Jump to content

Met ārā no interneta.


defs
 Share

Recommended Posts

Man pilsētā, pāris mājas tālāk jau optiku var dabūt. Bet man pie mājas pāris koki un neviens jaunu kabeli tapēc neraks. Pārāk liela ķēpa ar saknēm un papīriem, lai pieslēgtu pāris lietotājus, nekad neatmaksāšoties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Man pilsētā, pāris mājas tālāk jau optiku var dabūt. Bet man pie mājas pāris koki un neviens jaunu kabeli tapēc neraks. Pārāk liela ķēpa ar saknēm un papīriem, lai pieslēgtu pāris lietotājus, nekad neatmaksāšoties.

Nu nav optika zemē jārok!!! Rīgā optiku velk arī pa stabiem - gaisvadu līnijas. Vismaz mums Zolitūdē/Šampēterī visas privātmājas tā pieslēdza. Varbūt neizskatās diži glauni, BET ātrumu tas neietekmē.

Link to comment
Share on other sites

Nu man nav Rīgā. Ik pa laikam jau ineta operātori piedāvā optiku, bet kad montieri atbrauc apskatās, tad atmet ar roku un saka ka pārāk liels čakars.

Tāpat kā katru reizi kad gāzes kompāniju nomaina, vienmēr piedāvā automātisko skaitītāju nolasīšanu, bet kad atbrauc inžinieris, tad nekas nedarbojas 😂. Un tā tā lieta paliek.

Kur ir autoram un kapēc wiņš grib mibilo intetu, kas to lai zin, ganjau iemesli ir.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , mafijs teica:

Šis viss ir no sērijas - pats rada sev problēmas un tad varonīgi tās pārvar. Neskaitāmas dienas un nežēlojot ne spēkus ne līdzekļus.

Tā vietā lai lietotu atbilštošu iekārtu.

 

Tā lieta jau tāda, ka tas ir strādājis gadiem. Man visu laiku viss bija labi. Un nu pēdējā laikā šitādi pigori. Šovakar atkal jau 2x atslēdzās. Tagad nošārēju no telefonu-neslēdzas nost pagaidām. Mobilais nets vienmēŗ labāks, to var paņemt līdzi, neesi vadam piesaistīts.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka es velti uztraucos. Man ir Bite. Varbūt viņiem tas tīkls noslogots un ar to viss saistīts? Un no ierīces atkarīgs arī varētu būt? Tā kā nav vērts daudz šūmēties. Vienmēr var paspēt nopirkt kaut ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ieliku citā telefonā to sim karti (nopirku jaunu A34). Vienu reizi vēl atslēdzās. Tad paskatijos iestatijumos, uzliku Bite LV internet. Jo tur bija kaut kāds Bite LV WAP. Un tagad pēdējā laikā nu dažas dienas nav atslēdzies. Tā kā kāda figņa tomēr ar to planšeti. Ātrums lejuplādei ap 40-46 MBT sek., augšuplāde ap 36-40. Mana sim karte 5G neatbalsta. Tāpēc lietoju 4G.

IMG_20231010_191015_edit_76336803051371.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...