Jump to content

Windows 11


shadow118
 Share

Recommended Posts

Man īsti nedarbojās Greenshot uz 11-tā, tipa esot shortcuti aizņemti. Gan jau ka var sakonfigurēt bet nu nevajag man viņu tik ļoti, lai būt vērts iespringt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Mielestapa teica:

negrib sadarboties ar Samsung Magician programmu priekš SSD diskiem

Iespējams, tev nav jaunākā Magician versija, viss darbojas.

Pirms 41 minūtēm , raivix95 teica:

bet "zālītes" priekš W11 jau ir dabonamas

Neesmu mēģinājis, jo nevajag, bet cik zinu, ir un pat atbloķētu W11 (nevajagot Secure Boot un TPM 2.0jau piedāvā - vakar paklejoju pa forumiem, interesē, ko tauta saka.

Bez nosaukuma.jpg

Link to comment
Share on other sites

w11 principā ir w10.. viss, kas darbojās w10, darbojas w11, t.sk. arī antibiotikas :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , CAP teica:

viss, kas darbojās w10, darbojas w11

Varbūt arī ne viss - ir uzradies šitāds softiņš  - dara to pašu, ko StartIsBack, bet paredzēts tikai W11 - raksta ka uz W10 nedarbojas. Nelietoju ne uz viena, izņemot kādu brīdi, kamēr eksperimentēju ar W8, tā kā nemāku teikt, cik tur patiesība.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju vienu Win10 domēna VM vēl uz Win11 insaideri apgreidot.

Viss labi, domēna joins saglabājās, MGMT tūļi strādā. Savu mašīnu gan man neizdosies bez reinstala apgreidot, nesuportējās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , edzya teica:

Kādam Windows 11 ir jau atnācis čerez Windows 10 update`u ?

Nē, izskatās ka atnāk softs, kas pārbauda kompi uz saderību, parāda statusu un sāk lielīties cik win11 būs kruts, kaut kur MS lapās atradu tādu tekstu, ka caur update būs 22 ap vidu, bet pats jau vari krāmēt caur mājas lapu problēmu jau nav.

1 stundu atpakaļ, Kazarms teica:

Viss labi, domēna joins saglabājās, MGMT tūļi strādā.

Es nākošnedēļ darba savu apdeitošu, jo jāsāk mācīties un testēt kā domēnā rukā. Mājās vakar uzliku, strādā, jancīgi jau ir jo uz sitiena nezini, jāpataustās, bet nu galīgi salauzts jau nav, vecais labai control panelis ir, pārējais jau po, jebkura funkcija beigās tapat uz viņu iziet.

 

Link to comment
Share on other sites

raivix95
1 stundu atpakaļ, jema teica:

MS lapās atradu tādu tekstu, ka caur update būs 22 ap vidu,

Droši vien pavasarī būs apdeits, kas izlabos izlīdušos bagus un tad laidīs tautās. Principā vakar sākās publiskās testēšanas 2. fāze.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tieši tas pats kas ar win10, jo tik no 1511 viņu reāli varēja sākt lietot, indieši vairs neķer ķreņki, betas iet tautās uz urā, nu labi ka apgreids ir par velti, bet noteikti ka pārsteigumi ir iestrādāti un vienu dienu tā Pandoras lāde atvērsies!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , raivix95 teica:

Droši vien pavasarī būs apdeits

Nez vai, jo atšķirībā no 10, paredzēts tikai 1 lielais apdeits gadā un testētēji kopš kļuva pieejams (man bija no kāda pusjūnija), jau pamatīgi dzenāja un galvenās blaktis izķēra,tas gan nenozīmē, ka vēl kas neuzpeldēs. Mazie apdeiti gan jau būs kā parasti, tikai sola, ka būs gandrīz nemanāmi - tad jau redzēs. Antivīrusam gan, tāpat kā uz W10 (nu tas pats jau ir), nāk vairākas reizes dienā, bet tos tiešām nejūt.

Link to comment
Share on other sites

Kumalatīvie, kas relīzes numuru maina, nāk minimums 1 mēnesī, lielākais laikam bija 3 gabali vienā mēnesī, win10 nu jau labi uzlaboja ja salīdzina ar to pašu 1511

 

Link to comment
Share on other sites

2021.10.6. , 22:50, raiviic teica:

Nez vai, jo atšķirībā no 10, paredzēts tikai 1 lielais apdeits gadā un testētēji kopš kļuva pieejams (man bija no kāda pusjūnija), jau pamatīgi dzenāja un galvenās blaktis izķēra,tas gan nenozīmē, ka vēl kas neuzpeldēs. Mazie apdeiti gan jau būs kā parasti, tikai sola, ka būs gandrīz nemanāmi - tad jau redzēs. Antivīrusam gan, tāpat kā uz W10 (nu tas pats jau ir), nāk vairākas reizes dienā, bet tos tiešām nejūt.

 

Muļķības, pedejos 4 menešos nevienu bugu nav salabojuši ar ko saskaros.

Viss jūk nost ja lieto 3 monitorus, taskbars un start menu veljoprojām draza.

 

Jau 4 menešus nevar salabot piemeram to ka ja es artveru start menu uz sāna monitora un sāku rakstīt tad tas vienkārši aizveras un neļauj neko meklēt. strādā tikai un galvenā monitora.

 

Neiesaku nevienam pariet uz Windows 11 jo reali nav nekāda labuma vai guvuma salīdzinot ar W10 kas jau ir noslīpēts pa gadiem un tiks pilnībā atbalstīts līdz 2025

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

McBetonc

stulbie planrpāti neko jūs nesaprotiet no kārtīgas un tautā mīlētas mantas - windows XP beton_kuce_edition!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2021.10.8. , 14:20, McBetonc teica:

stulbie planrpāti neko jūs nesaprotiet no kārtīgas un tautā mīlētas mantas - windows XP beton_kuce_edition!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

zoomer mesls, Windows 2000 vot tas bija īsta manta un kvalitāte, perfekta krāsas bukete ar perfektu interfeisu

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

Windows 2000 vot tas bija īsta manta

Muļķības. DOS+Norton Commander - lūk tā bija manta:diablo:.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

manas W 10 kastes arī nočekojās uz w11....jaunākā amd kaste - neatbilst, vecais  itx - atzina par derīgu un saka ka sagatavos versiju priekš manis.

Tiem kas tankā - būs free upgrade vai nē ?

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Būs tāpat, kā ar W10 - bez maksas. Tikko instalēju klienta jauno laptopu - uzliku W10, jo laptops nopietniem daktera darbiem - lai drošs, ka tie dakteru softi strādā, bet pēc mirkļa jau laptops informēja, ka ir jau W11 pieejams. Dakterei pateicu, lai vismaz kādu pusgadu paliek pie 10, tad jau tālāk redzēs.

 Pašam gan W11 uz eksperimentālā SSD, bet kopš 5.10. tikai reizi esmu lietojis W10, viss notiek uz W11. Šķiet, ka viss darbojas ātrāk.

Pirms 26 minūtēm , osscar teica:

jaunākā amd kaste - neatbilst,

Tas vēl nenozīmē, ka nestrādās. Ir varianti, kā palaist pat bez TPM un Secure boot - neesmu gan mēģinājis, jo nav pagaidām tāds dzelzis gadījies.

  Pārstartējos uz W10 - ha, jau arī uzmācas ar jaunumu. Pie tam - W10 man angliskais, bet jauno info sūta latviski.

 

Untitled.jpg.3f1d0f1df3f3cfde11300369b1adcda3.jpg

  

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pačolē biosā, manai Asus platei tas TPM bija dizeiblots softiski, bet varēja pārslēgt hardvariski, nācās gan parakņāties, tagad atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , raiviic teica:

nestrādās

tieši tā :)

man arī jūlijā, kad sākās dev testi, rādija, ka neder kompis, bet izrādās vaina bija vienkārša

nebija ieslēgts bios UEFI režīmā, diska failu sistēma nebija GPT, atlika vēl ieslēgt TPM un Secure boot un viss notiek.

 

https://github.com/rcmaehl/WhyNotWin11 iesaku šo utilitu.

 

ak jā un paldies šķiet, @aoma, kurš mani izglāba no idejas pārinstalēt dēļ GPT :D 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vēl kādam mēdz Chrome uzkārt datoru iekš win11?

Man uz 2 kompjiem ik palaikam tā notiek. Īsti risinājumu neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Nav bijis! Dažreiz Vacaps nepalaižas, jālaiž instalācija pajaunam. 

Tāskbāru gan sacūkojuši, bet gan ka izlabos

Link to comment
Share on other sites

Trakākais ir tas, ka tie varianti ir 5 vai 6, kā nu katrs ražotājs izdomājis nosaukt, ja īsti nezini, vai būs īstais, labāk neslēgāt, var palikt arī pie nestartējušās plates :)

Debīlākais ir vēl tas, ka no rūpnīcas daudzas fīčas pa defaulto ir atslēgtas un lietotājs prastais nodod savu veco zvēru otrreizējai pārstrādei, pat nenojaušot, uz ko tā kaste patiesībā bija spējīga.

Link to comment
Share on other sites

2021.10.14. , 18:49, jema teica:

Tāskbāru gan sacūkojuši

Kur tieši problēma? Var taču salikt visu ko vajag un izvākt, ko nevajag. Vienīgais, kas kaitina - nevaru atrast, kā padarīt šaurāku, nu kāda mārrutka pēc tik augstu ?  Arī Start pogu u.c. var pa vecam, kreisajā stūri nolikt, bet - pāris dienas palietojot, sapratu, ka centrā ir daudz ērtāk. Ja būtu kādā kreisajā vai labajā mālā, kā Ubuntu - tas gan būtu kretīniski. Un vēl - taskbārā saliekam visbiežāk lietoto softu ikonas, tālāk Start panelī tās, ko vajag mazliet retāk un pie All Aps - visu windows drazu un softus, kurus vajadzēs labi ja pāris reizes gadā vai vēl retāk.

 Vienīgais, kas nedaudz kaitina - Recommended daļa - nu kāda suņa pēc rādīt nesen atvērto bilžu,doķu u.c. ikonas? Jā, tādas rādīja jau, ja nemaldos, kopš W95, tikai ne tik uzkrītoši, bet - 27 gadu laikā nez vai vispār esmu šo iespēju izmantojis.

1929860365_Beznosaukuma.thumb.jpg.2b7fee03ce5e947cae455d04e01595e4.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raiviic teica:

Kur tieši problēma?

Nevar uztaisīt small ikonas, tikai caur reģistru, bet tad pulkstenis nobīdās, un man piemēram, nepatīk ka zem ikonas grupējās atvērtie logi, tos nu nekā nevar uztaisīt standarta platumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , jema teica:

Nevar uztaisīt small ikonas

Nu tas ir tas, ko teicu -Taskbars pārāk biezs, nevar padarīt plānāku.

pirms 13 stundām , jema teica:

nepatīk ka zem ikonas grupējās atvērtie logi

 Tā ir lieliska fīča - man bieži ir vaļā Photoshops, Lightroom un Bridge, kuri, apstrādājot bildes, arī visi ir vajadzīgi. Nu tad, atkarībā kuru dotajā brīdī vajag, (bet slēpjas zem cita atvērtā) - uzbraucam Taskbārā uz attiecīgās ikonas un viss, ļoti ērti un ātri.

 

pirms 12 stundām , Betmenis teica:

tāskbārā visu uzreiz ir jāizsviež ārā

Tu lasi arī, vai tikai raksti? Protams, ir jāizvāc nevajadzīgo, bet bieži lietoto softu ikonām tā ir pareizākā vieta. Savukārt uz Desktopa gan neko nevajag atstāt, izņemot User mapi, This Computer un Recycle Bin. Bet tas jau nepielec - sāk jau apnikt n-tos gadus lamāt klientus, tāpāt pēc neilga laika atkal viss Desktops pilns ar hvz ko.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku iztērēt 4 eirikus un paņemt, https://startisback.com/#faq-tab

Uzreiz Windows 11 paliel lietojams, ērts un galvenais produktīvs.


Realitāte ir tāda ka Windows 11 interfeisu ir taisijuši kautkādi indieši kurus vadija kautkādas 20 gadīgas meitenes of colour iekš californijas kuram nav sajēgas no windows un tā saknēm.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , raiviic teica:

Taskbars pārāk biezs

ja godīgi, īsti nesaprotu, par ko vispār ir cepiens. Man viss patīk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ivo teica:

ja godīgi, īsti nesaprotu, par ko vispār ir cepiens. Man viss patīk.

 

Tapēc ka produktivitāte pakaļā un tā kā braukt riteni kuram kresls noskrūvēts bet truba tev d. spiež lietojot to ilgāk.

 

Ikonas grupejās ja ir programas kam ir vairākas instances vai subinstances = tev nav veids kā uzreiz atvert ko vajag no citas programas, javelk virsu un jagaida līdz uzleks mazi thumbnaili.

Nevar pielikt tekstu aiz ikonam, nevar atgrupēt tās.

 

Taskbaru nevar ne dubult vai vairāk reizes resnāku kur vairāk programas vienlaicīgi varētu aizpildīt lauku

Taskbaru nevar parvietot ekrāna augšā vai malā.

 

Ja ir vairāki monitori nevar uzlikt taskbars lai tikai radās kādā sāna monitorā tikai prioritārajā.

Ja ir vairāki monitori tad start menu nevar atverties uz sānu monitoriem bez gļukiem, ja meģini ko searchot uzreiz aizverās ja start menu nav atverts uz galvenā menu

 

Par Startmenu dizainu un izvietojumu pat nekomentēšu, augstākā mēroga sūds.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mazais jautājums, vai var apiet, requestu par proci? man mazajam ļaptopam ir i7-4500 @1.80 Ghz un izrādas ka win11 neatbalsta

 

Link to comment
Share on other sites

Man te atkal vakar atkārtojās uzkāršanās. No programmām bija atvērts Chrome un Excel. Vienā brīdī vairs nereaģē uz peles pogas spiešanu - nekas nenotiek. Kursosrs pa ekrānu bīdās. Klavas šotrcuti nedarbojas (Ctrl+Alt+Del, Alt+F4 utt). Palīdz tikai Reset poga.

Kā varētu saprast cēloni?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Tie, kas iesaka to video ar indiešu ekspertu galvenajā lomā - jūs paši esat mēģinājuši pēc tās "instrukcijas" izveidot to hibrīdo flašku? Man kautkā nesanāca. Nezinu, kādu tieši w11 failu viņš tur kopē iekšā, bet ja to failu ņem no svaigākā w11 iso, tad to tur vienkārši nevar iekopēt, jo tas fails ir ~4.4GB, un iekš fat32 tāds nemaz nelien

Link to comment
Share on other sites

... Fleškā kopē ISO failu? Priekškam? Lai to pārnestu uz citurieni, uz kādu vietu, kur nav tīkls? :D 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Prodigy teica:

to tur vienkārši nevar iekopēt, jo tas fails ir ~4.4GB, un iekš fat32 tāds nemaz nelien

Neesmu gan mēģinājis, bet lielāks par 4GB lien gan - vismaz ar Rufus veidojot instalācijas flešku priekš UEFI un GPT.

 Bet - lai uzinstalētu uz jebkura dzelža, pietiek nomainīt oriģinālo appraiserres.dll pret "čaklo roku" koriģēto un būs laime.

Vai arī, ja kastei nav TPM  esošajā W10 izdarām sekojošo >  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Setup \ MoSetup > DWORD32>uztaisām failu ar nosaukumu AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU>nomainām uz 1 > un smuki apgreidosies uz W11 nepraost TPM.

1525537060_Beznosaukuma.jpg.393affb3a9f7a685b9df209bf5302572.jpg

pirms 2 stundām , ivo teica:

Man te atkal vakar atkārtojās uzkāršanās

Nez vai tā būs W11 vaina, jo jau sen dzenāju (kopš jūlija laikam) un nekas nekaras. Tiesa, Chrome nelietoju, FF un pa retam Edge, bet ir smagie softi - Photoshop, Lightroom - viss lido.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

lielāks par 4GB lien gan - vismaz ar Rufus veidojot instalācijas flešku priekš UEFI un GPT.

Domājams ka Windows tev melo un tas fails nav 4GB, jo tehniski 32bitos vairāk neieliksi.

4 GB ir 4 294 967 295, Win tev saka 429 586 KB, kautko viņi tur noapaļo pa savam, vai kamēr tas skaitlis caur 100 un vienu bibliotēku nonāk līdz UI, tikmēr vairs galīgi nav tas ka bija.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...