Jump to content

Pērku videokarti


tinch
 Share

Recommended Posts

AndrisBB
Just now, tinch teica:

Man te pāris dibenzellii kaimiņi ir, kas brauc pa zāli.

Nesalīdzini pilnīgi nesalīdzināmas lietas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl smieklīgāki komentāri ir par mainošanu. Nu tik mainošu ar 1050ti vai 1660. 😁 Vienu gabalu. Nu tik bagāts kļūšu.

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Nesalīdzini pilnīgi nesalīdzināmas lietas.

Es par loģiku, ka "tāda ir situācija".

Link to comment
Share on other sites

Man ir mana vecā karte. Tiešām veca. No foruma biedra pirms dažiem mēnešiem nopirku ļoti izdevīgi jaunu karti, paša sākuma līmeņa kvadro karti, viņš vairākiem foruma biedriem pārdeva, vairākas viņam bija uz tirgošanu, toreiz vēl nebija tāds izmisums ar videokartēm... Ieliku jauno karti datorā, labāka par manu veco. Veco karti varu tev uzdāvināt, ja vien tu tādu gribēsi, tev jau vēlmes uz daudz labākām kartēm.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Shis ir pats kretinejoshakais gan pie pirceja teksta, taa ari pie pardevejiem. Es taalajaa 20xx gadaa pirku par tik. Man godigi piekast par cik tu pirki un censhas pardot paf kosmosa cenu. Un tadi pasi kretini ir es pirku taalajaa 20xx par tik, ta velos nopirkt tadaa cenaa joprojam. Lai jus parauj tadus gs.pircejus. Gan jau ari kad tu pardod preci, tad tu noradi ka iepirki par tik un doma ka tavs suds ir taa verts.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Man ir mana vecā karte. Tiešām veca. No foruma biedra pirms dažiem mēnešiem nopirku ļoti izdevīgi jaunu karti, paša sākuma līmeņa kvadro karti, viņš vairākiem foruma biedriem pārdeva, vairākas viņam bija uz tirgošanu, toreiz vēl nebija tāds izmisums ar videokartēm... Ieliku jauno karti datorā, labāka par manu veco. Veco karti varu tev uzdāvināt, ja vien tu tādu gribēsi, tev jau vēlmes uz daudz labākām kartēm.

Modelis? Tas ir džekam pirmais builds, laikam vairāk treniņam. Un labāk zīle rokā nekā mednis kokā.

Pirms 2 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Shis ir pats kretinejoshakais gan pie pirceja teksta, taa ari pie pardevejiem. Es taalajaa 20xx gadaa pirku par tik. Man godigi piekast par cik tu pirki un censhas pardot paf kosmosa cenu. Un tadi pasi kretini ir es pirku taalajaa 20xx par tik, ta velos nopirkt tadaa cenaa joprojam. Lai jus parauj tadus gs.pircejus. Gan jau ari kad tu pardod preci, tad tu noradi ka iepirki par tik un doma ka tavs suds ir taa verts.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk
 

Cenas nosaucu referencei, lai nemēģinātu man tagad ietirgot RX580 4Gb pa 200€ un teikt, ka lētāk nedabūsi, gadsimta dīls utt. :) Jā, sorry, nebija baigi taktiski. Bet doma bija tieši tāpēc, lai nenotiktu tas, ka vecu sūdu mēģina kosmosā ietrīt ar attaisnojumiem "tāda ir tirgus situācija". Tos jau te biezā slānī pasūtīju un novēlu ar tādu domāšanu turpmāk tikai ss.lv iepirkties, jo tur ir viņu tirgus situācija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , tinch teica:

Agrāk šajā forumā labi tīrīja tādus ārā. Kas noticis?

Kādēļ, lai par cenu kādu tīrītu ārā? Lkikt vari kaut 10 000 eur par pentium 4 procesoru. Tavas tiesības. 

Bet jā, skalperiem arī novēlu, lai viņiem nedzimtu bērni. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, es visu pārdodu sākot ar zemāko cenu, ko varu atrast vispār (ebay, amazon, vietējais ss) un vēl no tā nolaižu. Un tad vēl laižu lejā līdz pārdodu. Tā daži foruma biedri ir tikuši pie labām mantām pa lēto, citi no manis paņēma 2x lētāk nekā pēc tam paši pārdeva. Un mani tas viss apmierina, ja tas ir saprāta robežās.

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Kādēļ, lai par cenu kādu tīrītu ārā? Lkikt vari kaut 10 000 eur par pentium 4 procesoru. Tavas tiesības. 

Bet jā, skalperiem arī novēlu, lai viņiem nedzimtu bērni. 

Viņu topikus piespamoja kā šo. 😁 Tikai apgrieztā situācijā - kosmonauts utt, ej ss.lv un tur vāries.

Nebija jāuztver, ka viņus banoja. Vienkārši uzturēja sabiedrību. :) Un noteikti daļa no šiem scalperu un varšiku aizstāvju arī bija starp tiem, kuri bļāva kosmonautiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@rmands
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Kādēļ, lai par cenu kādu tīrītu ārā? Lkikt vari kaut 10 000 eur par pentium 4 procesoru. Tavas tiesības. 

Bet jā, skalperiem arī novēlu, lai viņiem nedzimtu bērni. 

Skalperi jau ir nieks salīdzinājumā ar maineriem. Nebūtu maineru nebūtu skalperu.

Labots - @rmands
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , tinch teica:

Btw, es visu pārdodu sākot ar zemāko cenu, ko varu atrast vispār (ebay, amazon, vietējais ss) un vēl no tā nolaižu. Un tad vēl laižu lejā līdz pārdodu.

Nu ja tev nav kur naudu likt, tad tas nenozīmē ka citiem tā mētājas apkārt, tapēc nav ko gaidīt ka citi vienkārši mētāsies ar to pa labi vai kriesi.

Katrs cīnās par savām interesēm, labdarība lai paliek labdaru ziņā. 

 

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par dalību. Ārpus foruma karte tika iegādāta. Par saprātīgu trešdaļu dārgāk nekā misene ir vērta. Bet minētajā cenu robežā. Laikam jau idiots pārdeva, ja reiz vismaz 100% uzcenojumu neuzlika.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , tinch teica:

Noskaidrošu, vai tam džekam derēs šī karte. CSGO vismaz var uzraut.

Netaisi teātri. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Netaisi teātri. :D

Kā jau teicu, kamēr te ņēmāmies, tika ārpus foruma atrasta. :) RX560, tiesa.

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
  • tinch unlocked un locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...