Jump to content

Kādam pieredze, vai atsauksmes par OnePlus Nord2 ?


janisis
 Share

Recommended Posts

Paldies par izteiktajiem domugraudiem un ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

  • janisis locked this tēmaa
  • janisis unlocked this tēmaa

Beigu beigās iedevu iespēju Samsung S21 5G bāzes modelim. (lai gan kā jau minēju nekad Samsung telefoni nav patikuši). Nomigrēju visu no vecā telefona, ~2-3 dienas palietotju, un vakar aiznesu atpakaļ uz veikalu izmantojot 14 dienu atgriešanas iespēju.


Dzelzis jau baigi foršs, bet softiski kaut kas līdz galam nepavelk - lielākā vilšanās kamera. Manam vecajam Xiaomi Mi8 ar GCam, kamera ievērojami labāka, (nakts bildes, portreti utt) Kas vien liecina par to ka softiksi Samsunga kamera pilnīgi garām. Bildes izplūdušas, iekštelpās ne pie pietiekama apgaismojuma sejas pārvēršas akvarelī. Diemžēl Gcam uzstādīt nevarēja, jo labi strādājošs ports uz Exynos īsti tā arī nav. Pats kameras softs, brīžam iebremzē, kā ar lētā gala ķīniešu telefonu.

 

par signāla stiprumu
Ja manam mi8 signāls iekštelpās bija aptuveni -106 dBm 34asu  tad  S21: -115 dBm 27 asu, kas attiecīgi mi8 3-4 stabiņi, S21:  1-3stabiņi

 

Sarunas kvalitāte arī pārsteidza, pieķēru sevi pie tā, ka vairākas reizes bija jāpalūdz atkārtot, kas tika pateikts, jo brīžam vārdi saplūda un nebija saprotams runātāja pateiktais. (iespējams, tas tāpēc ka S21 zvana dinamika ir  zem displeja(?) nevis caurums telefona augšdaļā. Iespējams pierašanas problēma.

 

Cik nu no 2 dienu lietošanas varēja saprast, baterija arī bija tāda sajūta ka krītas ātrāk kā vajadzētu (iespejams, ka vairāk bakstīju kā normālos apstākļos un nav vēl baterija "iemācījusies" manus lietošanas paradumus, bet ~10% battery drain nakts laikā likās nedaudz par daudz.

 

Turpinu tālāk meklēt savu īsto :D Ņemot vērā, ka man fetišs uz Gcam, sliecos uz to ka jāskatās tomēr uz Pixel pusi, kā nekā nebūs jāčakarējas, gcams būs out of the box. Tikai, cik noprotu Pixel nav nekur vairs pieejams un tuvākajā laikā gan jau tas būs jāmeklē ar uguni. (chip shortage)

 

Lai cik vīlies nebūtu Samsungā, Watch 4 un Buds2 gan viņiem padevušies ļoti labi.

 

^mans subjektīvais viedoklis par Samsung telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Divās dienās pie dzelža nepierast un domāju ka nesaprast, vai viņš labs vai nelabs.

Te drīzāk izskatās, ka biji cerējis ka nopirksi premium dzelzi, un visas tavas cerības būs piepildītas

 

Link to comment
Share on other sites

Atklāti sakot, jā, bija līdzīga doma, beidzot paņemt pārbaudītu vērtību un viss būs ok bez liekiem čakariem. "Jaunības" gados nebija neviens telefons man kuru nebūtu "pāršuvis" ar custom ROMu, rootojis un nokostumizējis, maksimāli, lai atbilstu manām prasībām. Tagad kam tādam nav ne vēlmes ne laika. Pie sūdīgas kameras nepierast arī pēc pusgada :)

Atklāti, biju gaidījs vairāk wow telefonam ar cenu 810 eur, ejot no mana vecā, kurš 2018 maksāja 320 eur. Lai gan cik nu daudz "wow", var dot mūsdienu telefoni, kur inovāciju un progresa nav vairs tik daudz kā tas bija pāris gadus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es biju ļoti negatīvs pret Samsung viedtelefoniem līdz Note 9. Bet sākot ar 10 Plus, vienkārši varētu teikt ekselenti hardware ziņā. OneUI bija un domāju ka solis pareizajā virzienā. Redz neesu vienīgais, kas jūtas par vecu Custom ROM u.c. līdzīgām lietām un nav laika tam. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , janisis teica:

Atklāti sakot, jā, bija līdzīga doma, beidzot paņemt pārbaudītu vērtību un viss būs ok bez liekiem čakariem. "Jaunības" gados nebija neviens telefons man kuru nebūtu "pāršuvis" ar custom ROMu, rootojis un nokostumizējis, maksimāli, lai atbilstu manām prasībām. Tagad kam tādam nav ne vēlmes ne laika. Pie sūdīgas kameras nepierast arī pēc pusgada :)

Ja tev nav bijis Nokia N9 ar Androidu, tad tu neesi vecis :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Google Pixel 6 (ne-pro) ir klāt. Varu teikt tikai tos labākos vārdus. Daudz pie kā gan vēl jāpierod, kur viens no faktoriem ir telefona svars. Daudz apspriestais pirkstu nospieduma skaneris strādā ļoti labi, pat ar pabiezu aizsargstiklu virsū, un nav atnācis vēl nemaz google update, kurš uzlabo sensora darbību.

Jebkurā gadījumā paturot rokās S21 un Pixel 6, ar Pixeli lielāka sajūta, ka būtu izdarīts telefona upgrade.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , janisis teica:

Daudz apspriestais pirkstu nospieduma skaneris strādā ļoti labi

 

Palietosi ilgāk, sapratīsi, ka nav nemaz tik labi :)
Cerams, ka tas apdeits atnāks tuvākajās dienās, savādāk jau uz nerviem krīt...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, martinno teica:

 

Palietosi ilgāk, sapratīsi, ka nav nemaz tik labi :)
Cerams, ka tas apdeits atnāks tuvākajās dienās, savādāk jau uz nerviem krīt...

Es jau biju pārlasījies redditu, un gaidīju vissliktāko scenāriju, bet reāli man tas scanneris strādā 98% gadījumos ar pirmo reizi. Varbūt līdzēja tas, ka pēc reddit ieteikuma, reģistrēju fingerprintus tumšā telpā, lai mazāks apkārtējas gaismas piesārņojums uz sensora. 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Man pirmajās dienās arī likās, ka nav tik traki, kā var lasīt forumos, bet izskatās, ka %, kad nenolasās, progresē. Varbūt vakarā pamēģināšu sideload'ot to pēdējo OTA, jo, cik lasīju, tikai daļa saņems "pa gaisu" jau novembrī kā testu, bet pārējiem tas būs decembra atjauninājumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzliku šodien pēdējo apdeitu - pirmais iespaids, ka skeneris strādā krietni labāk, bet ne perfekti. Ņemot vērā, ka Google spēj šo problēmu risināt softwariski, pieļauju, ka gala rezultāts pēc kāda laika būs pieņemams.

Link to comment
Share on other sites

Tad vien atliek gaidīt :) Gan jau izķers google visus bugus tuvāko gadu laikā.  BTW, varbūt aktuāli, vakar uzgāju šo fixu, kurš audio skanējumu padara daudz daudz daudz baudāmāku caur BT austiņām. Pirms tam biju diez ko šokēts par BT skanējuma kvalitāti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...