Jump to content

Iesakiet digitaalo fotoaparaatu cenaa liidz 150Ls


Guest
 Share

Recommended Posts

Guest Ansis Vīksniņš

Fotoaparats viens bildes netaisa. Ja tev ir kautkas tur, kur rādīja Vaira, tad i bildes sanāks. Ap to naudiņu ir jāņem aparāts, kas ir izlīdis no ziepju trauka, bet nav prof. Lai ir daudz manuālo režīmu. Liels un spilkts ekrāns. Ne mazāks par 4X optiskais zoom. pikseļus arī. Kā agrāk teica - amatierim. Protams, ja esi sava darba meistars, tad nu jārēķinās par krietni lielāku naudiņu.

Link to comment
Share on other sites

tas ir pareizi.Bet par kādiem režīmiem gāja runa? Man pietiek tikai ar Av(90%) un manual(10%), pārējos ne reizi neesmu lietojis

Link to comment
Share on other sites

es saku SŪDS.Esmu lietojis.Nepatīk man ne lētie olimi, ne pentaksi, vini fotografē arī ja autofokuss nav nofokusējies, atkarībā no canon.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Guest winner

iesaku njemt canon A540

es panjeemu iveikalaa veicis.lv

canon a540 pa pa 159LS

laadetaaju ar 4 baterijaam pa 10Ls

SD 1Gb karti pa 21Ls

kopaa uz liepaaju sanaaca pa 190Ls!!

Link to comment
Share on other sites

Laba izvēle, tik krietni pārmaksājis.Es ,pirms pērku, palūru šite :http://www.site.lv/digitalcameras/

Laikam , tā cena tagad 138Ls :) . Jā , kad ņemu savu D50, tad atradu bodi , kur tirgoja par 30 Ls lētāk nekā ss.lv , nu protams veikals ir veikals nevis privāti.

Link to comment
Share on other sites

Viennoziimiigi - digitaalie taadaas cenas robezhaas NAV labi!! NEVIENS!

saac no 250 skatiities, tie vismaz ir lietojami!

Labaak jau virs 300...

varbuut esmu izlepis, bet lbi kvalitaati nevar gribeet... Tad jau panjem telefonu ar iebuuveeto 1,3mpx un dziivo laimiigs... Ij telefons tev buus jauns...

Burzinju bildes jau kkaadas sanaaks normaalaa apgaismojumaa un kaiminju govis ar varees nobildeet, bet normaalai fo4eeshanai vajag normaalu aparaatu...

Vot iiblis nesaprot ka prasa cenu kategorijaa liidz 150 meklee labu fociku. nav jasaliidzina fociki pa 150 un 300ls bet fociki liidz 150Ls

es personiigi iesaku canon powershot a5xx serijas fochukus!

Link to comment
Share on other sites

Guest winner

Laba izvēle, tik krietni pārmaksājis.Es ,pirms pērku, palūru šite :http://www.site.lv/digitalcameras/

Laikam , tā cena tagad 138Ls :) . Jā , kad ņemu savu D50, tad atradu bodi , kur tirgoja par 30 Ls lētāk nekā ss.lv , nu protams veikals ir veikals nevis privāti.

 

 

aaaaaaaaaaaa...........

pirms 2 nedeeljaam kad pirku, tur arii mekleeju, un leetaakais bij pa 159LS, taapee arii panjeemu no veicis.lv! bet citos bij pat par 201Ls! buutu pagaidiijis, un dabujis par 20Ls leetaak! vo tie s....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest djanks

...

 

Shai topicaa spriezham par to kursh digitaalais fotoo, cenaa liidz 150Ls ir pats labaakais.

Uzlikshu topicam lai vienmeer it augshaa un lai nav jaataisa 100 topici pa vienu un topashu teemu :)

 

iesaku tev http://www.cc.lv. zemas cenas

Link to comment
Share on other sites

Guest Raimish

Ņem kādu no Canon Ixus modeļiem (kaut vai kādu vecāku Ixus 40) un esi laimīgs... gan dizains, gan kvalitāte būs laba (priekš ziepjutrauka). Kā pluss ir lētās kartes un li-ion baterija ar lādētāju. Pie tam, arī optika ir laba.

 

Ne jau tiem pixeļiem ir spēks!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

tā kā kops pedeja posta pagajis vairaak nekaa gads, un pa to laiku daudz kas mainijies, ta jautajums - kaadu aparatu shodien shajaa cenu kategorijaa ieteiktu?

nu labi, prasiibas:

 

-->lai butu uz bachenem (tatad par mazu izmeru aizmirst)

-->lai nebutu XD kartes (tatad atkriit arii olympus)

 

vairak prasibu nav. aparaats nabuus domaats man, taapeec gruuti formulet prasiibas

 

 

aa, filmeeshanas opcijai jaabuut

Labots - jurgis_L
Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu kādu canon vai sony. modeļus meklē pats - nenorādīji - lielu vai mazu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...