Jump to content

Ko mēs dzeram?


gitis
 Share

Recommended Posts

Studiju laiks sakrita ar brīdi, kad vispār nebija dabūjamas cigaretes. Kāds kaut kur bija sadabūjis papirosus. Pamēģinājām uzvilkt, bet reti kurš no mums spēja pat otrreiz tos smēķēt. Es tad arī atmetu pavisam. Kad cigaretes atkal bija pieejamas, tad es vairs nevēlējos atsākt

Labots - Daiļais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev paveicās, zini kā bija krievu armijā, kurš nepīpē, tas strādā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nebiju liels pīpmanis, bet cīgas bija. Dežūras laikā, naktī, izkāpu no RLS, uzvilku cīgu, skatījos augusta zvaigznēs un sapņoju par dembeli. Dienests krievos nebija pārlieku grūts, daudz ko ieguvu elektronikas jomā. Bet tajā sirreālistikā nevēlējos pārlieku uzkavēties, lai gan, sāku jau pierast.

p.s.

krievos sāka pielekt, kā strādā krievu propagandas mašīna. Zampoļits bija no Korejas reisa izformētais. Tas ārdījās uz kapitālistiem un deva augsni pārdomām.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , ggg97 teica:

izkāpu no RLS

OI brāli, es no krievu РЭБ izkāpu, kā staršij remotnik :smile:

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Krievu laiku armijā latvieši parasti kotējās. Un vai tad dienests kādā ''radio'' daļā, zinošam un varošam puikam grūts varēja būt?😉Es jau vispār: varu palielīties, majās ar staršinas pagoniem un meistara bļembu atbraucu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jacobs teica:

Un vai tad dienests kādā ''radio'' daļā, zinošam un varošam puikam grūts varēja būt?

Nē, kā pelemenī dzīvojām! Ui neticami stāsti īstenībā, ja biji labs specs, sīrups tecēja!

Pirms 7 minūtēm , jacobs teica:

majās ar staršinas pagoniem

Lielā dzeltenā svītra pāri garumā pagoniem, daudz kapostiņa cigām bija

 

Link to comment
Share on other sites

16.11.2021. , 10:50, ivo teica:

Es parasti ņemu Russkij Standart, vai to pašu Absolut. Vai arī kādu citu, ja ir laba cena. Nekādu atšķirību nejūtu.

Man vienmēr ir bijis interesants jautājums - kāpēc vispār dzert šnabi ?

Vīns, vermuts, sidrs,alus,viskijs , konjaks  - tam visam ir kaut kāda garša.

Šnabi es personīgi varu iedzert tikai aukstu un arī tad ar lielu piespiešanos. Pēdējoreiz dzēru gadus 10 atpakaļ.

Viņš arī nemaz tik lēts nav, it sevišķi Absolut utml. Cena protams ir zemāka kā vīnam, bet ne ļoti.

No šnabjas smaržas gribas vemt. Arī dzeršanas process (ātra iemešana) neliekas pievilcīgs.

Nu vot kāpēc?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , zeds teica:

it sevišķi Absolut

Nu īsts Absolut Lv jau nav nopērkams no kāda gada 2000, gribi Absolut, Kanāriju salu uniši tavā rīcībā, US dabiski ka ir, šnabis ir tīrā garša, kas nedot smaku un garšu, tik siltums nāk uz augšu, tā ir tā manta ko novērtē visā pasaulē, pie mums sen jau labu šnabi netirgo, tagad jaunie UA, labi sāk nāk iekšā, iesaku,vecās KGB rupnīcas visa bija UA, jo graudu ražotājs.

Konjaks 50 grami zāles, 500 grami inde, Francijā ražo brendijus un vīnus 5x vairāk, kā vīnogu lauki, spāņus sit, bet prece iet! A parējais, filizofisks jēdziens, kāds franču smaržas dzer un nesmādē!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Mielestapa teica:

Dzēru izlejamās smaržas, priekšniece darbā saoda un lika iešūt torpēdu,

Es tev ieliktu banu, kā humora autoram, apdirsies, ka fakts, ar tādu humoru tu desu vari nopirkt, nevis izlejamās smarža  stacijas tunelī, rezumē dirsējs, bet tik nesmieklīgs ka vāks

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ggg97 teica:

izkāpu no RLS

Vecie P37  "МЕЧ" tālās darbības, vai jau kaut kas cits?

image.jpeg.b3a5e5573064bcb2a21c3e1c7a29610f.jpeg

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Uz mazās, neatceros vairs, kā sauc. Piekomandēta S-125 raķešu divizionam. Otra vispār bija amizanta, tai griezās 12 vai 16 decimetru antenu režģis. Antenas, līdzīgas, kā jau decimetru antenas uz māju jumtiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Mielestapa teica:

Dzēru izlejamās smaržas

Dzīvē protams visādi brīnumi ir pamēģināti, bet kā vēl tagad atceros - kaut kāds 1990 gads maybe..Eju garām slimnīcas ēkai, visādi ārsti vazājās kaudze utt. Turpat uz soliņa apsežas kungs gados. Solīds, drēbes ,apavi..viš čotka pa smuko utt. Atver ādas portfeli (tāds ar tādu pārmetamu siksnu pāri),no turienes izņem flakoniņu bērzūdens smaržu (bij ļoti līdzīgs bērzūdenim) un visu to pudelīti iekrata iekšā tā kā nekas vispār nebūtu bijis! .. Pēc tam atver maisiņu, izņem saldējumu un vienā mierā uzkož ar to. Nu psc....

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Reiz aprunājoties ar kādu aptiekāru vienā no jūrmalas aptiekām Majoros, viņš tā arī pateica, lai nedomā, ka trīskāršos (vai kā viņus) pērk tikai bomži. Gandrīz tik pat tos pērk arī zolīda paskata cilvēki un biežāk, regulārāk, nekā tas būtu nepieciešams pēc skūšanās.

Link to comment
Share on other sites

Nedzeriet daudz grieķu anīsa šņabi Ouzo, ar ūdeni tīri labs šķiet, ber pēc 7 glāzēm arī aiznākamā diena ir grūta... :( :D

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Vecim ir jābūt stipram, nemoki sevi, ielej! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

pēc 7 glāzēm

Nu, man glāze, gan kādreiz, skaitījās 20 cl, bet glāzīte 5 cl .😉 Tad jau tu gana stiprs vecis esi?😀

Link to comment
Share on other sites

Viss ir kārtībā, Racer tieši arī par tavu tilpumu runā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , jema teica:

Vecim ir jābūt stipram, nemoki sevi, ielej! :smile:

Tā arī daru, trinkāju alu, šodien pēdējā diena Korfu, te milzīgi svētki ar parādi, atzīmējot kā grieķi 1940. gadā Musolīnī pasūtīja uz podu.

20231028_115634_copy_1600x1200.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

AndraBB brūnie tauki :D

Tie nav tie, brūnie aptinas ap smalkajiem asinsvadiem un palīdz kermenim uzturēt siltumu. Blatie - aka. riepa gan nav lielos daudzumos vēlami.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Kas pie joda ir brūnie tauki? :D ķipa tauki no cūkgaļas tobiš speķis = brūnie (sliktie) un baltie = nepiesātinātie no olīveļļas, riekstiem utml, ķipa veselīgie? :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Racer teica:

Nedzeriet daudz grieķu anīsa šņabi Ouzo

Atslēgas vārds" daudz" :D Tas tak nav domāts, lai temptu :D Šo dzēru, sākumā iet ok, garšīgs liekas. Vēlāk jau sāk šķebināt...brrr...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Aigus teica:

Atslēgas vārds" daudz" :D Tas tak nav domāts, lai temptu :D Šo dzēru, sākumā iet ok, garšīgs liekas. Vēlāk jau sāk šķebināt...brrr...

Nu zinu jau zinu- lohs esmu un par daudz paņēmu... ;)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Šitie anīsa pektusīnu atsit ko bērnībā pret klepu deva..šis saiet sniegā ledusskapi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Racer teica:

par daudz paņēmu

Tagad klepus gan jau gadus piecus nedraud.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Frančiem arī tas anīsa brīnums ir, Pernod saucās, francūži škaida ar ūdeni un šis paliek balts, šie litriem viņu stumj iekšā

Man patika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vo laiki pienākuši, ka visītis ar džinu vienādā krāsā... :mrgreen2:

20231028_215005.thumb.JPG.b1c6dc3efa562def5f5771fba305382b.JPG

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Athlons teica:

vo laiki pienākuši, ka visītis ar džinu vienādā krāsā... :mrgreen2:

20231028_215005.thumb.JPG.b1c6dc3efa562def5f5771fba305382b.JPG

uz bambusiem turēts?

Labots - AlCohol
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , jema teica:

Frančiem arī tas anīsa brīnums ir, Pernod saucās, francūži škaida ar ūdeni un šis paliek balts, šie litriem viņu stumj iekšā

Man patika.

Ha. Man arī patika, bet neticu ka litriem stūmi sev iekšā un patika. Tā ir tā nianse - 3 vai 7 glāzes. Lai gan - Tu esi mazliet "svarīgāks" kā es un pieļauju, ka tiec galā labi arī ar 7 glāzēm. 😎

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AlCohol teica:

bambusiem

piparmetrām...

absolūti slepens izgatavošanas process:

20231028_214128.thumb.JPG.e97e622553653a4ce20a15ed625435d0.JPG

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Athlons teica:

piparmetrām...

absolūti slepens izgatavošanas process:

20231028_214128.thumb.JPG.e97e622553653a4ce20a15ed625435d0.JPG

klepus "sīrups"? nav mēģināts šāds uzlējums. :)

Link to comment
Share on other sites

28.10.2023. , 11:14, Racer teica:

grieķu anīsa šņabi Ouzo, ar ūdeni tīri labs šķiet

Es šito gadus atpakaļ Grieķijā dzēru, tīri labi gāja pie sirds. Bet - tikai tīrs, bez tās fakinās atšķaidīšanas ar ūdeni.

28.10.2023. , 20:11, jema teica:

Frančiem arī tas anīsa brīnums ir, Pernod saucās

Un Turkiem arī ir - Yeni Raki

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , ivo teica:

Es šito gadus atpakaļ Grieķijā dzēru, tīri labi gāja pie sirds. Bet - tikai tīrs, bez tās fakinās atšķaidīšanas ar ūdeni.

Un Turkiem arī ir - Yeni Raki

Dies nogrābstās gar tiem Raki, manā skatījumā kaut kas baiss. Bet nu protams, tas ir katram individuāli.

Link to comment
Share on other sites

Grieķiem ir forši baltie sausie vīni plastmasas pudelēs, maksā 3,50 - 4 eiro 1,5l. Gana labi pasēdēšanai vakarā bet viņiem ir arī drausmīgs izstrādājums - priežu vīns Recina. Nejauši tādu nopirku, pat vienu glāzi nevarēju izdzert, atstāju vietējiem draugiem, jamie jau pieraduši un esot ok. :D 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...