Jump to content

Vajag VPN iekš rooter.


pangrol 10000V
 Share

Recommended Posts

Ko piesējušies ar to openwrt Mikrotikam? nesaprotu.

Pērkat savus zukseļus, asusus tplinkus un liekas tiem . kas pat ir vairāk atbalstīti openwrt, dd-wrt utt.

Mikrotiks nekad nav sevi pozicionejis kā wifi monstru. Mājās, un darbā, kur tas tiek izmantots apmierina pilnībā.

Bet ja gribat uzlabot wifi sniegumu - ejat darbā uz mikrotik par kodieriem. To nemaz tur tik daudz nav.

 

p.s. biku uzvilkos.

 

edit - jā, softa interfeiss nav Next-next-next-OK.  Bet vieneiz apgūt un problēmu nekādu.

 

Labots - mafijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 13 minūtēm , Vasarnieks teica:

vienkārši neloģiska firmware

Tā jau nav firmware, bet softwāre.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, mafijs teica:

Next-next-next-OK

nav problēma tikai softā ar next next, vienk dzelži netiek atbalstīti - un tāpēc ir ok, ka tiek meklētas alternatīvas, kas tos dzelžus atbalsta labāk. jo cena par to dzelzi ir ok, tāpēc arī daudzi viņu pērk un pēc tam izmanto pēc savām vajadzībām.

man pašam pilna māja ar Mikrotik, bet vai tāpēc es teikšu, ka wifi ziņā tur viss ir kārtībā zinot, ka tā nav? un neviens nav Openwrt, man tas nav aktuāli.

bet zinu mūsdienās ļoti daudzus, kas saka, ka vadu manās mājā nebūs, tikai wifi (un nē, es šādam uzstādījumam pats nepiekrītu), bet naudas ir tik cik viņas ir. tad nu nākas izlīdzēties..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ārvalstu forumos novērots, ka nereti džeki mikrotik izmanto kā pamata ruteri, bet priekš wifi piepērk nedārgu ķīnieti, kuram vafele (wifi) ir produktīvāka, uzlauž to, vai izmanto ķīniešu firmvari, lai fleksiblāk izmantotu wifi iespējas un izmanto to, kā AP.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , uldise teica:

man pašam pilna māja ar Mikrotik, bet vai tāpēc es teikšu, ka wifi ziņā tur viss ir kārtībā zinot, ka tā nav?

Kas tur nav kārtībā? Neesmu novērojis, tiesa esmu jūzeris parastais.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Kas tur nav kārtībā?

neesmu baigi iedziļinājies, bet ar OpenWrt wifi veiktspēja ir krienti lielāka salīdzinot ar RouterOS. vienkārši ir jautājums draiveros, kas supportē konkrēto wifi chipu, piemēram MU-MIMO, airtime fairness,easy to use 802.11r.

protams, ka lietotājam parastajam tas var nebūt aktuāli, bet nu ja ir tā kā es iepriekš rakstiju, ka man lūdzu mājā tikai Wifi, tad tur tomēr no svara tā kopējā veiktspēja, ja iekārtu skaits ir paliels.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Racer teica:

Kas tur nav kārtībā? Neesmu novērojis, tiesa esmu jūzeris parastais.

Es arī esu jūzeris parastais, tik cik zili balta kastīte stāv pagaldē. Provaiders neļauj tur pašam neko čakarēt. Ok, tos puišus saprotu, iedosi klasisko pieeju rūterim, klucis vienā mirklī visu nograus...

Viens  no īpašniekiem ir manam brālēnam klases biedrs, bet nu nets iet labi, paroli pēc 200+ mēģinājumiem, atceros, ir ok :) nevajag man tās ekstras, izlikties par beigtu zivi :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 6 stundām , mafijs teica:

Pērkat savus zukseļus, asusus tplinkus un liekas tiem . kas pat ir vairāk atbalstīti openwrt, dd-wrt utt.

Nopirkt labu rūteri priekš openwrt nav nemaz tik vienkārši kā šķiet, dēļ tā ka šiem biznesa plāni balstās uz principu izlaist pirmajās versijās rūteri ar labu čipsetu, ramu, atmiņu un tad kad paliek populārs, tad ar tādu pašu nosaukumu iznāk nonerfoti rūteri, ar švakāku čipsetu, mazāku ramu, atmiņu. Un versiju ieraugi tikai uz rūtera

Link to comment
Share on other sites

Ir jēga man uz tā HapLite mēģināt uzlikt openwrt? Paspēlēties tā teikt.

Link to comment
Share on other sites

Man kā jūzerim parastajam likās ka Mikrotiks skaitās labulabais... un vēl vietējo produkts... Tad ko, izrādās ka asusi un tēpēlinki ir labāki? Kā tad tā? 

 

Priekš mājas nesen iepirku Mikrotik rūteri (bez wifi). Nu softs protams sarežģīts, bet izmantojot gūgli skaidrībā tiku, un nezinu, cik jau nu slikts ir tas OS, bet man likās, ka ir tīri labi, jo var visu pa smalko salikt un saregulēt... 

Te jau daži ielika linkus, principā netā var atrast manuāļus, kā visu pa soļiem salikt, arī VPN...

Atkārtošos, esmu jūzeris parastais, ar kaut kādām papildus sagrābstītām zināšanām tīklā... 

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
1 stundu atpakaļ, saf teica:

tiku, un nezinu, cik jau nu slikts ir tas OS, bet man likās, ka ir tīri labi, jo var visu pa smalko salikt un saregulēt... 

Te jau daži ielika linkus, principā netā var atrast manuāļus, kā visu pa soļiem salikt, arī VPN...

Tieši tā ,vis tiks salikts uz standarta OS! Kautgan es  īsti nesapratu kāpēc man bij japērk tas mikrotik!VPN izmantoju no Tā paša Asusa....Atiecīgā aparatūra stāv aiz  tā paša Asusa kurš norāda ka viņs atrodas Zviedrijā...PINGa dēl izvēlējos Zviedriju!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Baidoties no abti-pirātiem, saturs ir jāstrīmo caur (jaun-)ziemeļkoreju. Tie visi rietumu prasības sūta t1rst.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

nordvpn uz mikrotika strādā ļoti labi un ir pamācības jau gatavas lai pat merkaķis saprot kā uzlikt.

Noperc to un nomet aiz ISP routera

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau ka nords ies vēl labāk, ja uztaisīs caurdibenu veicamo riņķa danci un pieslēgs wireguard.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie, kuri ņemas ar openwrt un prot konsolē sabakstīt vajadzīgos, pareizos burtiņu, cipariņu un rindiņu virknējumus, lieto wireguard. Krietni naskāks par openvpn esot.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Uz mikrotik v7 uzliekams, gan openwrt. Un openwrt webgui šķiet gandrīzvai elementārs / muļķu drošs, salīdzinājumā ar mikrotiku.. (bļat.. tikko tika izgudroti vel lielāki idioti...)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...