Jump to content

Kādam pieredze, vai atsauksmes par OnePlus Nord2 ?


janisis
 Share

Recommended Posts

Gribu upgreidoties no sava Xiaomi Mi8 uz kādu no aparātiem ar labāku kameru. (neteiktu ka Mi8 kamera slikta, ņemot vērā, ka lieliski strādā Gcams)
Iekrita acīs Nord2, bet atsauksmes par kameru ir ļoti dažādas. Dxomark it kā novērtēja kameru +- ok šajā cenu kategorijā (attiecīgi skatos uz telefonu ar griestiem līdz 500 eur), taču forumos un dažādos review, par kameru izskatās ne pārāk - attiecīgi dzelži ir labi, bet softiski aplikācija draņķīgi nostrādāta (it kā). Gcams varētu situāciju glābt, bet tā kā Nord2 nav Snapdragons bet Mediateks, Gcam it kā strādā, bet tajā pat laikā ne tik labi kā gribētos.

 

Kādi ieteikumi upgreidam, vai kāda pieredze ar Nord2 kādam biedram?


Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Kopš seniem laikiem nepatika pret Samsungu un bloatwari, kas nāk preinstalēta viņu telefonos. :) Skatījos gan arī Samsung 20 FE un Samsung Galaxy A52 veiktspēja diži neatpaliek no Mi8.  Samsung 20 FE kā variants, bet nav 5G (bet vai to vispār vajag..)

Varbūt A52s nav tas  sliktākais variants https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-samsung-galaxy-a52s-5g

Link to comment
Share on other sites

Jo?

Kautkā apšaubu ka Sony ir kas labāks, drīzāk sliktāk, vairāk pēc fanbojisma izklausās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sony nupatās izziņoja jaunāko savu telefonu, telefona kamerai sensora izmērs 1 colla. Tas ir nopietni.

Vēl šogad Sharp telefons bija ar tāda izmēra kameras sensoru. Nevienam citam telefonam pagaidām nekā tāda nav.

Link to comment
Share on other sites

Problēma jau tāda ka citi ar mazākiem sensoriem un par zemāku cenu, iegūst labākas bildes.

 

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Sony nupatās izziņoja jaunāko savu telefonu

Ja tu domā šo, tad jau vēl nav nopērkams un kas to lai zin cik maksās.

https://www.sony.co.uk/electronics/smartphones/xperia-pro-i

Ah, tas noteikti būs populārs telefons :D The Xperia Pro-I will ship in December 2021 for a whopping $1,800 (£1,599)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

iegūst labākas bildes.

Kā tu zini? Tas šarps tik priekš Japānas, jaunākais sonī vēl nav pārdošanā.

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Ah, tas noteikti būs populārs telefons :D 

:D

Kaut ko atceros, vasarā par to šarpu lasīju, tur pro fotogrāfs pateicis, pirmo reizi ir vēlme fotografēt ar telefonu. Lab, nesāksim līdzināties pēc pro fotogrāfiem.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raivix95 teica:

Ja man būtu svarīga kamera, es pirktu Sony. Tur pat nav divu domu.

 

Sony rāžo labas kameras bet telefonos kameras modulis nav tas kas nosaka vairs kvalitāti, mūsdienās 3/4 no visa izsaka programatūra kas apstrādā bildes pati.

Neviens kas lietos telefonu lai bildētu neizmantos ne raw failus ne terēs laiku bildes apstrādei.

 

Realitāte ir tāda ka Huawei ir labākās telefona kameras kuru pat nevar apple izkonkurēt.

Sony Xperia kameras kvalitāte nav pat top 50

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šarpu var nopirkt ebayā, ja baigi gribas. Ganjau arī citur var atrast.

 

Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

jaunākais sonī vēl nav pārdošanā.

Es to vairāk biju domājis, par tiem kas no Sony ir nopērkami. Lai maksātu 1600 par izziņoto, tad tur tiešām tai kamerai jābūt būtiski labākai, kas visai apšaubāmi. Es tad labāk paņemu divus iphonus :D, bet ja naudas nav žēl, tad jau var pirkt arī to Sony.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pievienojos Laxe. Huawei ir labas kameras par pieņemamu cenu.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , HIGH-Zen teica:

Pievienojos Laxe. Huawei ir labas kameras par pieņemamu cenu.

 

Diemžēl Huawei ir citas problēmas parastiem lietotājiem, itsevišķi tas ka nav piekļuve google store.

Tapēc gribētos pameģināt Honor kas ir realistiski taspats Huawei tikai parsaukts lai apietu jeņķu sankcijas

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , vvv teica:

Kaut ko atceros, vasarā par to šarpu lasīju, tur pro fotogrāfs pateicis, pirmo reizi ir vēlme fotografēt ar telefonu. Lab, nesāksim līdzināties pēc pro fotogrāfiem.

Oi, nepiesauksim tikai vēl kāzu fotografēšanu ar telefonu. Labāku darbu izdarīsi, ja tajās kāzās vienkārši piedzersies.

Link to comment
Share on other sites

Pohuj, kamera tā labā savai cenai. 

 

Man ir p40 pro. Ieteiktu, bet negribu lai sākas dejas ap play servisiem un es būtu vainīgs 😄

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Zin... teica:

Pixel 6?

Skatījos izskatās labs. Vienīgi LV, šķiet, vēl nav pieejams?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raivix95 teica:

Ja man būtu svarīga kamera, es pirktu Sony. Tur pat nav divu domu.

Sony pirms vairākiem gadiem uzražoja "hibrīdu" t.i. telefons ar piepērkamu un uzmontējamu viņam objektīvu. Finālā produkts ar šādu līniju neaizgāja. Nezinu,dēļ cenas,parametriem,vai fotokameras hibrīdam ar tel. funkcijām . Fizikā,optikā saprotams, jo lielāks lēcu diametrs,jo panākama lielāka gaismjūtība, u.c. parametri. 

Sony nenosaka esošo trendu, šobrīd tel. ar +3"ačelēm" objektīva vietā brīvi tiek galā ar vairuma lietotāju prasībām.
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Laxe teica:

Honor kas ir realistiski taspats Huawei tikai parsaukts lai apietu jeņķu sankcijas

Honor šķiet jau ir senāks pasākums par sankcijām, tā ka šis domājams nebūs iemesls rebrendingam.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad Honoram ir Google servisi? 

Tieši skatos uz jaunu tālruni un uzskatīju, ka Honoram tāpat kā Huawei google servisu nav.

 

edit: izrādās tiešām, Huaweijs Honor notirgojis un Honors atgriežas ar google servisiem

Labots - mickys
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Pixel 6?

Pixel ir way to go patiesībā. Nemaksātu viņi tik, cik maksā, sen jau man tāds būtu. Nokiā es kaifoju par nesamudrīto Android. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raivix95 teica:

Oi, nepiesauksim tikai vēl

Es jau neko. Tu pirmais paslavēji Sony telefonu kameras. :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, mickys teica:

edit: izrādās tiešām, Huaweijs Honor notirgojis un Honors atgriežas ar google servisiem

 

Tikai uz papīra. reali tie paši cilvēki stradā pie honor kas pie huawei, un visas sastavdaļas ražotas tajās pašās rupnicās.

 

Tā jau consumeram pilnigi pofig, var dabūt huawei kvalitātes produktu bet apejot amerkaņu sankcijas kas mums kā eiropiešiem arī ir deļ tā ka esam serfs jeņķiem liedz piekļuvi google playstore un citām lietām

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , raivix95 teica:

Pixel ir way to go patiesībā. Nemaksātu viņi tik, cik maksā

 

Nu, uz kopējā fona tie arī īsti neko nemaksā... 2/3 no līdzvērtīga Ābola vai Samsunga cenas.

Link to comment
Share on other sites

Pixel 6 vs Galaxy s21 tāds ir jautājums. Ņemot vērā Samsung vecā aparāta atpirkuma akciju, +- cenas līmenis vienāds. Pro/ultra cena kosmoss.

 

Google Play servisi svarīgi, tāpēc diemžēl Huawei atkrīt, lai gan būtu labs kandidāts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , martinno teica:

Nu, uz kopējā fona tie arī īsti neko nemaksā... 2/3 no līdzvērtīga Ābola vai Samsunga cenas.

Es esmu skops kā žīds uz tiem mobīlajiem. No datora kaut vari strādāt kā cilvēks, a ko telefonā? TikToku palūrēt? Par to maksāt 500+? Nē, paldies. Tas, ko viņš sniedz, neatsver to, ko viņš maksā.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 5 stundām , Zin... teica:

Pohuj, kamera tā labā savai cenai. 

 

Man ir p40 pro. Ieteiktu, bet negribu lai sākas dejas ap play servisiem un es būtu vainīgs 😄

Izstasti vienkarsam lietotajam, ka ir ar SmartID, bankas programmaam u.c. svarigam lietam, kas primari ir lietotajiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raivix95 teica:

Tas, ko viņš sniedz, neatsver to, ko viņš maksā.

Es gan gribētu teikt savādāk. Tā ir lieta, ar kuru visvairāk ikdienā ir jāsaskaras. Tas ir darba rīks, palīgs jebkurā situācijā.

Bet nu katram savs prioritāšu saraksts dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

Smārts pa 150 būs tik pat liels palīgs kā smārts pa 1000+. Mazliet neatsaucīgāks, bet izdarīs to pašu. Vai ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Nū, tad jau var arī teikt ka krosenes par 6,99 no maximas plaukta arī pa lielam funkciju pilda tikpat labi kā Nike krosenes par 130 eur.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , raivix95 teica:

Par to maksāt 500+? Nē, paldies. Tas, ko viņš sniedz, neatsver to, ko viņš maksā.

Atkarībā ko gribi no tās ierīces - pontam un ķert mazās _ atsvērs

 

Man piemēram p40 pro māk paralēli vai pa virsi atvert ofiss failus epastam, to neizdarīs lētais telefons. Tāpat par bateriju vai pārslēgšanos starp app. Vai kaut vai kamera vai ikdienā sajūtot to ierīci turot rokas 4 stundas dienā vismaz. Ja telefons ir tikai kkads saziņas līdzeklis, jā, nav veerC

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Stasss teica:

Nū, tad jau var arī teikt ka krosenes par 6,99 no maximas plaukta arī pa lielam funkciju pilda tikpat labi kā Nike krosenes par 130 eur.

Tici vai nē, bet ar Opeli pa 300, kam vēl skate uz gadu, arī var kursēt uz darbu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , jacobs teica:

В Лос-Анджелесе провели марш против стигматизации маленьких членов

Ielūgumu nesaņēmu, varu atviegloti nopūsties.

Organizatoriem gan piesekošu, uz nākamo pasākumu nosūtīšu ielūgumu visiem draugiem!

Link to comment
Share on other sites

  • janisis locked this tēmaa
  • janisis unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...