Jump to content

Sasists displejs, kā piekļūt datiem?


Racer
 Share

Recommended Posts

Labrīt, vakar rosījos pa remontadarbiem, nokrita Samsung A52 un displejs vairs nerāda. Pārliku sim karti uz veco telefonu, viss rukā, bet gribēju no nokritušā telefona savākt datus caur win datoru. Ir idejas? Googlē īsti neatradu vaiantu softam kurš ļautu pieslēgties caur usb un ievadīt pin.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai var ko izdarīt, ja nav ievadīts PIN, bet esmu datus, tiesa no mobilā uz mobilo pārdzinis ar šo. Ja jau dabūs uz otra mobilā, tad no tā uz PC jau dabūsi.

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

visu glabāt mākonī

Nekad un neko nekādos mākoņos. Tikai kopijas uz ārējo HDD vai citu datu nesēju. Vienīgais ko pieļauju - foto uz Flickr, ja vajag daudzu klientu pieeju.

Labots - raiviic
  • Haha 4
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

vienkāršākais veids - adb, varēs arī PIN ievadīt.

Bet ja pirmstam nav developeru opcijas eneiblotas, tad arī tas visdrīzāk neies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

vienkāršākais veids - adb

Kas tas ir? Iedo linku.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 47 minūtēm , raiviic teica:

Nekad un neko nekādos mākoņos. Tikai kopijas uz ārējo HDD vai citu datu nesēju.

Un kur pašu HDD glabāt, tā lai būtu pilnīgi droši?

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Googlē īsti neatradu vaiantu softam kurš ļautu pieslēgties caur usb un ievadīt pin.

Ja tur ir sim PIN, tad citā telefonā to noņemt nost, un sim atlikt atpakaļ sasistajā telefonā.

Ja ie ekrāna PIN,tad it kā kaut kāds softs priekš samsung to var noņemt. Pats nezinu, vai tas strādās.

https://www.imyfone.com/unlock-android/unlock-android-phone-from-pc/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Mezavecis teica:

kur pašu HDD glabāt, tā lai būtu pilnīgi droši?

Atkal garām. Ne jau drošība, bet kā teicu, mans ir mans - ja zudīs, zudīs, ne par to runa, bet zudīs manā teritorijā. 

Cik var atkārtot, ka runa nevis par folijcepurēm, bet par principu - mana manta ir mana manta un jābūt manā teritorijā. Citādi tas tāda bērnudārznieka variants - izmētāt mantas pa visu apkārtni:jump:.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , raiviic teica:

mans ir mans

Sorry, bet mani personīgi tas neuztrauc. Man ierīcēs nekā tāda nav, par ko būtu jāsatraucas, ja arī pieļautu varbūtību, ka kaut kas nonāk ne tur.

Laikam nejūtos tik svarīgs pasažieris..🤭

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 23 minūtēm , raiviic teica:

mans ir mans - ja zudīs, zudīs

Kāpēc tad tērēt naudu kaut kādiem HDD, izniekot laiku to visu uzkrājot 😁

Link to comment
Share on other sites

@raiviic te atkal jauc profesionālus foto/video ar ko pelna naudu ar svētdienas vakara dzerstiņu foto kolekciju.

Priekš dzerstiņu foto mākonis būs lētāks un drošāks 99,9% gadījumu (iepers zibens, uznāks plūdi vai vienkārši tas HDD nomirs).

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

jāatrodas manā teritorijā, nevis izmētātam pa visu pasauli.

vai šim ir kāds RACIONĀLS arguments?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

mana manta ir mana manta

Kā ar Adobe un citu programmu abonamentiem? 🥹 Arī tavas programmas vai tomēr abonē un līdz ar abonēšanas pārtraukšanu vairs nav tavas? 😄

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , raiviic teica:

kā teicu, mans ir mans

Šo tavu tekstu drīkstēja citēt? :D

Varbūt neraksti forumā, bet kladē, lai tavs paliktu tavs :D

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Katram no mums ir savi tumšie noslēpumi. Un ja nu kāds tiek klāt tavam mākonim, tas viss var nākt gaismā. Tālāk seko ģimenes zaudēšana, draugu novēršanās, apkārtējo nosodošie skatieni un galu galā var nākties pārcelties uz citu pilsētu.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 2 stundām , base7 teica:

 un galu galā var nākties pārcelties uz citu pilsētu.

Vai iznākt no skapja ...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , raiviic teica:

Nejauc te ar folijcepurēm. Mani neuztrauc tas, ka kāds ko ieraudzīs vai piesavināsies, bet mans ir mans un tam jāatrodas manā teritorijā, nevis izmētātam pa visu pasauli. 

Bet ko var gribēt no feisbuka, instagrama, tvitteru u.c. 21. gadsimta sērgu lietotājiem (kāds mans kaķis, ko ēdu brokastīs, kāds es ceļojumā u.t.t. :dance3:).

A kāds sakars mākonim ar fb, instagramu vai twitter? 🤷‍♂️😃

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , raiviic teica:

Nejauc te ar folijcepurēm.

Tak tam foruma biedram visi ir "follijcepures" kas nedomā un nedara tā kā viņš.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , mafijs teica:

Tak tam foruma biedram

Ja? Tikai nez kāpēc manam teiktajam  ir daudz vairāk piekritēju, nekā tam otram..

Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc, ka tas te tiek kultivēts, ja nebauro kopējā stabulē, tad esi tas "nepareizais".

Un es arī piekrītu tam otrajam nevis stasikveidīgajiem.

1. Kādā brīdī to mākoni var aizpūst vējš. Zaudēt piekļuvi, vai vispār liegt piekļuvi no reģiona.

2. Vai vari garantēt, ka mākoņa datiem nekad neviens cits svešs netiks klāt? vari personīgi to tagad te apgalvot?

 

 

P.s.  Un stasiks atkal nevarēja nocieties, lai kārtējo reizi "paspīdētu" ar repliku. Nekad nekā konkrēta neesmu no Tevis lasījis, tikai tukša pļerkstēšana.

 

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , mafijs teica:

2. Vai vari garantēt, ka mākoņa datiem nekad neviens cits svešs netiks klāt? vari personīgi to tagad te apgalvot?

Nevaru, bet mani tas arī neuztrauc. Tajā pašā laikā pie sasistas ierīces nav jāmeklē veidi, kā sasmelt izlietu udeni.

Ja paši nespējat dzīvot līdzi laikam, un pieņemt mūsdienu tehnoloģiskos risinājumus, tad varat kaut vai piezīmju blociņu nēsāt līdz, kas man.

 

Tagad tā godīgi, vai es biju tas kategoriskais atkal?

pirms 19 stundām , raiviic teica:

Nekad un neko nekādos mākoņos. Tikai

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Slots teica:

Nav softs, bet es pārkopēju datus no samsung s10

Ar Samsungu īstenībā šis variants arī varētu darboties. Pirkt to adapteri visdrīzāk nav jēga, drīzāk uzprasīt kādam kam laptops tikai ar USB-C portiem, tiem parasti vairāki tādi :D

 

Ja tur uz tā telefona būtu tiešām kautkas svarīgs, tad būtu arī bekapots mākonī, diskā vai nezin kur citur.

Bet nu piespraud citu displeju un pārkopē datus, tāpat tak agrāk vai vēlāk to telefonu visdrīzāk labos.

Lielāka problēma ir ar visiem Two-Factor autentifikātoriem, pazaudēji telefonu (nu vai sasiti) un nekur vairs nevar ielogoties. Viss darbs apstājas, var ņemt atvaļinājumu :D 

Nekādi mākoņi tur gan nepalīdz.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet nu piespraud citu displeju un pārkopē datus

To var izdarīt ekrānā neapstiprinot datu pieejamību?

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē 'neapstiprinot datu pieejamību'? Priekškam displejam kautkas jāapstiprina saistībā ar datiem?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā ir taviem telefoniem, bet manējiem, ikreiz kad to apraužu klāt datoram, izlec jautājums ar apstiprinājumu, vai telefonu atstāt tikai lādēšanas režīmā, vai atļaut arī piekļūt datiem. Ja netiek apstiprināts, tad datorā telefona atmiņai nav pieejas.

Tāpēc jautājums, kā šis notiek pie sasista displeja, ja tačskrīns nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Savulaik kāda biedra ieteiktais MyPhoneExplorer, kad to parauj vaļā uz datora, automātā pa vafeli saslēdzas ar telefonu un saturs kļūst pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

Tāpēc jautājums, kā šis notiek pie sasista displeja, ja tačskrīns nedarbojas.

Nu en ko es saku, piespraust datoram vai piespraust citu displeju?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Ja viss notiek, tad jautājumu nav.

Visdrīzāk, ka viss nenotiek. Izmēģinājos savam telefonam. Lai datorā būtu telefona faili redzami, telefonā jābūt atļaujai failu pārsūtīšanai (caur USB manā gadījumā, jo pievienoju ar USB vadiņu), ja tā atļauja telefonā nav iebakstīta, tad nekādus failus datorā neredz. Pēc vadiņa atvienošanas no telefona, skatos iestatījumos, telefons nometis to atļauju uz noklusējumu, nākamreiz tā pievienojot, atkal prasīsies telefonā sabakstīt...

Link to comment
Share on other sites

Samsungam A52, gan visdrīzāk DEXa nav un nebūs, bet HDMI vajadzētu iet (bez DEX).

Atliek atrast displeju piespraust un lietot 'kā parasti', pārkopēt failus utt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Atliek atrast displeju piespraust un lietot 'kā parasti', pārkopēt failus utt.

Vai telefonā nav jāiespējo? Vai tā būs, ka piespraud telefonu displejam un uzreiz displejā rādīs telefona ekrānu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...