Jump to content

Sasists displejs, kā piekļūt datiem?


Racer
 Share

Recommended Posts

Ar displeju es domāju 'displeju', nevis monitoru.

Arī monitora gadījumā jūs tagad jaucat divas dažādas lietas, kad telefons ir 'Sleivs' un dators ir 'Masters', tad arī izvēlies no opcijām par ko lai tas telefons kļūst - Storage Devisu (aka failu kopēšana), USB modēms internetam utt.

Otrā virzienā ir taspats kas piespraust telefonam peli, telefons ir 'Māsters' un kontrolē peli, monitoru utt. Tādā gadījumā neko nevajag izvēlēties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Tādā gadījumā neko nevajag izvēlēties.

Točno zini? Kāpēc tad zem tevis ieliktā video vairāki komentē, ka viņiem nestrādā?

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju ar peli. Ir man kabelītis USB C paps -> USB parastais mamma. Patiesi, strādā uzreiz. USB C -> HDMI vadiņa man nav, kad uzradīsies izmēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Kāpēc tad zem tevis ieliktā video vairāki komentē, ka viņiem nestrādā?

Tapēc ka tie kam neiet, tiem telefonam visdrīzāk nav HDMI supporta kā tāda.

Arī manam Pixelim 6 nestrādā, jo ir diseiblots kernelī. Ja grib HDMI tad jāpārkompilē.

Samsungam parasti ir, par specifiski A52 nezinu, DEX viņam noteikti nav, bet HDMI varētu būt 50/50. Kautkā jau Samsungam tos lētākos modeļu jāatdala no dārgākiem - apgriež fīčas, kautvai tā ir tīri softwāriska. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nekas nelīdz, tad var aiznest uz servisu un palūgt, lai šie uz laiku pieliek ekrānu un nokopē datus fleškā vai cloudā. Tas noteikti būs lētāk nekā ekrāna maiņa un pat ja to maina, tad jāatceras, ka lētais kīnietis nav tas pats, kas Gorilla glass un diez ko ilgi nekalpos.

Barona ielas rajonā pirms Bērnu pasaules bija virkne jēdzīgu darbnīcu ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

apēc ka tie kam neiet, tiem telefonam visdrīzāk nav HDMI supporta kā tāda.

Monitors ar USB C ieeju būtu, tad strādātu? Savienojot telefonu ar tādu monitoru?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Patiesi, strādā uzreiz.

Pele un klava strādā uzreiz. Bet monis man savulaik neaizgāja. Kkur lasīju, ka mans telefons pa lētu, priekš šīs fīčas, kaut arī viņam ir USB-C.

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 49 minūtēm , vvv teica:

Monitors ar USB C ieeju būtu, tad strādātu? Savienojot telefonu ar tādu monitoru?

Neesu iedziļinājies tik ļoti tanī problēmā, nav arī USB-C monitora pa rokai tagad.

Bet nu neredzu arī kapēc lai tur būtu kāda atšķirība starp USB-C dongli. Kā nekā tiem monitoriem kam ir USB-C ieeja ir vienkārši iebūvēti doki/hubi, kas pārkonvertē uz HDMI vai DP. Tik vien tā starpība vai tas donglis ir 'ārējs' un tad tev vēl vajag HDMI vadu (ārējā dongļa/doka gadījmā), vai iekšā monitorā (USB-C monitora gadījumā).

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...