Jump to content

Ko mēs dzeram?


gitis
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Ēst granātabolus, spinātus, brokoļus, ingveru utt. 

"Tā jau tas ir… Dažs labs visādas valodas sagramstās, tikai dzimto valodu nevar iemācīties!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Aši drukājot, piemirsās garumzīme. @jema, paldies Tev par kārtības ievērošanu! Ļoti vērtīgi! 
Starp citu, cik, tavuprāt, pareizs ir vārds "sagramstīties"? Āpsis 😄

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te niekojas ar visādiem balzāmiem, pipariņiem u.t.t.? Lūk īstie līdzekļi. Pat Hemingvejs rakstīja, ka labākais līdzeklis pret malāriju (un gan jau citām kaitēm arī) ir nemainīgs alkohola līmenis organismā. Tā kā sekojam līmenim:alcoholic:.

ANTI.thumb.jpg.61f7f9593b71a7c5cad9cfff0efa9ac0.jpg

 

Labots - raiviic
  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , itanium teica:

cik, tavuprāt, pareizs ir vārds "sagramstīties"? Āpsis

Tu pat kontekstu nesaprati, nu ok, varbūt kādam par sarežģītu, bet nesaprast no kurienes frāze, tas ir nonsens!

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Upeņu balzams manai gaumei pa saldu, pēdējā laikā, ja lietoju, tad džins /toniks.scwhepps,zero sprite utt+ laims, citrons  tīri labi tīk...klasika. Bet pre apaukstēšanos - rūdos...cenšos reizi nedēļā nopeldēties kādā tilpnē..vajadzētu biežāk...sāku aprīlī...mēģināšu turēt vēl līdz lediem, kas zina- varbūt par roni kļūšu :D

Ķiploks un sīpols ar garšo 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , osscar teica:

rūdos...cenšos reizi nedēļā nopeldēties kādā tilpnē..

Palielina brūno tauku daudzumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , osscar teica:

Upeņu balzams manai gaumei pa saldu, pēdējā laikā, ja lietoju, tad džins /toniks.scwhepps,zero sprite utt+ laims, citrons  tīri labi tīk...klasika. Bet pre apaukstēšanos - rūdos...cenšos reizi nedēļā nopeldēties kādā tilpnē..vajadzētu biežāk...sāku aprīlī...mēģināšu turēt vēl līdz lediem, kas zina- varbūt par roni kļūšu :D

Ķiploks un sīpols ar garšo 

 

ja var turēt roņa līmeni, tas jau vispār ideāli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Luckystrike teica:

te par spraitu ieminējās - man vienīgajam šķiet ka tas agrāk garšoja citādi? 🤣 

kādreizējās atmiņas, šodien, vienmēr ar vilšanos rezultējas.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu nez vai, es vispār neesmu nekāds limonādes un sulu cienītājs, dzeru tādas lietas reti, labāk tad parastu minerālūdeni.. fanta un kola aizvien garšo tāpat, bet spraits reaļna citādāks. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Luckystrike teica:

te par spraitu ieminējās - man vienīgajam šķiet ka tas agrāk garšoja citādi? 🤣 

Varbūt kādreiz veida ar visām 'piedevām', kuras iekš USA atļautas, bet ne EU.

Link to comment
Share on other sites

nu fanta jau arī no cukurūdeņa uz skābi samainījās dažus gadus atpakaļ. cukurs ar tur vairs nav, saldinātāji tik, pēc kuriem siekalas stiepjas metra garumā, ja nu sadomā izspļaut. tāpat visiem tiem zero.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

mēģināšu turēt vēl līdz lediem

👍

Es ar vakar un aizvakar izlaidu. Baigais vējš bija. Šodien izskatās, ka būs peldamais vakars🤣.

1 stundu atpakaļ, Luckystrike teica:

labāk tad parastu minerālūdeni

Vasarā iepirku m79 (nav reklāma🤣) prasto gāzētāju. Tagad visa ģimene dzer uzgāzētu krāna ūdeni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

motleyman

Visiem Boot alkonautiem RESPECT !!! Bet šovakar piebremzējam vismaz līdz plkst 21.45. Jo jāsagaida regbija pasaules kausa spēle par 3. vietu Anglija vs Argentīna. Regbijs vispār ir džentlmeņu sports. Bet šajā konkrētajā gadījumā ir "neliels politisks fons" dēļ mūžīgā naida par Falklendu salām (Islas Malvinas). Spēli tiešām gribas redzēt. Bet pēc tam lai līst Absolut Lemon !!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējos gadus rudenī no rītiem ierauju glāzi svaigi spiestu burkānu+ābolu+cidoniju sulu. Piepilinu eļļu, A vitamīnu. Brokastīs arī B3 un selēnu

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nafigam tu pilini a vitamīnu vēl? burkānos jau ir beta karotīns kas organismā pārvēršās par A vitamīnu. Tikai tā kā tas ir taukos uzsūcošais vitamīns tad pievienot eļļu ir pareiza izvēle. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , jema teica:

Kam tā sevi mocīt, laba viskija glāzē bez mocībām viss jau tas ir iekšā! 

Tas jau vakarā. No rīta burkānu suliņa

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Luckystrike teica:

uzvelc dūmu belamorkanal

 

Te jau reklāmu var uztjūnēt....

Nost ar saltiņiem! Esi vecis- uzvelc īstu dūmu :)

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

mja, dažus gadus atpakaļ biju ticis pie dažiem blokiem belamora, pazīstamais atrada kautkādā tirdziņā, vot es gribu dabūt belamor eksport kas ir tādā dzelzs kārbiņā, tipa kā suvenīru daudzi pērk, un izmantot kā etviju parastajām cīgām :)

 

Отзыв о Папиросы Донской табак "Беломорканал Экспорт" | Ооох жесткие

a par tiem saltiem p.isda, nesen (mēnesi atpakaļ) redzēju kā sīkā ~13gadi pīpē to draņķi, un blakus viņas sīkais brālis vai hvz kas ap gadiem ~7/8 lūdzās lai ar iedod jauno garšu noprovēt :D traģikomiski!

Link to comment
Share on other sites

NU belamorā jau bija siena un vēl kādas zarazas mikslis, tabaka tur pat tuvumā nebija stāvējusi!

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

un mūsdienu cigaretēs ir tabaka? :D tak tāpat jau visi tā pieraduši ka viebjās no pašaudzētas ĪSTAS tabakas, tai skaitā arī es. Pārāk esam pieraduši pie ķīmijas.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Kopš atklājās 2 tipa D, uz šņabja uzdzeru ūdeni. Sen jau pierasts.

šņobels jau nav tas labākais ko lietot ar cukuru, kaut ūdeni uzdzer. bet nu 2d nav tas trakākais, ja pareiz ēd, var ar pagrēkot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Luckystrike teica:

un mūsdienu cigaretēs ir tabaka?

Nu es kādus gadus 15 pīpi novilku, nav ne vainas,  izņemot ka tas nemīl steigu, tur viss lēnām, lēnām ielej glāzi, atver kādu žurnālu, un tad lēnām sūc abus, kaifīgi tas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu ja, tāpēc jau atmest tik grūti .. viss slēpjas procesā.. smēķēšana ir kā rituāls :D

kā izdevās atmest? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , jema teica:

Nu es kādus gadus 15 pīpi novilku, nav ne vainas,  izņemot ka tas nemīl steigu, tur viss lēnām, lēnām ielej glāzi, atver kādu žurnālu, un tad lēnām sūc abus, kaifīgi tas!

 

Ekrānuzņēmums 2023-10-27 213857.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Luckystrike teica:

kā izdevās atmest? 

Meita Saltu uzdāvināja, par cik dzīve bija jāmaina, a dzerot bez pīpītes ir grūta, tas atrisināja visu, labi ka dzeru katru dienu :tease:

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

tak tūlīt jau sāksies visas ''jaunā gada apņemšanās'' :D 

Labots - Luckystrike
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ne jau dienai ir nozīmes :smile:

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

es par to ka katru gada nogali cilvēki pēkšņi sāk kalt plānus uz nākamo gadu - mazāk ēst draņķus, sportot utml, bet tas viss izplēn jau pēc nedēļas un dzīve rit ierastajās sliedēs :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dzīve ir ļauna, viņa ienes savas korekcijas

 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

es ar esmu papīpējis šitos saltus, bet bļin nav ''tā'' sajūta kā no cīgas :D a ko saki par iqos? 

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk!

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...