Jump to content

Monitors ar DP, DVI un VGA. Bet bez HDMI


GanX
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Vēlējos pakonsultēties, pie gudrākiem cilvēkiem, lai saprastu, vai tiešām man monitors ir īpašs (nav tas iespējams) un ir jādara savādāk (jāpērk vads no DVI uz HDMI).

Sekojošais, man ir Samsung 24 collas monitors (modeli neatceros), bez HDMI izejas (tagad pie stacionārā lietoju caur DP uz DP). Nākotnē ir doma monitoru iespējams izmantot ar portatīvo, tāpēc nolēmu nopirkt vadu no DP uz HDMI. Atnāca vads no Alixa, priecīgs spraužu, pārbaudīt....bet nekā klusums un melna bilde...

Man pazīstamais saka, ka DP ir vairāk vadu nekā HDMI, tāpēc nestrādā... Ja es gribētu padot signālu no HDMI uz DP portu viss būtu ok... un ir jāpērk vads no DVI uz HDMI (monitoram ir DVI). Vai tiešām tā ir taisnība?

Labots - GanX
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Šie nestrādā abos virzienos. Ja Tev porķikam ir HDMI un monitoram DP, tad Tev vajag "vadu" HDMI->DP.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , GanX teica:

man ir Samsung 24 collas monitors (modeli neatceros), bez HDMI izejas

Monitoram, visticamāk, ir HDMI ieeja..

 

Pirms 37 minūtēm , GanX teica:

Man pazīstamais saka, ka DP ir vairāk vadu nekā HDMI, tāpēc nestrādā...

DisplayPort/HDMI ir virzienjūtīgi - kabelis no DP izejas uz HDMI ieeju nederēs no HDMI izejas uz DP ieeju, un otrādāk. Tev nepieciešams kabelis no HDMI (signāla avots, pieņemsim laptopa ports) uz DisplayPort (signāļa mērķis, monitora DiplayPort ieeja), vai HDMI uz DVI.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Lcs006 teica:

Monitoram, visticamāk, ir HDMI ieeja..

Nu man ir tiešām tāds monitors bez HDMI, bet ar DP 🤠.

 

Paldies, par konsultāciju, tad jau esmu nopircis nepareizi no DP izejas uz HDMI ieeju, bet man vaig HDMI izeju uz PD ieeju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Man vajadzēja, sūtīju no Latvijas tirgotāja, viss kārtībā. Ir jau ne tikai VGA un HDMI, bet arī citas pārejas, piemēram, uz DVI.

Paskaties, kas tur tam monitoram ir un kombinē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...