Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

versatile

USB-C jau ir tikai savienojuma standarts. Tāpat kā OBD2 ir it kā standarts, pamata dati visiem vienādi lasāmi, bet sīkākai diagnostikai/kodēšanai jau vajag tomēr specifisku aparatūru un softu katram ražotājam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

22.08.2023. , 16:18, 138 teica:

EK to regulējumu pieņēma un tas jau ir spēkā (atrodu, ka 2022. gadā proposed)? Un ja ir, tad attiecas tikai uz tiem modeļiem, kas nonāks tirgū pēc tā stāšanās spēkā, vai ne?

 

Ja godīgi neesmu pilnīgi iedziļinājies regulā. Parasti ar atpakaļejošu spēku nepieņem un dod pārejas periodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Citēt

Akreditētas laboratorijas ir konstatējušas, ka elektromagnētiskās enerģijas absorbcijas līmenis ir 5,74 vati uz kilogramu. Tas konstatēts testos, simulējot situāciju, kad tālrunis tiek turēts rokā vai atrodas kabatā.

Eiropas standarts nosaka absorbcijas līmeni līdz 4,0 vatiem uz kilogramu šādos testos.

Nu jā, Francijā cilvēkiem nav tie apjomi.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tēma aktuāla, iemetīšu te savu jautājumu. Kāda biedriem pieredze ar Google Pixel? Ir kādam? Parādījās interese par Pixel6. Kas labs un kas slikts?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Nu jā, Francijā cilvēkiem nav tie apjomi.

Ražotāja dati jau saka, ka ok:

SAR EU

0.99 W/kg (head)     0.99 W/kg (body)    

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , raivix95 teica:

Kāda biedriem pieredze ar Google Pixel?

Visādi Pixeļi bijuši, tagad 6a. Visi strādā. Nekādu atšķirību no citiem telefoniem neredzu 😂

Price-performance zinņā bij OK variants, plus vēl Google parasti kautkādu bonusu iedod. 

Kas tuv var būt īpašo labāks vai sliktāks kā citiem?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ju teica:

Kau kur dzirdēts, ka 5G nav mūsu frekvences.

Frekvences ir, bet tā kā oficiāli pie mums Pixeļus neviens netirgo, tad operatori neveic testus un uzskata, ka šis tālrunis nav saderīgs ar 5G vai VoLTE. Rootojot un/vai bakstoties un/vai komunicējot ar operatoru varot aktivizēt gan 5G gan VoLTE.

Vēl šādas problēmas mēdzot būt ne vienam vien: https://www.getdroidtips.com/google-pixel-7-pro-connectivity-signal-loss/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Visādi Pixeļi bijuši, tagad 6a. Visi strādā. Nekādu atšķirību no citiem telefoniem neredzu 😂

Price-performance zinņā bij OK variants, plus vēl Google parasti kautkādu bonusu iedod. 

Kas tuv var būt īpašo labāks vai sliktāks kā citiem?

6a, cik saprotu, bezvadu uzlāde nav..? No Google bonusiem ir unlimited vieta iekš Google Photos, pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , raivix95 teica:

6a, cik saprotu, bezvadu uzlāde nav..? No Google bonusiem ir unlimited vieta iekš Google Photos, pareizi?

Man liekas ka nav bezvadu uzlādes, nav svarīga.

Ar bonusiem es domāju ka pērkot visādas austiņa un citi štrunti bonusā. Nu tur Bose Noise Cancelling. Tagad izskatās neko nedod, parasti kad jauns models iznāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

Man liekas ka nav bezvadu uzlādes, nav svarīga.

Kā kuram. Tas būtu iemesls kāpēc es nosliektos tieši par labu 6 nevis 6a.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Battery Share: Charge other devices wirelessly

Darbojas vienkārši izcili, man samšungam ir!

Apgirez trubu ar ekrānu uz leju, prātīgi uzliec otru devaisu pa virsu, neelpo uz tās konstrukcijas pusi; ceri, ka nekas nekur nenošļūks un gaidi kādu pusi dienas, kamēr kaut kas ielādēsies otrā devaisā. Ā, un nedoddies, kādai trubai vibro ieslēgts, kā novibrēsies, tā konstrukcija aizšļūks (a vāciņi samazina uzlādes ātrumu).

Viens labums ir, aukstā laikā pēc tam tos abus devaisus - pusizslādēto un nedauzlādēto - paņemot pēc tādas uzlādes sesijas rokā, rokas sasils.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad jau 7a ar ir Wireless Charging, bet ne Fast Wireless Charging 

Šitie vēl maksā baisu naudu. Par lietotu Pixel6 man varbūt, iespējams, nebūtu žēl tos 250 euro. Bij Nokia3 un patika pure Android, gribu vēl, bet Nokias ir zaudējušas savu spozmi.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raivix95 teica:

Ir kādam?

Pixel 7 pro.

 

Vairāk apdeiti nāk nekā citiem un ātrāk. Kamerai pāris funkcijas , kas nav pikseljem. 

Baterija ilgāk tur nekā vairumam citu Android.

 

Miinusi - nav normāls fast charge, nezinu kādēļ, bet Messenger mēdz sastingt reizēm, reinstall nelīdz. Izslavētaa sakaru pazušana. Tiesa, datu sakaru pazušana.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Zin... teica:

Izslavētaa sakaru pazušana. Tiesa, datu sakaru pazušana.

Mazliet sīkāk...? Tas ir kad iebrauc nezonā un sakari neparādās līdz pat restartam? Šis skar arī Samsung saimi.

 

Cik saprotu, Pixel vairs neražo ne Motorola, ne arī LG, bet Foxconn pēc Google pasūtījuma ar viņu pašu Tensor čipiem.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka sakritība, bet pēdējā laikā vietās, kur daudz cilvēku un ir 5G, dati nevis paliek lēni, bet nav vispār un arī pie zonas parādās izsaukuma zīme. Pēc restarta dati parādās. 

Nezinu vai tas saistīts ar pāreju uz 5G vai tieši pašu telefonu. Aizdomas, ka tomēr telefons, jo gluži neesmu arī festivāla lieluma pūlī to izbaudījis, bet gan vienkārši uz ielas ar daudz cilvēkiem apkārt.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Darbojas vienkārši izcili, man samšungam ir!

 

Varbūt sīkākiem devaisiem kā pilksteņiem kā reiz?

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Var jau būt, ka sakritība, bet pēdējā laikā vietās, kur daudz cilvēku un ir 5G, dati nevis paliek lēni, bet nav vispār

Offisā man tas pats, 5G ir bezjēdzīgs, ātrums tur labi ja pārsimts kb. Bet nu uz iPhona pa lielam tas pats.

5G vienārši sūc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Varbūt sīkākiem devaisiem kā pilksteņiem

Da man pat austiņas zb lādēt tādā veidā.

Telefonam ir jābūt lietotjamam! Izņēmums pie stūres, bet braucot tāpat neko nepalādēsi.

 

Bezvadu uzlādei es redzu jēgu magsafe izpildījumā, piemēram. Bet arī - kāda jēga staipīt powerbanku, lai ~30% no enerģijas palaistu siltumā?
Visādi citādi - tāda pati musthave fīča kā 3D TV kādreiz bija.

Link to comment
Share on other sites

Nu tapēc es ar neredzu baigo jēgu no tās bezvadu lādēšanas, tad jāpērk kādi 5 bezvadu lādētāji. Pa vienam darbā, viesistabā, mašīnā (nu ok tur jau parasti standartā tagad), darba istabā, viesistabā un vēl guļamistabā 😂

Link to comment
Share on other sites

Ir taču tagad jau IKEA lampās (par kvalitāti šaubos) un monitoru kājās iebūvēti Qi lādētāji. Man patiktos, ja varētu pie kompja nosviest un uzlādēt.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raivix95 teica:

Šis skar arī Samsung saimi

Sievai A71 ik pa laikam nozaudē datus. Wifi gan ne LTE. Visiem nets iet šī burkšķ.

Ar xiaomi neesmu manijis tādu lietu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , raivix95 teica:

Ir taču tagad jau IKEA lampās (par kvalitāti šaubos) un monitoru kājās iebūvēti Qi lādētāji. Man patiktos, ja varētu pie kompja nosviest un uzlādēt.

Viss jau droši vien atkarīgs no paradumiem. Man kautkā reti sanāk atcerēties piespraust lādēties. Parasti tikai tad kad jau mirst nost, tad atkal bezvadu lādēšana pārāk lēna, ja vien negrib ik pa stundai lādēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es paciestos līdz 8 sērijas pixelu iznākšanai, baumo ka tie būšot uz snapdragon būvēti, nevis kā līdz šim uz exynos. Kurš manā skatījumā ir arī daudzo gļuku cēlonis ar zonas pazušanu...

Link to comment
Share on other sites

Man atkal bezvadu ladesa majas ka galvenais veids. tik del ta ka ir gan iphone gan android un tos vadus ne vienmer var atrast.

Masina ar bezvadu ladetajs. Powerbanki ari ar bezvadu ladesanu. sudzeties nevaru un viss atkarigs no pieraduma.

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , JFH teica:

Man atkal bezvadu ladesa majas ka galvenais veids. tik del ta ka ir gan iphone gan android un tos vadus ne vienmer var atrast.

Masina ar bezvadu ladetajs. Powerbanki ari ar bezvadu ladesanu. sudzeties nevaru un viss atkarigs no pieraduma.

Tu powerbankai tin ar skoču klāt to telefonu? Jo lielākoties jau powerbanka ir vajadzīga esot kustībā un mugursomā jau tas telefons pie powerbankas klāt neturēsies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , raivix95 teica:

Tu powerbankai tin ar skoču klāt to telefonu? Jo lielākoties jau powerbanka ir vajadzīga esot kustībā un mugursomā jau tas telefons pie powerbankas klāt neturēsies.

Tādos gadījumos ir vads līdzi. Draudzenei gan ar to mag safe viss somā mētājas un lādējas. Pat pilnīgi gribas sev to ķīniešu mag safe vāciņu nopirkt. 

Bet ja kādā bārā vai kur citur stacionāri sēžu tad izmantoju wireless.

Bezvadu powerbak ir vel kruti ja ir gan vel ausis un pulkstenis kurš šad tad atņirdzas. Vai jakādam čomam vajag kaut ko palādēt.

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, maiss teica:

Es paciestos līdz 8 sērijas pixelu iznākšanai, baumo ka tie būšot uz snapdragon būvēti, nevis kā līdz šim uz exynos. Kurš manā skatījumā ir arī daudzo gļuku cēlonis ar zonas pazušanu...

Jā, bet maksās viņs gan jau savus 8 soķīšus. Tas ir par 8 soķīšiem vairāk nekā esmu gatavs tērēt par telefonu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , maiss teica:

baumo ka tie būšot uz snapdragon būvēti,

Es atkal lasīju, ka atkal būšot balstīts uz Exynos (2300).
Iepriekš bija doma paņemt Pixel 8 Pro, kad iznāks, bet tagad, spriežot pēc pēdējām baumām, diez ko daudz no Pixel 7 Pro neatšķirsies 😕

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

13.09.2023. , 12:02, Zin... teica:

Var jau būt, ka sakritība, bet pēdējā laikā vietās, kur daudz cilvēku un ir 5G, dati nevis paliek lēni, bet nav vispār un arī pie zonas parādās izsaukuma zīme. Pēc restarta dati parādās. 

Identiska problēma šad tad ir arī manam Xiaomi Mi10T lite

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , itanium teica:

Iepriekš bija doma paņemt Pixel 8 Pro, kad iznāks, bet tagad, spriežot pēc pēdējām baumām, diez ko daudz no Pixel 7 Pro neatšķirsies 😕

Un pārāk jau nu 8 neatšķiras no pixel 6 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Apple vienmēr nopelnīs jo userbase ir parasti cilvēki ar zemu IQ, 900Euro par telefonu kam ir USB2 pardot 2023 gadā jo tie saprata ka varēs to izmantot ka burkānu uz mieta lai pavilktu aitas uz Pro iegādi kas maksās ~1200 euro.

 

Bet nu atkal otrs, domāju ka parastais apple produkta lietotājam neinteresē tur 50 vai 60 euro meneša izmaksas par telefonu. cik saskāries darbos parasti tie ar zemākajiem amatiem un algām tos ņem pirmie jaunos modeļus un neiespringst cik tad īsti samaksā par viņu galu galā.

 

Bet nu ir smieklīgi kad redzi kā buvgružu nēsātājam ir jaunākais iphone un apple watch, tikmēr saimnieks kas atlido ar 7 vietīgu helikopteru rokā lieto 3 gadu vecu modeli :D

 

 

 

j5etrzp5kznb1.png?width=640&crop=smart&a

4gunjj36kznb1.png?width=630&format=png&a

Labots - Laxe
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

smieklīgi jau ir priekš 2023-24. gada, bet nu priekš kam telefonam vajag gigabit transferu, vai 5g lejupielādes potenciālu? var jau to visu ielikt, bet kas to finālā izmantos ikdienā? man priekš kaķu video paskatīšanās pilnīgi pietiek ar 4g un no telefona uz kompja caur usb neesmu pārvietojis pilnīgi neko, nekad.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Insekc teica:

Un pārāk jau nu 8 neatšķiras no pixel 6 Pro.

Tur jau tas sāls, 3 gadu laikā gribētos ko vairāk nekā: nedaudz labāka galvenā un platleņķa kamera, nedaudz labāks ekrāns un labāks/jaudīgāks/energoefektīvāks SoC.

Ja iepriekš Pixel kaut kā izcēlās, tad tagad, manuprāt, cenšas visai daudz dzīvot uz pagātnes lauriem.

 

Ok, ok, tajā cenu segmentā tāpat Pixelis ir ļoti labs ar maz tiešajiem konkurentiem.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Laxe teica:

Apple vienmēr nopelnīs jo userbase ir parasti cilvēki ar zemu IQ, 900Euro par telefonu kam ir USB2 pardot 2023 gadā jo tie saprata ka varēs to izmantot ka burkānu uz mieta lai pavilktu aitas uz Pro iegādi kas maksās ~1200 euro

 

 

60hz jau ar par 900 eur ir…..

 Bet nu kam tad to vajag? Ar 60 hz aī viss darbojas. 
lietojot ipad ar jaunāko viņu ios esmu novērojis 2 gļukus:

1) teams caur bt čakarē skaņu. Agrāk gāja, ar update laikam ielaida bug. Vecais ipad ar gāja. Izslēdzot bt uz iebūvētajiem skaļruņiem viss ok. Android telefons ar to pašu bt darbojas bez problemām. 
2) pieslēdzies sapulcei tai pašā teams, liec unmute- skuju nedarbojas, nevar unmute. 
aizveram visu ciet nu tad ar otro reizi un izbesijienu par iegrauzto var pilnvērtīgi lietot teams. 
3. Vecajam ipad bija bug- atbloķēju šo, un visas ikonas ļurinas, spiežu home lai beigtu ļurināties, bez izmaiņām. Spiežu, turu power. Nekā. Beidzot kaut kā tieku settingos tur shutdown. Pēc tam ok. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...