Jump to content

Vai balsosi un par ko balsosi Rīgas vēlēšanās?


Stasss
 Share

Recommended Posts

pirms 18 stundām , Athlons teica:

Kariņu, kurš beigu beigās visus piemānija un kļuva par premjeru... 

biki nav man skaidrs - vai tad nebija tā, ka visi megakandidāti sapinās meistarībā un beigās nācās (zoodārzā) izvēlēties kādu palikušo, kas spēj valodās divus vārdus sakarīgi kopā salikt?


Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Vai tad tā bilde nav montāža?

ai, davienalga, kaut montāža...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ervie teica:

ai, davienalga

Tāpēc es arī vairs neeju un neiešu vēlēt. Pirms vēlēšanām visi klanas un taisnojas, pēc vēlēšanām visiem viss ir pokuj, un ir pilnīgs fakjū.

Neej vēlēt - esi vainīgs, ka neej. Ej vēlēt - esi vainīgs, jo pats ievēlēji..

Pēdējās Saeimas vēlēšanas pierādīja, ka vēlēt vispār nav jēgas, jo rezultātam nav nozīmes.

Uzskatu - ja reiz vēlēšanās uzvar kaut vai tā pati Saskaņa, tad viņai arī būtu jāvada tas kuģis, nevis kā tas notiek te. (Tas ir tikai kā piemērs, jo to blici ienīstu no visas sirds).

Tad priekš kam vēlēt, ja caurkritis spēks vada valdību (arī šajā gadījumā, par laimi - neslikti vada).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Stasss teica:

Vai tad tā bilde nav montāža?

Taa nav montāža - man čoms šorīt braucot iz darbu nobildēja... tas nav fake... ;) 


@Stasss  🤦‍♂️ Piedod... bet Tu esi 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Kariņš un JV nav caukritis... un vada tā kā sen neviens nav vadījis, lai gan visādi Tev līdzīgie ir ievēlējuši to zvēru dārzu...

 

uz veelēšanām ir jāiet... tas ir Tavs pilsoniskais pienākums!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Regisss teica:

Piedod... bet Tu esi 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Kariņš un JV nav caukritis

Regis. Es taču neteicu, ka Kariņš un JV valdību vada sūdīgi.. Es teicu, ka vēlēšanās viņi caurkrita, bet par rezultātu, kāds šobrīd ir sanācis, tikai cepuri nost. Kariņš kā prēmis ir super! Ja būtu valdības vēlēšanas, noteikti balsotu par JV (ja balsotu).

Link to comment
Share on other sites

Ok, atvaino... es tad ne tā sapratu...

aizej un tagad arī novēli par JV un miers... labi būtu ja RD valdošo koaliicoju veidotu gandrīz tās pašas partijas, kas valdībā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Regisss teica:

aizej un tagad arī novēli par JV un miers...

Vēlams par Viņķeli, jo viņu pagājušreiz ļoti daudzi izstrīpoja. Tas nekas, ka viņa nav sarakstā - vnk ar flomīti ieraksti pie dajebkura saraksta lieliem burtiem un gan jau būs Domē, kad nojuks ministerēšana kur tāpat vnk tika. ;) 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@Racer vispār Viņķele ir AP no 2017 ne JV... 

tu kaut ko neputrojies biku? ;) 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Regisss teica:

tu kaut ko neputrojies biku? ;)

Nē, tak rakstīju, ka Sarakstam nav nozīmes. ;)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kas tad atliek? Vai jāņem piemērs no dziesmas... "Vote with a bullet"?

Link to comment
Share on other sites

Jābalso pēc savas izpratnes. Es te bik sarkastiski mērkaķojos, neņem galvā. ;) 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 5 stundām , Mateushs teica:

Vot, kā var balsot par partiju, kuras MINISTRS darba dienas laikā stāv uz tilta un reklamē to pašu partiju?!

Tas ir taisni tas ar ko viņi ikdienā nodarbojas - ar neko :D 

Link to comment
Share on other sites

 

Incanti, kāpēc vēlēšanu datums nolikts īsi pirms 1. septembra. Būtu nolikts nākamajā sestdienā pēc 1. septembra, 1, 2 septembra, bardaks uz ielām nāktu par labu tagadējai Rīgas opozīcijai. piestartētu neizlēmušos. Tagad izārdīts Brīvības ielas posms un vēl citi satiksmes bardaki...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka pēdējais iespējamais datums tas bija. Ārkārtas vēlēšanām ir ierobežojums. Laikam pēdējā gadā pirms regulārajām vairs nevar tādas rīkot.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Regisss teica:

labi būtu ja RD valdošo koaliicoju veidotu gandrīz tās pašas partijas, kas valdībā..

šis, imho, ir lielākais stulbums, kas varējis ir notikt, ka valsti un tās galvaspilsētu pārvalda dažādi politiski spēki, turklāt principiāli atšķirīgi...

tas apmēram tā, ja tu ej pa labi, bet galva lūr kaut kur pa kreisi uz pupiem...

Link to comment
Share on other sites

Vakarnakt nosapņoju, ka Paristi ar Saskaņu, katrs ticis pie 30% vēlētāju atbalsta, pārējās ķip opozīcijas partijas un tagad Paristi domā, iet koalīcijā ar Saskaņu vai pārējām. Laikam par daudz karbonādes saēdos uz vakaru :(

Link to comment
Share on other sites

Takš neviens vairs netic, ka kaut kas kas varētu mainīties, pie varas ir bijuši visi: kreisie, labie, centristi, nacioņāļi, internacionāļi, poļi, krievi, vācieši, zviedri, par ko balsot? Labi, ka man nav jābalso.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Spriežot pēc ielām, tad tik zviedri bija spējīgi normāli ieklàt bruģi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

neviens vairs netic, ka kaut kas kas varētu mainīties

Nav jau kam baigi mainīties.. Zagļiem pirkstus pacirst, un viss.👌

Link to comment
Share on other sites

Vakar jau ap 6 nobalsoju...protams daļa vakar nenobalsoja, a šodien jau kož, vai copē, vai laukos..u.t.t

Kuri gribēja- tie nobalsoja....

Link to comment
Share on other sites

Ok, neesmu rīdzenieks, bez kas notiek tais mazajos pagastiņos, šausmas! Katrs vietējais mērelis vai mērele sevi uzskata par vismaz Ķīnas mēroga mandarīnu.

 

Man ir bijusi iespēja pavērot apkārtējo novadu "attīstību" pēdējo 30 gadu laikā. Rīga, pienes mums ūdeni!

 

Tagad man jautās: kāpēc pats negāji un nekandidēji? Būtu ievēlēts, būtu kārtību ieviesis.... Audzināšana pie vainas, jau kā sīkaļam man sastāstīja, ka izglītība un paša sasniegtais ir viss, politikā lien tik tie, kurus citur neņem pretī.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Padomju mantojums balso pārsvarā par diviem variantiem, un pamatnācija taisa cirku ar daudz partijām kam maza teikšana.

Link to comment
Share on other sites

jebkadā gadījumā ja maksā Rīgā nodokļus, tad ir jāizvēlas cilvēkus kas tērēs. biju, nobalsoju, vakar. varu pārņems bāleliņi ar a/par galā, nu tad arī skatīsimies ko tas atnesīs. noteikti būs vairāk koku un veloceļu, pārējo jāgaida. sliktāk kā pie ušaka nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Mans uzskats varbūt banāls, bet politikā ir jāiet cilvēkiem, kas jau no dzimšanas ir bagāti. Tādiem neinteresēs "iesist piķi" no budžeta. Varbūt mūsu valstī neatradīsim Rokfellerus un Morganus, toties tiem, kas jau paspējuši iesist kapeiku, apetīte nebūt nezūd, un tas nav sociālisma mantojums, atbilde ir senais teiciens: apetīte rodas ēdot.

 

Dzīves piemērs: Man arī jaunībā bij sapnis nopelnīt miljonu, man pietrūka, klases biedram sanāca, kad šamēja bračka palūdza, nopērc normālaku auto, atbilde bija klasiskā: nopelni pats, sapratīsi, ka nekas no gaisa nekrīt.

Pēc tam puika mēģināja līst politikā, bet par viņu smējās, ko tu ar savām kapeikām te dari? Lieki piebilst, ka mēs jau vairākus gadus neesam kontaktējušies, da nu nax man tādus paziņas.

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , aoma teica:

toties tiem, kas jau paspējuši iesist kapeiku, apetīte nebūt nezūd, un tas nav sociālisma mantojums, atbilde ir senais teiciens: apetīte rodas ēdot.

Tas ir, kā medības - cik vēl var nomedīt, ierīt, pagrābt zem sevis. It sevišķi, ja kautkādos referendumos, vēlēšanās vai skandālos nācija ir nodarījusi pāri.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka mūs uzskata kā post-sovjetisku reģionu, rietumi no tā baidās. Mums vēl laimējās, paskatam, kas notiek Ukrainā, un kas sagaidīs Baltkrieviju, ja nogāzīs Lukašenko. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

un kas sagaidīs Baltkrieviju, ja nogāzīs Lukašenko. 

Visdrīzāk, tāda pati izzagšana, kā pie mums, ja vien baltkrievu nācija, brīnums, neizrādīsies attapīgāka un nepiekāpīgāka pret to.

Link to comment
Share on other sites

Es skatos TV3, šovakar var sagaidīt rezultātus, alus vēl man ir?

Link to comment
Share on other sites

Progresīvie var atvērt šampanieti - tie šajās vēlēšanās pateicoties apvienībai ar A/Par ir izvilkusi zelta kārti.

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

alus vēl man ir?

Rezultāti, visdrīzāk, rīta pusē. Alus velk uz miegu. Šnabis vai visis.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ggg97 teica:

ja vien baltkrievu nācija, brīnums, neizrādīsies attapīgāka

Tādas nācijas eksistē? Ja vien visi penži neatrodas pansionātos bez tiesībām vēlēt.


Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Alus velk uz miegu. Šnabis vai visis

Man neviens alkohols nevelk uz miegu, vienkārši ir dienas, kad es dzeru alu šņabi vai vīnu :) Šodien alus

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

Es skatos TV3, šovakar var sagaidīt rezultātus,

 

Interesanta izvēle rezultātus gaidot, bet Karalis diezin vai atgriezīsies... :D 
image.png

 

P.S. Es TV24 fonā skatos - inčīgi. ;) 
 

Link to comment
Share on other sites

Ha, par to karali biju aizmirsis, uz balkona pīpēdams, man jau laukos baltkoms rāda :D

 

Sieva nav mājās, viņai fentezī nepatīk, suns skatās visu to pašu, ko es, izmantošu izdevību, tāpat pie diersas, ko tai Rīgā savēlēs, ziņojiet pars personīgajām sajūtām ;)

 

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...