Jump to content

Iesakiet digitaalo fotoaparaatu cenaa liidz 250Ls


Guest
 Share

Recommended Posts

Labu laicinju jau lietoju Olympus C-770 (10x optiska talummainja, 4MP, iespeja veidot ari 3:2 tipa attelus vieglakai izdrukai, 1,8" ekrans, entie prikoli un fiicas, par kuram nav jega gari stastiit...). Kopuma labs fociks ar iespeju darboties ari pilnigi manuala rezima, sakariga foto kvalitate (nav kropljojumi, ko rada, teiksim, taja pasa lieluma sensora matrica iespiesti 5 un vairak MP, ka to dara citi razotaji un ari pats Olympus SP-500 modelii...).

Vienigais minuss ir mazakais baterijas darbibas ilgums, salidzinot ar konkurentiem (aktuali, ja njem 1Gb karti, ko normala celjosanas rezima nu nekadi ar bildem nepiepildisiet ar 1 akji pie nosacijuma, ja netiek, protams, izmantoti smagie TIFF atteli vai ari uzfilmets video...).

Link to comment
Share on other sites

Guest muris

Es ar visu laiku domaaju, ka CANON ir THE BEST. Man jaasaka, nu jau bija, Canon PowerShot. Saaka gljuchiit optika. Pargaismojaas bildes, neparizaas kraasas etc.. Aizgaaju uz servisu, remonts+darbs=130 Ls. PALDIES! Tagad taads jauns tik daudz nemaxaatu. Protams, vecums nenaak viens. Tam fochukam bija kadi 4 gadi.

Taa pat aiz paraduma panjeemu videokameru ari CANON, lietoju, it kaa ok. Bet tad pie manis nokljuva taada pasha limena PANASONIC camera (vajadzeja chomam iedziit compii video), un es savaa Canonaa viilos, jo Panasonicam man kudii labaak patika kraasas un kontrasts, kaa arii saucamie TROKSHNI mazaak pie vaajaakas gaismas.

Tad nu noleemu, ka fochuku tagad nemshu PANASONIC DMC-FZ4. Paneemu, lietoju un priecaajos. Cenjiks taa arii ir ap 250 Ls.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

man shaja kategorija bija divi kandidati - Canon A610/620 - nevajag man tos 7.1 pixeljus principaa :)) un sony DSC P200....(kaut gan ja budzhets lajutu nejmtu IS 2, bet tas atkal lielaaks pec gabariitiem.(papeetiju sony -plusi - mazs, labs displejs, minusi - maz fiichas, dargakas atminjas, nedabiigas krasas - koshas, neparociigs lielaa plaukstaa ;))

izvelejos canonu A610 (labas funkcijas, 4 baterijas-ilgi tur 4x zooms+grozamais ekraans)- vienigie minusi ekrana redzamiba saulee un baterijas indikatora neesamiiba. Parejais viss ok. esmu apmierinats par izveli, paldies par savu pieredzi :)

Link to comment
Share on other sites

FXQuadro

Pēc divām nedēlām gaidām Canon A700 Rīgā! :) Būs interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pēc divām nedēlām gaidām Canon A700 Rīgā! :) Būs interesanti :)

 

nu, jau ir Rīgā. bet ar ko šamējais labāks par A610 vai A620, varbūt kāds specs varētu

apskaidrot.

 

re, ku links

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka A6 serijai ir liels pluus tas flip ektraans, neskrapejas parvietojot un atvieglo focheshanu/filmeshanu.

Link to comment
Share on other sites

nekas labāks viņā nav izņemot iso 800 (esot tjp labāks par citiem ražotājiem, tapēc canon taisoties iso vietā ieviest jaunu standartu)... pagadījās tādu rokā turēt... patika 6x optiskais, tāds kā 5xx sērijas labāks turpinājums, bet vairāk nekas... dispeljs arī tāds interesants, lai gan mazajiem modelīšiem nāks krutāki, protams, visiem šiem ir negrozāmi!

ja man būtu jāizvēlas starp šo un a620, nešauboties ņemtu a620... lai gan a620 ir arī lielāks, bet līdz ar to arī lielāka matrica un vairāk iespējas :D:D

Link to comment
Share on other sites

nu, jau ir Rīgā. bet ar ko šamējais labāks par A610 vai A620, varbūt kāds specs varētu apskaidrot.

Nu nēesmu baigais specss, bet varētu pievērst vērību šadām atšķirībām:

 

- A700 nav grozāma displeja kā tas bija A6xx modeļiem, kādam tas var būt būtisks trūkums.

 

-/+ A700 ir lielāks displejs (2'5 pret 2'0 collam), bet tā izšķirtspēja palikusi tā pata 115 000 pix, tā ka ieguvuma īpaši nekāda nav - detalizētāku attēlu uz tā nevarēs ieraudzīt.

 

+ A700 ir parādījusies Zoomīgāka optika līdz 210 mm, tas ir nedaudz vairāk ne kā manam vecajam Sony 828 modelim, proti Wide galā palika tie paši 35 mm. Gaissmasspēja A700 objektīvam (teorijā) varētu būt lielāka ne kā uz līdzvērtīga Zoom cipara uz A6xx. Wide galā gaismasspēja īdzīga.

 

+ A700 zibspuldze tālāk "sit"

 

- Pieļauju domu ka A700 uz viena batariju komplekta strādās mazāk ne kā A6xx jo A700 ir tikai 2 AA bačas/akumulatori, A6xx tās bija 4.

 

 

Nu tas tā... lielajos vilcienos...... pārējais it kā līdzvērtīgs...

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Pilniigi un viennoziimiigi labaakaa izveele liidz 255 Ls ir Panasonic FZ7 (nu lab, itka 5 Ls pa daudz, bet, ja piemeram shipo no kautkurienes, var ari dabut letak.

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Kaut kā neticās ka ar mazāku sensoru var dabūt pie lieliem ISO mazākus trokšņus, jo A700 1/2,5 bet A6 sērijai 1/1,8!

Pa manam mārketings ar +2 zoom un +0,5 inch LCD un viss.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest priesterisr

Tātad esmu sadomājis iepirkt Canon PowerShot A610. Cik esmu lasījis diezgan labas atsauksmes. Tātad: ja ir kādi trūkumi, vai arī ir kas labāks par šo cenu, tad uz priekšu. Atrunājiet mani.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest TuNeD^

Nu re ! Man bij ar izdevība , lasiju šeit visus komentus, bet beigās izdomāju paņemt k-ko nezināmu vel līdz galam - SONY H-2 ... Njaa... Tad viņš man izmaksāja 275 LS ( jūlijs ) , bet tagad , es domāju, ka var atrast arī pa 250... - Iebūvēta 30Mb. atmiņa - maz ! , bet sākumam pietiek...

Kvalitāte - nesūdzos !!! , tik dažreiz naktī attēls nesanāk tik labi, kā gribētos... Bet tā var būt arī mana problēma... - neesu vel līdz galam iepazinies.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nu topiks ir izveidots pasen tape veletos Jusu palidzi attieciba uz fotoapratiem lidz 250 ls uz so bridi =)

uz doto bridi apsveru iegadaties canon a640 bet ja ir kads labaks tad protams to =)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kofler

Elkorā tagat ir atlaides Panasonic FZ7. No 280Ls uz 240Ls. Pats paņēmu un nenožēloju.

Link to comment
Share on other sites

1.ateels

Canon POWERSHOT A640 -230ls

Efektīvo pikseļu skaits 10

Digitālais palielinājums 4x

Optiskais palielinājums 4x

LCD ekrāna izmērs, collās 2.5

Jūtība (ISO) 100,200,400,80,800,AUTO

Atmiņas kartes tips Secure digital (SD)

Iekšējā atmiņa 32MB

Atmiņas karte (iekļauta) -

Fokusa tips TTL

Automātiska fokusēšana +

Macro fokusēšana +

Manuāla fokusēšana +

Auto-Taimers +

Maksimālais attēla izmērs 3648 x 2736

Video režīms +

Skatu meklētājs Optisks

File Format AVI,JPEG,Motion JPEG,WAV

Savienojamība AV out ,USB

Baterija 4x AA

Izmēri ,mm 6.6 x 10.94 x 4.9

Svars, grami 245

 

2.atels

Olympus MJU-1000 251ls

Izšķirtspēja, megapikseļi: 10.0

LCD ekrāna izmērs, collās: 2.5"

Optiskais palielinājums: 3x

Digitālais palielinājums: 5x

Digitālais palielinājums kombinējot ar optisko: 15x

Struktūra: 6 lēcas 4 grupās

Fokusa attālums, mm: 7.4 - 22.2

TTL iESP autofokuss ar kontrastu meklēšanu

Standarta/Macro/Super Macro režīms

Skatu režīmu skaits: 20

Attēla stabilizācijas režīms

ISO 64/100/200/400/800/1600/3200

Iebūvēta zibspuldze

Video ieraksts: QuickTime Motion JPEG® ar skaņu

Balss ieraksts: Wave formāts

Iebūvētā atmiņa, MB: 28.5

USB vads/Video vads

Li-Ion akumulators

Svars(bez akumulatora), g: 145

Izmēri, mm: 97 x 56.2 x 22.7

Nerūsējošā tērauda korpuss

post-65843-1167942236_thumb.jpg

post-65843-1167942329_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Sweetbox

Ja nevajag lielu zoom, bet gan reālu aparātu, kam pie ISO800 ir tāda bilde, kā vairumam jau pie ISO200, tad iesaku paņemt Fujifilm F30, iespējams, ka saiet pat S6500fd, varbūt nedaudz jāpiemet, bet tam ir 28-300mm manuālais zoom... Abiem ir 6,3MP uz netipiski lielas matricas, ISO vienkārši zvērīgi darbojas! :) Abiem ir apskati tajā pašā dpreview.com

Link to comment
Share on other sites

Elkorā tagat ir atlaides Panasonic FZ7. No 280Ls uz 240Ls. Pats paņēmu un nenožēloju.

 

Es arī tādu vasarā iepirku, bet par daudz draudzīgāku cenu kā Elkors tagad tirgo :), bet tas tā.

Ko varu pateikt par kameru, kā vienk point-and-shoot diezgan laba, patīk zūms, bet pie augstāka iso parādas ļoti daudz noise, ir full manual fīčas. Bildējot es vienkārši uzgriežu uz P, pieregulēju white balance un bliežu, laba zibspuldze t.i. vinu var regulēt cik stipru grib un ātri lādējās arī, protams, nestāv klāt brāļa speedlite, bet tas jau cits stāsts. Vēl patīk lielais ekrāns un tas ka diezgan ērtas pogas un vispār ērti operēt ar kameru.

 

Tātad:

+12 zūms

+Ekrāns

+Ērtums

+Labā gaismā labas bildes

+Melna labi izskatās

+Priekš 12 zūma kameras ātri gatava fočēt

+Ar vienu lādēšanu var sabildēt ~400 bildes

-Pie augstāka iso ļoti noisy bildes

-Priekš digiziepes paliels izmērs, t.i. nevar iebāzt kabatā :)

-Nav tik ērta priekš manas rokas (tas ir ļoti subjektīvi (man lielas rokas)) :)

 

 

Imho par to cenu, ja vaig ultrazuum digiziepi, tad šitā ir īstais ko ņemt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Simsons2

Cik cilveku tik viedoklju ...

 

 

Panasonic FZ7. Galvenais neperc elkora.... :D:mrgreen:

 

 

Rekur viena bilde kuru esmu fotjeejis ar savu FZ7

 

P1020763.sized.jpg

 

un reku velviena

 

P1020743.sized.jpg

 

un velviena apskatam

 

kakis2.sized.jpg

 

Bildes taisitas uz High,bet ir vel iespeja likt .tiff qualitati kad viena bilde aiznem ap 20mb :mrgreen:

 

http://www.24.lv/?action=prod&aid=1&am...8082&ref=54

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

ieprieksheejaas atbildes sameeraa sen...

 

iesakiet fotoaparaatu cenaa 150~200 ls

 

vajadziibas

 

1) protams kvalitaate(cenas robezaas), tas, ka nav iipashas saprashanas no bildeeshanas nemazina veelmi uztaisiit smukas bildes .

2) vienkaarsh lietoshanaa .

3) ne paaraak liels, bet pavisam mazos arii negribaas un lai var normaala izmeera pirkstus dabuut virsuu uz pogaam, un nav ar seerkocinju pogas jaabaksta, kaa tas meedz buut daziem mobilajiem telefoniem.

4) izturiiba kaa pluss (lietos n00bi :mrgreen: )

 

 

tie pavisam mazie un plakanie arii normaalas bildes taisa ?

 

 

Paldies !

 

PS. sorry ka bez garumziimeem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nu, tauta, kas labs nācis klāt pa šiem dažiem mēnešiem? Man arī interesē 150-200Ls robežās labākais ziepjutrauks. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms aptuveni pusgada tika iepirkts Canon IXUS 950 IS. Lieliska manta visdažādākajos apstākļos pat auto režīmos. Jūtami laba optika. Pēc Olympus lietošanas šī manta šķiet kaut kas revolucionārs. :)

Link to comment
Share on other sites

OK. Paldies. :) Lai arī uzskatās, ka tas Canon Ixus 950 IS ir labāks par šo.

 

Pateicoties sava bijušā klasesbiedra un foruma biedra andreart blogam, atradu arī šo jauko lapu, kurā ir daudz fotokameru reviewu un speceņu. Diemžēl tur nav iespēja meklēt kameras pēc cenas vai sakārtot pēc reitinga. :(

 

OK, gaidu vēl ieteikumus. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...