Jump to content

Windows 11


shadow118
 Share

Recommended Posts

63°  laika ziņās šobrīd tāda temperatūra ārā. :D (Windows 10pēc pēdējā atjauninājuma)  Uzliekot 11os jābūt vēl lielākai?  :)

 
Link to comment
Share on other sites

tur tā lieta, ka es settingus nemainīju

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Edis7 teica:

tur tā lieta, ka es settingus nemainīju

Bet tomēr tev nerāda Celsija grādus. Uz mobilā pārslēdzu uz Fārenheitu - Rīgā šobrīd 46 grādi.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau teikts ka viņam temperatūru Rīgā rāda, 63F = 17C. Daudzkur tagad ir 17, piemēram te pie manis kā reiz.

Kas būtu loģiski ka pa defaulto viņš izvēlētos Londonu ar laika zonu 0.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, varbūt sēž kādā siltākā vietā. Pārslēdzu arī uz windows - tie paši 46F.

2135865290_Beznosaukuma.jpg.aa8856ff1ea237abcc350a05b1590422.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā atjauninājuma feilers ir tas ka laika ziņās latviešu val. pazudusi, (saulains,  apmācies) tas viss šobrid nav iestatāms. Kā pluss atjauninājumam jātzīmē, pazuda stulbais voblers "Lūdzu noreģistrējiet windows,bla,bla,bla"

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

Nu jā, varbūt sēž kādā siltākā vietā. Pārslēdzu arī uz windows - tie paši 46F.

Man tas viss bija iestatīts, šobrīd nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

smagie softi - Photoshop, Lightroom - viss lido.

smagie softi man arī ir un tie nekaras

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas īsti nav kārtībā ar Codu tabulām.

Pie datora nosaukuma ir sadaļa Computer description, kurā parasti lieku datora lietotāja vārdu un uzvārdu ar visām garumzīmēm un mīkstinājumiem. Šie apraksti tīklā rādās ar nepareiziem burtiem skatoties no Windows10  datoriem uz Windows11 un otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Edis7 teica:

feilers ir tas ka laika ziņās latviešu val. pazudusi, (saulains,  apmācies) tas viss šobrid nav iestatāms.

Speciāli iebootojos W10 un uzliku visus atjauninājumus (kopš 5.10. sēžu tikai uz W11) - nu viss ir OK, meklē problēmu savā kastē. Interesanti, kas tev reģionālajos settingos.

Pirms 47 minūtēm , Edis7 teica:

pazuda stulbais voblers

Tādu vispār neatceros redzējis.

Untitled.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

ar valodām w11 problēma bija tikai pašā sākumā, jūlijā, kad tikko izlaida dev relīzi, ko diezgan ātri salaboja. Kopš tās reizes nav bijis nekādu brīnumu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raiviic teica:

Tādu vispār neatceros redzējis.

skrīnšots, patiesībā viņš netarucē bet ir ok, ka šobrīd novākts. 
Kastē nav vaina, probl. būs progrmeriem, kuri neatšķir C no F.

image.thumb.png.4591b7132887fdab7e00f86f312115a0.png,

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

A, tu par atgādinājumu aktivizēt, skaidrs. Neesmu redzējis tāpēc, ka gan pašam, gan klientiem W10 ir tikai legālie.

Pirms 19 minūtēm , Edis7 teica:

kuri neatšķir C no F

Bet kāpēc man visur pareizi? Kā arī lv valoda nav nekur pazudusi pēc atjauninājumiem? Tomēr lieku uz šķībiem settingiem, jo kā redzi, citi nesūdzas.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu. LV nav pazudusi,vienīgi laika ziņās. Man nav probl. ka šobrīd >>Sunny<<  un 71F ,bet gribu norādīt ka tas ir feils no programmeriem. Vēlreiz atkārtošu, man līdz pēdējam atjauninājumam viss strādāja ok.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , raiviic teica:

Neesmu redzējis tāpēc, ka gan pašam, gan klientiem W10 ir tikai legālie

Man arī datorā windows ir legāls.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , rubb teica:

... Fleškā kopē ISO failu? Priekškam? Lai to pārnestu uz citurieni, uz kādu vietu, kur nav tīkls? :D 

Tu lasīji arī, ko es uzrakstīju? Es kautkur raksīju, ka kopēju fleškā iso failu?

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Edis7 teica:

Man arī datorā windows ir legāls.

Nu tad gan tāds uzraksts neparādās, jo automātiski aktivizējas, tikko tiek pie interneta. Ja nu vienīgi, pirmo reizi instalējot, neesi ierakstījis atslēgu.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams. Es vienīgi norādīju uz nekritiskām kļūdām un noteikti dēļ šādām nepārinstalēšu OS saprotot to,ka šāds feils install. procesā var atkārtoties. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Edis7 teica:

Kastē nav vaina, probl. būs progrmeriem, kuri neatšķir C no F.

Dodu 99% varbūtību ka tur jūzera problēma.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dot tu vari cik tev ienāk prātā, bet es vienk. uzrakstīju par kļūdām pēc pēdējā win.atjauninājuma savā datorā.

Link to comment
Share on other sites

Kura relīze tev ir, jo man ir 258 un nekādu problēmu

Link to comment
Share on other sites

Cornholio
pirms 5 stundām , Prodigy teica:

Tie, kas iesaka to video ar indiešu ekspertu galvenajā lomā - jūs paši esat mēģinājuši pēc tās "instrukcijas" izveidot to hibrīdo flašku? Man kautkā nesanāca. Nezinu, kādu tieši w11 failu viņš tur kopē iekšā, bet ja to failu ņem no svaigākā w11 iso, tad to tur vienkārši nevar iekopēt, jo tas fails ir ~4.4GB, un iekš fat32 tāds nemaz nelien

Tieši tā, install.wim failu no win11 iso nevar ierakstīt win10 flaškā, tas ir par lielu priekš fat32 failu sistēmas. Pie tam fails flaškā ir ar paplašinājumu .esd, bet šis ir .wim, nez vai tam nav nozīmes.

Intereses pēc uztaisīju win11 instalācijas flašku, un tajā izrādās atrodas install.esd fails ar izmēru 3,7GB. Pamēģināšu izmantot to.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , jema teica:

Kura relīze tev ir, jo man ir 258 un nekādu problēmu

Šāda:

image.thumb.png.fb2a453df0753100397786b55dd7caec.png

Link to comment
Share on other sites

Parādi kautkādus reģionālos settingus, kur tev tas dators atrodas. Ganjau Londonā.

Tas tāpat ka te viens ņēmās ar SSD mainīšanu, vainošanu. Visādiem vīrusiem utt, jo JPEG bildes vairs nevarot atvērt.

Izrādās ka HTML tur saglabājis un kautko ņemās. Programmētāji esot pie vainas :D

 

Priekš čaiņikiem internetā instrukciju netrūkst

https://winaero.com/change-weather-location-on-taskbar-in-windows-10/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Edis7 teica:

Šāda:

Ceru ka tu nestrādā IT nozarē :fie:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , AndrisBB teica:

Parādi kautkādus reģionālos settingus, kur tev tas dators atrodas. Ganjau Londonā.

Tas tāpat ka te viens ņēmās ar SSD mainīšanu, vainošanu. Visādiem vīrusiem utt, jo JPEG bildes vairs nevarot atvērt.

Izrādās ka HTML tur saglabājis un kautko ņemās. Programmētāji esot pie vainas

Atkārtošu kārtējo reizi lai tev beidzot pielektu. Pēc windows pēdējā atjauninājuma pazuda korektas LV laika ziņas. Un ne*is prātu ar ssd diskiem  un html protokoliem. Pričom tev tādi "argumenti" jefiņ?

Pirms 2 minūtēm , jema teica:

Ceru ka tu nestrādā IT nozarē

Nē, un nekad nav bijusi doma to darīt. Un nevajag tagad no mušas uzpūst ziloni. Feils nav kritisks un šobrīd pat neatceros, vai liekot  uz datora logus  iepriekš bija vai nebija šajā sadaļā LV val. pieņemu viss instalējās automātā.image.thumb.png.8d5426c962ffd1403bf720e708ba5b62.png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kurš tad te vairāk pēc jefiņa izklausās :D

 

Tā vietā lai nomainītu settingus un uzliktu pareizu lokāciju, kautko ņemās pus dienas garumā.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Edis7 teica:

epriekš bija vai nebija šajā sadaļā LV val. pieņemu viss instalējās automātā

Nē, ja pēc tam nenorādīji ka reģionālais formāts - Latvija. Un to var tikai, kad pieliec latviešu valodu.

Untitled.jpg.6b62eac94a8d57963a329f22b069b705.jpgUntitled2.jpg.e4e5e2b9636985e1939af9bfc02ca4a2.jpg

 

Nekas nav jāpārinstalē, bet jāsaliek pareizi settingi. Kā arī - kas skaitās tev legāls Windows - no M$ tikai lejuplādēts, vai tomēr arī legāla atslēga (ja pirkta eBay, tas nenozīmē, ka legāla un ka ilgi darbosies).

 Tātad:

Kas ir sadaļā Activation - ir aktivēts?

Kas ir iekš Time Zone

Kas ir iekš Country or region

Kāds ir iekš Region format Current format:

Kas ir iekš Region, sadaļā Language for non-Unicode programms
 Pēc tam arī varēs saprast, kas tev tur notiek, bet manuprāt nevis 99% bet 199% vainīgs tas, kurš instalēja/konfigurēja (ja vispār konfigurēja), jo apdeitojas vadoties no reģiona/valsts/valodas iestatījumiem. Tev uzlikās tā, kā iestatījumos, jo neesi norādījis Latvijai atbilstošos. 

 Viss, vairāk nekomentēšu, ar tevi viss skaidrs.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Tam Weather vidžetam tak ir pašam savi settingi, liec ko gribi, kautvai Koreju (ja nu kautkāda iemesla pēc tā vajag), neatkarīgi no tā kas sistēmā salikts.

 

Note that the weather icon on the taskbar is tied to the Weather app in Windows 10. This means that it will follow the settings you have in the stock Weather app, such as a location and units.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , raiviic teica:

Kas ir sadaļā Activation - ir aktivēts?

kāda saistība šim ar farenheitu un celsiju? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , raiviic teica:

Nē, ja pēc tam nenorādīji ka reģionālais formāts - Latvija. Un to var tikai, kad pieliec latviešu valodu.

 

Mikrosofts apstāstiās kā vienmēr. pardeva Windows 11 ideju kā to ka beidzot apvienos visu interfeisu.

Rezultātā ja uzinstalē angliski un gribi lietot to angliski tad ir problemas piemēram ar Excell kas lietos tikai angļu formātus datumam etc. jo pa default tu vari uzlikt tikai Latviju kā country or region bet zem regional format nebus Latviešu kas arī sajāj visas programas

Piemērs bildē

 

ahahah.thumb.png.21f2e60c250fe86257159f14306d5dc1.png

 

Un tad mums jadodas uz protams vecu region kas paslēpts zem administratīvajiem settingiem.

Tur var pielikt Latviešu regional formatingu windowsam un programām

1226748691_Screenshot2021-10-19184636.png.47202d62d1cd5530d1405b2e3ff4293b.png

 

Jo protams mums nevajag viegli pieejamu sadaļu salabot valodas kretinismus kā piemēram komatus ko liek punkta vietā jo Valodas ministrijā strādā vecas piepes kas nesajēdz neko no tehnoloģijām

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur atkal mels??? Pilnīgas muļķības. Tieši tāpat, kā uz W10 un ka tik ne arī W7 - noklusēti uzinstalējas angļu val (ja vien neinstalē latvisko windows) un tad pie Preffered languages pievieno latviešu (un nevajag lejuplādēt/instalē valodas paku, pietiek atķeksēt) un tūdaļ sarakstā Regional format ir pieejama Latvija. Administratīvajos settingos nav ko meklēt, ja vien negribas nomainīt valodu priekš non-Unicode - man tur paliek angļu, bet retos gadījumos, kad kad kaut kur kirilicu rāda ar ķeburiem uz brīdi uzlieku Ru.

Untitled.jpg.cb78b932c734fe64715c51b76f4a51c3.jpg

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , CAP teica:

kāda saistība šim ar farenheitu un celsiju? :D

Diezgan daudz iestatījumus nevar mainīt ja nav veikta aktivizācija, vai šos es gan nepateikšu:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , jema teica:

iestatījumus

personalizācijas jā, bet nu lab. tiešām neatceros vai tas attiecās arī uz reģionālajiem iestatījumiem

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , raiviic teica:

Tieši tāpat, kā uz W10 un ka tik ne arī W7 - noklusēti uzinstalējas angļu val (ja vien neinstalē latvisko windows)

W7 bija jāpērk W7 latviski, ja gribēji latviešu valodu, W7 Ultimate ļāva mainīt valodas, zemāki neļāva.

W10 vari mainīt valodas pēc savas patikšanas. Var uzinstalēt sākotnēji jebkurā valodā, tik instalācijas flešku (piemēram) izveido vajadzīgo, ja no orģinālā nopirktā W10 diska (piemēram) instalē, tas būs tādā valodā, kādu nopirki.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

vai tas attiecās arī uz reģionālajiem iestatījumiem

uz to nē!

 

Pirms 8 minūtēm , vvv teica:

vari mainīt valodas pēc savas patikšanas

W10 ir viena nianse, ja galvenā klaviatūra ir LV mēlē, tad prog logos aksesuāru un cita mazo programmu nosaukumi ir LV mēlē :biggrin:, bet var uzlikt galveno klavieri US un pie invalīdiem ielikt ka pirmā ielādējās LV izkārtojums, tad softu nosaukumi ir ENG, bet klaviere pie pulksteņa ir LV

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , jema teica:

ja galvenā klaviatūra ir LV mēlē

Nezinu nianses, kā ir, ja lietotāja interfeiss nav latviski.

Link to comment
Share on other sites

Es jau stāstīju tie advancētajiem, kas saprot ko Save nozīmē latviešu mēlē, palīgskolas audzēkņus nav mans mērķis izglītot! :tender:

Link to comment
Share on other sites

thx visiem par padomu!, bet arī web lapā man ignorē C, nesatraucos par to, dzīvošu pēc F rādījumiem :)

image.thumb.png.4829e0cb9b32dea418250a2698cee8c2.png

šis nav trolllings, noseivojot u C grādiem nekas nemainās

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...