Jump to content

Ukrainas kara iemesli


Mateushs
 Share

Recommended Posts

Admini šādus topicus varētu vienkārši dzēst, lai čalis pēc tam iet skaidroties:

"Jei bogu mērķi izpildīju! Būtā vien 2 lapas ar reakcijām, sūtiet BTG kapeiciņu"

"Nevaru, tovarišč OP, links nestrādā"

"S*kas admini"

"S*ka"

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Tak beidzat te trolli barot. Neredzat, ka šim džekam visu patīk prer spalvu darīt.

Džeks tic tikai dieviņam, un Linuksam. Pārējais viss fufels.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tak puika krievu kapeiciņu pelna, atskaites uz Antonijas ielu sūta!

Link to comment
Share on other sites

Laba vate ir beigta vate un pukts āmen 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu noskatīties šo, tiesa, stipri garo sarunu. Jaunākajai paaudzei - ir arī angliskie titri..

 

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man troļļa kungam jautājums..

Godātais Mateushs..

Vai Tu būtu ar mieru, ka pie mums Latvijā šobrīd būtu Ukrainas situācija?

Ko darītu? Joprojām paslēpies pagūltē aizlūgtu par mieru un bučotu Putleram pakaļu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Man troļļa kungam jautājums..

Godātais Mateushs..

Vai Tu būtu ar mieru, ka pie mums Latvijā šobrīd būtu Ukrainas situācija?

Ko darītu? Joprojām paslēpies pagūltē aizlūgtu par mieru un bučotu Putleram pakaļu?

Gan jau ka orkam olas laizot slavinātu linuxsu😁

pirms 2 stundām , laikamTak teica:

Visu karu cēlonis ir bābas. Punkts.

Lokālā kara cēloim piekrītu 

Link to comment
Share on other sites

Krievu propoganda televīzijā ir perfektā limenī. Ja tev 8 gadus no vietas stāstīti un rādītu, cik ukraiņi ir nežēlīgi un nogalina nevainīgus cilvēkus Donbasā, tu arī būtu gatavs iet un karot.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , base7 teica:

Ja tev 8 gadus

Tur nevajag 8 gadus. 
Paskatos 10 minūtes, un jau bišķi paķer ticamības moments. Un tur ir vai nu jāslēdz ārā, vai jāsaķer galva..

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , laikamTak teica:

Visu karu cēlonis ir bābas. Punkts.

Trojas viens no zināmākajiem :D

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
  • Mateushs unlocked this tēmaa
Mateushs
On 8/14/2022 at 7:09 AM, Gestapo said:

Pietiks. Slēgts. Ja autors topiku attaisīs, bans būs līdz Abrenes atkalpievienošanas Latvijas lielvalstij.

 

Tava pozīcija apstiprina bēdīgo tendenci mūsu sabiedrībā: lielākā cilvēku daļa LV ir gatava ticēt tikai tam, ko saka mūsu TV, bez vēlmes paskatīties uz jebkuru jautājumu plašāk. No jebkuras asu jautājumu plašākas iztirzāšanas mūsu sabiedrība bēg un tos, kas mēģina paskatīties uz dažādiem jautājumiem plašāk un atšķirīgi no tā, kā to pasniedz daļa mūsu info izplatīšanas līdzekļu, dēvē par troļļiem, par vatēm u.t.t.

 

Ja kāds neuztvēra manu domu, es atkārtošos: es neatbalstu nevienu karu. Bet es runāju šobrīd par citu. Proti, Ukrainā bija miers un salīdzinoša labklājība līdz 2013.gada beigām, kad it kā Ukrainas tauta pati izgāja ielās, pieprasot toreizējam Ukrainas prezidentam virzību uz ES. Jautājums - vai pašiem ukraiņiem tolaik traucēja mierīga līdzpastāvēšana Krievijai? Atbilde - nē! Neviens Ukrainu tolaik neaiztika! Toties vienai citai lielvarai gribās izplest savas varas zonas, un tai tieši kā dadzis acī bija fakts, ka Ukrainā ir prezidents, kurš sadarbojas ar Kremli un šī valsts nav zem viņu ietekmes zonas. Vai tā vara, organizējot Ukrainas tautas demonstrācijas par virzību uz ES, uztraucās par ukraiņu dzīves līmeni, par viņu mieru? Jautājums - retorisks, uz kuru atbilde ir acīmredzama. Vai tā vara nevarēja paredzēt, ka Krievija viņai neatdos stratēģiski svarīgo Krimu? Atkal - atbilde uz šo ir acīmredzama un skaidra.

 

Šo pasākumu var salīdzināt ar aptuveni sekojošu situāciju dzīvē. Ir cilvēks-A, kam kaimiņos dzīvo agresīvs pitbulterjers. Bet viss ir mierīgi, suns nevienu neaiztiek. Taču tad piekāpj kāds cits čuvāks, kurš sāk tam cilvēkam-A stāstīt, ka to kaimiņu suni var droši kaitināt, bet nekā traka nenotikšot. Tad tas cilvēks-A sāk to suni kaitināt, lēkāt viņa priekšā, atdarināt riešanu uz to suni, kā rezultātā suns noraujas no ķēdes un sakož savu kaimiņu, nodarot tam smagus miesas bojājumus. Jautājums - vai tiešām tas kūdītājs ir bez vainas?! Skaidrs, ka sunim vienmēr bijusi nosliece uz agresiju, taču kamēr to neviens nekaitināja, tas arī nevienu neaiztika. Tas pats notika un notiek, manā skatījumā, šodien ar Ukrainu! Krievija nav nekāda ideālā valsts un visiem ir zināma tās nosliece uz citu zemju pievienošanu sev, taču kamēr Ukrainas tauta citu sakūdīta nesāka pieprasīt virzību uz ES (kas nozīmē automātisku virzību uz NATO), neviens Ukrainu neaiztika. Ko nozīmē NATO Krimā priekš Krievijas?! Daudzi sevi uzskata te par gudriem cilvēkiem: nu tad jums tas ir jāsaprot!

 

Kas tagad notika politikas bekgraundā, to zina tikai tie, kas tur piedalās. Taču es neizslēdzu iespēju, ka atkal bija kaut kāda kustība no vienas zināmas lielvaras, kura satracināja to "agresīvo suni". Visādā ziņā, bija mēģinājumi noņemt Krievijai labvēlīgo prezidentu Lukašenko Baltkrievijā, bet Kazahstānā Nazarbajevu tai izdevās gāzt. Vai atkal neviens iedomāties nevarēja, ka Krievija var izrādīt agresiju?! Bet, kuru tas interesēja?!

 

Varat mani banot droši! Sen skaidrs, ka daļa šeit esošās aktīvās publikas negrib paskatīties plašāk uz dažādiem jautājumiem, un Ukrainas kara jautājums ir viens no tiem. Taču šī jautājuma dziļāka izpratne ļautu mums saprast, vai Latvijai arī draud Krievijas iebrukums (jo tā realizē kaut kādu savu plānu par bijušās PSRS atjaunošanu) vai arī mēs varam gulēt mierīgi, jo Krievijas iebrukums Ukrainā ir rezultāts tam, ka viena cita vara gribēja zem sevis pagrābt Baltkrieviju, Kazahstānu un Ukrainu, kas arī veicināja šo necilvēcīgo agresiju, bet Baltijas valstis var turpināt gulēt mierīgi, JO TĀS JAU IR NATO SASTĀVĀ!

  • Kādas šausmas! 7
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...