Jump to content

Met ārā no interneta.


defs
 Share

Recommended Posts

Tātad, planšete Lenovo TAB M10 FHD plus,  10 androids.  tas tiek lietots kā mājas internets un dod wi-fi uz datoru ari kā arī citām ierīcēm. Un tad kādu brīdi pastrādā un wi-fi pazūd. Iestatijumos iestatīts, lai netiek atslēgts, ja netiek lietots. Ja to pašu sim ieliek telefonā, tad tādi joki nav-strādā bez apstājas. Bet man telefons jāņem lidzi un mājās ari vajadzigs internets, kad esmu prom. Agrāk tādi joki nebija. Atjauninājumi regulāri tiek instalēti automātiski. Ko darīt? Paldies!

Labots - defs
Link to comment
Share on other sites

kas notiek, ja netu nedala , tad planšetē arī pazūd? Pieslēgums mājas Interneta tipa jeb parastais telefona dati bezlimits?

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Man tikai iespējots akumulatora uzlādes režīms līdz 60%. Cits nekas tur nav. Ja paliek 5%, tad tiek ieslēgts taupīšanas režīms. Tas, ja gadījumā nav pie lādētāja pieslēgts.

Pirms 3 minūtēm , Jainit teica:

kas notiek, ja netu nedala , tad planšetē arī pazūd? Pieslēgums mājas Interneta tipa jeb parastais telefona dati bezlimits?

Es pat viņu reti lietoju, bet signāls tad ir. Tikai wi-fi izslēdzas. Un tad tur dažreiz ikona pelēka kā izslēgts, bet dažreiz rāda, ka ieslēgts. Tad spiežu uz ikonas 2x un tad atkal wi-fi parādās.

Link to comment
Share on other sites

Nevaru palīdzēt ar padomu par konkrēto situāciju un planšeti, bet no pieredzes- ilgtermiņā neviens hotspots ikdienas lietošanai nebūs ok. Esmu izmēğinājis savulaik telefonus un planšetes, bet pigori ir. Iesaku paņemt lētu lietotu rūteri ar mobilo sakaru atbalstu... ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu patiesībā tie fokusi sākās, kad nopirku 2 gudrās rozetes, kas ari pieslēdzas pie tās planšetes. Kaut gan citā variantā, kad nebija tās rozetes, tad tāpat bija dators, telefons un pati planšete. Sāku atcerēties, ka pirms tam nebija tādi joki. Bet tās rozetes jau neņem baigos resursus. Tās ir ar to enerģijas skaitītāju iekšā un ari vadību no telefona. Šovakar man tās rozetes izslēgtas, tikai dators un 1 telefons darbojas no planšetes wi-fi un ne reizes nav atslēdzies.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tomēr planšetes vietā labāk būtu ko šādu paņemt ?

Vai kādu lētā gala Hujawei modēmu? Man ir paziņas kas lieto tamlīdzīgu modēmu. Viss strādā pa smuko, protams ja vien pie tā neslēdz pārāk daudz iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Net teica:

Varbūt tomēr planšetes vietā labāk būtu ko šādu paņemt ?

Vai kādu lētā gala Hujawei modēmu? Man ir paziņas kas lieto tamlīdzīgu modēmu. Viss strādā pa smuko, protams ja vien pie tā neslēdz pārāk daudz iekārtu.

 

Pirms 4 minūtēm , defs teica:

Es te fantazēju par citu telefonu. Piemēram, man šitas telefons nekad nost neslēdzas, kad viņš dod internetu uz datoru. Un tagad jādomā vai pirkt telefonu tikai internetam, vai arī šo atstāt internetam un ņemt krutāku, ko nēsāt līdzi? Vienkārši telefons izdevīgāks. Viņš var tikt lietots arī kā telefons kā ari tajā var būt ielādētas aplikācijas. Piemēram, smart life man ir gan telefonā, gan planšetē. Ja man telefons izslēgts , tad varu planšetē tikt pie aplikācijas. Kā ari kondicioniera vadība gan no telefona, gan planšetes. Ja man tikai modēms, tad bez telefona iztikt nav iespējams.

 

Vēl variants ar kaimiņieni vienoties. Viņai tet internets, man te signāls labs vienu stāvu zemāk. Palīdzētu viņai maksāt, bet man paroli pretī.

Labots - defs
Link to comment
Share on other sites

izgludini kurpju šņores, uzvelc tīras zeķes un fiksi pie kaimiņienes!

Es jau popkornu nopirku, sagatavoju ērtu sēdvietu...   Visi gaida rezultātu!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, defs teica:

Vēl variants ar kaimiņieni vienoties. Viņai tet internets, man te signāls labs vienu stāvu zemāk. Palīdzētu viņai maksāt, bet man paroli pretī.

Es tā pāris gadus vasaras mītnē nodzīvoju pirms gadiem 10, kad kaimiņam bija DSL un wifi, uzliku sev repīteri. Jamais gan naudu neņēma - nācās bieži satusēt ar gaļas cepšanu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Es izdomāju neiet pie kaimiņienes diedelēt. Ja tas viņas internets būs pa švaku, tad beigās jutīšos nelāgi, ka nelietoju un viņai nemaksāju, bet paroli zinu. Pēdējā doma ir iegādāties vēl citu telefonu. Šodien biju kaut kur Bitē iebraucis (gribēju tā kā ar līgumu noformēt)-nedeva, saka, ka tiesības nederot. Saku -maksāšu uzreiz ar kredītkarti. Šī saka-tā nevar, cena domāta, ja ņem ar līgumu. Nu ne par ko nedeva. Tad iegāju LMT, jautāju-A34 cik maksā? Vai var bez līguma nopirkt? Šī saka-var, kādu krāsu es gribot? Bet cena bija pārāk liela. Saku-citur lētāk. Tā neko nenopirku. Bļin, ja tikai dators viens pats pieslēgts pie tās planšetes-tad iet. Tā planšete netiek galā, ja vairākas ierīces pieslēdzas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jainit teica:

Neesi apsvēris domu no kāda lombarda iegādāties šim mērķim piemērotāku ierīci?

Negribu vecu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , 138 teica:

Huawei B535 varētu būt labākais cena/veiktspēja

https://veikals.banknote.lv/meklesanas-rezultati?search=huawei+b535&sort=1

Tak viņš tikai modems, tam nebūs nekas, kas telefonam. Kā augstāk jau rakstīju-man interesē, lai ar to var kaut ko vēl darīt. Gan jau normāls telefons nav sliktāks par modemu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , defs teica:

Tak viņš tikai modems, tam nebūs nekas, kas telefonam. Kā augstāk jau rakstīju-man interesē, lai ar to var kaut ko vēl darīt. Gan jau normāls telefons nav sliktāks par modemu.

Gan jau ir telefoni vai planšetes, kas darīs hotspota darbu labāk par tavu esošo planšeti, bet man šķiet, ka Racer varētu būt taisnība:

13.09.2023. , 17:35, Racer teica:

no pieredzes- ilgtermiņā neviens hotspots ikdienas lietošanai nebūs ok. Esmu izmēğinājis savulaik telefonus un planšetes, bet pigori ir.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, defs teica:

Es izdomāju neiet pie kaimiņienes diedelēt.

tātad tīras zeķes nebija un arī iedvesma no tevis bija aizmukusi....

 

Bet ja nopietni, nečakarējies, paņem lombardā kaut kādu Huaweja modemu, kas parasti maksā ne dārgāk par 20eur i miers mājā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , defs teica:

beigās jutīšos nelāgi, ka nelietoju un viņai nemaksāju, bet paroli zinu.

Kaimiņiene arī nelietojama :biggrin:?

Link to comment
Share on other sites

sāku domāt-ka tik nav problēma ar datoru? tikko 2x izmeta ārā, bet pārējām ierīcēm internets bija.

un saku uzreiz-winda 10, oficiāli nopirkta ar visu datoru, visi atjauninājumi regulāri tiek akceptēti.

Link to comment
Share on other sites

Bet settingos sakoriģēts lai taupības nolūkos izslēdz WiFi? Parasti tas automātiski ieslēgts.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , raiviic teica:

Bet settingos sakoriģēts lai taupības nolūkos izslēdz WiFi? Parasti tas automātiski ieslēgts.

Nu man ir iestatīs vienmēŗ ieslēgts. Bet dažreiz, kā augšā rakstīju, planšetē tā ikona paliek pelēka-tad visam pazūd. Bet ar telefonu tādi joki nav. Nekad nemet ārā. Man te tas hujvejs smarts p2019. NU tapēc sāku domāt, ka problēma planšetē.

Link to comment
Share on other sites

Es par datoru, ne planšeti, jau jau datoram pazuda, bet pārējiem paliek. Pašam ar laptopu vēl W7 laikos tā bija, kamēr sapratu, kur tas suns aprakts. Pie tam taupa neatkarīgi vai strādā no aķa, vai barokļa.

Wireless Adapter: Power Management Settings (Windows) can affect WiFi connections – DotCIO - IT Services and Support Center (rpi.edu)

Link to comment
Share on other sites

Šis viss ir no sērijas - pats rada sev problēmas un tad varonīgi tās pārvar. Neskaitāmas dienas un nežēlojot ne spēkus ne līdzekļus.

Tā vietā lai lietotu atbilštošu iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , raiviic teica:

Es par datoru, ne planšeti, jau jau datoram pazuda, bet pārējiem paliek. Pašam ar laptopu vēl W7 laikos tā bija, kamēr sapratu, kur tas suns aprakts. Pie tam taupa neatkarīgi vai strādā no aķa, vai barokļa.

Wireless Adapter: Power Management Settings (Windows) can affect WiFi connections – DotCIO - IT Services and Support Center (rpi.edu)

Paldies, uzliku tur maksimālo veiktspēju kā bija pamācībā rakstīts. Pavērosim, kas notiek ar laiku.

šitā

max.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , defs teica:

Nu man ir iestatīs vienmēŗ ieslēgts. Bet dažreiz, kā augšā rakstīju, planšetē tā ikona paliek pelēka-tad visam pazūd.

Vat tad tev nav tā ka kad visi klienti atslēdzas, tad planšete hotspotu izslēdz?

Kamēr ir klienti, tikmēr WiFi hotspots iet.

Link to comment
Share on other sites

Vienu laiku aktīvi lietoju hotspot savienojumu iekš auto multimēdiju sistēmas, internetu ņemot no Iphone.

Arī randomā vnk hotspots slēdzās ārā, un cēloni atrast nevarēju.

 

Vienīgais, ko šajā autora sāpē nesaprotu - kāpēc jāties, ja vajadzība ir pēc interneta mājās, kur pieejams normāls pieslēgums?

Link to comment
Share on other sites

Lai nav vairāki interneta pieslēgumi jāpērk?

 

Es ar lietoju mobilo kā interneta avotu mājās, neatceros ka būtu slēdzies ārā. Ārā sle'dzās tikai tad, ja settingos neielika ka hotspots vienmēr ieslēgs. Ja bij atstāts uz defaulto settingu, tad tiklīdz laptops atslēdzās, tā arī hotspots izslēdzās. Parasti gan vienkārši piespraužu laptopam ar vadu, telefons uzlādējas + internets stabils.

Tagad gan nopirku otru SIM + modēmu/rūteri, lai būtu ātrāk, bet nu tas pats vien ir, nekas īpaši neuzlabojās. Bezjēdzīgi iztērēta nauda rūterī + otrā SIM.

Link to comment
Share on other sites

13.09.2023. , 14:39, defs teica:

tas tiek lietots kā mājas internets un dod wi-fi uz datoru ari kā arī citām ierīcēm.

 

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Lai nav vairāki interneta pieslēgumi jāpērk?

Manuprāt, pietiekošs iemesls, lai pieslēgtu normālu internetu, nevis čakarētos ar kaut kādiem hotspotiem

Link to comment
Share on other sites

13.09.2023. , 19:27, defs teica:

Vēl variants ar kaimiņieni vienoties. Viņai tet internets, man te signāls labs vienu stāvu zemāk.

Šitā

Link to comment
Share on other sites

Un tad būt atkarīgs no kaimiņienes garastāvokļa?

Bet nu ja man ļoti gribētos, tad vienkārši caur adb paskatītos logus, kapēc tas Wifi izdomā izslēgties. Ganjau skaidri un gaiši iemeslu var redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Un tad būt atkarīgs no kaimiņienes garastāvokļa?

Jobtv...., pieslēgt internetu!

Ja reiz stāvu zemāk pieejams, tad pieejams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Tagad gan nopirku otru SIM + modēmu/rūteri, lai būtu ātrāk, bet nu tas pats vien ir, nekas īpaši neuzlabojās. Bezjēdzīgi iztērēta nauda rūterī + otrā SIM.

Parasti gan stacionārais modems labāk par tālruni uztvers signālu, to var novietot vietā, kur spēcīgāks signāls (ar mobilo uz jumta/bēniņos nekāpsi) un tam var pielikt ārējo antenu. BET nu latvietis, taupīgais , jau vienmēr nodarbosies ar santīma (tagad jau centa) pisšanu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Insekc teica:

BET nu latvietis, taupīgais , jau vienmēr nodarbosies ar santīma (tagad jau centa) pisšanu.

Vismaz man internets parastais nav opcija, tur maks ātrums kādi 12mbps, nav jēgas no viņa, bet maksā tikpat cik 5x ātrāks mobilais.

 

Lietošanaā ir tikai viens modēms ko salīdzināt (wAP ac LTE6 kit) vs Pixel 6a. Nekādas lielās atšķirības interneta ātruma ziņā (pilsētā) jau nav. Biju aizņēmies 5G modēmu pirmstam, bet tas ir lēnāks par 4G.

Tik cik vienkārši ērtāk, nav jāspraudelē telefons, vainu lādēties visulaiku (ja hotspots), vainu netu caur USB.

Uploads gan ar modēmu mazliet labāks.

 

Bet otra SIM 35GBP (40 EUR) + modēma cena, vai tas ir to 35 poundu vērts? Nez, nopirkts jau ir, tapēc lietoju 😂 

 

 

 

 

 

Bet nu ja autots izvilktu logus no tās tabletes, tad jau būtu lielāka varbūtība atrisināt problēmu, kapēc viņš izdomā izslēgt WiFi.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , AndrisBB teica:

Vismaz man internets parastais nav opcija, tur maks ātrums kādi 12mbps, nav jēgas no viņa,

Nu tas nav Rīgas gadījums, kad TET optikai garantētais 200 bet praksē zem 960 Mbps nenokrīt. Puilsētā, kur attālumi līdz tornim nelieli mobilais un stacionārais modems uzvedīsies līdzīgi (ātrumu noteiks gandrīz tikai torņa noslodze). Lauku/ kalnainā/mežainā apvidū var gadīties, ka arī uztveršana/antena spēlē lielu lomu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...