Jump to content

Iepērku kolekcijai vecos datordzelžus un mobilos tālruņus, datu nesējus, neparastus gadžetus


Artanis
 Share

Recommended Posts

Pēteris Kažoks
13 hours ago, OneGaming said:

Viss labi a kur tu pazaudéji lasitprasmi un logiku?

Tur kur tu humora izjūtu.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Tad vēl kaudze rāmju, tajā skaitā paštaisītiem no alumīnija caurulēm un saplākšņa savienotājiem ...

Labas komponentes Tev bijušas. Atceros savus, tā laika, pirmos dronus, rāmis varēja būt tikai no koka, jo alumīnijs motora vibrācijas nespēja slāpēt un  gaisā vispār neturējās :D

Hlamu krāšanu nesaprotu, es ar mierīgu sirdi, esmu mehāniskās klavas, commodores, utt. metis laukā :D :D 

 

Labots - Vasarnieks
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 4 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

Tur kur tu humora izjūtu.

Ups, mana vaina, palaidu garām joku.bet man liekas ka visi pārējie arī. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks
14 hours ago, Artanis said:

Nesapratu?

.

Starp citu - liels paldies visiem no foruma, kas pēdējās nedēļas atsaukušies sludinājumam - vairāki antīkie PII un PIII laptopi un desktopi ienākušies, kaudze mobilo, no kuriem daļa pat vēl nebija krājumos, un vēl čupa prikolīgu 2000-o gadžetu (telefoniem piespraužamās kameras, GPS uztvērēji, bezvadu video retranslators, un viss kaut kas interesants). Kad būšu ticis galā ar visu kastu satura tīrīšanu, remontu un šķirošanu, salikšu bildes.


Pirms sabiedriskie mēdiji neizgāja no reklāmas tirgus bija tāds radio 2 raidijums kur tu piezvani un pasaki tekstu un par to samaksa laikam 5 eur par zvanu un viņu klausījās ļoti daudzi tāpēc tev būtu bijusi iespēja efektīvāk nodot ziņu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ieleja teica:

vienmēr likās, ka tagad viņš ir ...

Es tām biedru dzimuma un vārdu maiņām līdzi baisi nesekoju, nerūp īsti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Usins teica:

Saistība "kolekcionāram" var būt dažāda. Vienu brīdi nostalģijas vadīts sāku lasīt fonā redzamo komplektu.

Vēl vajadzētu 35АС-1 ...

Bildē nu toč nav 35AC-1.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

 

jā, taisnība, vienkārši uzkrītoši līdzīga plātīšanā

 

🙄

ir atšķirība , tie ir 2 dažādi tipi

@ieleja, piepe arī bija līdzīgs

Link to comment
Share on other sites

nedaudz cietis backplate, gan jau var saglābt.

 

https://imgur.com/a/6caEkaP

 

kaste gan nebūs, bet ir CRT monis, klaviere (NOR) un pele no orģinālā compaq komplekta. arī kaut kāds lāzernieks printeris no tiem pašiem laikiem.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , ieleja teica:

uzkrītoši līdzīga plātīšanā

Tas bija man domāts? Kur un ko no mana teiktā varēja interpetēt kā plātīšanos? @AndrisBB teica, ka vākt dzelžus bez kādas noteiktas jēgas ir bezjēdzīgi, uz ko es atbildēju, kādēļ un ar kādiem apsvērumiem to daru es. Diez kā var plātīties ar hlamu, ko lielākā daļa met miskastē?

 

Pirms 48 minūtēm , alusbundza teica:

piepe arī bija līdzīgs

Tikai pasaki vēl, ka nezināji, ka Piepe bija trollinga konts (jāsaka, viens no labākajiem foruma vēsturē - Jetijs un Lizards ar saviem troļļu kontiem uz tā fona stūrītī varēja iet uzpīpēt), ar kuru ilgu brīdi rakstīja vairāki būūta vecie krabji? :D Man vēl kaut kur jābūt palikušam skrīnšotam no foruma administrācija paneļa, kur ir visu biedru IP adreses, kas sakrita ar Piepes loginu. Divi no kuriem, starp citu, joprojām vēl ir starp mums - vārdos nesaukšu, drīkst pieteikties paši... ;) Labs kompromāts.

.

@AlCohol  Oho - kas tas par slotu/risier'i priekš CPU? 

Labots - Artanis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

neesmu ņēmis ārā, bet izskatas pēc PCI, kā ar P3(?) pročiem bija?

 

vispār ir arī korpuss.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Artanis teica:

Tikai pasaki vēl, ka nezināji, ka Piepe bija trollinga konts

oo bļin, tiešām nezināju, bija runas , ka šis nomiris ....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 11 minūtēm , Artanis teica:

Divi no kuriem, starp citu, joprojām vēl ir starp mums - vārdos nesaukšu, drīkst pieteikties paši... ;) Labs kompromāts.

manu prāt, šie ir jāliek galdā ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Artanis

Atļaušos pacelt topiku atpakaļ augšā. 

 

P.S. Liels paldies visiem tiem, kas jau līdz atsaucās uz šo topiku - jūsu devums (it sevišķi CRT monitori) vēl vairāk samazina atlikušo dzīvojamo telpu manā viesistabā! :D 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Kārtējo reizi paceļu tēmu cerībā vēl kaut ko interesantu izdiedelēt no tiem, kas vēl nav atsaukušies aicinājumam. Bump.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...