Jump to content

Skrejriteņa iegāde


Stasss
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Pēteris Kažoks teica:

Tikai idioti pieslēdz ar atslēgu skrejriteni. 20 minūsu laikā kamēr būsi veikalā ar urbi var ļoti daudz rezerves daļas ievākt. ok varbūt ja pie riteņa kur iekšā ir motors pieslēgsi pie kaut kā tad tas saglabāsies. bet zem decka esošo akumulātoru nomaiņā tev var prasīt pusi no skrejritena vērtības. nākamais pa tām 20 min var vadības bloku smuki izravēt. 

Tev veci nav paranoja mazliet, vai grūta bērnība bijusi?

Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks
10 hours ago, Stasss said:

Tev veci nav paranoja mazliet, vai grūta bērnība bijusi?

fb ir ntās scooter grupas un zelta padoms ir nekad scooter neatstāt uz ielas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

zelta padoms

... ir reizēm zināt mazāk visādas muļķības.

Vienmēr slēdzu klāt ar parastu velo atslēgu, tik piedomājot kur slēdzu un kā slēdzu. Atstāju zem kamerām, utt.

Zaglim ir jābūt neaptēstam lai mēginātu kaut ko tur urbties, skrūvēties.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks

Smejies tu saproti cik cctv ir zema izskirtspēja pie veikaliem ? jau telpās pie laba apgaismojuma nevar neko saprast kur nu vēl ārā.

Link to comment
Share on other sites

Poh man tā izšķirtspēja. Zaglis nelabprāt grābstīsies ap mantām, ja uz viņu "skatās".

Manis pēc vari kaut gulēt ejot viņu zem segas līdzi ņemt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Zaglis nelabprāt grābstīsies ap mantām, ja uz viņu "skatās".

Optimistisks pieņēmums. Lielākoties viņam būs pohh - kapuce galvā, ātri izdara savu darāmo un prom. Esmu gana parunājis par šo tēmu ar Evoristiem un Taipanistiem kad bija vajadzība. Kaut kāda jēga jau no tām kamerām ir, bet ļoti maza.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Optimistisks pieņēmums.

Vai esi kādreiz domājis kā zaglis?😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Dom'a tie zag'li ir kautk'adi jampampi un ieraugot kameru uzreiz aimuks?/ :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Stasss teica:

Vai esi kādreiz domājis kā zaglis?

Sātans uznesa pestītāju Sinaja kalnā, un teica: pielūdz mani, un visa pasaule būs pie tavām kājām, bet šis, redz, neparakstījās, vells tāds :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
RudeWolf

Tā kā mums personiskajam elektrotransportam atsevišķs topiks nav, tad likšu šeit. Labu laiku arī domāju par e-skūteri, bet tā kā man sestais stāvs, bez lifta, tad staipīt to dranduļetu nebija vaļas. Tā vietā pagādāju šādu lopiņu - 

2020 WowGo 3X

 

Pagaidām plānoju tikai savam priekam brauķelēties, bet varbūt, ka ar laiku varēšu arī uz ofisu rullēt. Drusku skils vajadzīgs, ja salīdzina ar skrejriteni, jo stūre nav un stūrēšana notiek ar ķermeņa sasvēršanu uz vienu vai otru pusi. No otras puses - rokas brīvas, ja neskaita pulti rokā, ar ko regulē ātrumu.

Tagad tikai jāsapērk aizsargekipējums.

Link to comment
Share on other sites

Neliels akmenis un lidojums caur bortu :biggrin:, ir pagājuši gadi 40, vēl tagad ir atceres vietas uz organisma ar ko var palielīties, ak jaunība un bruņu trūkums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 8 minūtēm , RudeWolf teica:

jāsapērk aizsargekipējums

 

Un jākrāj nauda protēzēm (zobu).

Es jau ar šausmām skatos uz skūteristiem, bet nu šis ir vēl riskantāks - šim vajag tikai mazu akmentiņu, lai norautu uz acīm.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Riteņu D ir 10cm, tā kā drusku labāk ir nekā parastam skrituļdēlim, bet noteikti jutīgāks būs pret šķēršļiem nekā skūteris. Pluss gan ir tajā, ka nav stūre priekšā un vari turpināt skriet, ja dēlis apstājas. Protams, tas izpildās tikai tad, ja Vkustībai<Vmax skriešanai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , RudeWolf teica:

vari turpināt skriet, ja dēlis apstājas

Tu laikam nekad neesi uz dēļa stāvējis :biggrin:, šī ir ļoti reti veiksmīga kombinācija!:tender:

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es tik uz parastā skrituļdēļa esmu braukājies. Toreiz bija tā, ka maucot no kalna lejā gadījās kādu šķembu noķert. Un tad lielākoties varēju paskriet. Parasti gan uz acīm norāvu pēc pāris soļiem, kad nevarēju savākties.

 

Bet nu - šoreiz man, cerams, sargi pasargās.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 25 minūtēm , RudeWolf teica:

stūre priekšā un vari turpināt

ripot 😁. Bet verķis prikolīgs. Pie mums nez kā uz ofisu braukāt, bet brīvajiem brīžiem gan.

Ratā var šamo paraut?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Viss no seguma atkarīgs. Ja ir puslīdz svaigs trotuārs vai veloceļš, tad neredzu baigo problēmu. Vieglāks tirliņš kādus 15km uz tās bačas var nobraukt.

 

Šo visticamāk, ka bez faķīru izgājieniem ratā neparausi. Ratā raušanai der šādi - 

 

Evolve Skateboards Stoke Electric Skateboard - EBOARDSTORE

Viņš gan daudz švakāk gariem gabaliem un ātrumam, jo īsāks dēlis ir nestabilāks un vieglāk ķers ļurekli ātrumā. Pilsētai gan labs, jo pagrieziena radiuss nekāds. Ā, un elektroniku tādu pašu kā lielajiem var dabūt - arī 40km/h un ap 20km attālums.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Heh, sen sen atpakaļ tik daudz laika tika pavadīts uz dēļa.

Ja šo konkrēto salīdzina ar skrejriteni, tad, manuprāt, šis kā pārvietošānās līdzeklis ir galīgi nederīgs. 

Pirmkārt, iepriekš minētās raizes par pēkšņu dēļa apstāšanos, kamēr pats ar inerci lidosi uz priekšu. Segums pie mums ir visai sūdīgs - viss pilns ar maziem akmentiņiem, zariem utt.

Otrkārt, cik saprotu, tad ar šo palekties ir vai nu nereāli, vai nu ĻOTI grūti, kas principā nozīmē, ka ļoti bieži kāpsi no dēļa nost, lai tiktu augšā uz nākamās ietves apmalītes.

pirms 1 stundas , RudeWolf teica:

izpildās tikai tad, ja Vkustībai<Vmax skriešanai

Problēma jau ir tajā, ka pārsvarā tas ir pārsteigums :D Ja jau zinātu, lai būtu gatavībā, tad jau mēģinātu izbraukt citur.

 

 

P.S. Rimi tagad visai sakarīgs (vismaz uz papīra) skrejritenis pieejams par 350 EUR.

https://www.rimi.lv/e-veikals/en/products/house-garden-and-leisure/active-recreation/outdoor-recreation/elektriskais-skrejritenis-hx-x8-ss21/p/7246874

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 14 minūtēm , itanium teica:

ļoti bieži kāpsi no dēļa nost, lai tiktu augšā uz nākamās ietves apmalītes.

 

Pirms dažiem gadiem arī bija uznācis aptumsums un izdomāju, ka varētu sākt braukt uz darbu ar longbordu.
Viena reize turp - atpakaļ un dēlis tika pārdots Tevis minētā iemesla dēļ.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu sliktākajā gadienā tas paliks par brīvbrīža nodarbi. Man te apkārt daudz tīri labu veloceļu.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Šodien biju izbraukt uz kādu stundiņu. Jāsaka, ka ir baigi forši. Arī laba izvingrošanās, jo stūrē ar visu ķermeni un visu laiku balansē, kājas normāli jau jūtu, ka pastrādājušas.

Tagad jāmeklē normālākais ceļš līdz ofisam un varēs vālēt. Vai nu man palikušas kaut kādas atliekas snowa skiliem, vai arī ar šamo braukt ir mānīgi viegli. Uz taisna gabala var iedot mizā un manus 115kg gana jestri paātrina pat zaļknābju režīmā. Protams, uz acīm noraut ir ļooooti viegli, jo rumpis turpina lidot, kamēr dēlis apstājas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zinot kādi mums tie veloceļi ir, negribu ticēt, ka šo varētu atzīt par ērtu vizināšanās veidu

Apstāšanās, manevrētspēja- grūti spriest, pēdējais un vienīgais dēlis uz kā stāvēts bija vecais labais "Ripo" :D saku tādēļ, ka cilvēki arī nemāk joslas - gājēju/velo, vairums gan ievēro to līniju pa vidu, bet šķērsojot "braucamo daļu", retums uzmet aci pār plecu vai kāds nesesās pilnā ručkā no mugurpuses, uztušoties kādam virsū var visādi būt

Ar skūteri tās apmales utt ir ļooti traucējošas ar visiem 8.5" riteņiem, ar mazākiem tur manliekas pēc pirmā brauciena vajadzētu būt palielai vilšanās sajūtai :D

 

 

Šķiet pagājušogad vienreiz redzēju elektro longbordu, džeks gāja labā ātrumā

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

Solīdam kungam nav problēmu, problēmas var gadīties tiem kas laikus nepamūk malā!

Ja nāk pretī ģimenīte ar suņiem/sīkajiem, tad es apstājos un aplaižu garām, jo situācija neparedzama. Man nekur jāskrien nav.

 

pirms 1 stundas , kicker teica:

Zinot kādi mums tie veloceļi ir, negribu ticēt, ka šo varētu atzīt par ērtu vizināšanās veidu

Cik es savu apkaimi esmu apbraukājis, vājais moments lielā mērā ir vietas, kur trotuāru šķērso auto iebrauktuve. Tad parasti ir bedraināks. Visādi citādi trotuāri nav tik briesmīgi te, Alfas rajonā.

 

pirms 1 stundas , kicker teica:

Apstāšanās, manevrētspēja- grūti spriest, pēdējais un vienīgais dēlis uz kā stāvēts bija vecais labais "Ripo" :D

Manevrētspēja un apstāšanās tai elektropagalei lielā mērā atkarīga no pilota skila un smekalkas. Pagrieziena rādiuss varētu būt ap kādu metru - pusotru, ja proti sagrupēties. Par bremzēm es biju mēreni autā - es pilnā bremzē stāties nevaru, jāskrien tālāk. Video redzu, ka ir faķīri, kas no virs 30km/h stājas divos metros, ja riteņi platie un segums labs.

 

pirms 1 stundas , kicker teica:

Ar skūteri tās apmales utt ir ļooti traucējošas ar visiem 8.5" riteņiem, ar mazākiem tur manliekas pēc pirmā brauciena vajadzētu būt palielai vilšanās sajūtai :D

Es saku, sūdīgākā gadienā atstāšu brīvbrīdim, ko pa Šmerļa ielu slalomā kārvot. Pagaidām, cik skatos pa logu - līdz centram pa veloceļu īzī var aizvālēt.

 

pirms 1 stundas , kicker teica:

Šķiet pagājušogad vienreiz redzēju elektro longbordu, džeks gāja labā ātrumā

Vmax šitiem aparātiem ir tāds pats, kā elektroskūteriem. Bija DIY purns, kurš savu pagali ar 12kW motoriem aprīkoja. Tie ir faking 16 zirgspēki! Un grieze ir vājprātīga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Šodien padsmit kilometrus pa Juglas apkaimi novālēju. Bija arī pirmais akmens, kas lika ceļu turpināt skriešus. Kopumā veloceliņš ir ceļams pasākums, bet trotuārs gan ir sūdīgāk. Ātrāk par 20km/h pabraukt pagaidām nevaru, sākas speed wobble, moš trekus vajag pievilkt ciešāk.

 

Bruģētais gājēju ceļš ir braucams, bet baigā vibrācija. Moš nākamsezon nopirkšu mīkstākus 120mm riteņus un tad palielināšu caurejamību.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@raiviic, gadijās brākis vienkārši. Arī Tesla mēdz nosvilt.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , raiviic teica:

Ne visiem veicas gadās arī tā :biggrin:.

Tā gadās kad tautieši mēdz softiski un netikai "uztjūnēt" tos drapakus. Lai priecājas ka viņam istabas vidū viņš tā nenorūca..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
2021.05.15. , 23:18, kicker teica:

Eu, a kā? Cik esmu redzējis baču cook-off, tad parasti ir liesmu metējs uz to pusi, kur atrauj paku vaļā. Toč tā bača nesadegušu ūdeņradi sāk spļaut un saspridzina lodžiju, kad aizdegšanās notiek?

 

Šodien arī savu eļektričku 12km novālēju pamatā pa iekšpagalmiem un veloceļiem. Izspiedu slow režīma ātruma ierobežojumu - 25km/h, bez spīd vobļiem. Reāli vajag iesēsties ceļos un sasvērties uz priekšu, lai maximāla stabilitāte būtu. Uz viena veloceļa bija priežu čiekuri sabiruši un tiem tas 70mm ritenis mauc pāri. Protams, jāsagatavojas, kad uzņem šķēršļus, jo tie var gluži vienkārši no līdzsvara izsist.

Link to comment
Share on other sites

2021.05.11. , 15:00, RudeWolf teica:

Riteņu D ir 10cm,

 

pirms 8 stundām , RudeWolf teica:

tiem tas 70mm ritenis mauc pāri

 

Nomainīji riteņus?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nomērīju un pārrakstījos. Stock riteņi ir 9cm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Jau kādi 70km nobraukti un šodien beidzot atbraucu uz ofisu. Kopumā trotuāra kvalitāte baigi mainīga. Ir vietas, kur droši var uz 30km/h rullēt un viss būs ok. Citur - baigi krata, vai arī jānokāpj un jāļauj dēlim pašam izbraukt. Pāris reizes ir nācies uzkārties plaisās un paskriet, bet kaut kā laicīgi esmu nometis ātrumu un vienkārši piecus soļus paskrējis. Tā konkrēti uz acīm tā arī neesmu vēl nolicies.

 

Tie 90mm riteņi mikrorajonu trotuāriem der, bet, ja pirktos vēlreiz, gan jau ņemtu kaut ko šādu ar 120mm mīkstajiem vissegumu riteņiem. Tā kā lielāki riteņi laupa griezi (kas jūtama vairāk nekā Vmax), tad jaudīgāki dzinēji var lieti noderēt. Lielāka baterija arī noder, jo lielie riteņi samazina efektīvo braukšanas attālumu.

Vispār ar pirkumu esmu ļoti apmierināts. Pa gludu asfaltu dēlis iet kā pa sviestu - vienkārši lido. Sāku apgūt arī pamazām slaloma gorīšanos. Kas interesanti - asus pagriezienus vieglāk taisīt ātrumā, jo centrbēdze spiež pie dēļa. Protams, šādam manevram vajag gan skilu, gan ķekaru. Un labu segumu, jo uz smiltīm ir iespēja izslīdēt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2021.05.20. , 14:21, RudeWolf teica:

vajag gan skilu, gan ķekaru

 

Manuprāt, elektrobraucamie, kuru vadīšanai vajag kaut kādu skilu, t.i., dēļi un vienriteņi, gan šie

||0||,

gan šie

=

0

=,

tieši skila nepieciešamības dēļ ir gan braucējam, gan apkārtējiem drošāki par stāvdrāzi, uz kura uzkāpt un aizbraukt līdz pirmajai bedrei vai māmiņai ar bērnu ratiņiem var jebkura kājās nostāvēt spējīga persona.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Jā, visiem šiem aparātiem pats braucējs gana laicīgi iepazīstas ar to, ka ir viena rāviena attālumā no pacienāšanās ar asfaltu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...