Jump to content

Āra rūteris SLT869-A51 vai kaut ko citu?


Metrs
 Share

Recommended Posts

pirms 10 stundām , kellerman teica:

Bet laižot iperf3 ar --parallel var tāpat dabūt visu ātrumu.

par to nav stāsts. es tieši par single stream. palaižu kādu 4K streamu no plex servera ar kādiem 30Mbit, un jau rīstās..

Link to comment
Share on other sites

kellerman
1 stundu atpakaļ, uldise teica:

par to nav stāsts. es tieši par single stream. palaižu kādu 4K streamu no plex servera ar kādiem 30Mbit, un jau rīstās..

Nu skaidrs, ka viena savienojuma ātrumu ierobežo. Par 10-15 Mbps vairāk nav redzēts. Jautājums vai tev ir statiskā adrese vai GPRS+? Vai tik vaina nav tajā GPRS+?

Vēl viens variants neņemt reālo IP, bet taisīt tuneli no LMT uz VPS(piemēram). Tad forwardēt portu no VPS uz ārpusi. Ar šādu principu būs tuvu max ātrums (ja visu pareizi sakonfigurē). Tik cik būs +VPS pings. Kādreiz tā darīju, kad nebija iespējas dabūt reālu adresi. Ja vajadzēja obligāti L2 tīklu, tad varēja vēl vxlan caur wireguard taisīt un arī gāja ar labiem ātrumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , kellerman teica:

Vai tik vaina nav tajā GPRS+?

nezinu protams, bet man arī ir GPRS+

 

Pirms 5 minūtēm , kellerman teica:

bet taisīt tuneli no LMT uz VPS(piemēram)

nu manā gadījumā LMT galā jau ir tikai klients. serveris atrodas datu centrā, kur ir statiska IP.

bet nu no LMT uz datu centru ir tunelis, un pa to tuneli arī laižam visu vajadzīgo.

Link to comment
Share on other sites

Ja LMT kā klients, tas ir ja Plex serveris atrodas uz TET pieslēguma, nekādi ierobežojumi nav novēroti.

Toties ja tas pats TET galā ešošais gribēs skatīt no manis (LMT pieslēgums) tā sākas ierobežojums 12 Mbits .

paceļ tuneli - 12Mbits ierobežojumu nav.

 

Link to comment
Share on other sites

kellerman
Pirms 13 minūtēm , uldise teica:

nu manā gadījumā LMT galā jau ir tikai klients. serveris atrodas datu centrā, kur ir statiska IP.

bet nu no LMT uz datu centru ir tunelis, un pa to tuneli arī laižam visu vajadzīgo.

Ja LMT ir tikai klients un nekas pa atvērtu portu LMT pusē nenotiek, tad nekādi ierobežojumi nevarētu būt. Cik esmu novērojis.

 

Pirms 6 minūtēm , mafijs teica:

Ja LMT kā klients, tas ir ja Plex serveris atrodas uz TET pieslēguma, nekādi ierobežojumi nav novēroti.

Toties ja tas pats TET galā ešošais gribēs skatīt no manis (LMT pieslēgums) tā sākas ierobežojums 12 Mbits .

paceļ tuneli - 12Mbits ierobežojumu nav.

 

Tuneļa serveris uz LMT? Vai uz otra pieslēguma un LMT kā tuneļa klients (šajā konfigurācijā man arī nav limitu).

Link to comment
Share on other sites

Es taču rakstīju, CA nav pastāvīgi LMT tīklā., pēc LTE interfisa disble/enable, jā kādu laiku tas CA ir , pēc tam pazūd, BET parādas kad ir noslodze virs 8Mbits. Nav trafika, nav CA. Un vēl CA ieslēgšnās ir atkarīga no konkrētās bāzes stacijas uzstādījumiem.

 

Link to comment
Share on other sites

kellerman
Pirms 21 minūtēm , mafijs teica:

Es taču rakstīju, CA nav pastāvīgi LMT tīklā., pēc LTE interfisa disble/enable, jā kādu laiku tas CA ir , pēc tam pazūd, BET parādas kad ir noslodze virs 8Mbits. Nav trafika, nav CA. Un vēl CA ieslēgšnās ir atkarīga no konkrētās bāzes stacijas uzstādījumiem.

 

Tik tālu noslinkoju izlasīt.👍

Link to comment
Share on other sites

arī citos tīklos CA tiek atslegts kad nav intensīvs trafiks, lai lieki netērētu bāzes stacija resurus, tas ir tikai loģiski..

LMT + MT LTE 18/5G vienkārši mēdz gļukot ka pēc kāda laika CA vienkārši pilnībā pareiiz nepieslēdzas un tāpec nevar dabūt max ātrumu.. tad tieši kā Mafijs raskta LTE interfisa disble/enable, un strādās labi nedeļu varbūt 3 un viss būs labi., var uzrakstīt skriptu lai reizie nedēļa nakti izslēz un ieslēdz.  Bet tas ir atkarīgs no torņa un tā konfigurācijas, Vecākiem torņiem kas nav modernizēti tas ir izteiktāk ka gļuko CA, jaunajiem pārbūvetajiem kuriem ir gan 5G vai arī b28 tas nav tik izteikts.

Ja nu galīgi negribas samierināties ar to var LMT prasīt lai uzliek uz "trace" pieslegumu un pēta kas par lietu.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir? Tiem Mikrotik 5G rūtermodēmiem (ko dod LMT) tiešām nevar pieslēgt ārējo/jumta antenu, kā 4G rūtermodēmiem?

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...