Jump to content

Vajag VPN iekš rooter.


pangrol 10000V
 Share

Recommended Posts

VebKamera

Esmu taisījis ar wrt54 VPN kanālu. Neatceros kurš VPN, bet varētu būt tas pats open.

Daudz pa vāju tā kaste - nevelk mūsdienu vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

ja ātrums nav baigi svarīgs, tad var ņemt hAp lite. Ja vajag ātrumu šifrētam slēgumam, tad hEx vai nu hAP ac3, kam jau ir iebūvēts hardware accelerator.

Link to comment
Share on other sites

Man tam hap lite ātrums caur vpn bija ap 30 mbit/s. Pietiek, ja neskaties 4k.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Parasti jau VPN izmanto darbam un tad 30mbit izklausās diezgan lēni. Ja vēl kāds grib paralēli lietot internetu, tad tas rūters noģībs.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja visulaiku jākopē pārsimt megabaitu vai gigabaitu faili šurpu/turpu, tad besīgi.

Piemeram palaid kompilēties uz servera, tad 'novelc' rezultātu. Tas aizņem lieku laiku

Tāpat arī vienkārši browsēt failus, kautko darīt utt.

Ja ofisā strādā, caur lokālo tīklu, tad jau vienalga. Bet no mājas caur VPN ar 30mbit jau palēni, it īpaši ja kāds cits to rūteri paralēli noslogo kautvai ložņājot pa YouTūbu.

Link to comment
Share on other sites

Un, protams, visi kas lieto VPN, kopē gigabitus turp šurp .

Tas ka Tev to vajag nebūt nenozīmē ka visi tā dara.

Paskaties arī no malas , no citu viedokļa, vajadzībām, ne tikai no savējā.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nevajag jau gigabaitus. 30mbit ir diezgan nīkulīgi jebkurā gadījumā, kautvai tīri kautkādai offisa lietošanai.

Cilvēki internetā gan sūdzas ka realitātē esot ap 7 - 8 mbps. Ja diseiblo criptēšanu (kas offisa gadījumā visdrīzāk nav iespējams), tad 20 varot izspiest pie 100% CPU nosodzes.

Dzīvot jau var.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

īpaši ja kāds cits to rūteri paralēli noslogo kautvai ložņājot pa YouTūbu.

VPN var un nereti arī vajag uzkonfigurierēt tā, ka tikai lokālais iet caur VPN, bet "ārējais internets", piemēram BOOT vai youtube, neiet caur VPN, bet pa "taisno". Mums tā ir.

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Ja vēl kāds grib paralēli lietot internetu, tad tas rūters noģībs.

Ne nē,pārējie sēdes pirms viņa!

Vispār šiem janajiem LMT rooteriem ar nav kas iespējams no VPN?

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
pirms 1 stundas , Racer teica:

Ko tu dari, ja 30 ir lēni?

30 tik LMT piedāvā,naktī 70,pat līz 100!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , pangrol 10000V teica:

Ne nē,pārējie sēdes pirms viņa!

Vispār šiem janajiem LMT rooteriem ar nav kas iespējams no VPN?

Būtu labāk izstāstijis kapēc tev vispāt VPN vajag tieši rūterī? 

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

CPU jau noslogo jebkurā gadījumā.

Noslogots būtu lmt rooteris jā visi sēdētu aiz  viņa,bet šis pasākums satāvēs aiz tele2 ar ko brauks tikai es!

Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

vajag tieši rūterī?

iptv...tas pats cardsharings jaslēpj kā gala lietotājam!Savādak provaideris stučīs!

Kautgan ja lieto cardsharingu,gadienā nesanāk jau iekš tuneļa no sniedzēja puses?

Un  vispār  visus karšu darījumus un pirkumus internetā vaidzētu veikt  caur VPN!

Ja iet runa par iptv,ir tox1 andoid kaste,iekš kastes ir vpn nodaļa,es viņu neizpratu!Gribēju atvērt,pieprasīja paroli,kādu paroli nesapratu!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, pangrol 10000V teica:

Ja iet runa par iptv,ir tox1 andoid kaste,iekš kastes ir vpn nodaļa,es viņu neizpratu!Gribēju atvērt,pieprasīja paroli,kādu paroli nesapratu!

Es tieši šobrīd Itālijā caur tox1 kasti skatos iptv, izmantojot vpn, kurš ir manā mājas Mikrotic rūterī Rīgā. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Wrt54gl man, sen atpakaļ, izspieda ~5mbit/s, bet tā nu ir vèsture. Priekš ac lite, vispareizākais būtu sameklēt provaideri ar wireguard, tam vajadzētu darboties drusku veiklāk par openvpn.

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Es tieši šobrīd Itālijā caur tox1 kasti skatos iptv, izmantojot vpn, kurš ir manā mājas Mikrotic rūterī Rīgā. 

Nu vot,Es ar tā gribu,varbūt sūt to rooter,nevis to  lite !?:)  Uzskati mani par Ukraini,atbalsti! 😁

Pirms 43 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Wrt54gl man, sen atpakaļ, izspieda ~5mbit/s, bet tā nu ir vèsture. Priekš ac lite, vispareizākais būtu sameklēt provaideri ar wireguard, tam vajadzētu darboties drusku veiklāk par openvpn.

Izpirkti tie tavi ieteiktie  Mikrotiki,jagaid ,būšot kā minimums tūkstotis!Varbūt  zini veikalu kurā labāk pieteikt viņu!?

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Mums dažādas vajadzības. Man vpn vajadzīgs lai no ārzemēm tiktu klāt LV kontentam, iptv utt. Tāpēc ir mājas rūterī uztaisīts. Kad esmu mājās, nekādu vpn neizmantoju.

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Mums dažādas vajadzības. Man vpn vajadzīgs lai no ārzemēm tiktu klāt LV kontentam, iptv utt. Tāpēc ir mājas rūterī uztaisīts. Kad esmu mājās, nekādu vpn neizmantoju.

A kotad tu kad mājās,ja mājas Latvijā,neskaties to iptv? Kad saki,kad mājas neizmantoju VPN!

 

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Man vpn vajadzīgs lai no ārzemēm tiktu klāt LV kontentam

Aizbrauc brīvdienās uz Itāliju un tad skaties LV TV? 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Aizbrauc brīvdienās uz Itāliju un tad skaties LV TV? 😂

Tai  gala ar  noteiki kas tamlīdzīgs,ķipa audio/vizualo var izpakaļot!

Man,te kautkāda plyliste kur darbojas LV pakete,cik izpratu lmt veid televizijas!Jo uz citiem internet provaideriem nedarbojas!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Aizbrauc brīvdienās uz Itāliju un tad skaties LV TV? 😂

Tai skaitā, bet arī citas lietas. Panorāmu vēl neesmu skatījies. :DVnk no mājas pieslēguma viss iet, tad nu droši varu baudīt.

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Tai skaitā, bet arī citas lietas. Panorāmu vēl neesmu skatījies. :Dvienkārši no mājas pieslēguma viss iet, tad nu droši varu baudīt.

A tu savu tet interaktīvo pludini uz Italiju?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Prasi raceram viņa hap lite, ja izpārdeva, tad uz eurodk.lv 

 

Kuru modeli tad beigās skaties - ar wifi vai bez? Ieteiktie ir ar šķietami labāko cenas/veiktspējas attiecību. Var droši ņemt arī kādu jaudīgāku modeli. Izpētot vispār rūteru piedāvājumu vietējā tirgū, tad mikrotikam ir jaudīgākie dzelži par zemāko cenu. Tiesa liels mīnuss, ka nav rgb ledi un 30 antenas ar kā palīdzību staipīt garàku savu virtuālo bezvadu džoisiku.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

LMT arī piedāvā mikrotikus, ko dod lietošanā (LTE18)

 

Man liekas tev līdz galam nav skaidrs ko tev vajag un ko tu gribi. Ja tu gribi, lai provaideris neredz tavu trafiku, tad tavs routeris ir jāveido kā VPN klients un var norādīt, ka tikai tv trafiks iet caur VPN. Bet šinī gadījumā tev nepieciešams VPN serveris, kuram pieslēgties.

 

Racer izmanto opciju, ka uz routera ir VPN serveris. Tas dod to, ka tu pieslēdzies savam mājas tīklam, esot kaut kur citur, un tālāk jau trafiks iet kā būtu mājās.

 

Bet uz mikrotik tu diez vai izveidosi VPN serveri vai klientu, paskaties youtube video par to.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Viņš slēgsies pie komercvpn, lai slēptu, ka nodarvojas ar cardsharingu vai pr0n browzingu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Prasi raceram viņa hap lite, ja izpārdeva,

Neizpārdeva. Nav mērķis baigi tirgot, vnk pirms pāris nedēļām apgreidojos uz ac lite (bārterī dabūju) un tas hap lite stāv plauktā. Ja kāds boot biedrs grib - 10 eiro un saldējums Pols. :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Joptv.. paskatīšos cik labi mans mikrotik antikvariāts sadzīvo ar mūsdienu vpniem. 

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 27 minūtēm , uldii12345 teica:

Man liekas tev līdz galam nav skaidrs ko tev vajag un ko tu gribi. Ja tu gribi, lai provaideris neredz tavu trafiku, tad tavs routeris ir jāveido kā VPN klients un var norādīt, ka tikai tv trafiks iet caur VPN. Bet šinī gadījumā tev nepieciešams VPN serveris, kuram pieslēgties.

Tu te nejauci galvu,man vaig lai neredz iptv trafiku,tapt ja sanāks kard sharins ....,bet vairāk sliecas uz iptv!

Tak cik saprotu  pietiekot pat ne ar  mikrotik,bet ja ir kautkas šāds!Nu bļin,tad ko lai pērk!!!?

 

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 32 minūtēm , Jainit teica:

Nekas nav jāpērk. Nevienam tu ar savu IPTV trafiku neesi un nebūsi vajadzīgs.

Nu saprotams ka nebūs vaidzīgs,bet tie 700 gan būs vaidzīgi !  🤑Ja ieklausījies kartīgi ,ta propogandas lieta tik dodot vaļu lai izdrāst visus,netikai HTB vai Trikalor īpašniekus!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Mikrotik tev noteikti nevajag, jo savādāk būs 10 lapas par tēmu kā un ko nokonfigurēt. Tu jau esi atradis VPN serveri, kam pieslēgsies, tie viss drīzākais būs maksas?

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ja no mikrotikiem, tad es ņemtu hap ac2, tik nedaudz dārgāks, kā ac lite, bet daudz jaudīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Piekrītu @uldii12345, ar wifi hAP ac2 cena ir vislabākā, kā alternatīva var vēl būt cAP ac, bet tam ir tikai 2 ethernet porti un savādāks korpuss. Nākamais modelis jaudas ziņā ir rb4011igs+5hacq2hnd, bet tam cena pie 200e+. Vel ir hAP ac3, bet tas ir tas pats ac2 tikai drusku dārgāks, bez būtiskiem ieguvumiem.

 

Ja ņem bez wifi tad  hEX (S?) vai RB450Gx4. Nākamie modeļi jaudas ziņā ir rb4011igs vai rb5011, bet cena pie 150e+.

 

Taupot kapeiku, var ņemt lite versiju, kam jauda ir stipri mazāka, bet par kripatu lētāki (tiesa ietaupijums neatsver jaudas samazinājumu)

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Interesanti vai Mikrotikam ir arī mārketinga departaments?

Neticas ka pārdošanas speciālisti izdomā tos nosaukumus.

Link to comment
Share on other sites

pangrol 10000V
(labots)
Pirms 48 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Nākamais modelis jaudas ziņā ir rb4011rb4011igs

Kas ir routerboard 411/411r?Man te tāds ar bez korpusa mētājas!Noteikt kā parasti veca novecojusi iekārta!? Ja nemaldos šīs bija kā internet piekļuves punkts pagriezts pret sektor antēnām -grid antena galā!Nebūs iekš mūsu tēmu!

Labots - pangrol 10000V
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...