Jump to content

Vai balsosi un par ko balsosi Rīgas vēlēšanās?


Stasss
 Share

Recommended Posts

Te pārsvarā migranti un pāķi, tāpēc šī tēma nav aktuāla.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Es jau šodien nobalsoju pareizi. ;)

Kas šogad ēdienkartē?

Pēdējās bija kotletes, šogad kaut ko par siļķi kažokā dzirdēju..🤭

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

nobalsoju pareizi.

Vot interesanti, par ko? Es gan no pāķiem.

Link to comment
Share on other sites

Cik sekoju līdzi publiskā telpā/debatēs tiem, kas cer uz krēslu, izkristalizējās divi - Staķis un Ķirsis.

Skaidrs ka Rīgas budžets ir kārtīgos mīnusos, un par to īpašs paldies ausainim&mr.20.

Beigās aizgāju par paristiem. Skaidrs, ka uz koalīciju viņiem vieniem necerēt, un būs atkal kārtējās aprēķina laulības, kurās katrs velk deķi uz savu pusi...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pāķiem pilnīgi pofig ............................


Pirms 2 minūtēm , M@R$$ teica:

Rīgas budžets ir kārtīgos mīnusos,

pa radio 1 pirms pāris dienām dzirdēju, ka ir +

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ggg97 teica:

Vot interesanti, par ko?

Ticu, ka interesanti. Pēc vēlēšanām varbūt padalīšos ar savu izvēli. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

ieliec aptauju

Nemāku 😒


Just now, ggg97 teica:

Pāķi visu aptauju sačakarēs.

Arī

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā simpatizē Ozolas kundze, un arī Staķa kandidatūra liekas ok. Bet tas tīri individuāli, jo tās viņu blices nes nelabu piegaršu. Ķirsis, kā jau ķirsis, vienmēr tik vaimanā, un norāda uz nebūšanām, tikai risinājumi šam vai nu populistiski, vai nav vispār.

Bet nu man nav jālemj, tā ka pofig, jo nebalsošu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Nemāku

Tevis izveidotās tēmas augšā ir poga «Moderatoru iespējas», zem tās, laikam, bija iespēja veidot aptauju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu pāķis, balsot man nav lemts, bet līdzšinējā pieredze, zog visi, kreisie, labie, vidējie, neitrālie utt, jo tur tak milzu naudas apgrozās, un tādu politiķu, kas paši ir miljardieri, un pāris miljonus no budžeta paņemt ir vienkārši slinkums, mums nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , alusbundza teica:

nu ko tad tu te vāvuļo ?

Šo pašu jautājumu varētu pāradresēt Tev.

Rīga tomēr ir Latvijas galvaspilsēta, un, ja nobankrotēs, tas smagi skars katru iedzīvotāju, vai tas Tev patīk vai nē.

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

Rīga tomēr ir Latvijas galvaspilsēta, un, ja nobankrotēs, tas smagi skars katru iedzīvotāju, vai tas Tev patīk vai nē.

+1

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

ja nobankrotēs, tas smagi skars katru iedzīvotāju,

tiešām?, man pilnīgi pajāt par to čuhņu , mani nu tas stabili neietekmēs

Link to comment
Share on other sites

Bija taču jau. Par Rīgas satiksmi kaut ko lēma, ka tās parādus segs valsts. Sanāk, ka no pāķiem arī paņems.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Es balsos pa tiem, kas to bank taisis. Ta mēs ņems āra to naud un tik tēres.

Link to comment
Share on other sites

šogad neesmu vēl iedziļinājies partiju "piedāvājumā", jeb, pareizāk būtu teikt, pavērojis kkādas nebūt diskusijas TV... pēc tām tad arī izlemtu... šogad, droši vien, pēdējā brīdī izlemšu...

Saeimas vēlēšanās nobalsoju par Kariņu, kurš beigu beigās visus piemānija un kļuva par premjeru... :biggrin:

tagad pēc reitingiem JV apmēram tāpat, iekša būs, bet uzvarēt neplāno...

vēl jau ir PARisti, tie vienmēr skaļi un skaisti runā, bet ar plātīšanos vien nepietiek... lai gan nav tik traki, kā iepriekš likās, valdībā pat tīri sakarīgi darbojas...

varbūt arī Progresīvie... brīnos, ko viņiem tāds reitings pēkšņi uzlecis...

Link to comment
Share on other sites

Just now, base7 teica:

Tie, kas nobalsoja, klau, iecirknī mutei jābūt ciet un cimdi obligāti?

Maskas bij tikai rekomendējamas (tā kā saslimis neesmu, nelietoju), un arī cimdus nelietoju (ok, rokas gan nodezinficēju)...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien pa 900 sekundēm (TV3) rādīja kārtējās debates (Ķirsis, Staķis, Burovs un Valainis).

Fiksais rezumē - ja Ķirsis, Burovs un Valainis spēja atbildēt uz jautājumiem pa tēmu + pa tēmu uzdirst viens otram, tad Staķis vienk dzina hujņu iz tēmas “nav ne jausmas, kas notiek Rīgā, bet kā lai nesola neko?!”.

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , base7 teica:

Tie, kas nobalsoja, klau, iecirknī mutei jābūt ciet un cimdi obligāti

Maskas nav obligātas (bet var paņemt turpat pa brīvu, ja vēlies), rokas dezinficēt arī ir kur.


 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es par JV. Viņi ir max garlaicīgi, bet ar vismazāko nejēdzību procentu. Ķirsis ir neizteiksmīgs eksperts, kas arī būs labākais variants sūdu mēšanai pēc Saskaņas ēras, jo pats ir divus termiņus bijis klāt un zina, ko darīt. Pēc tam, kad sūdi būs izmēzti, tad vajadzēs citu mēru ar vīziju par modernu Rīgu.

 

Balsotu par A/PAR/Pro, ja man būtu sajūta, ka viņi nedancos pēc Jaunupa mūzikas. Visvairāk žēl Progresīvos, kas piesmērējās klāt, bet reāli viņi varēs pa galdapakšu dzīvoties, kamēr Satori.lv lasītāji iebalsos Staķi. Man arī nepatika, ka Staķim ir ok ar GKR draudzēties.

 

Uz papīra arī JKP izskatās neslikti. Man nepatika, ka reklāmās šie pamatīgi aiz matiem pievilka "faktus", par ko Dombis viņus pelnīti kruķīja uz luņķa. Gandrīz visi viņu gājieni man izskatās patētiski un nejēdzīgi. Žēl, ka nav jēdzīgāka alternatīva konservatīvajam vēlētājam.

 

NA... Ja man patiktu puiši, tad varētu balsot. Līdzīgi kā JKP, arī viņi LARPo savu pasaciņu par labo un ļauno, bet biežāk atkailinās. Ir pāris ok kadri, bet kopumā farss.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

 

pirms 15 stundām , Athlons teica:

Kariņu, kurš beigu beigās visus piemānija un kļuva par premjeru

Te jāskatās, kurš ir mānītājs vai ražo stereotipu, ka tiek mānīts. Nu ļoti uzkrītoši pilns ar troļļiem sociālos portālos un dažādos Lemberga pastarpinātos saitos nonstopā ražo negatīvu viedokli.  Šobrīd plosās 4 grupējumi:

 1. Valdība ir slikta, bet tā jau tradīcija

 2. Viss LV ir slikti un tur jau jūtama kremļa smaka. 

 3. Konspiralogi ar pļaviņa/vasiļevska/ciekura sektas locekļiem.  

 4. Kremļaboti, kas šobrīd īpaši agresīvi un jau iznirst 5 pēc jebkura sensitīva temata parādīšanās, kur pieminēta Krievijas, Baltkrievija, Ukraina. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Racer teica:

Ticu, ka interesanti. Pēc vēlēšanām varbūt padalīšos ar savu izvēli. 

Parasti tie kuri slēpj savu izvēli... ir izdarījušu izvēli par kuru pašiem neērti, kauns 😁

vai nu vienkārši negrib dalīties ar savu izvēli... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Šorīt uz VEF tilta 🤪🤪🤪

 

09E4449F-E682-4524-831C-965CC65BA09F.thumb.jpeg.48a76fb10b091a3f7ed03279ff0f18e3.jpeg

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Regisss teica:

Parasti tie kuri slēpj savu izvēli... ir izdarījušu izvēli par kuru pašiem neērti, kauns 😁

vai nu vienkārši negrib dalīties ar savu izvēli... ;) 

Man nav kauns - sen jau po kāda priekšā. Vnk nav vērts dalīties lai kādu pozitīvi/negatīvi neietekmētu (cik nu kādam interesē ko izvēlējos un kāpēc :D ).  Pēcāk var apspriest, tagad lai jau ļautiņi ņemās. ;)

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
50 minutes ago, Regisss said:

Šorīt uz VEF tilta 🤪🤪🤪

 

09E4449F-E682-4524-831C-965CC65BA09F.thumb.jpeg.48a76fb10b091a3f7ed03279ff0f18e3.jpeg

 

 

 

Vot, kā var balsot par partiju, kuras MINISTRS darba dienas laikā stāv uz tilta un reklamē to pašu partiju?!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Mateushs teica:

 

Vot, kā var balsot par partiju, kuras MINISTRS darba dienas laikā stāv uz tilta un reklamē to pašu partiju?!

divas domas šo redzot:

1 nabaga Tālis, cik tālu nu esam nonākuši..

2 bet tomēr ir disciplīna - ja partija teiks lekt - visi ar noleks....

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...