Jump to content

Iesakiet digitaalo fotoaparaatu cenaa liidz 250Ls


Guest
 Share

Recommended Posts

Shai topicaa spriezham par to kursh digitaalais fotoo, cenaa liidz 250Ls ir pats labaakais.

 

Uzlikshu topicam lai vienmeer it augshaa un lai nav jaataisa 100 topici pa vienu un topashu teemu :)

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Vēl joprojām ja pameklē, tad iekš ss.lv var paņemt lietotu Canon PowerShot G5... iesaku

 

vai ari var ņemt jaunu Canon A95+lādētājs ar aķīšiem+papildus atmiņas karte... 256 vai 512Mb... ari iekļaujas 250Ls

Link to comment
Share on other sites

Vēl joprojām ja pameklē' date=' tad iekš ss.lv var paņemt lietotu Canon PowerShot G5... iesaku[/quote']

G5 ir manta! Tieshaam laba! Kvalitaate zveeraa. Kaadreiz gan jauns maksaaja piecus sotus... Ja varlietotu dabuut pa 250 - vajag njemt. Labaak, kaa tajaa summaa kaut ko jaunu. Chomam taads ir - apskauzhami labas kvalitaates bildes, saliidzinot ar 2 citiem aparaatiem tajaas pashaas cenas robezhaas [Konica-Minolta un Fuji]. Ir testeets...

Vispaar Canoni baigi izceljas ar bildes kvalitaates/cenas atieciibu. Mans naakamais ar buus Canons - noteikti. Esmu izdziivojies ar Konica-Minolta, Olympus[ne suudiigaakaa gala] aparaatiem. Un saku vienu - Canons ieliek vienos vaartos...

 

Vairaak gan uz ekspoziicijaam., kas man ir svariigas...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Fuji FinePix S5500 Z, jauns ~250Ls, nju pret lielaako dalju 400Ls+ veertu Sony ziepjutrauku focheneem nevar pat saliidzinaat, bildes ljoti labas, daudz funkciju, eerts, nes sevii 4gab AA tipa bachas kuras dod vinjam energiju uz ljoti ilgulaiku pie tam nava smags, kaa arii speej veikt 10x Optisko Zoom, nopirku un juutos paaraks par kaudzi cilveku kuri sapirkushi sev jau piemineetos Sony :D

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

nu par Fuji - ērts lietošanā, bet mani gan bilžu kvalitāte neapmierina... palieli trokšņi un sauli vispār nav sanācis normāli nobildēt. Bet ja pašam patīk, tad jau viss ir kārtībā. Jo man patīk braukāt ar savu WV Scirocco un Jaguārs man na**** nav vajadzīgs.

Sony - neviens no maniem paziņām tādu nav ņēmis. Tā ka nekko nezinu, bet vispār labas atsauksmes nav dzirdētas

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

2 Gatervecis...

Kaads tev aparaats? ja gribi varu samest bildes, vispaar taa buutu laba ideja... veelak iemetiishu bildes kuras fochetas ar Sho aparaatu (S5500Z)... un to vareetu dariit visi liidz 250Ls veerto aparaatu iipsahnieki, lai var saliidzinaat... :!:

Link to comment
Share on other sites

Sony atkal ar savaam Carl Zeiss leecaam ieliek dazhiem labiem... Sony ir Sony 8) arii vinjiem ir visi manuaalie rezhiimi un veel fiichas, lai gan Canon'iem taas ir vairaak...

Link to comment
Share on other sites

someonesick

Nu es nezinu kaa citiem. Canon piemeram vienkaarshi ar taadu baltu/dzeltan oranzhu gaisminju apgaismo paars m uz priekshu..

 

Tiesa shii fiicha (ka tumsaa bik izgaismo kas notiek prieksha alai labaak AF straadaa) nav visiem aparaatiem.

Kautkaadiem galiigi leetajiem ziepiniekiem ganjau ka nav ne laazeru ne lukturu :)

 

P.S Canon G5 nemaakulja rokas. http://kaija.rulz.lv/foto/

Lielaakaa dalja ir taisiitas auto modee. Manuaalos setingus apguustu paleenaam. Tb ne tik daudz setingus kaa pareizi to pielietojumu.

Aparaats interesants :) Vajag tikai maaceet apieties :)

Webaa meetaajas resaizotas bildes. Originaali ir uz max kvalitaati taisiiti.

No kraasu utml viedoklja man persooniigi patiik kaa izdevaas shii bilde

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

to someonesic

 

manam ir Canon Powershot G5... pamaz esmu bildējis, bet šis tas ir iekš tejienes: http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlM...y06RjxIUkZTRlE=

 

tas ir tas, ko uz sitiena uz kompja atradu..... + vēl tizlas tusu bildes, kad eju draugiem bildēt, lai šie pēc tam varētu filmu salīmēt :)... tagad būs vasara... būs labāks apgaismojums un varēs bildēt... jo man šis aparāts tikai kādus 3 mēnešus ir..... māsai no Itālijas ceļojuma bija reāli labas bildes ar skaistām zilām debesīm un tā...... bet tās nav manas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

2 Gints...

buutibaa G5 nevar iekljaut shajaa cenu kategorijaa, laikam tomeer jaapskata jauna aparaata cena, njaa es jau arii iipsahi necentos, triis dienas pirms lieldienaam iepirku sev sho aparaatu (fuji) un 512Mb memory sicku... apguvis neesmu, bet meeginu visu,

iemaacijies esu jau diezgan daudz, bildes visas iznjemot to roku uz peles bija taisiitas ar Auto mode, un nekaads dizais meitsrs arii nesmu :D bet viena lieta mani riktiigi piedur! tas ir ka var izmantot manuaalo ekspoziicijas laiku, nju focheeju peli- uzliku roku- nonjeemu un sanaaca smuki :)

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

manam ar max var 15 sekundes uzlikt... ir laba fīča, ka var nakts portretus taisīt... baigi interesantās lietas var saštellēt :)

tā ir, ka G5 jauns makša ~tik pat, cik tagad G6..... un tās ir kādu gabaliņu virs 300Ls... nu bet manam ir lietots, bet labs

 

to someonesick

Paskatiju Tavas bildes - ir ok.... es ar fuji esmu bildējis tikai saulainā laikā ārā... nu švaki bija... saule šitam nepatika :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Musimusi

Nedaudz esmu turējis rokās G5, un pašam Fuji 7000 (nu naf 5500 bet neko traki neatšķirās, dizains praktiski analoģisks).G5 un 5500 ir nedaudz atšķirīgas klases aparāti,bet ar visu to 5500 ergonomika un piekļuve funkcijām (ar karstiem taustiņiem) Fuji ir ērtāka-nu rokās guļ vienkārši ekselenti (nu vismaz 7000). G sērijai ir gaišais objektīvs + kvalitāti nevar iegūt ar 10 zoom (tas nu gan tā kā akmentiņš ultrazoom dārziņā), kropļo un trūkst asuma.No otras puses , ja gribās vienu un visiem dzīves gadījumiem, nedaudz var pieciest problēmas kas saistās ar universālām lietām :D, jo ja G sērijai uzliek priekšā konvertoru, diez vai kvalitāte neizlīdzinās salīdzinoši ar Fuji 5500 :D, bet par to vēl ir jāmaksā pamatīga nauda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tauta!

Vajag padomu!

Ko sakāt par šo(Rupjības lūdzu nerakstīt)

Fotoaparāts vajadzīgs principā point'n'shoot režīmamam, tāpēc manuālā regulēšana atkrīt.

varbūt kaut ko automātisku varat ieteikt no citu firmu klāsta cenā līdz 250 Ls.

Atgādinu- vajag maksimāli vienkāršu lietošanu un labu gala produktu (bildes)

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Kas liek domāt ka Samsung ir pareizā izvēle(Neko daudz laba jau dzirdēts nav par šiem aparātiem)?Tevis piedāvātā cena ir pietiekoši augsta, lai varētu atrast ko stipri sakarīgu starp atzītu fototehnikas ražotāju modeļiem.Ja tie ir 7MPix tad iesaku pameklēt tepat pa forumu atbildes, sarakstīts tik daudz ka pudiena būs jālasa lai visu izlasītu :). Iespējams ka kamerai nav vainas bet ja gribās labu bildi, es jau nu skatītos un Canon, Nikon, Olympus vai Fuji pusi pie kam skatītos kādu ne pašu jaunāko modeli, tad par pieņemamu cenu var paņemt labu tehniku. Sorry ka baigi vispārināti, bet par Samsung neko pateikt nevaru,par pārējiem forumā ir daudz, tik pašam jātiek skaidrībā, kuru vajag.

Link to comment
Share on other sites

Guest dux

Offtopic: Shajā weekendā paturēju rokās(lasīt - ietestēju) Canon 20D - jaaaaaaaa! TAs ir spēks! Protams tur vēl apgūt un apgūt - 2 dienas ir nenormāli par īsu!!!!

P.S. Protams cena arī citā līmenī paceļās!!!!!

 

P.P.S. MAn te draudzenei sony w1 aparātiņš - patiesībā neko sliktu nevaru pateikt(maxaa gan laikam bik vairāk par 250). GAn fokusē smuki, gan arī krāsiņas nepieviļ. Tāds meiteņu fochiks - ar milzīgu displeju, kur spoguļoties!!!!!! Biju patīkami pārsteigts paspēlējoties ar aparātu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Shajā weekendā paturēju rokās(lasīt - ietestēju) Canon 20D - jaaaaaaaa! TAs ir spēks! Protams tur vēl apgūt un apgūt - 2 dienas ir nenormāli par īsu!!!!

Nu nosauc kādas 2-3 lietas, kādēļ Tu labāk fotografētu ar 20D nevis 350D [cenu neapskatām]

Link to comment
Share on other sites

mans braalis jaunajaa gadaa ar "zenit" foceeja saluutu, ekspozicijas laiks tik ilgi kameer roka nenogurst

 

sheit ir dazas bildes ko nupat ieskeneeju (netiira virsma skenerim)

 

 

bet pasham gribaas fuji FinePix S5500, daudzkur esmu lasiijis reviewuus un itkaa esot ljoti laba gan kaa point-and-shoot un arii prieksh prasiigaakiem cilveekiem kam vajadziigas manuaalaas iespeejas

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Shajā weekendā paturēju rokās(lasīt - ietestēju) Canon 20D - jaaaaaaaa! TAs ir spēks! Protams tur vēl apgūt un apgūt - 2 dienas ir nenormāli par īsu!!!!

Nu nosauc kādas 2-3 lietas, kādēļ Tu labāk fotografētu ar 20D nevis 350D [cenu neapskatām]

 

1. dzelzs korpuss

2. lielāks korpuss (ērtak turēt)

3. nenolockots ISO-3200

4. nenolockots ekspozīcijas laiks līdz 1/8000

5. liekas arī viewfinders lielāks

 

pārejais viss ir tas pats. izņemot to, ka 20D par 0.3Mpix vairāk :) bet tam nav nozīmes

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest JAN

Manupraat, diezgan labs aparaats shajaa kategorijaa ir Sony DSC-P200

 

Plusi:

 

+ ljoti labas kvalitaates bildes

+ 7 MP

+ kompakts (take it anywhere camera)

+ Izcila konstrukcija (iznjemot plastikaata nodaliijumu, kur sprauzh laadeetaaju)

+ Ir arii manuaali reguleejamas fiichas (nav pilniigs automaats)

+ Superiigi tur bateriju (akumulatoru)

+ Spozhs, augstas izshkjirtspeejas LCD displejs, arii pietiekoshi liels.

+ Diezgan labi tiek galaa ar Red Eye probleemaam (lai gan viss tas taapat ir softiski korigjeejams)

 

Miinusi:

 

- Bildeejot bez zibspuldzes, ieteicams nenokratiit roku. (pat mazliet, ja runa ir par diezgan tumshu apgaismojumu). Savaadaak bildes var sanaakt miglainas. Manupraat, citi fochuki nav tik juutiigi uz nelielaam vibraacijaam.

- Saliidzinoshi daargaakas atminjas kartes (Memory Stick/ Pro)

 

Sheit ir diezgan pamatiigs shiis kameras apraksts:

http://www.imaging-resource.com/PRODS/P200/P200A.HTM

 

Veel diezgan labs aparaats shajaa kategorijaa vareetu buut: Canon Ixus 50

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu kaut ko no Konica-Minolta Dimage Z sērijas. Z3, vai ja lētāku tad Z20.

Pats lietoju Z10 un esmu ļoti apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

artissco

mans miiljaakais fochiks FujiFilm FinePix S5500Z... protams shajaa cenu diapozonaa... piekriitu someonesick par vinja kvalitaati... iipashi patiik filmeeshanas rezhiims, neesmu ieveerojis ka vinjam kaadreiz truuktu freimi vai gljukotu bilde, var filmeet pat skrienot... bilzhu kvalitaate vienkaarshi ierullee

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Canon A620 :!:

(uzlabots A95... - jaunais modelis -tikko kaa paraadijaas paardoshanaa :wink: )

Link to comment
Share on other sites

versatile

pie augstiem iso shaubos ka olimpuss parspes 300 EOSU... testejis gan neesmu...

 

Ari mans ixus 40 pie dazhiem apstakljiem taisa pat ljoti nesliktas bildes... bet dazhos - sliktas...

 

un btw, optikas izmerak ar kvalitati nav nekada sakara. kaut vai 1000mm objektivs (Zenitam esmu tadu redzejis).

Pats gribu 300 mm objektivu... bet tas kaut kad nakotne.. tagad leilakais ir 135 mm. un zini, kvalitate ir OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest TuNeD^

Konica Minolta Z3 ... 8) - Maksā tā pat , ka C-7... Olympus modeļi , bet es domāju FIŠKU TUR IR DAUDZ....

 

Pašam SONY H-2 ... Sanāca tā ka netīšām nopirku, negribēju gaidīt Z_6 no Konica Minolta un tā pat , domāju par nākottni, ka tā aizvēra produkciju ražošanu fototirgū un atdeva to SONY :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uz doto brīdi pati optimālākā kamera līdz Ls200 ir Canon A610. Maksā Ls185 (itirgus.lv). Salīdzinājumā ar A520 uzlabojumi ir: 5MPix, DIGIC II procesors, USB2, 4 baterijas (tātad vairāk foto ar vienu bat. komplektu) un atlokāms displejs. Protams A620 ir vēl labāks modelis, bet piemaksāt Ls60 tikai par +2Mpix, kas domājams reti kuram ir vajadzīgi, nav tā vērts. Pa to naudu sanāk 1GB SD/MMC karte.

Link to comment
Share on other sites

veel jaanopeerk 256mb mmc karte.
Kameras specifikācijā gan skaidri un gaiši norādīts:

 

Atmiņas kartes tips: Memory Stick' date=' Memory Stick Pro[/b']

 

Skaties, ka nenošauj greizi ar jaunas kartes pirkšanu :mrgreen:. 256MB MSPro maksā 30 Ls, 512MB - 39 Ls...

Link to comment
Share on other sites

Nem tikai CANON. Jebkuru, galvenais, ka brends ir CANON. Bija pieredze ar citiem (Samsung, Olimpus, Fuji). Liidz ko pakustini mazliet roku,uzreiz bilde izpluudusi.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Par Canon piebildīšu vēl tikai to, ka viņam der divu tipu atmiņas - Secure Digital (SD) un Multimedia Card (MMC) un tad bieži vien rodas jautājums, ko tad ņemt. Tad nu atbilde ir - viennozīmīgi tikai Secure Digital!

Kāpēc, tāpēc, ka SD ir 4× ātrāks, izturīgāks pret el.mag. traucējumiem un ir aizsardzība pret pārrakstīšanu (speciāls slēdzītis), bet cenas praktiski abām kartēm ir vienādas.

Vairāk par šo:

http://www.geocities.com/romidar/mmcvssd.htm

http://www.flashcards.co.nz/knowledge/mmc-...vs-sd-card.html

Link to comment
Share on other sites

nu ok, kaut kas jauns:

sony p73:

4mpix

3xoptika

300 uzņēmumi ar standarta akumulatoru (puse ar zibspuldzi!) to saku no savas pieredzes...

fokusu var turēt līodz apt 30 sek

histogramma reālā laikā...tb redzi ko filē

video ierobežo tika MS izmērs]

strādā pie zemām t un pie retina™a gaisa apastākļiem...filmēt augstu kalnos...canon a75 nomira jau pie 2500 m!

samērā viegls....turklāt lādētās un krutās bačas nāca komplektā!

 

p.s. labs aparāts lūzera rokās ar labu bildi!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Skatos baigi maz atsauksmes par Casio fo4ukiem. Moshka kaads zinoshs cilveeks var apskaidrot vai ir veerts njemt kaadu no shiem:http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=27277

Konkrēti par S600 kameru lietotāju atsauksmes vari palasīt te - http://www.dpreview.com/reviews/read_opini...0&opinion=30378 (visi + un -) Domājams ka S500 ir identiska, vienīgi matricā atšķirība (5 pret 6 Mpix).

 

Pats ilgus gadus biju lietojis Casio aparātu un atmiņas visai pozitīvas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...