Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

Nu tas ja ir tāds paradums uzlikt lādēties katru vakaru. Be ja nav un lādē, tad kad jau telefons sāk čikstēt, tad lādē kur sanāk - vai tas pie datora, darbā pie galda, darbā mītinga telpā, mašīnā, virtuvē, pie brūtes vai sporta zālē.

 

Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

Man sanāk 1 vietā - lādēju mājās katru nakti.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kicker teica:

Ar to nesanāks ātrā uzlāde? Kautkāds sliktums vel ir?

lieka bačas sildīšana nepagarina tās mūžu, ražotājs berzē rokas

un 20% enerģijas aiziet siltumā

 

arī ātro uzlādi ar vadu, ceņšos izmantot tikai akūtos gadījumos,

gan mašīnā gan mājaas ir lādētāji ar diviem galiem, QC3 un parasto 2A

Link to comment
Share on other sites

Es arī telefonu turu maisiņā, tik ātri nenodilst spaidot un putekļi nesalien. Tad arī bezvadu lādēšana noder, nav maisiņš javer vaļā.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , binary teica:

Ka tik beigās neizrādās, ka abi viedokļi ir pareizi

Kādi viedokļi?

Es prasu, kāds ikdienā ir praktiskais ieguvums no bezvadu lādēšana, ja neskaita "mamm, paskaties, telefons lādējas bez vadiem! Nē, neaiztiec, bāc, tagad nelādējas, pabīdi atpakaļ".

Es tiešām gribētu dzirdēt kādu praktisku apsvērumu - varbūt kaut ko esmu palaidis garām un mana dzīve rīt mainīsies, ja sākšu lietot sen apjukumā nopirkto "bezvadu" lādētāju. Nu, tobiš, iespraudīšu viņā to pašu vadu, ko spraužu telefonā, aizvien aizņemšu to pašu rozeti, utt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vot velokompim gan varēja bezvadu lādēšanu uzlikt. Savādāk mūžigi dubļi salien tani USB-C caurumā, Tā gumijas 'propka' diezko nepārliecina.

Just now, versatile teica:

kāds ikdienā ir praktiskais ieguvums no bezvadu lādēšana

Da nekāds ieguvums tur nav. Kāda starpība, iespraud vadu vai uzliec uz 'paklāja', nu tur 2 sekundes ilgāk aizņem vadu atrast?

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

velokompim

jā, velokompis, visādi pulksteņi, sensori, utml - tur piekrītu, tas strādā un labi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

kāds ikdienā ir praktiskais ieguvums no bezvadu lādēšana

 

Nezinu, bet nu jau pāris gadus gan es, gan jaunkundze pa nakti liek lādēties telefonu bezvadā. Neredzu arī iemeslu to nedarīt. Pieradums?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

Es tiešām gribētu dzirdēt kādu praktisku apsvērumu

 

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Da nekāds ieguvums tur nav. Kāda starpība, iespraud vadu vai uzliec uz 'paklāja', nu tur 2 sekundes ilgāk aizņem vadu atrast?

 

Es kaut kā iedomājos, ka ar bezvadu lādētāju varētu diezgan viegli nodrošināt, ka telefons praktiski vienmēr ir ar pilnu vai vismaz puspilnu bateriju. Spraust vadu IMHO ir neērtāk nekā nolikt to "paklāju" vietā, kur tipiski tiek likts telefons. Ja darbs ar datoru, kuram blakus var nolikt to "paklāju", vai guļ parasti vienā un tai pašā gultā, kurai blakus ir skapītis, uz kura naktī tiek nolikts telefons-modinātājs, tad tai nevajadzētu būt lielai problēmai.

 

Protams, visiem tas neder. Ja visu dienu vazājas apkārt, turklāt katru nakti pavada zem cita jumta, tad nudien ērtāk no kabatas izvilkt vadu, nevis bezvadu lādētāju.

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

jā, velokompis, visādi pulksteņi, sensori, utml - tur piekrītu, tas strādā un labi.

Ar ko gan "velokompis, visādi pulksteņi, sensori, utml" atšķiras no telefona, kuram USB ports regulāri tiek piedzīts pilns ar putekļiem?

Link to comment
Share on other sites

Ko darīt ja nav skapīša blakus gultai? Vai telefonu netur blakus gultai.

Nu tad secinājums ir ka nekāda starpība nav, vairāk ieradumu, dzīvesveida vai guļamistabs iekārtojuma jautājums.

Tik tas ka ar vadu uzlādējas atrāk. Sataisijies no rīta uz darbu, bet bāc, telefonam 10% tik palikuši, piespraud pie vada un kamēr dzer kafiju, tikmēr kautcik uzlādējas, tad mazliet pielādē mašīnā, tad 30 min pie darba galdā, tad atkal kautkur jādodas, un tā uz priekšu. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Sataisijies no rīta uz darbu, bet bāc, telefonam 10% tik palikuši, piespraud pie vada un kamēr dzer kafiju, tikmēr kautcik uzlādējas, tad mazliet pielādē mašīnā, tad 30 min pie darba galdā, tad atkal kautkur jādodas, un tā uz priekšu. 

 

A ja tev mājās ir bezvadu lādētājs, tad šāda iespēja atkrīt - tipa ar vadu vajadzības gadījumā nedrīkst lādēt? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Ko darīt ja nav skapīša blakus gultai? Vai telefonu netur blakus gultai.

Tu naktī telefonu atstāj kabatā?

 

Man blakus gultai nav skapīša. Telefonu tāpat praktiski vienmēr lieku uz galda, kurš ir nostāk no gultas. Būtu man bezvadu lādētājs uz tā galda (pie datora), tad no rīta telefons vienmēr būtu pilnībā uzlādējies. Tā kā bezvadu lādētāja nav, tad nākas pāris reizes nedēļā meklēt vadu, jo iestājas tevis minētais "bet bāc, telefonam 10% tik palikuši" (nav īsti iemesla katru dienu spraust telefonu pie vada).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , martinno teica:

A ja tev mājās ir bezvadu lādētājs, tad šāda iespēja atkrīt - tipa ar vadu vajadzības gadījumā nedrīkst lādēt? :mrgreen:

Nu tur vēl arī jābūt apstākļu sakritībai un atcerēties uzlikt to telefonu uz tā paklājiņa, ja viņš neizdveš kādas skaņas :D Tieši tas pats, kas aizmirst piespraust lādēties.

Vai uzliki lādēties, ielīdi gultā, bāc - kāds kautko atsūta, izleci, apskatīji, slinkums iet likt atpakaļ lādēt, pamet zem gultas un miers :D

 

 

Pirms 4 minūtēm , binary teica:

Tu naktī telefonu atstāj kabatā?

 

Uz rakstāmgalda, grīdas, zem gultas, zem spivena, vai vispār aizmirst mašīnā.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Vai uzliki lādēties, ielīdi gultā, bāc - kāds kautko atsūta, izleci, apskatīji, slinkums iet likt atpakaļ lādēt, pamet zem gultas un miers :D

Tiešām rodas iespaids, ka tu guli ar telefonu…

Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

Tiešām rodas iespaids, ka tu guli ar telefonu…

Nu jā, beiži zem spilvena. Ja strādā ar amerikāņiem/austrāļiem, tad reizēm nākas arī 2 naktī lasīt mesidžus.

Uz pulksteņa jau redz, kas atsūtija, bet pilnu mesidžu neredz. Reizēm nākas arī atbildēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja strādā ar amerikāņiem/austrāļiem, tad reizēm nākas arī 2 naktī lasīt mesidžus.

Es strādāju ar amerikāņiem. Šādu problēmu/prasību nav, vismaz ne ikdienā. Visi ļoti labi apzinās, ka Zeme ir apaļa un sadalīta laika joslās, un respektē pārējo tiesības uz atpūtu/miegu.

Link to comment
Share on other sites

Reizēm laiks ir nauda, un daudzas problēmas var atrisināt vai pieņemt lēmumus, ja atbild uzreiz, nevis gaidīt līdz nākamajai dienai.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

versatile

Plus, jums nevienam nekad 3os naktī nav kāda (līdz tam) puspazīstama beibe paprasījusi, vai nevar kkur aizvest vai vienkārši ciemos aizbraukt?

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu ja, nu.

Jaunībā, ap 30 gadiem, ietrāpījās man viens viendzīvošanas periods. Būtu bijis traki garlaicīgi, ja uz nakti tel laukā slēgtu 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , AndrisBB teica:

Vai uzliki lādēties, ielīdi gultā, bāc - kāds kautko atsūta, izleci, apskatīji, slinkums iet likt atpakaļ lādēt, pamet zem gultas un miers :D

Tu bieži aizmāršības dēļ nenoslauki aizmuguri uz poda, kad procesa laikā tevi iztraucē zvans?

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, binary teica:

Ar ko gan "velokompis, visādi pulksteņi, sensori, utml" atšķiras no telefona, kuram USB ports regulāri tiek piedzīts pilns ar putekļiem?

Es nez, man telefons no tiem jaunmodīgajiem, bez pogām, visu laiku sanāk kaut ko tur darīt - ta kādu bildi pagrozīt, ta uz kādu epastu atbildēt, ta kādus saldumus saspaidīt, kādu youtubi paskatīties, kamēr sīkais multenes skatās. Vads tam visam netraucē. Bezvadu lādētājs gan.

Ja trubu ekspluatē tikai zvaniem, esemes un ememes, tad jau gan.

Link to comment
Share on other sites

Un tu bez kautkādām tizlībām dzīvot nevari?

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Tu bieži aizmāršības dēļ nenoslauki aizmuguri uz poda, kad procesa laikā tevi iztraucē zvans?

 

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Ar ko gan "velokompis, visādi pulksteņi, sensori, utml" atšķiras no telefona, kuram USB ports regulāri tiek piedzīts pilns ar putekļiem?

Protams, ja tudubļiem/lietu braukā, tad viss ir vienos dubļos.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Un tu bez kautkādām tizlībām dzīvot nevari?

Man vnk nekas cits nenāk prātā, kad redzu, ka džeks te atspēries dienu nakti stāsta visiem, kā ir pareizi lādēt telefonu, kā nepareizi.. (Vārda telefons vietā var ievietot jebkuru citu lietvārdu) :prankster:

Link to comment
Share on other sites

Un kur tu izlasīji par pareizi/nepareizi? Cilvēki runā par paradumiem vai taustāmām atšķirībām.

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
1 stundu atpakaļ, dzincha teica:

Xiaomi 12 izplata oficiāli, tam 5g un Volte strādā?

Xiaomi 11 - 5G strādā, arī Volte ir (vismaz LMT tīklā).

Labots - Stepselis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man vienīgajam šķiet ka šobrīd top telefons budžeta klasē ir Latvijas internetveikalos pieejamais Pixel 6a pa 350 eiro?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , maiss teica:

Man vienīgajam šķiet ka šobrīd top telefons budžeta klasē ir Latvijas internetveikalos pieejamais Pixel 6a pa 350 eiro?

Riskēšu izskatīties pēc bomža, bet vai man vienam liekas, ka truba virs 250 Euro vairs nebūtu saucama par budžeta klasi? Vismaz vidējā?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , maiss teica:

Man vienīgajam šķiet ka šobrīd top telefons budžeta klasē ir Latvijas internetveikalos pieejamais Pixel 6a pa 350 eiro?

Vai ir pareizi saukt par top telefonu tādu, kurš oficiāli nav paredzēts mūsu reģionam, pilnvērtīgi nedarbojas Latvijas mobilo sakaru tīklos.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
14.01.2023. , 19:01, KebabMaster teica:

Pikseļus te oficiāli neizplata, līdz ar to Google nedod 5G un VoLTE mūsu operatoriem.

Es seit gribeju nedaudz pirbilst. Vismaz no manas lietosanas pieredzes. Kad biju Latvija, tad Pixel 6 Pro radija man LMT tikla 5G (Roaming). Izmantoju EE operatoru. Varbut ka tomer ir iespejams dabut ka strada ari 5G ar latvijas karti. Nez ja sakuma piesaisti kontu ar tas valsts sim karti kura tiek atbalstits 5G un pec tam nomaini uz latvijas SIM, iespejams ka nostrada.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Nez ja sakuma piesaisti kontu ar tas valsts sim karti kura tiek atbalstits 5G un pec tam nomaini uz latvijas SIM, iespejams ka nostrada.

Ideja laba

Tik vai tas strādās?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...