un iespejams rezonance rimst lenak.

nu pirmkaart, ja tu buutu ieveerojis, es akustikas pamataa taisu uz pasiivajiem filtriem. Tad useriem nav njemtne ar n pastiprinaataajiem utml. tad nav jaadomaa, kursh pastiprinaatajs kurai joslai, un kaa to visu krosees, un kaa katrs konkreets amps un kross ietekmees skaneejumu , veel it iipasi ja ar dsp ..... varu tev vienu piemeeru iedot - bija uztaisiita kvalitatiiva 4 joslu pro akustika, kurai jaapiekrosee subs ---> saakumaa njeemaam uz testu 2-3 krossoverus nu pamataa gan pro izstraadaajumus ar dsp , cenu kategorijaas no 400-2K naudaam ...nu rezultaats taads, ka joslu jau nokrosee kaa vajag, bet savukaart kopeejais "augsheejaas" akustikas skaneejums vienkārši aizgaaja pilniigaas auzaas , liidz ar ko aktiiva krossovera teema tika atmesta ( jaa, varbuut vareeja kvalitatiivu analogu krosu uz daargiem opampiem un ar daargu jeedziigu barotaaju, kas neienes papildu trauceejumus, tikai atkal - cik tas maksaa, un kursh to dariis/buuvees ( nee nu vienu personu es zinu, tikai vinja atkal sheit ir nobanota ) ... ? jeb cik iekaartu jaanotestee, jaanopeerk, lai saprastu der vai nee ??? Turklaat visi tie digitaalie apstraades suudi meedz ienest daudz lielaaku kraasojumu skanjaa nekaa tie pasiivie filtri kurus es taisu ... un ja gribas salaagot aiztures...tas ozh peec dsp chipa , nevis analoga kosmosa kugja....

pirms 3 stundām , strawberry8 teica:

'shampaniesha dzirksteloshana' ir tirs audio foolery. kopsh pedejo reizi buveju lampu pastiprinataju, ticu tikai merinstrumentam (aizdomas bija ka kkas nebus ta un ta ari bija pilnigs oscilators nevis pastiprinatajs) fazu nobide transformatora laikam bija nenemta vera utt

par sho uzrakstiishu konkreeti - katrs jau mes spriezham peec savas saprashanas un pieredzes,  pirmo reizi to efektu sadzirdeeju tieshi uz shii berilija piikstulja vienkārši reguleejot krossoveru. tajaa briidii man pat nebija nekaadas hiendiskaas detaljas, un arii skanjas karte bija parasta pro liimenja 150 naudu liimenii .... varu uzreiz pateikt, ka man ir pilniigi paraleeli, taapat kaa tiem cilveekiem, kas to noveertee -- no kurienes ir tas efekts, vai tas ir dabiski ierakstiits, vai radies maaksliigi , ierakstiitaajam nemaakuliigi izmantojot iekaartas, bet tai pat laikaa varu 100proc droshi apgalvot, ka konkreeto efektu nedzird uz sekojoshiem skaljrunjiem

10gdv-35 , kas atrodas S90 akustikaas , vifa BC25TG15 , sbacoustics SB26STCN. Dzird vinju, vismaz nojausma ir ( bez shii berilija ) ,vienaa no PRO labaakajiem kompresijas draiveriem- BC DE12 , taapat dzird vinju arii BC koaksiaalii 4cxn36( tur gan taa dzirdeeshana taakaa ar slapju lupatu mushai pret sienu ) , taapat dzird vinju Sbacoustics Satori TW29RN ( gan ne tik izteiksmiigi kaa berilijaa ) ...... nu, un veel pie viena biedra , kas ir bijis boot biedrs, bet te pricipiaali nenaak, jo arii ir ar uzsvaru uz hiendu , uz vinja mazo koaksiaali katlakalnaa arii sho to vareeja saklausiit, skiet tur bija kautkaads SEAS exemplaars, modeli gan neatceros ......

 

Par kantainajiem wima/ vishay/ kemet utml .... vinji visi , tie kas ir polipropileeni , skan aptuveni liidzigi ,saliidzinot ar "hajendiskajiem" mundorf mcap vai jantzen crosscap , shajaa projektaa prasaas kaartu augstaaki produkti ar labaaku disipaacijas faktoru un stiliigaakaam uzliimeem , turklaat - prastu plastmasas kubiku araabu sheiham nepaardosi ! nu jaa, tie pashi miflex jau piem arii starp visaadiem industriaaliem elementiem razho arii hiendiskaakus kapacitorus ....

 

PS- par to audio foolery - ja kaadam ir interese savas ausis un tehniku paarbaudiit, varu linku uz to dziesmu ielikt, cik zinu, dazhiem biedriem tak arii kautkaadas jeedziigas tumbinjas/apriikojums bija maajaas nu tur piem @Regisss......

Labots - kevins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , kevins teica:

Nu sheit mees varam paveerot, kaadaa veidaa notiekas “maajaas” gjenereets hiend process

vismaz, beidzot, normāla izmēra bildes... :good:

Pirms 37 minūtēm , kevins teica:

konkreeto efektu nedzird uz sekojoshiem skaljrunjiem

10gdv-35 , kas atrodas S90 akustikaas

atradi ar ko salīdzināt... :lol:

Pirms 37 minūtēm , kevins teica:

ja kaadam ir interese savas ausis un tehniku paarbaudiit, varu linku uz to dziesmu ielikt

jā!... ne tikai vari, bet pat ir vēlams... savādāk sāksim apsaukāt kā vienu otru nobanotu personāžu... :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

strawberry8

man ir 10gd36 (visaton B200 BG20 analogs) kuram uzliku auduma piekari kas pacela fr no 40 uz ~80Hz bet iespejams paatrinaja parejas procesu (skanas spiediens ir gut) un 4gd35.

darbojas no mana pastiprinataja 20V ~20V/us mazak ka ~0.01%THD (padaidam nav ar ko nomerit cik slikts iznaca) ar sliktajiem alfas tranzistoriem 😎 . lenam top jaunais modelis.

wima ieksheja pretestiba bija ap kadiem paris miliohm kas ir ~50x ka kabelim un ~100x spolitem

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 20 minūtēm , Athlons teica:

vismaz, beidzot, normāla izmēra bildes... :good:

atradi ar ko salīdzināt... :lol:

jā!... ne tikai vari, bet pat ir vēlams... savādāk sāksim apsaukāt kā vienu otru nobanotu personāžu... :mrgreen2:

par bildeem ---nu chakars jau ir ievietot te paarskataamaa kaartiibaa lielaakas bildes tpc arii pirmaas ir mazaakiem pikseljiem ...

par saliidzinaasanu --- par cik biedrs strawberry pamataa liek info uz padomju laiku tehnikas laboshanu, tad attieciigi saliidzinaajumam arii ieliku taa laika akustiku, lai buutu skaidrs, kur nav jeegas kko mekleet

a par apsaukaashanu --- tas tik vien pieraada ka mums vienkārši ir taisniiba....

https://tidal.com/browse/track/22746865  - 4taa dziesma Salut, pilniibaa pietiek / jaaklausaas ir pirmaas 25 sekundes( no sakuma ) . nu tiem kam nav Tidal, nez vai varu palidzet :)

 

Labots - kevins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kastes smukas.

Daudz teksta, bet neredzu nevienu meeriijumu. Es gan nebuutu tik kritisks pret aktiivo kroseeshanu + dsp. Perfekti uztaisiita akustika, protams, ir forshi, bet tikliidz kaa to ieliek istabaa, telpa ieviesh savas korekcijas. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nu tad, kad šeihs prasīs nokalibrēt viņam skaņu, kevins&co uzreiz aizskries ar smilšpapīru un makrofleksu piepucēt un rekoriģeēt skanējumu tā, lai klausītāja ausij tīkamāk skan.. 👻

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , jozhix teica:

Kastes smukas.

Daudz teksta, bet neredzu nevienu meeriijumu. Es gan nebuutu tik kritisks pret aktiivo kroseeshanu + dsp. Perfekti uztaisiita akustika, protams, ir forshi, bet tikliidz kaa to ieliek istabaa, telpa ieviesh savas korekcijas. 

High end, ka kastes smukas nebūs vadošais kritērijs. Autors izlika savu projektu,risinājumu, darba procesu līdz gatavam,savam mērķim. Respect Autoramt! High End pēc derfinīcijas nebūs mērījumi. Piem. Martin Logan, elektrostati, viņi ir tik muzikāli par saviem 120 000k USD?  Mafin Logan ir šajā tirgū no 80'jiem. Neredzu neko sliktu tajā, ja ir aitas tad ir cirpēji. Man patīk cilvēki, kas saprot rezultātu,ko viņi vēlas finālā. Piem. Hans Zimmer life in Prague  ,klausos un patīk un zinu nebūs lampu 2.0 stereo pastiprinātājippastiprinātāji, kas šo man ok nospēlēs.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , kevins teica:

PS- par to audio foolery - ja kaadam ir interese savas ausis un tehniku paarbaudiit, varu linku uz to dziesmu ielikt, cik zinu, dazhiem biedriem tak arii kautkaadas jeedziigas tumbinjas/apriikojums bija maajaas nu tur piem

Iedod linku ;)

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc vēl vienu basu augšpuše pielikāt - palīdz joslu izlīdzināt, ar diviem bija pa maz, vai vēl kas?

 

P.S. Man tikai vienam aizdomas, ka kādam ar angļu valodu švakāk, vai arī tagad audio pasaulē tādi termini ir?

Link to comment
Share on other sites

Šo es saucu par hi-endu un visticamāk arī skan super. Cepuri nost.

Nevis elektrības vadi caur kluciishiem vai hdmi vadi, kas rada pareizos toņus.

pirms 20 stundām , Edis7 teica:

Piem. Martin Logan,

Kā to ņem, nemacesju spriest par 120k skaļruņiem, bet subis viņiem skan super, kaut 2x dārgāks nekā līdzīgi pēc jaudas citi.

Skan ļoti "precīzi" un bez kropļa.

Barots protams tiek no parastā strāvas vada un 2€ vērta RCA vada.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Un testa audio nāk no jūtūbes ;-D

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka viņiem slēgtā kaste, nav FI. Tas jau ir labs priekšnoteikums "ātram" basam. Protams, tas nav obligāts nosacījums. 

Link to comment
Share on other sites

strawberry8

kastes apaksha ir invertors

 

mazliet atotune, ierakstu kompanija kurai pieder izpilditajs citadak nedrikst un visi pieejamie vecie ieraksti ir partuneti tagad. taspats ar video 4k utt

nekas par velti nav nedz leti nepaliek

 

MP3 raksturigs 16kHz bet ka detektet kompresijas limeni?

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Regisss teica:

Iedod linku ;)

links tika ieposteets jau sestdienas vakaraa 22.57 .... responses gan ne no viena biedra nav, tas gan nepaarsteidz :)

 

pirms 22 stundām , ju teica:

Kāpēc vēl vienu basu augšpuše pielikāt

nu tpc ka 3 ir smukaaks [cipars] nekaa 2 :)

7.10.2023. , 23:53, Edis7 teica:

High End pēc derfinīcijas nebūs mērījumi

varbuut. man gan vienalga, ko taisu, jebkuraa gadiijumaa tiek meeriits, bez meeriisanas neko nevar uztaisiit..... kaudze meeriijumu arii izmesti aaraa , jo reaali tie dati aiznjem vietas .... atljaushos tomeer ar paariiti padaliities, skaidrs, ka shaadus neliks pie manuaala/ bukleta, jo meeriiti ir , kaa jau teicu, maajas apstaakljos, pie relatiiviem apstaakljiem, kur katrai liiknei efekteam/ defektam var atrast skaidrojumu .... tai pat laikaa, kautkaadu nebuut priekshsstatu jau tas iedod, nu sheit par piemeeru thd liikne, arii nav absoluuta, jo atkariiga no konkreetaa spl liimenja konkreetaa frekvencee-- shis meeriits saliidzinoshi tuvu akustikai, bet taapat ir starojums no zemes ( midbasa110- 150hz zonaa ) , taapat mid/hi daljaa midrange nav uz ass, attieciigi tur ir liimenja lokaals kritums un ja spl liiknee ir kritums, tad thd liiknee redzams lokaals kaapums uttt..... thd sarkanaa ir 2taa harmonika, oranzhaa- tresaa harmonika, sho lieku speciaali, lai ir skaidrs, ka nekaa izskaitinaata vai paarsaldinaata vai aizkraasota no tiem skaljrunjiem aaraa nenaak......    nu taa spl liikne augsheejaa kur visas joslas kopaa, savukaart ir meeriita telpaa ( pie sienas ) , un uz ass, attieciigi 3-4 metru attaalumaa -- nu un tie zobi tur veidojas, iipashi @jozhix, gan pasiivas, gan aktiivas daliishanas variantos, kroseeshanas veids zobu daudzumu nemazina. Kautkad veelaak kad buus gala variants un tepikjiishi, gan jau ka buus arii smukaakas liiknes.

 

 

thd-imp.jpg.6be64c8a0864c62c7902b0f15abcf5e1.jpgspl.jpg.e0253a24b59e331f64899b5ee7a639b7.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@kevins es par to, ja Tu vinreiz uztaisiitu aktiivo krosu ar dsp, vareetu peec tam to copy paste visos savos projektos, un taalaak jau tikai reguleeshanas vaina. Zobus arii vareetu ar eq piegludinaat.

@Edis7 Martin Logan neesmu dzirdeejis, bet 2x leetaakus Meridianus gan.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , kevins teica:

links tika ieposteets jau sestdienas vakaraa 22.57 .... responses gan ne no viena biedra nav, tas gan nepaarsteidz :)

tā nu uzreiz lekšu autombīlī un speciāli braukšu cauri Rīgai klausīties... uz 20+ veca "mūzikas centra" ar RRR Rigondas skandām nekādu detalizāciju var nemeklēt... parādījās iespēja, noklausījos...

  1. kāpēc Tidal? dēļ Ūbernahrenneiespējami pārkvalitātīvā MQA, better than original, аналогов нету kodeka?... labi, tas bija sarkasms... sen gribēju pamēģināt Tidal, jo no Spotifaja sagaidīt nekompresētu mūziku, laikam, nesanāks...
  2. grūti spriest par  konkrētā mākslinieka "kvalitāti" - ne mana stila mūzika, neesmu pie tādas radis... bet visumā nekādu augsto kvalitāti tam ierakstam nemanīju... bet tas varbūt pat nav svarīgi, jo pārbaudīta tika iespēja saklausīt attiecīgo artefaktu...
  3. 7.10.2023. , 17:02, kevins teica:

    franchu dziesmaa tika saklausiita shampaniesha sparklings pilniigi ar burbuliishiem utml

    godīgi? nesadzirdēju... bet sadzirdēju ieraksta/apstrādes artefaktus (kā nekā skaņdarbs ir virtuāls duets, kur vecam gabalam piedziedāts papildus vokāls)... diezgan izteikta gate/kompresora darbība, kas brīžiem slāpē, brīžiem ne, mikrofonu/preampu siltumtrokšņus... iespējams tas ir darīts post factum pēc ieraksta "attīrot" vokālistes celiņu... neapgalvoju, ka minētie artefakti tika noturēti par šampanieša burbuļošanu, bet pieļauju, jo izklausās līdzīgi... viennozīmīgi, ka uz labām iekārtām, tam būtu jābūt sadzirdam...

  4. 7.10.2023. , 17:02, kevins teica:

    ierakstiishanas briidii arii ierakstiitaajiem bija attieciigs apriikojums, kuraa kaut ko no taa visa saprotams, bija jaadzird :D

    nevar nepiekrist... bija jādzird... varbūt nedzirdēja, varbūt pochjū... varbūt varēja ierakstīt ar mazāk trokšņojošu mikrofonu un preampu... varbūt, ka varbūt, bet varbūt nevar būt, ka šitā var būt (c. Baušķenieks)...

jebkurā gadījumā, žetons, vai pat divi, par paveikto darbu... galīgi neatteiktos minēto izstrādājumu paklausīties dzīvē... un saprotu, ka nemaz tas tik vienkārši varētu nebūt...  :)

7.10.2023. , 22:57, kevins teica:

a par apsaukaashanu --- tas tik vien pieraada ka mums vienkārši ir taisniiba....

par apsaukāšanu, tas bija joks... savā ziņā... uzjautrinoši bija lasīt mētāšanos ar epitetiem starp personāžu un pārējiem... jā man arī nav pieņemams minētā personāža komunikācijas stils, taču nebūšu tas, kurš viņam to iemācīs... turklāt neesmu no tiem, kas ar putām uz lūpām aizstāvēs savu viedokli, pat nepārliecinoties par tā patiesumu... tāpēc pārsvarā vienkārši uzjautrinos par šeit notiekošo "rūgšanu"...

un par taisnību, tas uz ko attiecināms?... :D

 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Labs darbiņš! Interesants aranžējums. Izskatās pēc 12+2x12+2x8+1? Cerams, ka skaļruņi nemocīja ar pārlieku gudru filtu pielietošanu.

 

Man jau personīgi nebūtu nekas pretī, ja basa kaste sanāktu aktīva. Kaut vai ar to pašu FA502 plati. Tad var gan istabai piedzīt vieglāk, gan arī vidu/augšu blokam var glaunāku stiprekli piemeklēt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , RudeWolf teica:

12+2x12+2x8+1

 

7.10.2023. , 17:02, kevins teica:

Nu tad idejiski- akustika sastaav no 3 gab 8’’ Scanspeak basinjiem, 2x 5’’ audiotechnology midrangeem un berilija piikstulja no Bliesmas

12nieki varbuut buutu ok, 5x lielaakaa telpaa :D  kaste buutu vismaz 2arpusmetru, sveertu pustonnu,  un nekaadu superaatrumu jau no 12niekiem toch nedabuutu, saliidzinoshi ...( tad vinjus naaktos kroseet stabili zem 100hz, nu taads galiigi nav / nebija meerkjis )

pirms 9 stundām , Athlons teica:

kāpēc Tidal? dēļ Ūbernahrenneiespējami pārkvalitātīvā MQA, better than original, аналогов нету kodeka?... labi, tas bija sarkasms... sen gribēju pamēģināt Tidal, jo no Spotifaja sagaidīt nekompresētu mūziku, laikam, nesanāks.

tpc ka ir pilniigi vienalga, kaa tas saucaas un kaa ir veidots, mqa, mz, max,  vai XYZ, tiem ierakstiem pa lielam tur IR taa kvalitaate , saliidzinot ar spotifaju, mp3 vai visu piesaukto jutubi .....  tikai un vienigi tpc arii attieciigi tidal tiek lietots.... (  efekts saakas jau 2 , 6-7 sekundee [talak neuzskaitiishu] , kad segara veel nav saakusi dziedaat, taakaa diezvai tur celinju tiira..... ) . Un pat ja arii kautko tiira, dziesmaa tas izklausaas ljoti dinamiski un sinhronizeeti ar teemu/ paareejiem instrumentiem ... izraut to no konkreetaas dziesmas kaa lieku artefaktu , tas patieshaam ir  "Ūbernahrenneiespējami" .... 

Labots - kevins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , strawberry8 teica:

Tiešām desmit gadus vecs nosprāguša uzņēmuma DSP būs labākais variants? Plus tas viņu rack units baigi šņāca un vajadzēja tikai izjaukt, lai saprastu, kāpēc - visa komplektācija uz lētākajiem čipiem. Gribi istabu glaudīt, ir tak Trinnov, Dirac vai mūsu pašu censoņu Sonarworks. Vai nu hoķ ar REW vai SMAART izdzindzini un pats salipini līkni. Vienmēr gan jautājums, kas ir tas ērtākais variants, kur to līkni pēc tam kurināt, lai nav kaut kādu pussprāgušu laptopu visu laiku pie sistēmas jātur.

 

P.S. Parastas tumbas gan par hājend nepārtop. Pārtop par labām parastām tumbām. Par hājendu pārtop tikai hājends, kam apakšu sapurgājusi telpa. DSP klepojošus portus vai kļūdas virziendarbībā izlabot nevar.

Labots - RudeWolf
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kevins teica:

efekts saakas jau 2 , 6-7 sekundee

aha... skaidris... šķīvju slotiņa... ok... uzdošu pretjautājumu: vai taustiņu pieskārienu un mehānismu skaņas vari sadzirdēt... tajā pašā dziesmas sākumā, vēl pirms "burbulīšiem"?..

pirms 2 stundām , kevins teica:

ierakstiem pa lielam tur IR taa kvalitaate , saliidzinot ar spotifaju, mp3 vai visu piesaukto jutubi .....  tikai un vienigi tpc arii attieciigi tidal tiek lietots

būtu dīvaini, ja nebūtu, par ko gan tiek josla aizņemta... protams, nevar izslēgt smalku krāpšanu, bet mazticams...

kas attiecas uz spotify, tur apriori ir mp3 tipa kompresija, lai arī izmato citu nesēju (ogg), tāpat kā youtube (opus), līdz ar to nevar būt identiska kvalitāte tidalam, kur nav kompresijas...

bet ar visu spotifajam iztrūkstošo kvalitāti, tāpat var dzirdēt visus iepriekšējos "efektus"... es gan neapgalvoju, ka no spotify skan tikpat labi, kā no tidal...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Eh, kungi, piedošanu par offtopiku, bet lasu, brīnos, domāju un priecājos.
Kā man ir no dabas paveicies, ka neko no tām visām niansēm nedzirdu!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Athlons teica:

aha... skaidris... šķīvju slotiņa... ok... uzdošu pretjautājumu: vai taustiņu pieskārienu un mehānismu skaņas vari sadzirdēt... tajā pašā dziesmas sākumā, vēl pirms "burbulīšiem"?..

Es nekad neesmu sapratis to tehnikas čekošanu uz šādas mūzikas. Tik pat labi var klausīties 4'33 pārbolītām ausīm un halucinēt, kā vijolniecei vēders kurkst un, ka var dzirdēt, ka ēdusi kruasānus. Pats tak @kevins atceras mūsu DACu klausīšanās pasākumu, kur audiofīlajā B&W strinkšķu diskā kungi visvairāk putrojās un dažiem labāk patika uzbužinātais skanējums.

 

Gudri vīri ir izpētījuši šādi - 

Program+Influence+on+Listener+Performanc

 

Izrādās, ka džeza trio ieraksts nav īpaši labāks ceļvedis tehnikas izvēlē par monētas metienu. Un grafikā otrajā vietā aiz pinknoiza ir Čepmenas "Fast Car". Es domāju, ka ar Bleed, Deliverance vai (ja gribās labu ierakstu) Killing in the Name Of būtu vēl labāk.

Labots - RudeWolf
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , RudeWolf teica:

Es nekad neesmu sapratis to tehnikas čekošanu uz šādas mūzikas

redzi rudewolfa kungs, es vienkārši iemineejos, ka shii bija pirmaa reize konkreetajaa dziesmaa, un uz konkreetaa skaljrunja, kuraa izdzirdeeju sekojosho efektu, tikai vienkārši piesleedzot un veicot kroseesanas/ izpeetes darbus. Tiiri no taada viedoklja vien, iemetu sheit, lai cilveeki, kam patieshaam interesee, saprast, par kaadu aatrumu un detalizaaciju mees piikstulja / hi-enda , ja reiz taa saucam,  jautaajumaa runaajam. Nu nevajag jau taapeec aiziet pilniigaa bezsakaraa. Nu ir cilveeki, kuriem patiik tiira detalizeeta skanja, nevis izpluudis smeereejums, tas attiecas gan uz ierakstu, gan uz iekaartaam, gan uz akustiku ....

Link to comment
Share on other sites

Bet tās izmaiņas, ko ieviesi filtros tak radās no mērijumiem/teorijas? Jo būvēt sistēmu pēc "es sadzirdēju ko jaunu" man šķiet diezgan tiešs ceļš uz maldiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , RudeWolf teica:

Bet tās izmaiņas, ko ieviesi filtros tak radās no mērijumiem/teorijas? Jo būvēt sistēmu pēc "es sadzirdēju ko jaunu" man šķiet diezgan tiešs ceļš uz maldiem. 

image.png.a15692cbc0423614ba59cd9996766b3e.png

nu es domaaju ka shim buutu jaasniedz pietiekami skaidru atbildi uz tevis pasha uzdoto jautaajumu .... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , RudeWolf teica:

nekad neesmu sapratis to tehnikas čekošanu uz šādas mūzikas

kāpēc gan ne?... ja vien tas nav vienīgais kritērijs un nāk pēc attiecīgas projektēšanas un mērījumiem...

pirms 1 stundas , RudeWolf teica:

DACu klausīšanās pasākumu, kur audiofīlajā B&W strinkšķu diskā kungi visvairāk putrojās

to sauc par subjektivitāti... tieši tāpēc neesmu iecienījis džezu un tml. mūziku, bet klausos to, kas man vairāk patīk... pat ja reizēm, ieraksts/māsterings ir līdz asiņojošām ausīm briesmīgs... ja materiāls man patīk, tad klausos...

nespēju baudīt kaut ko, kas ir perfekti ierakstīts, ja materiāla būtība mani nesaista...

arī šeit, @kevins vienkārši piedāvāja: 

1 stundu atpakaļ, kevins teica:

cilveeki, kam patieshaam interesee, saprast, par kaadu aatrumu un detalizaaciju mees piikstulja / hi-enda , ja reiz taa saucam,  jautaajumaa runaajam

nedomāju, ka mana "Dzidriņas Megasistēma" būtu kaut kāds hāj-ends, bet nebija problēmu saklausīt to uz ko tika norādīts...

viena lieta gan izbrīna, ka: 

1 stundu atpakaļ, kevins teica:

pirmaa reize konkreetajaa dziesmaa, un uz konkreetaa skaljrunja, kuraa izdzirdeeju sekojosho efektu

kaut kā neticas, ka minētie pīkstuļi būtu tik ļoti pārāki par jebko citu, ko iepriekš būsi lietojis... (es gan nezinu, neesmu stāvējis Tev blakus un veicis pierakstus, kādas sistēmas esi lietojis, testējis, būvējis u. tml... noteikti daudz vairāk nekā es...)

 

pirms 2 stundām , versatile teica:

Kā man ir no dabas paveicies, ka neko no tām visām niansēm nedzirdu

nezinu vai paveicies, ja tas ir dēļ medicīniskiem iemesliem... ja vienkārši neinteresē, tad jā, varētu teikt, ka paveicies... bet gan jau ir kas cits, kam pieej tikpat piekasīgi... :)

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 13 minūtēm , Athlons teica:

dēļ medicīniskiem iemesliem

Nevēlos nevienu aizvainot, bet saklausīt šampanieša burbuļus kaut kādā ierakstā, kas nav asmr šampanieša burbuļu ieraksts, daudz vairāk izklausās "dēļ medicīniskiem iemesliem".

 

Ja kāds to var, ja kādam tas patīk, ja var atļauties attiecīgu aparatūru - good for them.

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

saklausīt šampanieša burbuļus kaut kādā ierakstā, kas nav asmr šampanieša burbuļu ieraksts

tur jau tā lieta, ka minētie šampanieša burbuļi, varbūt nemaz nav burbuļi, bet šķīvju slotiņa...

tāpat kā vienam patīk meklēt pareizo krāsu atainojumu bildēs, citam patīk meklēt pareizo frekvenču balansu skaņu sistēmās...

katrs jūk savādāk... lai tak puikas spēlējas... :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Athlons teica:

viena lieta gan izbrīna, ka: 

@Athlons- redzi, es jau taapeec mineeju, ka peec tam ir dzirdeets arii uz citiem skaljrunjiem, ko jau arii augstaak mineeju, bet parasti pirmaa reize, kad kautko sadzirdi, tas tomeer ir kautkas labaaks, kas pieveersh uzmaniibu. Konkreeti Offtopikaa arii no manas puses, bet piemeeram- liidziigaa veidaa es personiigi, uz diezgan pasuudiiga skaidrs ka ieraksta, kroseejot vienu midrangi, Siksnas Genovevaa dzirdeeju, kaa vienaa kanalaa dzeks skaita krievu valodaa no viens liidz triis.... Nu, liidz tam , ne mani tas intereseeja, neko --- vienkārši - arii -- jaa, midrange atkal- 18Sound 6nm410 ..... 8 grami, aatrums ....jaa, peec tam , izraadaas, uz kaudzi tehnikas ( suudiigaakas )  to patiesiibaa var dzirdeet, tajaa briidii kad zini, ka tur kautkam ir jaabuut, tu iespringsti un saklausi ....jautaajums jau atkal ir tikai par detaljaam .........  Taakaa baigi briiniities manupraat nav par ko .......... un ja visu muuzhu klausiitos S90nieci, tad arii nekad neuzzinatu ......... staasts vienkārši ir par to, ka tu nevari visu pasaules muuziku uz 1 skaljrunja vai 1 projekta ietvaros izklausiities, un tas arii nemaz nav vajadziigs......

Prime ---

Pirms 37 minūtēm , Prime teica:

Baigi jau tas dizains atgadina Focal JMLAB Grand Utopia

Atgaadinaat ir viens, daudz taadu liidziigu akustiku ir , tikai, ja tu paskatiitos galdnieciibas darbus, tad saprastu, ka gala versija ir dariitaa darba X rezultaats, nevis prasta kopija.

Labots - kevins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

strawberry8

manuprat ko muziki sauc par zelta dzirdi ir nevis šampanieša burbuļi bet doplera efects lai varetu nokert noti ar dakshu utt

 

ir datoru tumbinas kuras iegriez virs 50% vazinvertors shvilpo un ir cilveki kas to sauc par kvalitati 'tuc tuc' bet ko tadu ka 10gd36 miskaste izmet

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , strawberry8 teica:

ko tadu ka 10gd36

nu ja tas tev skaitaas etalons, tad turpini to lietot un nespamo teemaa par kuru nav intereses.

 

PS- coneq 1U kaste arii kopaa ar juusu visu nicinaato biedru Kaspichu tika testeeta jau 2009. gadaa vai 10tajaa, preciizi neatceros , kad par to kasti prasiija 2K naudas ..... biju pat rakstu uzcepis vienaa nomirushaa forumaa par to "superkvalitaati" ....arii sheit kautkaadaa 2014 gadaa ieliku info ..... Protams ka vinjiem jau sen vajadzeetu buut izaugushiem, bugiem salabotiem, jauniem aparaatiem utt utt....

PSS- piikstulja meeriijumus ar bipolaariem es sheit neposteeshu , jo tik zemu pat RRR savulaik nebija kritis .......

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Athlons teica:

kaut kā neticas, ka minētie pīkstuļi būtu tik ļoti pārāki par jebko citu, ko iepriekš būsi lietojis

Nu bliesma pašlaik laikam skaitās labākais, ko mirstīgais var nopirkt veikalā. Iespējams, ka RAAL lentas ir vēl gaisīgākas, bet tur jākrosē samērā augstu. Audio-Technology vidinieki lielā mērā arī spice.

 

pirms 1 stundas , kevins teica:

Protams ka vinjiem jau sen vajadzeetu buut izaugushiem, bugiem salabotiem, jauniem aparaatiem utt utt....

Vai tad neesi dzirdējis, kā Bergam un Sosāram ar Lielo Zinātnieku beigās sanāca? Tur tak nekas kopš tā laika nevarēja izaugt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , RudeWolf teica:

Gudri vīri ir izpētījuši šādi - 

Kas tur ir mērīts? Virsrakstā un Y ass nosaukumā lieliski saprotu katru vārdu atsevišķi, bet visus kopā nē. :read:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , 138 teica:

Kas tur ir mērīts? Virsrakstā un Y ass nosaukumā lieliski saprotu katru vārdu atsevišķi, bet visus kopā nē. :read:

Nu tātad, klausītājam ir uzdevums - atpazīt aklajā testā, kura sistēma skan precīzāk (gan jau tās iepriekš samērītas). Attiecīgi tālāk tiek izmantots dažādu žanru materiāls un čekots, cik precīzi trāpa, izmantojot vienu vai otru mūziku. Grafiks sākas no 50%, jo tā ir bāze, ko var sasniegt vienkārši minot.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Percentage of correct responses nozīmē to, cik bieži klausītāju viedoklis par sistēmas labumu sakrīt ar mērījumos samērīto precizitāti?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...