Jump to content

Iesakiet digitaalo fotoaparaatu cenaa liidz 150Ls


Guest
 Share

Recommended Posts

Shai topicaa spriezham par to kursh digitaalais fotoo, cenaa liidz 150Ls ir pats labaakais.

 

Uzlikshu topicam lai vienmeer it augshaa un lai nav jaataisa 100 topici pa vienu un topashu teemu :)

Link to comment
Share on other sites

Viennoziimiigi - digitaalie taadaas cenas robezhaas NAV labi!! NEVIENS!

saac no 250 skatiities, tie vismaz ir lietojami!

Labaak jau virs 300...

 

varbuut esmu izlepis, bet lbi kvalitaati nevar gribeet... Tad jau panjem telefonu ar iebuuveeto 1,3mpx un dziivo laimiigs... Ij telefons tev buus jauns...

Burzinju bildes jau kkaadas sanaaks normaalaa apgaismojumaa un kaiminju govis ar varees nobildeet, bet normaalai fo4eeshanai vajag normaalu aparaatu...

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Hmmm nezinu cik īsti maksā, bet Canon A520 kaut kur ap to robežu grozās... ir normāls

Link to comment
Share on other sites

Viennoziimiigi Canon A75 vai A85, A510 un A520 ir suudiigaakas optikas liidz ar to shvakaakas bildes, bet vinji skaitaas uzlaboti shitie, bet nez :roll:

Link to comment
Share on other sites

Varonis

es jau noliktu galvu par canon A510!

mazs, viegls, 4x zūms, visi manuālie statījumi, visas lietas pribambasi, autofokusa lampa, utt. nekā netrūkst, bilžu kvalitāte - kājau iekš 3mpix.

129Ls - cena arī laba.

 

apdeits:

nu jau arī A520, (A530 un pat A540), atkarībā kur nu kurais un pa kādām cenām māk izvilkt. - viegls (2AA baterijas), kompakts, pilns manuālo setingu komplekts.

konkrētais A510 nu jau ir kādu gadu, ir vazāts pa smilšainām somu kabatām, ir kūleņots ar velosipēdu un fočiku kabatā, ir krists uz glumiem dolomīta upes krastiem:) fočēts ziemas salā, lietū utt utt.- tas verķis nav kaprīzs, un neprasa apiešanos kā ar jēlu olu.

+ lētas atmiņas - 1Gb SD =<25Ls

+ lētas baterijas = 4gab AA ar 2 stundīgo lādētāju nāk par 14Ls.

A510demo.jpg

ko vairāk cienītājs/amatieris var gribēt?:)

Link to comment
Share on other sites

es par olympus c-360...labs aparaaats...

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Canoniem no zemākas klases un ar zemāku cenu ir daudz labākas bildes, nekā piemēram FUJI fočukiem. Tātad reāli Canon ražo labākos fotoaparātus uz šīs pasaulītes, tātad par jebkādu summu - no 150-1000 Ls tas būs labākais fotoaparāts.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Ray

Canon PowerShot A510

 

Nav sudzibu, vienigais, nakts rezima LOTI drankigas bildes!

Bet taa - aparats normals (visu ko vajag - izdara)!

Link to comment
Share on other sites

HP 945. 8x zūms, 5mpix, manuāli shutter priority vai aperture priority. manuāls fokus. bildes jau nu smukas, arī naktī tīri labas sanāk (pie tam ir kur aci pielikt, lai naktī kko redzētu). cena apmēram tāda arī ir. fīča, kas citos aparātos nav : spēj uzņemt 6 bildes burst režīmā... ar zibspuldzi visas :D

Link to comment
Share on other sites

Tassadar

Es arī balsoju par Canon A510. Cena pārsvarā kaut kur ap Ls130-140. Kā jau minēts, vienīgais mīnuss ir ne īpaši laba kvalitāte sliktā apgaismojumā, pārējais ir ļoti labā līmenī priekš tādas cenas.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Par cik man pasam ir Canon A 520 ,tad arii pievienojos CANON slaveetaajiem,bet beigu rezultaatu vienalga izsaka tas kurs fotograafee :lol:

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Leetajiem Olympusiem leens autofokuss + veel olimpusiem taas stulbaas xD atminjas kartes... IMHO - fuuu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ka taa xD-card tas veel sviesc, bet man darbaa ir Olympus ar kaukaads 3xxx seerijas, nu man vienkārši, BESII, ja fochiks izsleegts un es gribu pacholeet bildes, tad man tas jaaiesleedz, automaatiski tiek izstums objektiivs tad piespiezzu bilzzuskatiishanaas poghu un tad tik varu choleet, un tas viss objekta stumdiishanas process turp atpakalj eed bateriju! :evil: Olympus &^%#%$! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

bilžu skatīšanās ir viens, fotogrāfēšana otrs. HP, piemēram, arī ļoti lēni rāda bildītes, bet toties jebkurā mirklī var spiest pogu, lai fotogrāfētu. Citās tev ar roku jāiziet ārā no skatīšanās režīma. Spried nu pats, kas svarīgāks - vai ātri uztaisīt bildi, vai ātri to apskatīt, bet uz tā rezultāta pazaudēt nākamo mirkli.

Link to comment
Share on other sites

pilniigi piekriitu gan par A510 un 520 kaa iespeejamo aparaatu mineeto cenu robezhaas..gan arii par HP risinaajumu bilzhu skatiishanaas/fotografeshanas rezhiimu mainjai...ljoti atziistama pieeja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

saddam, tad jau labāk kaut ko lietotu, bet normālu - tikai ne supermēslus no Trust...

Link to comment
Share on other sites

Var dabūt par 145 LS(veikalos ap 200 LS) Nikon Coolpix 5600.

Pašam ir šī kamera un vienīgais, kas drusku neapmierina ir bilžu kvalitāte tumsā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest myriad

Pentax Optio S55

 

varbuut vaards nav dzirdeets plashai publikai, bet shaavaitaa iesaku. tieshaam labs, apmierina. 5mpix, 3x zuums, 2,5'' LCD (patieshaam liels) labs izvelc-un-shaujvariants. ir daudzas interesantas funkcijas, filtri utt. silti iesaku. cena apmeeram 150ls

Link to comment
Share on other sites

JesusOnline

jau kadus 2,5 gadus lietojus Canon POWER SHOT A80 4.0 MP. Jāpiezīmē ka sūdzējies gan neesmu. Vienīgi tagad nedzaudz čakarējas displejs. Bet pēc reboot tas pāriet.

Link to comment
Share on other sites

Divi varianti

 

1) Canon 510/520

 

2) Sony S40

 

Silti iesaku otro variantu, nenožēlosiet! Mazāks, vieglāks, ātrāks, jaunāks, ļoti kvalitatīvs ekrāns superīgi filmēšanas režīmi (ar attiecīga izmēra atmiņas karti)

 

Mīnuss - Memory stick!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest LIAR

Varu piedāvāt savu mazlietoto CANON A95 ar 512 +32 Mb kartēm, ar garantiju, cena 150 ls. PM

Link to comment
Share on other sites

Ap 150 Ls manuprāt labākais Nikon Coolpix 4100 vai 4600.

 

+ Bilžu kvalitāte

Komplektācija (progas, baterijas, lādētājs);

Kompakts

 

- Lēni lādējas zibspuldze;

Dažreiz "kļudās" zoom makro režīmā.

 

Pasham: 4100-ais modeliitis. Pirku kad vēl tas nemaksāja 150 Ls.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ko jūs teiktu par Samsung Digimax A50?

CCD (pikseļu skaits, mlj.)  5.0  

Maksimālā izšķirtspēja  2592x1944  

Palielinājums kopējais / optiskais / digitālais  12x / 3x / 4x  

Jutīgums (ISO)   Auto, 50, 100, 200, 400  

LCD ekrāns (cm)  6.4 cm (200,000 pixel)

Video  + 640x480@30fps, unlimited with audio)  

Atmiņa (Mb)  11MB internal  

Atmiņas karte  Secure Digital, Multimedia Card  

Cena  125.00 + 256MB SD/MMC karte 20-25.00

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros vienaa no Boot.lv zjurnaaliem biaj raksts ar visiem testiem par ''mazbudzjeta'' digitaalajiem! canon powershot A510 bija labaakias un maksaaja pie 130ls attieciigi Canon A520 ir labaaks! Gribeeju veel piebilst ka pixeljos nav sleepta attelu kvalitaate [tas ir taj pashaa rakstaa aprkstiits]!

Link to comment
Share on other sites

A510 - man maasai taads - tiiri labs ;)

Komplektaa panjem veel 512MB Kingston Elite Pro SD karti un labu laadeetaaju, piem., Uniross pa ~26Ls (euroshop.lv - bij maniits, tici man - tas ir taas cenas veerts...) - nedaudz virs 150 sanaaks, bet tas buus kvalitatiivs un universaals komplekts, par batereju un atminjas kartes nepietiekamiibu veel gadus 3 nesuudzeesies... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest sYnc

Pašam ir Canon A510. Diezgan jēdzīgs, patīk fočēšanas veidi(dažreiz noder), un par tādu cenu tiešām neko sakarīgāku neesmu redzējis. Kad pats pirku skatījos vēl HP M417, bet Canoniem labāka optika!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Greg
Pašam ir Canon A510. Diezgan jēdzīgs, patīk fočēšanas veidi(dažreiz noder), un par tādu cenu tiešām neko sakarīgāku neesmu redzējis. Kad pats pirku skatījos vēl HP M417, bet Canoniem labāka optika!

Piekrītu visiem kas ir par Canon, draugs strādā jau 3 gadus foto darbnicā un vēl vienā žurnālā par fočiku, uz šitām lietām baigais fanātiķis, viņš teica cik pats un kolēģi ir testējuši dažādu ražotāju digitālos fotoaparātus, tad Canon ir ar viss mazāk mīnusiņiem (ja salīdzina + un -), nu varbūt protams ja salīdzināsi Canon pa 130 ls un piemēram Hp pa 230 ls, tad būs labāks varbūt Hp, bet ja salīdzina tā cenu robežās tad Canon būs pārāks. Lai ari varbūt citam razotājam pa to cenu būs kautkādi parametri krutāki nekā Canon aparātam, bet gala rezultātā bildes fočenētas ar Canon būs kvalitatīvākas, un paši aparāti strādā daudz stabilāk. Bet protams pērkot fotoaparātu katram pašam ir tiesības izvēlēties kādu ražotāju produkciju iegādāties.

[/u]

Link to comment
Share on other sites

Guest proximo
A ko jūs teiktu par Samsung Digimax A50?
CCD (pikseļu skaits, mlj.)  5.0  

Maksimālā izšķirtspēja  2592x1944  

Palielinājums kopējais / optiskais / digitālais  12x / 3x / 4x  

Jutīgums (ISO)   Auto, 50, 100, 200, 400  

LCD ekrāns (cm)  6.4 cm (200,000 pixel)

Video  + 640x480@30fps, unlimited with audio)  

Atmiņa (Mb)  11MB internal  

Atmiņas karte  Secure Digital, Multimedia Card  

Cena  125.00 + 256MB SD/MMC karte 20-25.00

Esmu ļoti apmierināts ar šo Samsung!!! Lūdzu, manas bildes http://proximo.times.lv/samsung - pašlaik šo aparātiņu pārdodu par LS 95 - gribās kaut ko vairāk ar manual iespējām :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tikko sāku lietot Canon A530 un esmu apmierināts. Bildes ir OK. Video arī tik ar tiem 16mb kas nāk līdzi ilgi nepietiek. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...