Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

Kā tur tagad ir - Google Pixel 7a skaitās OK telefons?

Gribētos kaut ko mazāku, bet kaut kā nesanāk atrast mazāku par 6".

No prasībām nekā diža nav - lai būtu Android, lai negļuko, lai baterija kalpo ilgi un lai var lietot whatsapp. Nu un lai būtu reizes 2 mazāks, bet šitais laikam nav reāli :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , binary teica:

Nu un lai būtu reizes 2 mazāks, bet šitais laikam nav reāli :D

Vienkārši skaties uz to 6'' ekrānu no 2x lielāka attāluma?😀

Link to comment
Share on other sites

Kabatas/somiņas izmēru tas nemaina.

Telefons nav īsti priekš tā, lai uz viņu visu laiku skatītos ;) 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , binary teica:

Telefons nav īsti priekš tā, lai uz viņu visu laiku skatītos

Es gan, palūkojoties uz cilvēkiem apkārt, kādā gaidīšanas rindā, tranportā utml., to neesmu secinājis.

Man pašam, vairāk jau mājās un darbnīcā sēdētājam, kur visur ir vairāki lielāki ekrāni, bet arī tlf vairs sen nav, kāds Sony Compact. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , binary teica:

Gribētos kaut ko mazāku, bet kaut kā nesanāk atrast mazāku par 6".

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

No prasībām nekā diža nav - lai būtu Android, lai negļuko, lai baterija kalpo ilgi un lai var lietot whatsapp.

Neko negribu ieteikt, tik par savu pieredzi pērkot savu pirmo viedtālruni pirms gada, līdz tam ļoti labi iztiku ar podziņfoniem, pārgāju uz viedtālruni, jo iepriekšējam kaios podziņniekam sāka nestrādāt pilnvērtīgi e-pasti, vietā no podziņniekiem nekā nebija, nācās pirkt viedtālruni. Tieši tāpat, skatījos pēc iespējas mazāku, lai nav problēmu likt kabatās... Arī prasības veiktspējā minimālas bija.
Nopirku Sony Xperia 10 IV, jo nekā mazāka toreiz izdevīgās cenās nebija. Apmierināts ar pirkumu. Baterija iztur ilgi, ūdensdrošība super, gļukojis nav, arī vacaps darbojas. Patīk arī gandrīz tīrais androīds.

10 IV jau gadu vecs modelis, aktuālais ir 10 V, stipri līdzīgs, bet ar to man pieredzes nav, pēc visa spriežot, nav sliktāks par 10 IV. Pie LMT 10 V tagad, laikam, vislētāk, 365 eiro.

Vēlreiz, neko neiesaku, mani nav jāņem vērā, bet apskatīt budžeta Sony aparātus tu vari.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Kabatas/somiņas izmēru tas nemaina.

O_o

Visu tu tak ar rezervi taisi, bikses ar kabatu "ar rezervi" nevari nopirkt? 😄

 

Bet nu ja nopietni, nezinu kādām biksēm ir jābūt, lai neieliistu standarta izmēra telefons. Kaut kādas super skinny jeans?

Pirms 38 minūtēm , M@R$$ teica:

bet vai ir ticība?

Ir ir tie zeni labi. Tik arī maksā attiecīgi 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

bikses ar kabatu "ar rezervi" nevari nopirkt?

A ja dibens nav tik plats?🤣

Link to comment
Share on other sites

Jaunais Samsung Flips salocīts ir maziņš, tikai biezāks gan .

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Viņš neērtāk kabatā nekā plāns "parasts" telefons.

 

Protams ja ir kādas īpašas bikses, tad cita runa. Trenushkaas salokāms varētu būt ērtāk. 

Link to comment
Share on other sites

Sapriecājos jau, ka atradu 5.3" Samsung Galaxy Xcover 5 paskatā, bet kad paskatās uz telefona izmēru, nevis uz ekrāna izmēru, tad nekas daudz mazāks par to 6.1" google pixeli nav :D

 

Pirms 22 minūtēm , vvv teica:

Nopirku Sony Xperia 10 IV

Kā viņam ar bateriju? Cik bieži sanāk lādēt?

Google Pixel, šķiet, ar reizi 5-7 dienās jārēķinās, ja ir dzīve arī ārpus telefona.

 

Pirms 45 minūtēm , M@R$$ teica:

Tas Zens izskatās bezgala labs, bet vai ir ticība?

It kā atsauksmes nav sliktas. ASUS gan man vairāk ar laptopiem asociējas (sēžu pie viena sešgadīga), nevis ar telefoniem. Nu un nez vai gribēs lietotu, bet jaunam cena jau kā google pixel 8.

 

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Bet nu ja nopietni, nezinu kādām biksēm ir jābūt, lai neieliistu standarta izmēra telefons. Kaut kādas super skinny jeans?

Nav man skinny jeans, bet nu 6" telefons pāris reizes ir "saliecies uz pusēm" - ekrāns izturēja, bet korpusu jātaisno. Tas tā, neko aktīvi nedarot. Kad sanāk ko aktīvāk padarīt, tad baigi jādomā, kur to telefonu likt, lai neiznīcinātu. Tad nu reizēm nākas pārlikt no priekšējās kabatas aizmugurējā, vai vispār jakas kabatā, un tad jācer, ka neizkritīs.

 

Šis telefons gan nebūs priekš manis. Pieņēmums, ka visi telefonu īpašnieki ir >120kg tēvaiņi, kam neder mazāki izmēri par XXL, ir mazliet aplams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , binary teica:

Kā tur tagad ir - Google Pixel 7a skaitās OK telefons?

Gribētos kaut ko mazāku, bet kaut kā nesanāk atrast mazāku par 6".

No prasībām nekā diža nav - lai būtu Android, lai negļuko, lai baterija kalpo ilgi un lai var lietot whatsapp. Nu un lai būtu reizes 2 mazāks, bet šitais laikam nav reāli :D

Apskaties Galaxy S22 5G. Var dabūt jaunu par 500-600 EUR

  • Mazāks nekā 7a
  • Krietni labāks ekrāns
  • IP68 (7a ir IP67)
  • Jaudīgāks
  • Labāks darbības laiks no akumulatora
  • Zoom kamera

image.png.88aea851a356dc8ff9b468d135d1c274.png

(S22 5G pa kreisi, 7A pa labi)


https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11253&idPhone2=12170

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Kā viņam ar bateriju? Cik bieži sanāk lādēt?

Nopirku pagājušā gada septembrī, sākumā baterija turēja 3 līdz 4 dienas, tagad, pēc vairāk kā gada, baterija vairs nav nullīte, uzlādēju katru otro dienu, arī telefonu tagad vairāk izmantoju, nekā sākumā, esmu iemācījies daudz ko no viedtālruņa iespējām lietot, slogoju vairāk kā sākumā.

Link to comment
Share on other sites

Mašīnas sit, visi brauc tev virsū, telefonus loci...

Ok, lai būtu. Kādēļ 99% pārējiem pasaules iedzīvotāju tādas problēmas nav, Hz ... laikam visi 120kg tēviņi un tēviņienes. 

 

Esmu skrējis, kritis, lauzies, cietis avārijās, strādājis fizisku darbu vairākus gadus. Nav bijušas telefona locīšanas problēmas un vienmēr stāv man priekšējā kabatā. (Un nē, nav man 120kg xxxxl) Vienīgi reizi telefonu salocīju ieverot mašīnas durvīs (jo tizls)

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Google Pixel, šķiet, ar reizi 5-7 dienās jārēķinās, ja ir dzīve arī ārpus telefona.

Nu man, kā aktīvam lietotājam 7 pro iet pusotru dienu. Tā kā jā, gan jau tev 4-5 dienas ies. Atkarīgs arī no zonas.

Link to comment
Share on other sites

Ja par baterijas turēšanu, šie Sony, gan 10 IV, gan jaunais 10 V ir čempioni. Neko labāku neatradīsi.

Var apskatīt gsmarena bateriju turēšanas salīdzinājumus, viņi bateriju testiem lieto SmartViser. Paskaties apskatu, baterijas izturības apskatā var pievienot dažādus telefonu modeļus salīdzināšanai.

243648931_Ekrnuzmums(171).thumb.png.0adff25ddaebf55bbc49d21ceb943611.png

 

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Kādēļ 99% pārējiem pasaules iedzīvotāju tādas problēmas nav, Hz ...

Tādēļ, ka samierinās, nopērk bikses ar lielākām kabatām un izņem telefonu no kabatas pirms apsēšanās ;) Nu un maina savus telefonus reizi pusgadā/gadā - nereti tāpēc, ka vecajam zirneklis pa visu ekrānu.

 

Pirms 10 minūtēm , Zin... teica:

Esmu skrējis, kritis, lauzies, cietis avārijās, strādājis fizisku darbu vairākus gadus. Nav bijušas telefona locīšanas problēmas un vienmēr stāv man priekšējā kabatā.

Tie fiziskie darbi mēdz būt stipri dažādi. Ne vienu vien reizi kādu smagumu (ja vien 30-40 kg var saukt par smagumu) ir nācies atbalstīt kā reiz pret to vietu, kur priekšējā kabatā mēdz atrasties telefons. Tavējiem vienmēr priekšējā kabatā esošajiem telefoniem no tādas slodzes tiešām ne silts, ne auksts?

 

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Var apskatīt gsmarena bateriju turēšanas salīdzinājumus

Man gsmarena bans :D  "Too Many Requests"

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Zin... teica:

Viņš neērtāk kabatā nekā plāns "parasts" telefons.

 

Kādreiz tak ražoja 'banānus', tie bij ērāki

Bij ne tikai retro arhaiskie varianti, bet pat ar Androīdu 😂

 

935a51bc-13a2-4cc9-b1ba-054b453c68e9-102

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , binary teica:

Man gsmarena bans :D  "Too Many Requests"

Binary, tu tikai neapvainojies. Nenoturējos. Pat gsmarena.com atvērt tev problēma... Kā tu telefonu nopirksi...

Pirms 13 minūtēm , binary teica:

Tādēļ, ka samierinās, nopērk bikses ar lielākām kabatām un izņem telefonu no kabatas pirms apsēšanās

Man arī nepatīk «lielie» telefoni. Nesaprotu, kāpēc nav mazu izmēru telefoni! Bija apple aifons mini, to turpmāk vairs neražos, kad parādījās, dikti nopriecājos, naivi padomāju, varbūt beidzot, beidzot sāks ražot mazus telefonus, kā vecos labos laikos bija... Nekā

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

Binary, tu tikai neapvainojies. Nenoturējos.

Neapvainojos, varam pasmiet kopā ;)

 

Kas attiecas uz "lielajiem" telefoniem, tad man pirms pāris gadiem vajadzēja bērnam nopirkt telefonu. Nu 7 gadus vecs puika nav "120kg+ tēvainis", grūti iedomāties, kā pirmklasnieks ar 6" planšeti kabatā varētu normāli apsēsties (pat ja pieņemam, ka to planšeti vispār var kabatā iestūķēt). Toreiz sanāca dabūt kaut kādu pavecāku telefonu, bet nu tāpat par likšanu kabatā var nemaz nedomāt.

 

Pirms 37 minūtēm , Zin... teica:

Kādēļ 99% pārējiem pasaules iedzīvotāju tādas problēmas nav, Hz ... (..)

 

(..) vienmēr stāv man priekšējā kabatā. (Un nē, nav man 120kg xxxxl)

Starp citu, gan jau esi dzirdējis, ka nesen Latvijā daudzās mācību iestādēs notika evakuācija. Virsdrēbes neļāva paņemt, somas arī nē. Kā tu domā, cik reāli bērniem bija sazvanīt savus vecākus (vai vecākiem - bērnus)? Daudzos gadījumos - principā nereāli. Kā izrādās, tad arī daudzus skolotājus nebija reāli sazvanīt.

Iemesls gaužām vienkāršs - tie modernie telefoni nestāv bikšu priekšējās kabatās. Tie stāv jakās, somās, uz galda - tur, kur tie netraucē sēdēt. Un evakuācijas laikā telefoni palika tur, kur tie stāvēja… Nākamajā dienā bērni drīkstēja tikt pie saviem telefoniem un piezvanīt saviem vecākiem.

Labots - binary
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Neapvainojos, varam pasmiet kopā ;)

:D

Binary, kāds tev pašreizējais telefons? Ko grasies mainīt...

Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

grūti iedomāties, kā pirmklasnieks ar 6" planšeti kabatā varētu normāli apsēsties

Vajag bērnu normāli barot ar modernu pārtiku un viņa dibens būs tāds, ka mierīgi pieņems 32 collu lāpstafonu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , vvv teica:

Bija apple aifons mini, to turpmāk vairs neražos

Tak ir jau vēl nopērkams. 13 Mini.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Iemesls gaužām vienkāršs - tie modernie telefoni nestāv bikšu priekšējās kabatās.

Viņi nestāv uz galda, jo kādam baigi traucē, bet gan lielaakoties, lai varētu nepārtraukti blenzt notifikaacijas.

Un jakaas, ja skolotāji vispār neļauj izmantot to telefonu. 

Link to comment
Share on other sites

Es daudz nezinu par androīdfoniem. Tik cik pašam un ģimenes locekļiem. Man sony ar gandrīz tīru androīdu, sievai un meitai samsungi. Ir atšķirīgi lietotāja saskarsme dažādiem ražotājiem. Šajā ziņā arī jāskatās. Ja pierasts pie viena, varbūt kas jauns būs vilšanās, te forumā bijušas diskusijas par androīdfonu UI

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

pašreizējais telefons

Pieņemsim, ka Nokia 6300.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Nu 7 gadus vecs puika nav "120kg+ tēvainis", grūti iedomāties, kā pirmklasnieks ar 6" planšeti kabatā varētu normāli apsēsties (pat ja pieņemam, ka to planšeti vispār var kabatā iestūķēt

Es rīt pamēģināšu ar piecgadīgu bērnu, cik ļoti viņam būs grūti ar iPhone 12 un cik ātri viņš salocīs. Un nē, nav viņam 120kg

 

P.s neredzu iemeslu vispār pirmkalsniekam pēc veidtelefona kabatā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

P.s neredzu iemeslu vispār pirmkalsniekam pēc veidtelefona kabatā.

Nu jā, pirmklasniekam ir soma. Nav jāliek kabatā.

Bija doma pirkt podziņtelefonu, bet nu tak mobings skolās nekur nav zudis.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Nokia 6300

Nokia 6300 bija sava laika, tā teikt, leģenda, ne par velti HMD izlaida 6300 4G...
 

Link to comment
Share on other sites

Tad tev pašam vajag telefonu, vai 5-klasniekam?

Vai tev darbā mobings?

Tagad skatos uz pixeli 6a un brīnos, kāda problēma ir ielikt viņu kabatā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

maksimālais izmērs 6,1’’

Jautrākais tas, ka 6.2" var būt mazāks par 6.1".

 

Kas tiem tagadējajiem telefoniem ir ar kamerām? Mazums, izdomās, ka fotoaparāta vietā jāsāk fotografēt ar telefonu. Par Google Pixel ir dzirdēts, ka esot laba kamera.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Par Google Pixel ir dzirdēts, ka esot laba kamera

Viena no labākajām pasaulē

Telefonu kamerām

Link to comment
Share on other sites

Pag, tad Google Pixel bija tas, ar kuru varēja nofotografēt suni/kaķi bez ūsām (t.i., pēcapstrāde likvidēja ūsas)? Jebšu tas bija ar citu telefonu?

To pēcapstrādi viņam var kaut kā samazināt? Vai tad rezultātā tāda viduvējība vien būs?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc vispār vajag kameru? Uzskaiti AI, ko gribi redzēt, un šis tev uzģenerēs ideālu bildi.

 

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , binary teica:

Vai tad rezultātā tāda viduvējība vien būs?

Šeit forumā daži biedri ir foto profiņi. Prasi viņiem, kā fočēt labākā līmenī par viduvējību. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu mums ir tas līmenis, kad fočējam tieši tik labi, cik labi fočē aparāts automātiskajā režīmā :)

Un tomēr ir labi, ja bildē ir kaut kāda nebūt detalizācija, fons nav izplūdis, malas nav izkropļotas un suns nav pazaudējis savas pēdējās ūsas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

, tad Google Pixel bija tas, ar kuru varēja nofotografēt suni/kaķi bez ūsām

Nezinu

PXL_20231002_082531524.jpg

It kā ūsa vietā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...