Jump to content

Skrejriteņa iegāde


Stasss
 Share

Recommended Posts

AlCohol
Pirms 8 minūtēm , biomass979 teica:

Tieši tā viņu tirgu princips ir juridiskām personām,firmām-kuri ņem vairumā tiem lētāk,tāpēc nav noteikta cena!Privātpersonai noplēš pa visiem 200% !

Arī tai bodē iegriezos pēc pretrūsas līdzekli!25 eiro par 250ml.pudelīti - gala verdikts,galīgi neatšķiras no WD40 !Krutais par 25eirik tāpat pēc uzpūšanas jāgaid 2-3 stundas!

Tāpāt viņiem nemaz nav muciņas kas domātas atskrūvēt apčakarētas skrūves,ir ,bet tikai kuras paredzētas varatokiem,uz dakšiņatsēgas dabuju pikt taipaša Allix....!

 

apjātām skrūvēm ņem vīli un vīlē nost izmēru, vispār. wd40 pret rūsu? pēdējo teikumu no tevis galīgi nevar izprast.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 13 stundām , AlCohol teica:

apjātām skrūvēm ņem vīli un vīlē nost izmēru,

Jā jā,mašīnas spriegotājam ārējais torks un vieta tāda ka muciņu neuzlikt -ar 11 atslēdziņu nojāja!Ko tu tur pievīlēsi!

pirms 13 stundām , AlCohol teica:

wd40 pret rūsu

A kur tad tu viņu lieto-ķēdi ričukam eļļo!?Kautgan arī rīčukam der ,ķipa 100 pielietojumi!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiki! Ko domājat par jaunajām vēsmām likumdošanā 300W un 25 km/h. Ko darīt ar iepreikš legāliem? Nu labi man 20000 nobraukums. Tāpat jāmaina.

Dualtron Ultra.

Link to comment
Share on other sites

Nez vai tev bija legāli, jo virs 25km/h jau tagad, šķiet, ir mopēds, līdz ar ko obligāta reģistrācija un ķivere braucot.

Bet tā, lai jau sakārto visu, kā nākas. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , gitis teica:

likumdošanā 300W un 25 km/h.

nesaprotu šo. manam xiaomi pro 2 ir 600w, kolēģim mi365 250w, abiem uzrāviens vienāds, max ātrums vienāds, mans tik dzīvāks pret slīpumiem, it īpaši ja aiziet bača zem 50%.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Jurkins teica:

Jebkādus ierobežojumus jau parasti ievieš tāpēc, ka ir zināms skaits dolbajobu. Dotajā gadījumā tiešām ir.

Pēc tava paša loģikas jau nav jāievieš ierobežojumi, bet jātiek galā ar dalbajobiem.

Link to comment
Share on other sites

Parasti valsts rūpējās arī par saviem dalbajobiem. Labāk skaties, kas notiek ar likumiem salā vai tava carvalstī. Mēs kaut kā bez tevis tiksim galā, andrīt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , AndrisBB teica:

Pēc tava paša loģikas

🤣 nē nu jopcik (man toč reizēm ir aizdoma, ka esi nedaudz autisks) ... neinterpretē manu loģiku. Labi, paskaidrošu konkrētāk - šie ierobežojumi ir jāievieš, jo ir dolbajobi. Un ne maz. Tā kā būt dolbajobam ir cilvēka dabā, tad bez ierobežojumiem mēs neiztiksim nekad.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

🤣 nē nu jopcik (man toč reizēm ir aizdoma, ka esi nedaudz autisks)

Ai Jurkin, tu tak humoru nesaproti (jeb banter'i), uzreiz jāapsaukājas. 

 

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

Tā kā būt dolbajobam ir cilvēka dabā, tad bez ierobežojumiem mēs neiztiksim nekad.

Tu tak pats teici par Stambulas konvenciju, ka tāda nav vajadzīga, jārisina problēma ar dalbajobiem 😂

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nejauc tak visu vienā katlā. Tad jau davai skrejriteņu problēmu risinam ar Buenosairesas konvenciju? 🤣

 

Mums tak ir KK, mums ir tiesībsargājošās organizācijas u.t.t. Bet nē, aktīvas darbības imitāciju mīlētājiem vajag konvenciju nevis meklēt atslēgas tur , kur izkrita nevis tur kur gaišāks novērst  trūkumus esošās sistēmas ietvaros.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Stasss teica:

skrejriteņos ar likās iekšā par konvencijām skaidroties

Nu, ar skrejriteņiem tak vieni dibenzellii brauc :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

vieni dibenzellii

kādam vieni geji prātā jau kuro dienu. Nāc ārā , nekautrējies... 🏳️‍🌈

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , versatile teica:

Nu, ar skrejriteņiem tak vieni dibenzellii brauc :D

Nemuldi, ar skrejriteņiem brauc hipsteri

😂

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

sasodīts vispār braukt ar tiem mēsliem? sīkie kad ar tādiem brauc uz tuvāko ''maķīti'' poh, tie jau arī elektroniskās cigaretes pīpē, un dzer ''monsterīšus'', bet kad pieaudzis vecis uz tāda brauc - smiekli nāk :jump: man čoms tādu nopircis bija, viņa draudzene pateica ka , ar tādiem braucot tikai mazgadīgi obsosi un džeks fiksi aizbrauca un to sūdu iemeta lombardā :D 

 

karoče viss labāk būtu nopirkt krosenes ar ritentiņiem kā skrituļslidām, + ar mirgojošām gaismiņām zolē, un kā punkts uz i visam - galvā cepurīte ar propellerīti, vējā grieztos , izskatītos labi :D

 

Propeller Beanie

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Raimonds1 teica:

Skrejriteņiem jābrauc uz 20km/h, ne ātrāk!

Tad jēga no viņiem?

Link to comment
Share on other sites

Klau, kā jūs domājat, tiem skrejriteņiem nevar kaut kā pielikt mazu piekabīti, lai no dārza vai tirgus varētu atvest piemēram kartupeļu maisu?

Un vispār pats braucamais tādu spētu pavilkt? 

 

Šis jautājums mani nomoka jau ilgu laiku. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Luckystrike teica:

ar tādiem braucot tikai mazgadīgi obsosi

Ar ko tad lai brauc pilsētā?

Ja vajag fiksi no punkta A uz B tikt?

Elektrovelo manuprāt jēdzīgāks variants, bet tie laikam pārāk dārgi, tapēc nekonkurētspējīgi ar tiem skrejriteņiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

es nezinu, es tik ''stebajusj'' .. pats dažkārt braucu ar tiem bolt skūteriem pēc pjankas uz mājām :D galvu izvēdina :D

nu nē, base, a ja cilvēkam ir smagas paģiras.. transportā braukt ''dušņaks'' , a ar velo - jau tā sirdij slodze :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , base7 teica:

Klau, kā jūs domājat, tiem skrejriteņiem nevar kaut kā pielikt mazu piekabīti, lai no dārza vai tirgus varētu atvest piemēram kartupeļu maisu?

21Zw3N.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mazāk jādomā ko citi domā 

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

21Zw3N.jpg

Šitas lai atmaksātos, jāved kartupeļi arī uz tirgu tirgot :D

Pirms 23 minūtēm , base7 teica:

Klau, kā jūs domājat, tiem skrejriteņiem nevar kaut kā pielikt mazu piekabīti, lai no dārza vai tirgus varētu atvest piemēram kartupeļu maisu?

Un vispār pats braucamais tādu spētu pavilkt? 

 

Šis jautājums mani nomoka jau ilgu laiku. 

Reku kautkāds tarataiks ir piemontēts :D

https://electrek.co/2019/05/20/review-velomini-scoot-t1-trailer-electric/

Velomini Scoot electric scooter

 

 

Pamanīju vel šo :D

https://youtu.be/NhzsUakPSTs?feature=shared

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kicker teica:

Šitas lai atmaksātos, jāved kartupeļi arī uz tirgu tirgot :D

Nu ja paskatās ilgākā laika posmā, tad jau nav tik traki, it īpaši ja salīdzina ar auto izmaksām.

Daudzi šitos izmanto ko no rīta sīkos uz skolu/bērnudārzu vest, sasēdina tanī 'kravas kastē' un močī.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Nu ja paskatās ilgākā laika posmā, tad jau nav tik traki, it īpaši ja salīdzina ar auto izmaksām.

Daudzi šitos izmanto ko no rīta sīkos uz skolu/bērnudārzu vest, sasēdina tanī 'kravas kastē' un močī.

 

Dānijā daudz šitie kravaskastes velo, vizina bērnus uz dārziņu..

Rīgā centrā arī esmu kādas 3x manījis tādus braucamos, NEelektro, forši 👌

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jainit teica:

vieni geji prātā

Nevajag cienījamus gejus ar pid.arasiem jaukt! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Nu ja paskatās ilgākā laika posmā, tad jau nav tik traki, it īpaši ja salīdzina ar auto izmaksām.

Jauns kravas elektrovelo ir sakarīga lietota iekšdedzes auto cenā. Lietošanas izmaksas, protams, citas.

Link to comment
Share on other sites

Ja visa braukšana ir līdz veikalam pēc piena vai kartupeļiem 2x nedēļā, tad tepat nesen pieminētajā tēmā par OCTAu vien sanāk ap 150e gadā. Nemaz nerunājot par citiem nodokļiem un uzturēšanas izmaksām. 

Pietam 10 gadus nobraukts elektrovelo nemaksā ne tuvu tik cik auto. Nav jēga salīdzināt jaunu ar vecu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 2 stundām , Jainit teica:

Nāc ārā , nekautrējies... 🏳️‍🌈

Bij pavasars , un āra puķes plauka ,

Saulīte sildīja un diena bija tik jauka .

Mēs parkā skūpstījamies lēni -

Jo abi divi bijām zēni ...

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Luckystrike teica:

es nezinu, es tik ''stebajusj'' .. pats dažkārt braucu ar tiem bolt skūteriem pēc pjankas uz mājām :D galvu izvēdina :D

nu nē, base, a ja cilvēkam ir smagas paģiras.. transportā braukt ''dušņaks'' , a ar velo - jau tā sirdij slodze :D

nu re, dēļ tādiem dalbajobiem kā tu, problēmas citiem. vari saukt sevi par čadu, vai mačo, kamēr propkās stāvēsi pusstundu, bet izvēlos iespēju nahaļavu darbā lādēt un mājās vakarā jau 2min laikā būt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es te tā tikai atnākšu no malas pajautāt. Kāpēc pieaugušam vīrietim būtu jāinteresē ar ko brauc citi pieauguši vīrieši un vēl jo vairāk, ko citi domā par to ar ko brauc pats?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kā tur ar Parīzi palika? Aizliedza?

 

Šie verķi ir ok. Piemēram granāta arī ir vajadzīga lieta. Kamēr nenonāk rokā mērkaķim. 😁

Tas gan vairāk tikai attiecas uz nomas verķiem - indigo un citus debīliķus, kuri nomet šamos kur pagadās vajadzētu eitanazēt banu aplikācijā. Es galīgi neesmu tēmā, tipa tas bolts ir jānofoķē, kad beidz braukt?

Te vienu dienu viens bija nometis mana autiņa aizmugurē ~20 cm no bufera aklajā zonā. Uz mazas ieliņas pie dārza. Kaut kāds čujs bija pirms devu atpakaļ 😁. Tas, ka nomet priekšā izbrauktuvēm no pagalmiem vai ietves vidū šķersām... da viegli.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Kā tur ar Parīzi palika? Aizliedza?

Aizliedza nomu. Ar personīgo skrejekli var braukāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...