Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem

Stasss
 Share

Recommended Posts

Pirms 20 minūtēm , vvv teica:

Andrītis ir mūsu biedrs, kurš lieto Linuksu

Es domāju ka te ir ne viens vien Andrīts, kas lieto Linuksu.

• Patīk 1

Pirms 37 minūtēm , vvv teica:

Biedrs aoma iesāka.

Kā jau parasti :) Starp citu, zinu to Kandavas veceni, kas izdemolēja Tukuma policiju :D

Nav man sex bijis ar viņu :)

• Haha 1

Magone tak dzīvo Kandavas stacijas mājā :)

Sorry, nu jau vairs nē.

Edited by aoma

Burkā :D

Ja nopietni, tas viņas extremālais jefiņš joprojām ir dzīvs, lai gan katru vakaru miņas ar velo uz Kandavu, nepievēršot uzmanību ne laikapstākļiem, ne atstarotājiem un vestēm...

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Par Magoni Burku?

Tagad tak viņa Šutoviene esot, laikam ar kādu leiti apprecējusies, ka uzvārds tāds 😂

Tas ir kā? Neesmu redzējis un neinteresē! Vot Samsungs jā! Rīgā uz katras otrās sienas Fold, Youtube katra trešā reklāma, visos veikalos goda vietā...

Edited by kreizā Kāja

Pirms 17 minūtēm , Stasss teica:

labām lietām reklāmu nevajag

Tā tikai saka, īstenībā ir savādāk

Neskatijos prezentaciju un nav nekada velme veltit tam savu laiku. Pietika aplukot vienu bildi un viss skaidrs. Un neesu ieinteresets iegadaties iPhone.

Mani interese no Samsung Note.

E_Q-DRKX0AIxyHe.jpeg

Edited by INTRASERVERNET

man apple produkcija  jauk kopš  pirmsākumiem nav patikusi...atceros tos krasainos monitorus/datorus..brr...

Tas nolaizītais dizains pulksteņiem, tel. ...man nepatīk. Plus apgraizītais softs un tas ka vajag obligāti itunes.

Kādreiz darbā bija viens ābols, sapratu ka nav priekš manis - uzreiz windu uzliku.  Bet reāli zinu cilvēkus kuri te LV no rīta rindā stāvēja...nē nu var fanot..bet šādi...ā vēl man ir kaut kāds apple TV ko bračka atdeva, bet uz tā es kodi esmu uzlicis+ jalibreikojis..bet neizmantoju..vairāk eksperimentiem. jo em tur nekā lietojama nav..

Lai es tērētu laiku prezentācijai - paldies nē..stasa INTRASERVERNET bildē jau viss pateikts - "baigie jaunumi" 😁

Edited by osscar
  • Patīk 1

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

sūdīgs zoom

pro versijai ir labāks, jo ir 3-šā kamera.

Tie lielie zūmi jau vispār ir tīrs mārketings un optiski viņi ir palieli mēsli.

Paskaties spoguļkameru stiklus - nevienam pro gala objektīvam zoom faktors (garā gala mm dalīti ar īsā gala mm) nav lielāks par 3. Tas ir tāpēc, ka optiski labu stiklu ar lielāku "zoom" nav iespējams izgatavot.

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

vajag obligāti itunes

nekad mūžā neesmu lietojis itunes

Pirms 6 minūtēm , ivo teica:
Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

vajag obligāti itunes

nekad mūžā neesmu lietojis itunes

Es kā āboljūzeris jautāšu - kas ir itunes?😁

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

nevarēja

Šķiet ka tā jau ir vēsture un visa mūzika jau ir iekš servisiem - Yotubes, Spotify, utt

Par šo jau vairs varētu nepārdzīvot.

Vairs jau iTunes nav nepiecieshams. Tagad ieksh MacOS Finder - iPhone uzradas ka pievienota ierice, bet nu teiksim tiesh iTunes integrets Finder. Bet nu tads nepabeigts, sasteigts variants. iPhone Xs Max negribeja pienjemt un uzradit, pieprasija restore, 11 Pro Max nav problemu. Iespejams ka iPhone ieprieks ir slegts ar intel Mac un sinhronizets, bet 11 Pro Max ar m1 mac.

Edited by INTRASERVERNET

nu strīmoto mūziku jau nevar par baigo etalonu nosaukt...es runāju par flac piem. piekakāt tel. ar kaut kaut kādiem zemas kvalitātes audio failiem..

Vai ir veel kads glaba muziku ierice? Pedejos gados esmu diezgan samazinajis failu u.c. uzglabashanu tieshi telefona, atskaitot offline navigacijas kartes. Parklajums ir pietiekosi labs gandriz visur, tapec lietoju YT Music.

Ābols, kā ābols - labākais Aifons, labākais Aipads, labākais pulkstenis. Sadirsuši nav - no ābollietām tiešām labākie (jo modernākie). Prezentācija līmenī - sen nebiju skatījies, biju ļoti pozitīvi pārsteigts.

Tagad jāgaida Pixel 6 un tad jau varēs domāt par kāda jauna gadžeta iegādi.

pirms 6 stundām , osscar teica:

es runāju par flac piem. piekakāt tel. ar kaut kaut kādiem zemas kvalitātes audio failiem..

Kur problēma ābolā to dabūt?!?! Izskatās ka Tev vispār vairāk piestāv tādas “naglu kastes” kā Subārs un CAT telefoni 😁

pirms 4 stundām , martinno teica:

Ābols, kā ābols - labākais Aifons, labākais Aipads, labākais pulkstenis. Sadirsuši nav - no ābollietām tiešām labākie (jo modernākie). Prezentācija līmenī - sen nebiju skatījies, biju ļoti pozitīvi pārsteigts.

Man vakardienas prezentācija patika… lļoti laba kopumā… vīliens par daļu produktiem :( nav atjaunota ne Air4 planšete… nav pro 11” planšete atjaunota… nav 13 pro mini :( pārējais viss kā jau bija gaidāms…

interesanti kad būs jauna apple TV kaste un jaunas 3 jaudīgākās planšetes?

Īstenībā, lielākā vilšanās par telefoniem - ir saglabāta ībļa atpazīšana kā primārais telefona atbloķēšanas rīks. Gaidīju un cerēju (kā Tu par 13 mini PRO), ka būs fingerprints...

• Patīk 1

Pirms 10 minūtēm , martinno teica:

fingerprints...

nez, man labāk tomēr patīk ībļa atpazīšana. Vienīgā bēda, ka veikalā ar masku mani negrib atpazīt. Bet ceru, ka tās maskas ir pārejoša parādība.

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

vīliens par daļu produktiem

Arī esmu vīlies. Kad beidzot būs drons? :D

Citādi DJI joprojām nav cienīgu konkurentu.

• Patīk 1

Pirms 42 minūtēm , ivo teica:

bēda, ka veikalā ar masku mani negrib atpazīt

Tas arī ir iemesls, kāpēc gaidīju pirkstu skenētāju. Tās maskas vēl tik drīz no mūsu dzīves nepazudīs.

• Patīk 1

pirms 8 stundām , INTRASERVERNET teica:

Vai ir veel kads glaba muziku ierice?

Es. Principā visa pasaules mūzika privātai (ne-komerciālai) lietošanai ir pieejama par velti. Jā - var tur strīdēties par bitreitiem utml, bet tas nav būtiski. Kāpēc lai es kādreiz saripotos oriģinālos diskus un vinilus nevarētu ņemt līdzi telefonā?? Par velti!

Nav jau tā, ka žņaudz 7e/mēnesī, bet tas ir principa jautājums. Tāpat kā nolikt 50e par unikālu vinilu nesaskatu problēmu. Mani besī, ka kāds pleilisti sataisījis manā vietā, balstoties uz manām iepriekšejām izvēlēm. "Kāds" jau labāk zin, nekā es pats. Sasodīts - ar visādiem strīmošanas servisiem cilvēks maksā par to, lai viņam pēc gadiem 10 vairs nebūtu brīvās gribas. Nu i nakuj.

• Patīk 1
  • Atbalstu 1

Pirms 7 minūtēm , msp teica:

kāds pleilisti sataisījis manā vietā, balstoties uz manām iepriekšejām izvēlēm

Tu nedaudz nepārspīlē? Neviens neliek klausīties tās gatavās plejlistes. Taisi pats kādas gribi.

• Patīk 1
  • Atbalstu 1

Pirms 22 minūtēm , msp teica:

Mani besī, ka kāds pleilisti sataisījis manā vietā, balstoties uz manām iepriekšejām izvēlēm.

Reliģija neļauj pašam veidot pleijlistes? Ļoti ērti, saveido pleijlistes kādas gribi, plejlistes glabājas mākonī, nomainīji telefonu vai piesēdies pie datora, plejlistes saglabājas.

• Patīk 1

pirms 9 stundām , osscar teica:

es runāju par flac piem.

Ir softiņš Itools - ļauj aifonā kopēt i audio, i video, i bildes. Kaut kad vajadzēja meitai iekopēt, tad atradu. Bet nu vispār tāds patizls pasākums - Andrītī viss vienkārši.

Īstenībā šitās visas mākoņlietas arī ļāva pieņemt lēmumu, ka beidzot jāpāriet uz Ābolsistēmu. Jo viss, kas iepriekš dzīvoja telefonos, tas tagad dzīvo mākoņos, līdz ar to arī telefona atmiņa nav svarīga vairs. Par tādu SD kartes nebūšanu rodas jautājums, nah vispār tāda vajadzīga.

Pati pārkāpšana arī bija easy. Tik vien kā pierast pie izvelnēm.

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

visas mākoņlietas

Lab, sūc ar to mūziku. Bet privātas bildes, video, sarakstes, biznesa lietas etc, arī uzticēt glabāšanu 3.personai? Ērti tak, vai ne? Līguma nosacījumus kāds ir izlasījis?

A moš man tikai paranoja.

Pirms 48 minūtēm , androidz teica:

Reliģija neļauj pašam veidot pleijlistes?

Kādreiz valsts drošības komitejai bija personu profilētāji. Es vairs neatceros precīzi, bet šķiet, ka FB pietika ar dažādu izvēļu 40 klikšķiem, lai matrica pazītu tevi labāk, nekā tu pats sevi. Nav runa par vienu sūda pleijlisti, bet gan par to, ka soli par solītim nemanāmi savu psiholoģisko portretu tu uzdāvini robotiem. Un kur tie dati paliek?

• Kādas šausmas! 1

Pirms 36 minūtēm , msp teica:

Bet privātas bildes, video, sarakstes, biznesa lietas etc, arī uzticēt glabāšanu 3.personai? Ērti tak, vai ne? Līguma nosacījumus kāds ir izlasījis?

Nē, bļe, tas NOTEIKTI jāglabā telefonā.....

Pirms 12 minūtēm , hero teica:

apple watch

Pilnīgi lieks un nevajadzīgs gadžets, vismaz tiem, kas nesporto un nenodarbojas ar fitnesu

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

Nē, bļe, tas NOTEIKTI jāglabā telefonā.....

Biznesa lietas noteikti kā priekšnieks liek. Ja liek glabāt telefonā, tad telefonā, ja liek glabāt mākonī, tad mākonī...

Nevis atkarībā no tā, kuram aifons, kuram andris

• Patīk 1