Jump to content

Ko mēs dzeram?


gitis
 Share

Recommended Posts

Pirms 21 minūtēm , superKrona teica:

kuru sastāvā bez tā slavenā etilspirta ir arī metilspirts

Nē. Metilspirts kā blakusprodukts šmigā nav pieļaujams, tev vajag nieka 10ml, lai paliktu akls. 

Paģiras rada etilspirts. Jeb precīzāk acetilaldehīds - viela, kas rodas nierēm sašķeļot alkoholu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 48 minūtēm , ruukjis teica:

Nē. Metilspirts kā blakusprodukts šmigā nav pieļaujams, tev vajag nieka 10ml, lai paliktu akls.

Kurā gatavošanas procesā to izdabon ārā no vīna?

Pirms 48 minūtēm , ruukjis teica:

Paģiras rada etilspirts. Jeb precīzāk acetilaldehīds - viela, kas rodas nierēm sašķeļot alkoholu.

Vot par šo jau es runāju. Iestāsti to kādam aļikam, visi kā viens brēks jādzer tīra manta, tad pohu nav.

Un aknām, aknām, cirozīte takš aļikiem.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , edzya teica:

tīra, laba manta

Es parasti ņemu Russkij Standart, vai to pašu Absolut. Vai arī kādu citu, ja ir laba cena. Nekādu atšķirību nejūtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , superKrona teica:

Kurā gatavošanas procesā to izdabon ārā no vīna?

Pie pareiza gatavošanas procesa tam tur nemaz nevajadzētu būt. Bet es minu (precīzi nezinu), pie karsēšanas - metilspirtam ir zemāka viršanas temperatūra kā etilspirtam.

Pirms 16 minūtēm , superKrona teica:

 Iestāsti to kādam aļikam, 

Kāpēc lai es nodarbotos ar kaut ko tik neproduktīvu kā diskusijas ar aļikiem?

Pirms 22 minūtēm , superKrona teica:

Un aknām, aknām, cirozīte takš aļikiem.

Jā, sorry, aknas. Tev taisnība.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 8 minūtēm , ruukjis teica:

Pie pareiza gatavošanas procesa tam tur nemaz nevajadzētu būt.

Es par vīnu, kuru neviens nekarsē pirms dzeršanas :). Protams no vīna arī dzen spirtu, laikam konjaks kaut kad sanāk.

Pirms 8 minūtēm , ruukjis teica:

Kāpēc lai es nodarbotos ar kaut ko tik neproduktīvu kā diskusijas ar aļikiem?

Pilns ar postiem te, kuros iesaka dzert tīru mantu, ja negrib nākošās dienas jaukumus baudīt

 

 

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , superKrona teica:

Es par vīnu, kuru neviens nekarsē pirms dzeršanas

Bija tādi laiki, kad Rīgas veikalos nebija nekādu dzeramo, izņemot ''Sibirskaja vodka''(reti sūdīgs 45% strebjamais) un vīnu no Alžīrijas ''Zelta smiltis''.

Lūk, tas lietojams kļuva vienīgi pārvēršot to par karstvīnu.☺️

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, jā. Lielākā daļa tīras mantas dzeršanas praviešu ikdienā mierīgi lok kafiju ar pienu.

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka jābūt patriotiem un jādzer šmakovka - sevišķi, ja ir pieeja kanāliem, kur var dabūt tiešām labu mantu.

Ja grib pašikot, var nopirkt Silenes produktu (vien tālu jābrauc), tā ir laba ruma cenā. 

Būmeru paaudze noteikti atceras dzejas rindas un arī to, ka tajos laikos bija jāprot saskatīt zemteksti:


Dzimteme mūžam mans skatiens, vaicājot Tevī būs vērsts,
Vienīgi Tu manas dzīves īstenās vērtibas mērs ... :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , superKrona teica:

ja negrib nākošās dienas jaukumus baudīt

Jādzer daudz šķidruma. Dehidratācija ir galvenais paģiru izraisītājs, it kā labi zināms fakts, bet dzerot kaut kā aizmirstas ( kokteiļi kā visīts + kola neskaitās) un kola vispār slikts dzēriens, daudz cukura, nevar atdzerties.

Praktiski uz viena šota, jāuzder glāze ūdens. Un vispār paģiras var ietekmēt vairāki faktori kā uzņemtais ēdiena, dzēriena, miega daudzums, noskaņojums, dzeršanas temps, tilpums, dzērienu sastāvs, jaukšana. Dzeršana ir māksla, kuru var izkopt ar gadiem un pieredzi 😅

Man palīdz pirms gulētiešanas kārtīgi pienu padzerties, labi uzsūc visas indes. Šņabi dzerot pat labs uzdzeramais, citi pat kokteiļos mauc - baltais ķīnietis saucas 😆

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Tengo teica:

jāuzder glāze ūdens

Tas tiešām palīdz. Es parasti, kad sanāk iedzert, pirms eju gulēt 1-2 glāzes ūdens izdzeru. Un naktī pēc tam ejot čurāt, atkal neaizmirstu ūdeni iestrēbt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

+ pa šo un vēlams pagulēt labi nevis ap 5 no rīta iet 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2021.11.16. , 10:50, ivo teica:

Es parasti ņemu Russkij Standart

nu nah. bija slinkums uz outletu iet, iegāju rimi, tur atlaides tam. divas dienas neko ieēst nevarēju pēc tam. lai vai kā rūdīts esmu, bet krievu standartu vairs nekad.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Kas tur runā par to ka vakarā sadzerās un no rīta esot ''pohas'' .. tās nav nekādas pohas, draudziņ... jāpadzer tā kārtīgi vismaz 3dienas-nedēļai lai tiešām būtu PAĢIRAS, kad bez uzlāpīšanās var arī motors apstāties.. pēc 1 vakara dzerstiņa ir pofig, padzer kādu sāļo minīti borjomi, darida, vytautas, vai nu ieplēs 100g vai kādu kokčiku tīri lai nemocītu organismu... -) galvenais arī pēc 1 dienas dzeršanas nākamajā dienā neiet skriet vai vēl kautko fizisku, tā jau asinsvadi ir sašaurināti, asinis biezas, ĪPAŠI smēķētājiem, un dzerot taču paši zinām cik tiek izpīpēts.. je-bal.. :D atceros te kkāds personāžs vairākus gadus atpakaļ topikā par paģirām ieteica džekam iet paskaldīt malku un papumpēties  :D Ceru ka topika autors neklausīja tam pasažierim 😂 tā varbūt var rīkoties līdz gadiem 20 lai ātrāk indes iziet no organisma... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
PohuSeja

Eh, nenoturēties MērkaķīC...

 

kaučkāds brāļu moldovānu četrkantīgais sulfīdu atšķāidījums (nu un tad, toties trīslitrpakās...)

 

priecē doma, ka pataloganatomam vismaz nebūs jāķēpājas ar diagnozi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Luckystrike

auKKKKstais laiks klāt - neaizmirstam ieraut pipariņa kādu čarku, lai neslimotu un baciļi paši laistos prom :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Luckystrike teica:

lai neslimotu un baciļi paši laistos prom :)

Kad ierauj, tad retāk iet ārā un tiekas ar mazāk cilvēkiem?

😂

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu bet srsly, po moemu percovačka ir labākās zāles šajā laikā, galvenais nepieļurbāties.. kas reti kad izdodas 🤣 jāaudzina raksturs

 

nu upeņu balzāms arī pa defaultu ir laba manta

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Luckystrike teica:

 kādu čarku, lai neslimotu un baciļi paši laistos prom :)

Nu melnais balzāmiņš silda. Papildus uzsildi vēl upeņu sulu, ar ko sajaukt, un citrona šķēle. 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu tas ir relatīvi ilgs process, sildīt, meklēt citronu :D variēt jau var dažādi, citi kanēli mauc klāt utt, utjpr, katram pēc ieskatiem un iespējām :)

 

bļin tikko atcerējos kādreiz bija tāds šņabis LB ražojums Kaznachevskaya, parastais un sarkanais, tādi mēsli vēl eksistē? :D pēdējoreiz to dzēru gadus 10+ atpakaļ :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Kad ierauj, tad retāk iet ārā un tiekas ar mazāk cilvēkiem?

Pareizi, ja doza palielāka, tad jau fiziski to izdarīt nemaz nevar.😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Luckystrike teica:

nu bet srsly, po moemu percovačka ir labākās zāles šajā laikā, galvenais nepieļurbāties.. kas reti kad izdodas 🤣

Ko tik neizdomā, lai attaisnotu alkohola lietošanu ikdienā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , jacobs teica:

Pareizi, ja doza palielāka

Bet, ja nē, tad sākas "para pa babam".

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

itanium, piekrītu! Bettt - es labāk vakarā ierauju 100g pipariņa nekā aptiekā pērku kautkādus ''multivitamīnu kompleksus'' imunitātei

bet visā visumā - jā, siņka čmo kā saka, jo lielākajai daļai neeksistē bremzes, un tad sākas ''jautrība'' ,,,, 

a tā jā - sīpoli un ķiploki, dzērvenes kas tur vēl laikam viss efektīvākie produkti kas jālieto DAUDZ un bieži :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Luckystrike teica:

es labāk vakarā ierauju 100g pipariņa nekā aptiekā pērku kautkādus ''multivitamīnu kompleksus'' imunitātei

Kāda šiem saistība? Pipariņš nekādi neveicina stiprāku imunitāti, tieši otrādi: https://www.news-medical.net/health/How-Does-Alcohol-Consumption-Affect-the-Immune-System.aspx
Bet kā jau teicu, ko tik cilvēki neizdomās, lai iepļautu

 

Ja gribi uzlabot imunitāti, ir citas lietas, ko darīt: https://www.cdc.gov/nccdphp/dnpao/features/enhance-immunity/index.html

Jā, alkohols (kopā ar smēķēšanu) ir tajā sarakstā, bet ne kā imunitātes veicinātāji :D 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Droši vien kā lielāka jēga pa iztērēto naudu nopirkt un apēst vienu Kiwi un pa iztērēto laiku apskriet kādus 5km vai kautvai vismaz izieyt svaigā gaisā pastaigāties. 

Tas drošivien dos vairāk imunitātei nekā visi pipariņi vai biezpiena kūkas.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

tie kas neēd sīpolus, parasti sīpollociņus gan mizo iekšā ka nemetās, un tie pat esot veselīgāki par sīpoliem :) da labi, visam var atrast alternatīvas ja grib, ganjau. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Ko darīt tiem kas neēd sīpolus un ķiplokus? 😂

Ēst granātabolus, spinātus, brokoļus, ingveru utt. Nav jau tā, ka ķiploki un sīpoli ir vienīgie - visticamāk, pie mums tik populāri, jo lēti un pieejami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...