Jump to content

Pērku videokarti


tinch
 Share

Recommended Posts

Cana - normālā nevis uzpūstā. :)

 

GTX1050Ti

GTX1660Ti

AMD RX580

AMD RX570

AMD RX470

 

Pirms gada GTX1660Ti pa 175EUR no veikala pirku un pirms 2 gadiem jaunu RedDevil RX580 no rokām pa 120EUR paņēmu. Un vēlāk pa 80EUR mētājās facebookā. :D

Tad cenas no 80 līdz 120?

Labots - tinch
  • Haha 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pirms gada 32GB DDR4 RAM moduļus pirku 2x lētāk. Tā kā gādā nu šurp par normālu cenu, nevis uzpūstu!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms gada BC maksāja 6K, tāpēc piedāvājiet pa neuzpūstu cenu (1-2K) , var piedāvāt arī ETH par neuzpūstu pirmsgada cenu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , marrtins teica:

Pirms gada 32GB DDR4 RAM moduļus pirku 2x lētāk. Tā kā gādā nu šurp par normālu cenu, nevis uzpūstu!!

Sagādātu, ja būtu un pārdotu. :)

Lai ir skaidrs - es neprasu, lai man pārdod tikko nopirktu karti par kosmosu. Tas drīzāk attiecināms uz tiem, kuri normālo cenu laikā iegādāja savu dzelzi un tagad necenšas pārdod par 2x dāgāku cenu nekā pats nopirka pirms 3 gadiem. ;) Godīgi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tinch said:

Sagādātu, ja būtu un pārdotu. :)

Lai ir skaidrs - es neprasu, lai man pārdod tikko nopirktu karti par kosmosu. Tas drīzāk attiecināms uz tiem, kuri normālo cenu laikā iegādāja savu dzelzi un tagad necenšas pārdod par 2x dāgāku cenu nekā pats nopirka pirms 3 gadiem. ;) Godīgi.

Škiet dzīvo uz citas planētas? Kā tur ir - elektrība ir ievilkta? Kanalizācija darbojas, nesalst ciet? Vispār atmosfēra kā tāda ir? Es domāju - elpošanai. Kaut gan tā škiet būs mazākā problēma... 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , tinch teica:

necenšas pārdod par 2x dāgāku cenu nekā pats nopirka pirms 3 gadiem. ;) Godīgi.

Ar "godīgi" tam nav nekāds sakars. Vai parastos apstākļos, kad pirms trim gadiem pirktai kartei vērtība būtu 1/2, tu pirktu par iegādes cenu? Godīgi taču.

 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

tā ir tirgus ekonomika!

skarbi -bet tā ir dzīves īstenība!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , @rmands teica:

GTX 780 125eur ātrāka par GTX 1050Ti

Ņemšu vērā, paldies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Aphopis

Ir divi moduļi ddr4 32gb katrs. Ja interese PM.

Nopirktu RX5600XT līdz 500 euro.

Labots - Aphopis
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu atliek tikai novēlēt veiksmi meklējumos :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , marrtins teica:

Ar "godīgi" tam nav nekāds sakars. Vai parastos apstākļos, kad pirms trim gadiem pirktai kartei vērtība būtu 1/2, tu pirktu par iegādes cenu? Godīgi taču.

Nesapratu loģiku. Jau skaidri pateicu, ka nekādos apstākļos labi lietota prece nevar maksāt tikpat vai pat dārgāk nekā iegādes cena. Tās nav nekādas dārglietas, nekustamais īpašums vai retro lietas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , tinch teica:

Jau skaidri pateicu, ka nekādos apstākļos labi lietota prece nevar maksāt tikpat vai pat dārgāk nekā iegādes cena.

Var. Bieži tā notiek. Ne tikai ar videokartēm, kā pašlaik ir, tas pieredzēts.

Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 16 minūtēm , tinch teica:

Jau skaidri pateicu, ka nekādos apstākļos labi lietota prece nevar maksāt tikpat vai pat dārgāk nekā iegādes cena.

Diemžēl pašlaik tieši tas arī notiek - pašlaik tirgus ir vienkārši pilnīgi izvarots.
 

Es arī pagājušā gada janvārī ieķēru ss.lv priekš ofisa kārbas RX580 par 90Eur, kas jau toreiz šķita diezgan sālīti. Šodien par tādu karti savukārt sludinājumos prasa virs 200Eur. :D Tas ir vienkārši vājprāts. Iesaku vienkārši pagaidīt kādu pusgadu, kad tiek solīts, ka GPU tirgus drusku normalizēsies. Kā būs patiesībā - velns viņu zina, bet fakts kā tāds - šodien pirkt videokarti, jaunu vai lietotu, gluži vienkārši nav vērts - skalperi par jaunām prasa kosmosu, un pārējie mēģina uzvārīties ar saviem vecajiem mēsliem arī tos tirgojot par kosmosa cenām.
 

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Ne tikai ar videokartēm, kā pašlaik ir, tas pieredzēts

Datoru industrijā pēdējā šāda situācija bija 2009.gadā, kad tika appludinātas visas vadošās cieto disku rūpnīcas, un cenas uzskrēja kosmosā. Bet pat toreiz nebija ne tuvu tik vājprātīga situācija kā pašlaik, kad četrus gadus vecai videokartei tirgus cena ir teju uz pusi augstāka kā tās oriģinālā MSRP veikala cena...

Labots - Artanis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Artanis teica:

Iesaku vienkārši pagaidīt kādu pusgadu

Ja var iztikt, tad, jā. Ko darīt, ja videokarte vajadzīga? Tagad. Un gaidīt nevar. Nekas neatliek. Jāpērk no tā piedāvājuma, kāds ir.

Lai autoram veicas.

Link to comment
Share on other sites

Artanis
Just now, vvv teica:

Ko darīt, ja videokarte vajadzīga?

Ja neaizraujas ar spēlēšanu, tad mūsdienu datoru integrētās video kartes (it sevišķi AMD) ir vairāk kā pietiekamas lai pat 4k monitorus pavilktu. Un, ja var paciesties un paspēlēt uz low/mid, tad ar integrētajām var arī gandrīz visas jaunās spēles uz kaut cik adekvāta fps paspēlēt. Ja vidokarte vajadzīga darbam - workstation Quadro un ATI Pro kartēm nav ne tuvu tāds cenas lēciens, kā geimeru kartēm - tās joprojām var dabūt pa adekvātiem cipariem.

Es gluži vienkārši neciešu kosmonautus un augļotājus, un nekad dzīvē nemaksātu šitos uzpūstos ciparus par kartēm, kuras savulaik meta pakaļ par 100 eirām, vai pat atdāvināja kolēģu bērniem na haļavu. Vienkārši principa pēc nē.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 44 minūtēm , tinch teica:

Nesapratu loģiku. Jau skaidri pateicu, ka nekādos apstākļos labi lietota prece nevar maksāt tikpat vai pat dārgāk nekā iegādes cena. Tās nav nekādas dārglietas, nekustamais īpašums vai retro lietas.

Nesaprati loģiku, jo tava premise, no kuras izdari secinājumu, ir aplama.

Link to comment
Share on other sites

@rmands

Iedomājaties ja visu šo gadu nevarēs nopirkt videokarti vot ta būs.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , @rmands teica:

Iedomājaties ja visu šo gadu nevarēs nopirkt videokarti vot ta būs.

Kāpēc nevarēs? Var nopirkt. Tēmas otrajā komentārā saite uz dateks.lv, pērc, ir uz vietas birojā.

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

dzīvokļus par kapeikām pirms 20 gadiem ar tagad jāpārdod viņus pa 1000 latiem,

 

Labāk, lai tie, kas sākumā bitcoinus par kapeikām sapirkās, tagad par tādu pašu cenu pārdod :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

ir ļoti interesanti gan šajā, gan veloforumā skatīties, kā cilvēki, lai gan skolā gājuši, nav iemācījušies pieprasījumu-piedāvājumu.

 

apgreidoju mātesplati, procesoru un operatīvo, bet sapratu, ka saprātīgā budžetā savu 1060 6gb tuvākajā laikā nevarēšu upgreidot.

Labots - Tomazz
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

A kā bij PSRS laikos. Cenas tak ar bij uz precēm uzštampētas, tad arī tās lietas, kuras nevarēja dabūt pārdeva par cenu, kas uz preces rakstīta?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Tā arī bija. Kad izlaida 8 žiguli, tā cena bija 8200 rubļi, nopirkt varēja par 35t.

Link to comment
Share on other sites

@rmands
pirms 1 stundas , vvv teica:

Kāpēc nevarēs? Var nopirkt. Tēmas otrajā komentārā saite uz dateks.lv, pērc, ir uz vietas birojā.

Nopirkt jau var daudz ko, bet par to summu tā karte ir pēdējā miskaste. Bet tas tā, ja ne pa maineru līnijai skatās.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Tad jau tie kas sapirkās dzīvokļus par kapeikām pirms 20 gadiem ar tagad jāpārdod viņus pa 1000 latiem, tā lai būtu godīgi.

Pārlasi manus komentārus, varbūt saprašana nāks līdzi. :)

Un jā, es arī vienkārši principa pēc kosmonautiem neatdošu naudu. Var pakaļā sev tās kartes bāzt pēc pusgada. ;) Ik pa laikam šajā forumā jorojām ir normāli cilvēki (un izķer ātri). Bet kosmonautu aizstāvji laikam ir tādi paši najobšiki. :) Žēl, jo tiem vieta ir ss.lv. Agrāk šajā forumā labi tīrīja tādus ārā. Kas noticis?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Agrāk tas ir kad? Esi reģistrējies kopš 2016. Neatminos, ka kādu tikai dēļ cenas furķītu ārā.

 

Pirms 9 minūtēm , tinch teica:

Kas noticis?

Tev jau vairākkārt teica - nolaidies uz zemes. Varbūt tad labāk varēs redzēt/saprast, jo kosmonauts šajā gadījumā esi tu :sarkasms:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , tinch teica:

Bet kosmonautu aizstāvji laikam ir tādi paši najobšiki. :) Žēl, jo tiem vieta ir ss.lv. Agrāk šajā forumā labi tīrīja tādus ārā. Kas noticis?

Kur tu redzi šeit kosmonautu aizstāvjus? Tev vienkārši stāsta pašreizējo situāciju, kāda izveidojusies ar videokartēm. Videokaršu nav, jaunas par dārgu cenu, lietotas uzreiz izķer, ja kaut kur parādās par daudz maz sakarīgu cenu. Dēļ tā taču nav uz biedriem jāapvainojas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu un ja pieņemsim man būtu karte kuru man nevajag vairs un varu viņu pārdot. Loģiski ka es par viņu gribēšu dabūt pēc iespējas vairāk, neesu jau nekāda labdarības iestāde.

Tikpat labi kāds nopirks viņu no manis pa lēto un tad tikuntā pardos dārg'āk, jo tā vienkārši tirgus darbojas :D

 

Skaidrs ka nevienam nepatīk maksāt par precēm pārcenotas cenas, bet nu ko tu tur padarīsi, tāda tā situācija ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , marrtins teica:

Agrāk tas ir kad? Esi reģistrējies kopš 2016. Neatminos, ka kādu tikai dēļ cenas furķītu ārā.

 

Tev jau vairākkārt teica - nolaidies uz zemes. Varbūt tad labāk varēs redzēt/saprast, jo kosmonauts šajā gadījumā esi tu :sarkasms:

2016. gads pirmkārt, ir pirms 5 gadiem - sen.

Otrkārt - tas nav pirmais profils.

Pirms 18 minūtēm , vvv teica:

Kur tu redzi šeit kosmonautu aizstāvjus? Tev vienkārši stāsta pašreizējo situāciju, kāda izveidojusies ar videokartēm. Videokaršu nav, jaunas par dārgu cenu, lietotas uzreiz izķer, ja kaut kur parādās par daudz maz sakarīgu cenu. Dēļ tā taču nav uz biedriem jāapvainojas.

Kas tev šķiet, ka es pats nezinu esošo situāciju? 😁 Jūs te metaties faktiski aizstāvēt visus kosmonautus. Takš saku - ej un pērc. Es nepirkšu. Ja kādam ir ko piedāvāt pa normālu naudu - nopirkšu. To es arī prasīju nevis jūsu sūda viedokli. Piesauks man te tirgus situāciju. Tak piesaucam arī kropļotos tirgus un visas citas situācijas; tas nenozīmē, ka tas pēkšņi ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu un ja pieņemsim man būtu karte kuru man nevajag vairs un varu viņu pārdot. Loģiski ka es par viņu gribēšu dabūt pēc iespējas vairāk, neesu jau nekāda labdarības iestāde.

Tikpat labi kāds nopirks viņu no manis pa lēto un tad tikuntā pardos dārg'āk, jo tā vienkārši tirgus darbojas :D

 

Skaidrs ka nevienam nepatīk maksāt par precēm pārcenotas cenas, bet nu ko tu tur padarīsi, tāda tā situācija ir.

Un tikpat labi notiks tas, notiks vēl kas un tad vispār dzīve ir sūds. Filozofēšana ir garš temats.

Ja kāds nopirks pa normālu cenu un mēģinās pārdot tālāk pa dārgo - nu, scalperis. Tādi var sapūt ar visu savu stocku. :) Lai sēž uz saviem 100 PS5, 500 RTX3060 utt.

Man te pāris dibenzellii kaimiņi ir, kas brauc pa zāli. Izbraukājuši pamatīgi. Tagad tā dara visi, kuriem nav slinkums, jo tāda ir pagalma situācija. Tāpēc tas ir arī jāuztver par normu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , tinch teica:

tas nenozīmē, ka tas pēkšņi ir normāli.

Tirgus ir tirgus. Nav ne normāls ne nenormāls, vienkārši tāds tas ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
  • tinch unlocked un locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...